تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 993 از 1544 اولاول ... 4938939439839899909919929939949959969971003104310931493 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,921 به 9,930 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سرویس ۴ مگ

2. 2 کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

بعد پیگیری و ثبت شکایت جدید و... در نهایت گفتن :
    با سلام و احترام، پيرو بررسيها و پيگيري هاي صورت پذيرفته و باتوجه به مستندات موجود مشكلي مشاهده نشده است. باتشكر

این هم از سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، همش رابطه و باند بازی

من که دیگه نمیرسم برای این برم در مراجع قضایی حضوری شکایت کنم
    اگه کسی خواست تمام مدارک کامل موجوده

راحت میشه شاتل رو محکوم کرد، فقط باید حضوری پیگیری کرد
    این سامانه 195 و.. برای وزارته و همشون با هم هستن، فایده نداره، تنها راهش مراجع قضایی هست
    سلام
    منم سر اینکه بعد از اتمام حجم اینترنتم رو قطع می کردن با مستندات شکایت کردم 195 دفعه اول که همون مثل جوابی که به شما دادند کلیشه بود که مشکلی نبود و با ما در ازتباط باشید و با ارزوی موفقیت
    اصلا یه کلمه هم جواب ندادن که چرا سرعت رو روی 128 نگذاشتند
    دفعه بعد هم که تجدید نظر رو زدم
    جواب این بود "با توجه به ضریب یک به هشت مشکلی مشاهده نشد" والسلام پرونده رو بستن
    تازه خیلی چیزهای دیگه ای هم بود که حسش نیست الان توضیح بدم
    مثلا شاتل پشت خط پشتیبانی هر چقدر من پرسیدم سرعتم رو روی چند گذاشتید جواب ندادند فقط می گفتند طبق مصوبه گذاشتیم
    من یه جا بعد پاسکاری هاشون به کارشناسه گفتم مصوبه 266 میگه باید سرعت رو 128 باشه اول انکار کرد که نمیدونم
    بش گفتم چطور نمیدونید مصوبه ای رو که خودتون رو سایت گذاشتید رو، خلاصه سرتون رو درد نیارم موند چی بگه گفت باهاتون تماش میگیرن
    بعد یکی دیگه هم زنگ زد که اونم حرفاش کلا بی ربط بود ما هم شکایت کردیم

ولی این وسط یه چیزی رو متوجه شدم اینکه 195 نسبت به اپراتورهای ارائه کننده اینترنت برخورد یکسانی نداره و شاتل هم اونجا پارتی داره چون توی تاپیک های دیگه دیدم وقتی تخلف اپراتور رو گزارش می کنن به 195؛ اپراتور به قضیه اهمیت میده ولی شاتل خیر
    اینی هم که هر سری میاد میگه اپراتور نمی دونم فلان از نظر مصرف کنندگان و سر ملت رو گول میماله بی حکمت نیست با این تفاوت در رسیدگی ها
    Last edited by habib9; 25-03-2018 at 00:26.

4. این کاربر از habib9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    منم سر اینکه بعد از اتمام حجم اینترنتم رو قطع می کردن با مستندات شکایت کردم 195 دفعه اول که همون مثل جوابی که به شما دادند کلیشه بود که مشکلی نبود و با ما در ازتباط باشید و با ارزوی موفقیت
    اصلا یه کلمه هم جواب ندادن که چرا سرعت رو روی 128 نگذاشتند
    دفعه بعد هم که تجدید نظر رو زدم
    جواب این بود "با توجه به ضریب یک به هشت مشکلی مشاهده نشد" والسلام پرونده رو بستن
    تازه خیلی چیزهای دیگه ای هم بود که حسش نیست الان توضیح بدم
    مثلا شاتل پشت خط پشتیبانی هر چقدر من پرسیدم سرعتم رو روی چند گذاشتید جواب ندادند فقط می گفتند طبق مصوبه گذاشتیم
    من یه جا بعد پاسکاری هاشون به کارشناسه گفتم مصوبه 266 میگه باید سرعت رو 128 باشه اول انکار کرد که نمیدونم
    بش گفتم چطور نمیدونید مصوبه ای رو که خودتون رو سایت گذاشتید رو، خلاصه سرتون رو درد نیارم موند چی بگه گفت باهاتون تماش میگیرن
    بعد یکی دیگه هم زنگ زد که اونم حرفاش کلا بی ربط بود ما هم شکایت کردیم

ولی این وسط یه چیزی رو متوجه شدم اینکه 195 نسبت به اپراتورهای ارائه کننده اینترنت برخورد یکسانی نداره و شاتل هم اونجا پارتی داره چون توی تاپیک های دیگه دیدم وقتی تخلف اپراتور رو گزارش می کنن به 195؛ اپراتور به قضیه اهمیت میده ولی شاتل خیر
    اینی هم که هر سری میاد میگه اپراتور نمی دونم فلان از نظر مصرف کنندگان و سر ملت رو گول میماله بی حکمت نیست با این تفاوت در رسیدگی ها
    حالا بعد از اتمام حجم اینترنتتون به کل قطع میشه یا روی 128 قفل میشه کدامش؟

داره خودمونی میشه par_haam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سرعت به ۱۲۸ کاهش می یابد

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

شاتل بعد اتمام ترافیک قطع نمیکنه فقط باید داخل پنل رفت و گزینه ادامه قرارداد ماهانه با سرعت 128رو انتخاب کرد.

قبل از شکایت این مسایل رو همین جا بپرسند کاربرا جواب بهتری میگیرند!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mt.Shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    root/

پيش فرض

سلام دوستان
    من الان پارس انلاین سرویس دارم. تا چند روز دیگه تموم میشه سرویسم میخواستم ببینم شاتل جشنواره ۶ ماهه مناسبی نداره ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سرعت رو کاملا قطع نمی کنه که شما نتونی شکایت قطعی داشته باشی به این صورت که مثلا روی 25 کیلو بیت قرار میده ولی جالبه یه کاری می کنه که تست اینو نشون بده ولی در عمل از همون هم نشه استفاده کرد.
    ظاهرا به این شکله تست های سرعت که اگر ارتباط قطع یا ضعیف بشه ادامه نمیده و فکر می کنه مشکلی پیش اومده و ازت میخاد دوباره تست رو انجام بدی یا اینکه وسطش خودش کلی صبر می کنه. مثلا من خودم سایتی مثل time.ir که هیچ حجمی نداره رو بعضی وقتا نمی تونستم باز کنم بعضی وقتا هم بعد از چند بار تلاش باز می شد.
    کلا کثیف ترین ایده ها رو میزنه که نتونی از اینترنت استفاده کنی و مجبور بشی حجم بخری. حتی در حد دایل آپ قدیمی خودمون نیست ولی خب این طوری نمی تونی شکایت قطعی بکنی.

این عکس رو هم میزارم در جواب اون شخصی که نمی دونم به چه دلیلی اومده اینجا میگه نه شاتل این کار رو نمی کنه
    و بهتر بود قبل از شکایت از ما می پرسیدی تا بهت می گفتیم.
    وقتی گفتم با کارشناس هاشون صحبت کردم یعنی حتی اگر من اون لینکی که شما میگید برا برقراری مجدد ارتباط نزده بودم اونها بهم می گفتند.

Last edited by habib9; 25-03-2018 at 13:32.

10. 2 کاربر از habib9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

12. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

شما خودتون جواب گرفتید با این شکل شکایت ، اخه شکایت رو ببریم پیش قاضی خودشون؟
    بنظرم چند نفر جمع بشن برن مرکز مخابراتی با رئیس مرکز صحبت کنن بهتر جواب میگیره تا این جوری که میگین ، این مخابراتی ها گردنشون کلفته بخاطر اینکه قانون نداریم که مخابرات رو ملزم به رفع نویز مشترک تا جای که بتونه بکنه
    مخابرات شهید نهری رو بابت اینکه خطی که داشتیم بالاترین نویز رو بعد از یکبار بارون و برف شدید توی 195 ثبت کردم و درخواست زدم .. بهم تماس گرفتنن گفتن مشکل از خود شماست.. گفتم باشه شما هرچی بگی قبول اما به شرط اینکه یکی از افرادت بیاد اینجا باهم چک کنیم... بعد از کلی درگیری یکی اومد.. دید مشکل نه تنها فقط از ما نیست بلکه از خودشونه.. چون من جعبه باکس داخلی رو داده بودم خودشون تعویض کرده بودن و ما هنوز نویز داشتیم.. بعد از کلی بحث که امکان حل کردن وجود نداره، با سر مرکز تماس گرفتم و حتی توی سایت باز هم درخواست زدم و حتی به بازرسی هم شکایت کردم... سر مرکز باهام تماس گرفت و گفت به ما 3روز وقت بده... با اینکه کار با بحث و فحش رفته بود جلو و کم مونده بود برخورد فیزیکی حتی پیش بیاد.. در نهایت بعد از 5 روز مشکل رو حل کردن... و دیگه هیج وقت نویزی روی خط نیومد...
    چندین نفر بشی تا زمانیکه توی یک محله و یا کوچه نباشی هیچکاری نمیتونی کنی،میتونید کل همسایه ها هر کدوم به ترتیب توی 195 شکایت کنید و این درخواست رو بدید..

14. این کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

مخابرات شهید نهری رو بابت اینکه خطی که داشتیم بالاترین نویز رو بعد از یکبار بارون و برف شدید توی 195 ثبت کردم و درخواست زدم .. بهم تماس گرفتنن گفتن مشکل از خود شماست.. گفتم باشه شما هرچی بگی قبول اما به شرط اینکه یکی از افرادت بیاد اینجا باهم چک کنیم... بعد از کلی درگیری یکی اومد.. دید مشکل نه تنها فقط از ما نیست بلکه از خودشونه.. چون من جعبه باکس داخلی رو داده بودم خودشون تعویض کرده بودن و ما هنوز نویز داشتیم.. بعد از کلی بحث که امکان حل کردن وجود نداره، با سر مرکز تماس گرفتم و حتی توی سایت باز هم درخواست زدم و حتی به بازرسی هم شکایت کردم... سر مرکز باهام تماس گرفت و گفت به ما 3روز وقت بده... با اینکه کار با بحث و فحش رفته بود جلو و کم مونده بود برخورد فیزیکی حتی پیش بیاد.. در نهایت بعد از 5 روز مشکل رو حل کردن... و دیگه هیج وقت نویزی روی خط نیومد...
    چندین نفر بشی تا زمانیکه توی یک محله و یا کوچه نباشی هیچکاری نمیتونی کنی،میتونید کل همسایه ها هر کدوم به ترتیب توی 195 شکایت کنید و این درخواست رو بدید..
    خوب عزیز ببین خودت تا کجا پیش رفتی چون مصمم بودی که کارت راه بیفته و مشکلت رفع بشه اما ایا همه این صبر رو دارند ... مخابرات از همین قضیه سو استفاده میکنه و میگه قابل رفع نیست در حالی که شرکت و نهادی که خط های تلفن و فیبرنوری دستشه موظف به رفع مشکل مشترکینه اما به قول خودتون کار به ناسزا و نزدیکی به درگیری کشیده شده ، مملکتی که صاحب نداره همینه هر کی یه سازی میزنه ، هیچ قانونی برای جریمه و پیگیری قانونی و موثر توی این کشور وجود نداره تنها یه زمانی پیگیر میشن که ژن خوب داشته باشید و بس وگرنه باقی مردم رو رعیت جماعت نگاه میکنن و هرچی که دادن فکر میکنن از سرشون زیاده در حالی که دنیا به چه سرعتی رسیده توی اینترنت و شبکه ، توی ایران شرکت مخابرات از پس رفع نویز مشترکین به دروغ برنمیاد
    اره دست جمعی شکایت بشه بهتره یک دست صدا نداره...

16. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •