تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 761 از 1544 اولاول ... 2616617117517577587597607617627637647657718118611261 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,601 به 7,610 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوستان من از امروز نمیتونم توی اکانت پلی استیشن با شاتل لاگ این کنم (آنلاین نمیشه بازی کرد) ولی با اینترنت همراه اول اوکی هست. کسی این مشکل رو داره؟
    DNS هم تغییر دادم فرقی نکرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستانی که سرویس های آرت دارن یا داشتن لطفا از تجربیات خودشون در مورد استفاده از شاتل لند بگن که اتنقال لینک به شاتل لند موجب کاهش سرعت شده یا نه من که با آرت 6 تو دوره اخیر 88 گیگ دانلود کردم و محدود نشدم که البته همش 40 گیگش از شاتل لند بود اما این ماه میخوام خیلی بیشتر دانلود کنم و فیلم ها و آلبوم ها رو همگی انتقال بدم به شاتل لند ببینم چی میشه هر چی خدا بخواد!

داره خودمونی میشه Antonio1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان چندروزیه سرعت با vp.n اومده پایین. برا شما اینطور نیست؟ با سرور ایران خوبه ولی با هر قندشکنی امتحان میکنم سرعت پایینه

4. 2 کاربر از Antonio1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

سلام.من یک ماه دیگه قراردادم با شاتل تموم میشه و بعدش رانژمو قطع میکنم و دیگه از هیچ شرکت adsl سرویس نمیگیرم چون حس میکنم با وجود اینترنت همراه ایرانسل و همراه اول adsl به صرفه نیست مگر اینکه تعرفه هاشونو حداقل نصف کنن.بسه دیگه هرچی این چندسال چاپیدنمون

6. 2 کاربر از Royce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام.من یک ماه دیگه قراردادم با شاتل تموم میشه و بعدش رانژمو قطع میکنم و دیگه از هیچ شرکت adsl سرویس نمیگیرم چون حس میکنم با وجود اینترنت همراه ایرانسل و همراه اول adsl به صرفه نیست مگر اینکه تعرفه هاشونو حداقل نصف کنن.بسه دیگه هرچی این چندسال چاپیدنمون
    دوست عزیز اتفاقا چند لحظه قبل از اینکه پست شما رو بخونم تو سایت ایرانسل بودم و از قیمتهاش مخم سوت کشید. اتفاقا به نظر من اپراتورها بیشتر مردم رو می چاپن تا شرکت ها. میشه بگید منظورتون کدوم سرویسهاشون هست که خوبه؟

8. این کاربر از majnoon21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    N/A

پيش فرض

سلام.
    دوستان یک خبر خوب:

شرکت شاتل، امکان خرید بسته‌های ترافیک اینترنت و اعتبار سرویس تلفن ثابت را از طریق تلفن همراه برای مشتریان در سراسر کشور فراهم ساخته است.
    از این پس، استفاده کنندگان از سرویس اینترنت پرسرعت و خدمات تلفن ثابت شاتل بر بستر ShatelTalk می‌توانند با شماره‌گیری
    *٩١٠٠٠*٧٣٣#
    (از طریق تلفن همراه) هزینه‌ی بسته‌های ترافیک یا اعتبار تلفن ثابت خود را پرداخت کنند.

پ.ن: بنظرم برای وقتی که سایت در حال بروزرسانی یا مشکلی داره و بالا نمیاد خیلی خوب و کار راه انداز هست.

Sent from my Fly IQ4514 using Tapatalk

10. 2 کاربر از sajad-tnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Royce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    چطور مگه؟

پيش فرض

دوست عزیز اتفاقا چند لحظه قبل از اینکه پست شما رو بخونم تو سایت ایرانسل بودم و از قیمتهاش مخم سوت کشید. اتفاقا به نظر من اپراتورها بیشتر مردم رو می چاپن تا شرکت ها. میشه بگید منظورتون کدوم سرویسهاشون هست که خوبه؟
    سلام اشتباه میکنید یبار دیگه مقایسه کنید
    مثلا همین ایرانسلی که خودتون گفتینو مثال میزنم
    بسته 3 ماهه 12 گیگابایت رو میده 37.500 تومن
    حالا برید تو این صفحه قیمتهای شاتل و خودتون مقایسه کنید
    مثلا همین سرویس اول لیستشو مثال میزنم
    ECO1024-NFG
    سرعت 1024 کیلوبیت
    3 ماهه
    9 گیگ
    45.000 تومان
    به علاوه اینکه
    سرعت اینترنت همراه خیلی بیشتره و همچنین هم توی خونه و هم بیرون میتونید استفاده کنید
    حالا قضاوت با شما

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

12. 2 کاربر از Royce بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه RealFlow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    3ds Max

پيش فرض

اگر نداشتن شما میتونید یک کار ساده انجام بدید،البته اگر خط برای خودتون هست و به شخص دیگری تعلق نمیگیره ،پایین ترین سرویس یکساله شرکت رو بخرید مثلا توی جشنواره باشه،و از روزی که سرویس شروع میشه فقط یکبار مودم وصل بشه و 5دقیقه استفاده بشه،بعد از اون دیگه نیازی نیست وصل باشید و شرکت با توجه به اینکه سرویس دارید خط هم در رانژه میمونه.
    اما مطمئن باشید که تا 2سال دیگه سرویس شاتل رو از دست نمیدید،بلکه ممکنه شما پشیمون بشید و بخواهید از جای دیگه سرویس بگیرید.
    رانژه رو بر نمیدارن اگه رانژه رو بردارن خط دست هر کی باشه میره از شرکت دلخواهش سرویس میگیره صبا که اینوره اصلا دلش نمیخواد خط رو آزاد کنه من که در خواست جمع آوری داده بودم بعد 40 روزم برنداشتن!! رانژه رو بردان یعنی اینکه یکی از کاربرای خودشان رو کم کردن شایدم در رانژه نگه داشتن خط هزینه زیاد داشته باشه!!
    خب از رانژه هم بردارن مگه چی میشه یا از وایمکس استفاده کن یا از اینترنت ثابت TD تازه سرعتشم زیاده ..... الان دیگه مثل ثابق نیست که کاربر به اینترنت دایل آپم رازی باشه!!! الان ای دی اس ال ایتفاده نکنی وایمکس هست وایمکس نشد وایرلس هست P2p اینم نشد TD ثابت هست اینم نه اینتر نت همراه تازه اینترنت هوائی بالنی و ماه واره ای هم هست که اینت 2 تای اخر در دسترس همگان نیست! الان دیگه داشتن ااینترنت برای کاربر نباید باعث نگرانی باشه تازه باید شسرکتای سرویس دهنده نگران باشند تا کاربر شون رو نگه دارن . تازه تخفیفات شبانه ساعتی اینترنت نسل 4 هرساعت 900 تومن که هر سال 1000 دانلود میشه کر با نسل 3 ! بعضی جاها سرعت خوبه هر ساعت 10 تا 30 گیگ دانلود میکنن روی نسل 4!!!

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض ADSL Shatel / شرکت شاتل

هیچ موقع کیفیت بی سیم به نت كابلي نمی‌رسه
    حالا ممکن ی چند صباحی سرعت بالاتری رو تجربه کنی که اونم با ازدیاد کاربران خراب ميشه
    نه پینگ ثابتی داره و نه جیتر خوبی
    در کل ی سرویس ثابت ADSL شرف داره به نت خراب اپراتور ها
    به قيمت هم اصلا كار نداريم تازه بازم معمولا نت كابلي مناسب تر در مياد

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

15. 3 کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

شاتل باند رو تا چه حدی باز می گذارد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •