تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 8 از 1544 اولاول ... 45678910111218581085081008 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بسته طلایی سرویس‌های اینترنتی در جشنواره تابستانی شاتل

3 شهریور 1393 جشنواره تابستانی شاتل با ارایه بسته‌ها، شرایط و تخفیف‌‍‌های ویژه تا ٣٠ شهریور ماه ۹٣ برای متقاضیان اینترنت پرسرعت در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شاتل، متقاضیان در صورت خرید سرویس اینترنت پرسرعت در مدت زمان برگزاری جشنواره می‌توانند از شرایط و تخفیف‌های ویژه‌ای همچون استفاده از بسته‌ طلایی يک سال اینترنت، مودم DEL1201 بی‌سیم زایکسل و نصب و راه‌اندازی سرویس با قیمت استثنایی ۷٣ هزار و ۵٠٠ تومان یعنی به طور متوسط ماهیانه شش هزار و 125 تومان برخوردار شوند.
    علاوه بر این، چنانچه مشتریان در طی دوره برگزاری جشنواره برای خرید مودم بی‌سیم Del1202 زایکسل به همراه یکی از سرویس‌های سه ماهه اکو و اکو آفیس از شرکت شاتل اقدام کنند، از تخفیف‌های ویژه در هزینه مودم بهره‌مند خواهند شد.
    این جشنواره تا پایان روز ٣٠ شهریور ماه ۹٣ در سراسر کشور به جز شهرهای بندرعباس، بندرلنگه، یاسوج، گچساران، بروجن، شهرکرد، بندر انزلی، لنگرود، لاهیجان، میبد، شهریار، فیروزکوه و قزوین برگزار خواهد شد.
    علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانند با کارشناسان فروش شهر تهران با شماره ٢۳۰۹۹ یا نمایندگان شاتل در سراسر کشور تماس حاصل فرمایند.
    همچنین برای دریافت اطلاعات تماس دفتر نمایندگان شاتل در سراسر کشور می‌توان به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

برای شاتل مودم زایکسل اجباریه؟
    یعنی باید مودم خودشونو بگیرم حتما؟

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای شاتل مودم زایکسل اجباریه؟
    یعنی باید مودم خودشونو بگیرم حتما؟
    میشه گفت اجباریه چون نماینده های شرکت شم ارو مجبور به خرید مودم می کنند که این خودش تخلف هست و در صورت مشاهده می تونید در سایت 195 شکایت ثبت کنید

4. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

پس بقول دوستمون همون صبانت بهتره

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس بقول دوستمون همون صبانت بهتره
    صبانت من هم تعرفی ازش شنیدم می خوام خودم برم سمتش ببینم چه جوریاس

در ضمن شاتل روی سرویسهای رایگان شبانه به شدتتتت محدودیت اعمال می کنه من 8مگ دارم سرعت شبانه منو رسونده به 10کیلوبایت! یعنی سرعت من الان 128کیلوبیت هم نیست... ببین اینها کین دیگه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه bsireza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

[SPOILER][/SPOILER]

پووووف خدایا ! من تا حالا ندیدم مخابرات خط رو 1 روزه رانژه کنه بعد بذاره 7 روز بعد به isp اعلام کنه که خط رانژه هست ! آنلاین حرف میزنی تلفنی حرف میزنی پشتیبانی زنگ میزنی همه میگن ما نمیدونم برین بمیرین پس حرف یوزر سند نیسست ! 2 دقیقه میتونین از پنل چک کنین ببنین خط من آپ میشه لوگ میندازه وقتی بندازه یعنی رانژس بازم منتظر مخابراتین

خودمم دارم الان شک میکنم واسه همین یه سوال میپرسم

اینطور ممکن نیست که خط من رانژه باشه و من بتونم با یوزر پس یه isp دیگه کانکت شم ؟ من شک کردم نکنه شرکت دیگه ای خط منو رانژه کرده و من با یوزر و پس شاتل آن میشم یعنی سر و کله زدن با اینا آدمو خل میکنه به مولا

البته یه چیز دیگه هم هست سرویس من art6 ولی down stream روی 64 کیلوبیت فعلا آیا از سمت شاتل باید این تنظیم بشه یا مخابرات ؟ میگم شاید مخابرات باید تخصیص پهنا باند بده و فعلا نداده واسه این خط آماده نیست ! میشه اینطور ؟

گیت وی و dns دریافتی مودم

Default Gateway: 85.15.16.113
    Preferred DNS Server: 85.15.1.14
    Alternate DNS Server: 85.15.1.15
    برای من هم همین اتفاق افتاد با اینکه هم چراق ADSL روشن میشد هم اس ام اسش برام اومده بود طرف میگفت نه من تو سیستم هیچی نمیبینم خط شما آماده نیست

8. این کاربر از bsireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

برای من هم همین اتفاق افتاد با اینکه هم چراق ADSL روشن میشد هم اس ام اسش برام اومده بود طرف میگفت نه من تو سیستم هیچی نمیبینم خط شما آماده نیست
    چه کردن آخر براتون ؟ برای من شد 5 روز از زمان ارسال نامه به مخابرات ولی همچنان راضی به فعال سازی نیستن من میگم پهنا باند کم دارن مشتریو نخواستم از دست بدن گرفتن گفتن حالا صبر کن تاااااا
    Last edited by isbn; 25-08-2014 at 22:02.

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

چه کردن آخر براتون ؟ برای من شد 5 روز از زمان ارسال نامه به مخابرات ولی همچنان راضی به فعال سازی نیستن من میگم پهنا باند کم دارن مشتریو نخواستم از دست بدن گرفتن گفتن حالا صبر کن تاااااا
    بعد از تلفن من SMS اومد که مدارکتون رو دوباره به مخابرات فرستادیم . فرداشم sms اومد که خط شما آمادست که بعد از کلی زنگ زدن به شاتل و صحبت کردن با این و اون و مشکلات دیگه یوزر ، پس رو گرفتم خودم مودمو کانفیگ کردم

11. این کاربر از bsireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز isbn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

بعد از تلفن من SMS اومد که مدارکتون رو دوباره به مخابرات فرستادیم . فرداشم sms اومد که خط شما آمادست که بعد از کلی زنگ زدن به شاتل و صحبت کردن با این و اون و مشکلات دیگه یوزر ، پس رو گرفتم خودم مودمو کانفیگ کردم
    جالبه من یوزر پس رو دارم از همون اول دادن بهم ! بیماریه راه اندازی دارن نه به های وب که فقط یه عکس 3 در 4 میگیره 3 روزه هم خط رو آماده میکنه نه به این که اینهمه مدرک و پیک بفرستو امضا کن فلان و ................... !!! نمیدونم والا هرچیم زنگ بزنمو آنلاین چت کنم باز فقط میگن خط آماده نیست صبر کنید
    احمق ها باورشون نمیشه یکی وارد باشه مودم رو سریعتر کانفینگ کنه و ببینه رانژه هست خط یا نه فک میکنه همه وامیسن این بگه کی اوکی هست ! خیلی زور داره خدایی الکی دارن اذیت میکنن فقط

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

جالبه من یوزر پس رو دارم از همون اول دادن بهم ! بیماریه راه اندازی دارن نه به های وب که فقط یه عکس 3 در 4 میگیره 3 روزه هم خط رو آماده میکنه نه به این که اینهمه مدرک و پیک بفرستو امضا کن فلان و ................... !!! نمیدونم والا هرچیم زنگ بزنمو آنلاین چت کنم باز فقط میگن خط آماده نیست صبر کنید
    احمق ها باورشون نمیشه یکی وارد باشه مودم رو سریعتر کانفینگ کنه و ببینه رانژه هست خط یا نه فک میکنه همه وامیسن این بگه کی اوکی هست ! خیلی زور داره خدایی الکی دارن اذیت میکنن فقط
    چطوریه که یوزر پس رو داری ولی نمیتونی استفاده کنی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •