تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 250 از 1545 اولاول ... 1502002402462472482492502512522532542603003507501250 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,491 به 2,500 از 15444

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه erfagh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان

قصد خرید سرویس شاتل رو داشتم از بین art3 art4 art5 و مصرف کل یکماهم رو هم جواب میده چون مصرف زیادی ندارم. فقط برام سرعت مهم هست. تو فکر این بودم که بیام سرویس اکو NFG بگیرم که ترافیک شبانه نداره ولی به مصرف میانگین 20گیگ در ماه یکم هزینه ش بیشتر از سرویس های آرت در میاد! ولی از لحاظ سرعتی خیلی تفاوت دارند درسته؟ اینکه شب ها تو ساعت رایگان کلا اینترنت نابود میشه خیلی رو مخ هست و اصلا نمیتونم تحمل کنم، سرویس های آرت این مشکل رو دارند؟

بنظرم شما از بین این سرویس های آرت گزینه های خوبی هست؟ یا سرویس اکو هم در نظر بگیرم؟ سرعت توی روز برای من مهمترین عامل هست و مصرف ام هم در ماه شب و روز سرجمع حدودا 20گیگ میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان

قصد خرید سرویس شاتل رو داشتم از بین art3 art4 art5 و مصرف کل یکماهم رو هم جواب میده چون مصرف زیادی ندارم. فقط برام سرعت مهم هست. تو فکر این بودم که بیام سرویس اکو NFG بگیرم که ترافیک شبانه نداره ولی به مصرف میانگین 20گیگ در ماه یکم هزینه ش بیشتر از سرویس های آرت در میاد! ولی از لحاظ سرعتی خیلی تفاوت دارند درسته؟ اینکه شب ها تو ساعت رایگان کلا اینترنت نابود میشه خیلی رو مخ هست و اصلا نمیتونم تحمل کنم، سرویس های آرت این مشکل رو دارند؟

بنظرم شما از بین این سرویس های آرت گزینه های خوبی هست؟ یا سرویس اکو هم در نظر بگیرم؟ سرعت توی روز برای من مهمترین عامل هست و مصرف ام هم در ماه شب و روز سرجمع حدودا 20گیگ میشه.
    اگر شما کلا 20 گیگ مصرف دارید انتخاب شما از بین آرت ها باید آرت 3 به بالا باشه که برای شما کافیه . دیگه آرت 4 و... فقط در سرعت تغییر دارند که بستگی داره چقدر شما بخواید هزینه کنید .سرعت هم همونیه که تو سایت نوشته. آرت 2 =190 و ...
    در مورد سرویسهای اکو من اطلاعی ندارم

3. این کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر شما کلا 20 گیگ مصرف دارید انتخاب شما از بین آرت ها باید آرت 3 به بالا باشه که برای شما کافیه . دیگه آرت 4 و... فقط در سرعت تغییر دارند که بستگی داره چقدر شما بخواید هزینه کنید .سرعت هم همونیه که تو سایت نوشته. آرت 2 =190 و ...
    در مورد سرویسهای اکو من اطلاعی ندارم
    مرسی از پاسختون، بله مصرف من همون حدود 20گیگ هست و انتخاب بین آرت بالاتر از 3 هم فقط بخاطر سرعت دانلود بود!
    تو کل روز یعنی سرعت همون مقدار هست؟ آرت 3 که میشه190 کیلوبات و آرت 4 هم 256کیلوبایت و آرت5 هم 320 کیلوبایت در ثانیه؟ نوسان ندارند؟ کم و زیاد نمیشه سرعت هاشون؟ میدونم اگه ترافیک مرکز مخابراتی بالا باشه مشکل ایجاد میکنه ولی در حالت معمولی تو کل دوره سرویس به شرطی که از اون حجم بیشتری دانلود نکرده باشم ثابت هست سرعت؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مرسی از پاسختون، بله مصرف من همون حدود 20گیگ هست و انتخاب بین آرت بالاتر از 3 هم فقط بخاطر سرعت دانلود بود!
    تو کل روز یعنی سرعت همون مقدار هست؟ آرت 3 که میشه190 کیلوبات و آرت 4 هم 256کیلوبایت و آرت5 هم 320 کیلوبایت در ثانیه؟ نوسان ندارند؟ کم و زیاد نمیشه سرعت هاشون؟ میدونم اگه ترافیک مرکز مخابراتی بالا باشه مشکل ایجاد میکنه ولی در حالت معمولی تو کل دوره سرویس به شرطی که از اون حجم بیشتری دانلود نکرده باشم ثابت هست سرعت؟
    آرت 5 بدون نوسان تا ۳۲۰ گرفتم به شخصه ! البته یه دو هفته ای خیلی بهم حال داد میتونید تو امضام نگاه کنید رو ۱۲ بود ...
    با حجمی که شما مصرف میکنید خیر کم و زیاد نمیشه

6. این کاربر از a/\/\ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آرت 5 بدون نوسان تا ۳۲۰ گرفتم به شخصه ! البته یه دو هفته ای خیلی بهم حال داد میتونید تو امضام نگاه کنید رو ۱۲ بود ...
    با حجمی که شما مصرف میکنید خیر کم و زیاد نمیشه
    مرسی از پاسختون، تا 320 یعنی کمتر هم میشه؟ اگه حداقل نوسانش 10 20 کیلوبایت باشه قابل تحمله ولی نه حالتی که تو روز فقط چندساعت این سرعت رو بده و بقیه ساعات 80 90کیلوبایت باشه!

یک مورد هم که یکم مردد کرد من رو درباره سرویس آرت، من مصرفم توی ماه ثابت نیست، ممکنه یک روز 5گیگ بگیرم ولی تا یک هقته فوقش برسه 500مگ! اینطوری که فهمیدم شاتل محدود میکنه اگه توی یک روز هم از یک مقداری بیشتر دانلود کنی! اینطوری اصلا قابل تحمل نیست! حداقل سرویس های اکو توی روز کاری باهات نداره و شب محدود میشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مرسی از پاسختون، تا 320 یعنی کمتر هم میشه؟ اگه حداقل نوسانش 10 20 کیلوبایت باشه قابل تحمله ولی نه حالتی که تو روز فقط چندساعت این سرعت رو بده و بقیه ساعات 80 90کیلوبایت باشه!

یک مورد هم که یکم مردد کرد من رو درباره سرویس آرت، من مصرفم توی ماه ثابت نیست، ممکنه یک روز 5گیگ بگیرم ولی تا یک هقته فوقش برسه 500مگ! اینطوری که فهمیدم شاتل محدود میکنه اگه توی یک روز هم از یک مقداری بیشتر دانلود کنی! اینطوری اصلا قابل تحمل نیست! حداقل سرویس های اکو توی روز کاری باهات نداره و شب محدود میشی
    من مشکلی نداشتم به هر حال ! ولی خوب اگر جدا دانلود براتون مهمه های وب هم خوبه ۸ مگ

بله محدود میکنه اگر زیاد دانلود کنید !!

- - - Updated - - -

من مشکلی نداشتم به هر حال ! ولی خوب اگر جدا دانلود براتون مهمه های وب هم خوبه ۸ مگ

بله محدود میکنه اگر زیاد دانلود کنید !!

9. این کاربر از a/\/\ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

خیلی مرتبط هست به مرکز مخابراتی اما خیر تا به حال که نوسان سرعت نداشتم ( برای 1 هفته سرعتم 3-4 برابر هم شد حتی ) قطعی شاتل واقعا کم داره و اکثر قطعی ها برمیگرده به زیر ساخت و...
    اما پایین تر فرمودید اگه تو یه روز 5 گیگ مصرف کنید و 1 هفته شاید 500 مگ ! نه اینجوری جوابگو نیست . سیستم محدود کردنه شاتل یکم تخیلیه و واقعا نمیشه گفت مثلا تا 30 گیگ شما کاملا اوکیید بعدش محدود میشید ، نه . اما چیزی که مشخصه کنترل مصرف هست یعنی پخش کردن این 5 گیگ در 2 روز برای مثال ( بکوب 6-7 ساعت هیچ وقت نزارید دانلود شه )

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام

در مورد همین طرح های نامحدود یا Art سوال داشتم

1. اگه برم طرح آرت 3 رو بگیرم، سرعت دانلودم فیکس میشه 256 کیلوبیت؟
    2. توی سایت نوشته امکان حداقل ترافیک 17 گیگ؛ یعنی بعد این 17 گیگ سرعت چه قدر میشه؟ و آیا کسی بوده که واقعا به محض رسیدن به 17 گیگ محدود شده؟ آخه یه سری میگن پایین بالا داره !

اینم در نظر بگیرین که مرکزی که من هستم خیلی شلوغه! (مرکز فرشچی - مشهد)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

2. توی سایت نوشته امکان حداقل ترافیک 17 گیگ؛ یعنی بعد این 17 گیگ سرعت چه قدر میشه؟ و آیا کسی بوده که واقعا به محض رسیدن به 17 گیگ محدود شده؟ آخه یه سری میگن پایین بالا داره !

ببینید این ۱۷ گیگ باید تقسیم بر روزهای ماه بشه !‌

مثلا برای Art5 که تقسیم بکنیم میشه روزی ۸۰۰ مگ ! من یکبار بازی Spec Ops The Line رو برای دانلود زدم کل فایل ها رو با ۳۰۰ کیلوبایت دانلود کرده بود ! خیلی گیر نمیدن ولی اگر واقعا خیلی بیش از حد مصرف کنید چرا ... واقعا نمیدونم اون روز چرا من رو محدود نکردن ! ۱۴-۱۵ برابر بیشتر از حداقل میزان ترافیک مصرف کردم

- - - Updated - - -

سلام

مثلا برای Art5 که تقسیم بکنیم میشه روزی ۸۰۰ مگ ! من یکبار بازی Spec Ops The Line رو برای دانلود زدم کل فایل ها رو با ۳۰۰ کیلوبایت دانلود کرده بود ! خیلی گیر نمیدن ولی اگر واقعا خیلی بیش از حد مصرف کنید چرا ... واقعا نمیدونم اون روز چرا من رو محدود نکردن ! ۱۴-۱۵ برابر بیشتر از حداقل میزان ترافیک مصرف کردم

13. این کاربر از a/\/\ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خب آخه انصافا یکمی بنظرم ستمه برام که نامحدود بگیرمو فقط 17 گیگ بتونم مصرف کنم

الان همین 17 گیگ رو به قول شما تقسیم بر یکماهش بشه، میشه حدودا روزی 500مگ اگه اشتباه نکرده باشم، خب این یعنی من واقعا هیچ دانلودی نمیتونم بکنم! مثلا فک کنم یه ویندوز حدودا 4 گیگ بخوام دانلود کنم فرتی محدود شمو بیچاره شم ! در این مورد واقعا چیکار میشه کرد؟

و اینکه دانلود کردمو محدود شدم، احتمالا سرعت به حدی میاد پایین که یه پیج هم نشه باهاش باز کرد، اونجا باید چیکار کرد؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •