تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 934 از 1544 اولاول ... 43483488492493093193293393493593693793894498410341434 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,331 به 9,340 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام عزیزم

داداش شما سرویس شبانه رو داری رو سرویست؟!!!

قبلا شاتل محدود میکرد

این آپدیت بازی ها بابای ما رو درآورد اگه شبانه محدود نمیکنه رو سرویس بعدی بگیریم

پارس شبانه دارم ولی محدودیت حجمی شبانه داره
    سلام
    ببخشید محدود می کنه شاتل رو شبانه ؟
    من قبلا تو همین تاپیک پرسیده بودم دوستان گفته بودند محدودیتی اعمال نمی کنه ؟
    (اگر محدود می کنه من سرویسی که تازه گرفتم وهنوز وصل نکردم رو کنسل کنم )
    من حدودا یک هفته(چند روز کمتر یا بیشتر) به صورت کامل از اینترنت شبانه استفاده کردم، طبق گزارش مای شاتل حجم مصرفیم برابر با 375 گیگابایت بوده تو این مدت(فقط شبانه)، اما هیچ محدودیتی اعمال نشد، البته من سرویس 16 دارم، شاید بقیه سرویس ها محدودیت داشته باشن.
    ولی نظر دوستمون در رابطه با استفاده از اینترنت همراه اول هم تا حدودی درسته، اگر سرعت دریافتی شما بالای 50 مگابیت باشه و حجم مصرفیتون هم بالا باشه ارزش همراه اول خیلی زیاده، ولی خوب دردسر وصل کردن مودم 4G یا گوشی و همچنین امکان قطعی همراه اول و نیاز به قطع و وصل کردن اینترنت هم از اون طرف وجود داره(یعنی بطور کلی نمیشه بهش خیلی اعتماد کرد برای دانلود، باید حتما یه چشمتون به وضعیت اینترنت باشه، هرچند که امکان وقوع این مسائل کمه) که باعث میشه در حال حاضر شبانه شاتل رو من ترجیح بدم، اما اگر زمانی دانلود های سنگین داشته باشم و یا شاتل بازی در بیاره حتما از اینترنت همراه اول استفاده خواهم کرد.
    سلام دوستان
    شب که میشه احساس میکنم سرعت وبگردی یه خورده کند میشه بیشتر از ساعت 9 شب به بعد تا صبح روز بعد اینطوری میشه یه خورده اون فرفره بالای کروم روی سایتهای سبک هم میچرخه .برای شما هم شبا کند میشه ؟
    دقیقا همینطوره، حدود 1 ماه و نیم پیش که سرویس غیر حجمی برام فعال شد این مشکل به صورت خودجوش ظاهر شد، البته روی قند شکن فقط، بدون قند شکن به جز چند شب خاص مشکلی نداشتم.
    البته این چند روز اخیر وضعیت خیلی خیلی بدتر شده نسبت به قبل.
    Last edited by Baby.Boy; 27-01-2018 at 23:49.

2. این کاربر از Baby.Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دقیقا همینطوره، حدود 1 ماه و نیم پیش که سرویس غیر حجمی برام فعال شد این مشکل به صورت خودجوش ظاهر شد، البته روی قند شکن فقط، بدون قند شکن به جز چند شب خاص مشکلی نداشتم.
    البته این چند روز اخیر وضعیت خیلی خیلی بدتر شده نسبت به قبل.
    فقط روي شاتل اينطوريه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

فقط روي شاتل اينطوريه؟
    حقیقتا اطلاع دقیق ندارم، اما نظر شخصیم اینه که آره، البته یکی دیگه از دوستان در صفحه قبل با یه شرکت دیگه هم در مورد مشکل کندی سرعت نوشتن، منتها این مشکل خاص که از ساعت حدود 9 شروع میشه از نظر من مختص به شاتل هست، چون این محدودیت به صورت آگاهانه و عمدی از سمت شاتل اعمال شده و مهمتر از اون قبل ارائه و فعال شدن سرویس های غیر حجمی من هیچوقت این مشکل رو تجربه نکردم و از طرف دیگه هم شاتل تو وضعیت اخیر نشون داد که توی هیتلرینگ خیلی بدتر از همه عمل میکنه(برای کاربر) و هیتلرینگ چند لایه اعمال میکنه!
    البته من به های وب هم دسترسی دارم، اما استفاده نمیکنم، اگر فرصتی شد روی اون سعی میکنم تست کنم ببینم وضعیت چطوریه.

5. این کاربر از Baby.Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahwazp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

موردی نداره
    dns هاتو تغیر بده کلیر کش بده یبار
    با قندشکن هم یه تست بزن واسه من مورد نداره
    میشه لطف کنی dns های شاتل رو بگی میخام یکی از dns ها رو از اصلیای خود شاتل استفاده کنم و دومی پابلیک باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

میشه لطف کنی dns های شاتل رو بگی میخام یکی از dns ها رو از اصلیای خود شاتل استفاده کنم و دومی پابلیک باشه.
    85.15.1.14
    85.15.1.15

داره خودمونی میشه AmirH_7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016
    محل سكونت
    Ahvaz

پيش فرض

براساس سیاست‌های تشویقی شاتل، مشتریان می‌توانند با پرداخت ۱۰،۰۰۰ تومان در ماه و خرید بسته‌های ترافیک تشویقی شبانه، در ساعات ۱ تا ۸ بامداد بدون محاسبه ترافیک از سرویس اینترنت خود استفاده کنند. حداقل تبادل ترافیک تضمین شده برای این بسته تشویقی، ۵ گیگابایت ترافیک بین‌الملل و ۲۰ گیگابایت ترافیک ایران است
    __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ______

نگرانم...

واقعا نگرانم یه وقت زبونم لال ورشکست نشه

البته نوشه حداقل...

ولی خوب با این بند راحت میتونه بعدش سرعت رو کند کنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

براساس سیاست‌های تشویقی شاتل، مشتریان می‌توانند با پرداخت ۱۰،۰۰۰ تومان در ماه و خرید بسته‌های ترافیک تشویقی شبانه، در ساعات ۱ تا ۸ بامداد بدون محاسبه ترافیک از سرویس اینترنت خود استفاده کنند. حداقل تبادل ترافیک تضمین شده برای این بسته تشویقی، ۵ گیگابایت ترافیک بین‌الملل و ۲۰ گیگابایت ترافیک ایران است
    __________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ______

نگرانم...

واقعا نگرانم یه وقت زبونم لال ورشکست نشه

البته نوشه حداقل...

ولی خوب با این بند راحت میتونه بعدش سرعت رو کند کنه
    من که قبلا گفته بودم محدودیت داره شما تا حالا حداقلی دیدی توی این شرکت ها ، حداقل اون ها یعنی حداکثر ، اما فکر میکنم اینو نوشتن برای راضی کردن سازمان تنظیم مقرارات باید دید دوباره چه حیله ای برای جیب کاربرا دارند
    Last edited by AVAVA; 29-01-2018 at 03:40.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

جالبه، همونطور که گفتم من 370 گیگ مصرف کردم و محدودیتی هم اعمال نشده! 5 گیگ؟ یعنی چی واقعا؟ جهت خنده نوشتن احتمالا.
    از کی این نکته رو روی سایت گذاشتن، چون قبلا که نبود؛ شاید میخوان جدیدا محدودیت بذارن، که اگه اینطور بشه پیش به سوی همراه اول!
    حیف چیزی ندارم دانلود کنم دوباره تست کنم.

داره خودمونی میشه momfilm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    displaced

پيش فرض

سلام
    دوستان متاسفانه شرکت isp فعلی ما خیلی داره اذیت میکنه برای همین تصمیم گرفتم هم برای منزل وهم برای دفتر از شرکت شاتل سرویس تهیه کنم ولی قبل از اون درخواست داشتم دوستانی که با شرکت مذکور کار میکنند و سرویس گرفتند آیا از کیفیت اون راضی هستند ؟
    پشتیبانی و کیفیت سرویس ها خوب هست ؟
    ضمنا شاتل لند را هم اگر امکان داره توضیح بدید
    دانلود از شاتل لند رایگان هست ؟ هزینه استفاده از اون چقدر هست و باید اکانت اون را هم تهیه کرد ؟
    آیا امکان انتقال فایل به شاتل لند وجود داره ؟
    خواهش میکنم دوستان کمی توضیح بدن تا بتونم تصمیم درستی بگیرم چون سه تا سرویس باید تهیه کنم و نمیخوام پشیمان بشم و بدون آگاهی شرکت جدید را انتخاب کنم

12. این کاربر از momfilm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

باید بگم که مشکل سراسری هست منم از شرکت فن اوا دارم یه دقه خوبه یه دقه افتضاح این مشکل به نظر میاد موقتی باشه حالا خدا میدونه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •