تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 721 از 1544 اولاول ... 2216216717117177187197207217227237247257317718211221 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,201 به 7,210 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز R O O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

منم تخلیه کردم زنه خودشو کشت انقد فک زد پشت تلفن که نگه دارن اخرم تخلیه کردم

2. 2 کاربر از R O O T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

منم تخلیه کردم زنه خودشو کشت انقد فک زد پشت تلفن که نگه دارن اخرم تخلیه کردم
    خوب کردی ، شرکت دزدی مثل شاتل رو باید ادب کرد ،اگر همه باهم یکپارچه و متحد باشیم این شرکت ها ریزش مشتری پیدا میکنن و به سزای اعمالشون میرسن ، من الان یک ماهه که از شاتل رفتم و موقتا مخابرات هستم با اینکه پشتیبانی ضعیف و نوسان هم بالاس ولی خدایی حجم دزدی نداره و تا الان که دقیقا ۳۰ روز شده پنل برام مصرف ۵۸ گیگ رو رد کرده خطم هم رو ۵ بسته است ، در حالی که شاتل برام ماهی ۸۰ گیگ مصرف میزد اونم با خطی که روی ۲ بسته بود و بعدشم که محدودم کرد روی ۱۲۸ کیلوبیت ، ولی حداقل الان خیالم راحته حجم دزدی نیست و سرعتم هم همیشه حدود ۵۰۰ کیلوبایت هست . با وجود شرکت های متنوع ،رفتن به شاتل یعنی رضایت به حجم دزدی .

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

4. این کاربر از bardia-vr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

منم ديروز تخليه کردم و خيلى سعى داشتن که منو قانع کنن بمونم و بازم حرفاى تکرار و چرت مصرف منصفانه رو مى زدن که وسط حرفشون پريدم و گفتم فرم تخليه رو بديد تصمیمم جديه

6. این کاربر از sasan.69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

منم امروز تخلیه زدم . خیلی وقت بود سرعت سرور خارجی رو ۴ مگ محدود بود که رو مخ بود فقط منتظر بودم حجمم تموم شه . این اواخر هم که کیفیتش افت کرده کلا

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

شما که تخلیه میکنید اگر شرکت بهتری از شاتل پیدا کردین که پینگ و قیمت و پایداری بهتری داشت بگید که همه استفاده کنیم!

9. این کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

همچین جایی تو ایران که نیست ولی خوب پارس بهتره از شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

شما که تخلیه میکنید اگر شرکت بهتری از شاتل پیدا کردین که پینگ و قیمت و پایداری بهتری داشت بگید که همه استفاده کنیم!
    به نظر من و با تجربه ای که من از اینترنت شرکت ها دارم،هیچ شرکتی به شدت شاتل حجم دزدی نمیکنه ،هر شرکتی بری بهتر از شاتله , و در ضمن خیلی زور داره آدم پول بده بعد واس همون حجمی که مال خودشته سرعتشو کم کنن ؟حجم دزدی ،محدود کردن سرعت فقط در شاتله ،بدترین شرکت اینترنتیه شاتله ،تازه کیفیت اینترنتشم همچین تحفه ای نبود.

Last edited by bardia-vr; 08-06-2017 at 10:33.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

به نظر من و با تجربه ای که من از اینترنت شرکت ها دارم،هیچ شرکتی به شدت شاتل حجم دزدی نمیکنه ،هر شرکتی بری بهتر از شاتله , و در ضمن خیلی زور داره آدم پول بده بعد واس همون حجمی که مال خودشته سرعتشو کم کنن ؟حجم دزدی ،محدود کردن سرعت فقط در شاتله ،بدترین شرکت اینترنتیه شاتله ،تازه کیفیت اینترنتشم همچین تحفه ای نبود.

من که حجم دزدی توی شاتل ندیدم و اگر هم باشه 100 مگ در 1 گیگ حداکثر هست که همه شرکت ها دارن شما پیج پارس انلاین ببین. و محدود هم که میکنه همه شرکت ها سرویس های نامحدودشون یک حجم منصفانه داره و از اون که بگذره محدود میکنن و مختص شاتل نیست و هیچ شرکتی سرویس نامحدود واقعی نداره! کیفیت هم همه میدونن و آمار میگه شاتل رتبه اول داره! ( البته اینترنت در ایران بستگی به مرکز مخابرات و کیفیت خط و فاصله از مرکز مخابراتی هم داره)
    فقط شاتل لند به کل سرویس دهنده های دیگه سر هست!

13. 2 کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omid-HD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016
    محل سكونت
    سکونتگاه

پيش فرض

من که حجم دزدی توی شاتل ندیدم و اگر هم باشه 100 مگ در 1 گیگ حداکثر هست که همه شرکت ها دارن شما پیج پارس انلاین ببین. و محدود هم که میکنه همه شرکت ها سرویس های نامحدودشون یک حجم منصفانه داره و از اون که بگذره محدود میکنن و مختص شاتل نیست و هیچ شرکتی سرویس نامحدود واقعی نداره! کیفیت هم همه میدونن و آمار میگه شاتل رتبه اول داره! ( البته اینترنت در ایران بستگی به مرکز مخابرات و کیفیت خط و فاصله از مرکز مخابراتی هم داره)
    adsl مخابرات که تا دیروز نامحدود بود، ورداشت همین طرح مصرف منصفانه رو اجرا کرد و 512 بنده رو 128 کرد.

از اون موقع تا الان فقط دارم به جایگزین فکر می کنم.

واقعا این مملکت چرا باید اینجوری باشه که حتی وقتی که پول هم میدی باز هم چیز خوبی بهت ندن.

بعد میگن چرا از ایران میرن. یکی از صدها دلیلش همین وضعیت اینترنت هست دیگه.

آخر فروم باز R O O T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Gorgan

پيش فرض

یعنی 100 مگ در 1 گیگ واقعا کمه برا شما ؟؟ والا من که حس میکنم خیلی بیشتره از وقتی اومدم شاتل فقط دارم حجم میخرم .
    کیفیتش هم که ... این اواخر با پینگ بالا ماهی خدا تومن پول اینترنت میدیم اینم وضعشه .
    اون شاتل لندش هم به درد خودش میخوره . بیشتر موقع ها فایل های ارشیو خراب دانلود میشه ازش :| . نصف ماه هم کلا داونه .

. یعنی بدبخت تر از صبانت هم برای جمع اوری سرویس داریم ؟ بله همین شاتل . زنگ زدم میگم چرا تخلیه نمیکنی میگه 7 روز کاری زمان میبره زنیکه انگار میخواد موشک هوا کنه فک کرده مشتری خره بعد بهم میگه موقع وصل کردن خط هم 3 4 روز طول میکشه گفتم اصلا اینطور نیست شما یادتون نیست چطور 1 روزه وصل شد الان بازی در میارین سر جمع کردن . 195 هم شکایت کردم به درد خودشون میخوره زورشون فقط به 2 تا شرکت کوچیک میرسه . ادم سرطان میگیره تنها با وضعیت اینترنت ایران .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •