تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 215 از 1545 اولاول ... 1151652052112122132142152162172182192252653157151215 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,141 به 2,150 از 15443

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام. میدونم قطعا این سوال چندین بار پرسیده و جواب داده شده، ولی به دلیل حجم بسیار بالای پستها و صفحات، امکان خودن تمام آنها وجود ندارد.
    سوال من در مورد سرویس نامحدود شاتل است. من تا الان دارم از adsl نامحدود مخابرات با سرعت 1 مگ استفاده میکنم. سرعت دانلودم بین 120 تا 130 کیلوبایت است همیشه. نه کمتر میشه نه بیشتر. در ماه ترافیک مصرفیم حدود 50 گیگ است.
    در مورد سرویس های ارت شاتل، میدونم که اول چندین برابر سرعت اسمی را میدهد (مثلا 128 اول رو 1024 است) و وقتی مصرف غیر منصفانه باشه محدود میشه تا برسه به 128. من شاید 10 بار به پشتیبانی و واحد فروش شاتل زنگ زدن ولی هیچ کدام نتونست معیار دقیق بر اساس حجم بهم بگه. یعنی بگه مثلا تا چه حجمی از دریاف پهنای باند بازه و از چه مقداری که بگذره، سرعت محدود میشه.
    در مورد حداقل تبادل ترافیک هم گفتم یعنی چی میگفتن حداقل نرافیکی گه میتونی رد و بدل کنید! میگفتم یعنی ازین بیشتر نمیشه، میگفتن میشه ولی ما این مقدار رو تضمین میکنیم!!!! یعنی اصلا توضیج ندادن که مقدار ترافیک به حچم ترافیک دریافتی حال پهنای باند باز است یا نه.
    ممنون میشم دوستان یه راهنمایی در مورد سرعت و حجم ترافیک سرویس های نامحدود بکنن. و اینکه دقیقا از چه ححمی سرعت کم میشه و چه جوری کم میشه تا به سرعت اسمی برسه.
    مججددا میگم تقریبا ترافیک مصرفی من با adsl مخابرات ماهی 45 تا 50 گیگ است (با اینترنت 1024 یا همان 1 مگ) و سرعتم همیشه تقریبا 120 کیلوبایت در ساعت است یعنی دقیقا سرعت اسمی نه کمتر نه بیشتر. البته اینم بگم برای این اینترنت 1 مگ ماهی 43 هزار تومن میدم. با تشکر
    سلام عزیز چندین بار من قبلا برای دوستان توضیح دادم که اینجا براتون نقل قول میکنم

اصلا حجم مشخصی نیست برای محدود کردن و به مرکز مخابراتیت که شلوغ باشه یا نباشه هم خیلی بستگی داره ( در کل یعنی باید خودت امتحان کنی )
    اما ، میگن حدودا تا 2 برابر اون حجمی که توی جدول آرت ها نوشته اوکیه و محدود نمیشی اگرم محدود شی شما از توی کنترل پنل خودت ما به التفاوت قیمتیش با یه آرت بالاتر رو پرداخت میکنی ( 7-8 تومن اختلاف آرت ها ست ) و ریست میشی و دوباره از اول دانلود میکنی با سرعت عادیت تا وقتی که محدود شی دوباره و سر ماه که رسیدی میای شما از سیستم ابتداییت شروع میکنی.
    کلا شما از آرت 1 یا 2 باید شروع کنی و هر وقت محدود شدی برو یه پله بالاتر... سرعت هم هموناس که تو سایت زده از 120-128 شرع میشه آرت 2 میره روی 160-70 و.... کلا گفتم به مرکز شما هم بستگی داره اگه خلوت باشه حتی ممکنه دیرتر محدود شی و اینکه شما باید دانلودت رو مدیریت کنی و نزاری یه صبح تا شب استفاده کنی..
    art 1 همون اینترنت 1 مگ هست art 2 که الان من دارم دانلود بین 170-210 اینا هست. وقتی ام که محدود شده میاد پایین ترین حد ممکن که شما مجبور میشی ارتقا بدی به art بالاتر و اینجوری پنلت ریست میشه دوباره ( ما به التفاوتش باart بالاتر و پرداخت میکنی در طی ماه )
    شما اگه خواستی از شاتل بگیری باید art 1 بگیری ، هر وقت محدود شدی میری art 2 و... شما اگه تا art 5 هم بری در یک ماه کل هزینت حدود 65 تومن بیشتر نمیشه ! و در مورد اینکه کی محدود میشی بستگی به مصرفت داره و مراکز مخابراتی با هم دیگه فرق دارن اما تا حدود 2 برابر اون اعدادی که توی سایت زده مشکلی نداری معمولا

پروفشنال sorooshfm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام دوستان کسی میدونه سرعت دانلود نامحدود آرت های شاتل پس از گذر از حجم منصفانه مسخره چند میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام عزیز چندین بار من قبلا برای دوستان توضیح دادم که اینجا براتون نقل قول میکنم

اصلا حجم مشخصی نیست برای محدود کردن و به مرکز مخابراتیت که شلوغ باشه یا نباشه هم خیلی بستگی داره ( در کل یعنی باید خودت امتحان کنی )
    اما ، میگن حدودا تا 2 برابر اون حجمی که توی جدول آرت ها نوشته اوکیه و محدود نمیشی اگرم محدود شی شما از توی کنترل پنل خودت ما به التفاوت قیمتیش با یه آرت بالاتر رو پرداخت میکنی ( 7-8 تومن اختلاف آرت ها ست ) و ریست میشی و دوباره از اول دانلود میکنی با سرعت عادیت تا وقتی که محدود شی دوباره و سر ماه که رسیدی میای شما از سیستم ابتداییت شروع میکنی.
    کلا شما از آرت 1 یا 2 باید شروع کنی و هر وقت محدود شدی برو یه پله بالاتر... سرعت هم هموناس که تو سایت زده از 120-128 شرع میشه آرت 2 میره روی 160-70 و.... کلا گفتم به مرکز شما هم بستگی داره اگه خلوت باشه حتی ممکنه دیرتر محدود شی و اینکه شما باید دانلودت رو مدیریت کنی و نزاری یه صبح تا شب استفاده کنی..
    art 1 همون اینترنت 1 مگ هست art 2 که الان من دارم دانلود بین 170-210 اینا هست. وقتی ام که محدود شده میاد پایین ترین حد ممکن که شما مجبور میشی ارتقا بدی به art بالاتر و اینجوری پنلت ریست میشه دوباره ( ما به التفاوتش باart بالاتر و پرداخت میکنی در طی ماه )
    شما اگه خواستی از شاتل بگیری باید art 1 بگیری ، هر وقت محدود شدی میری art 2 و... شما اگه تا art 5 هم بری در یک ماه کل هزینت حدود 65 تومن بیشتر نمیشه ! و در مورد اینکه کی محدود میشی بستگی به مصرفت داره و مراکز مخابراتی با هم دیگه فرق دارن اما تا حدود 2 برابر اون اعدادی که توی سایت زده مشکلی نداری معمولا
    سلام دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت.چند تا سوال تکمیلی دارم:
    1- وقتی که شروع به محدود شدن میشیم، سرعت پله پله میاد پایین یا یکهو محدود میشیم؟ یعنی اگر مثلا ارت یک که روی 120 کیلوبایت در ثانیه است بعد از محدود شدن، یهو میاد رو اسمی که تقریبا 16 یا پله پله میاد پایین؟
    2- بعضی جاها تو سایت دیدم که دوستان نوشتم دانلودنباید از گیگی مثلا 1000 تا12000 بیشتر بشه بیشتر بشه محدود میشه. معنی و مفهوم این عبارات را اصلا نمیفهمم.
    3- پس توصیه شما اینه که اگر بخوام استفاده کنم همیشه اول ماه از ارت یک شروع کنم وبروم بالا؟ اینجوری ضرر نمیکنیم؟ چون مثلا ارت چهار خب سرعتش به مراتب از ارت یک بیشتر است و اینجوری با همان هزینه ارت چهار ولی از سرعت بالا حتی شاید کمتر از دو هفته استفاده کنیم ضرر نیست؟
    4- اینکه فرمودید پس از پرداخت مابه تفاوت سرویس ریست میشه، یعنی مجددا به اندازه دو برابر سرویس جدید میشه دانلود کرد یا از ادام اولی؟ یعنی مثلا ارت ی بگیرم و دو برار حداقل تبادل ترافیک 11 گیگ که میشه دانلود کنم و محدود شو، وقتی به ارت دو ارتقا بدم ، دوباره میتونم بدون محدودید تا دوبرابر حداقل تبادل ارت دو یعنی دو تا 13 گیگ که میشه 26 گیگ دانلود کنم؟ یعنی تاهمین مرحله میتونم 22+26 گیگ دانلود کنم؟
    5- در نهایت با توجه به شرایط توصیه استفاده از adsl نامحدود مخابرات که الان دو ساله با سرعت یک مگ ماهی 43 تومن پرداخت میکنم ( که البته الان تقریبا یک ساله دیگه یک مگ نمیفروشه و فقط مشترکینی که از قبل خریدن میتون استفاده کنند و الان نهایتا512 میده که اگر حذف کنم دیگه نمیتونم برگردم )سرعت همیشه120 کیلوبایت در ثانیه ااست یعنی دقیقا یک مگابیت اسمی و نه بیشتر و نه کمتر .به نظرتون در قالب قیاس الان کدوم بهتره همین مخابرات بمونم یا برم شاتل؟
    در اخر هم از دوستان خیلی تشکر میکنم خداخیرتان بدهد که راهنمایی میکنید.
    Last edited by aminbadiee; 13-07-2015 at 17:38.

داره خودمونی میشه mishkaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

دوستان عزیز از این دزدی شاتل کجا شکایت باید کرد ؟

این آرت ۱ هست :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

چقدر دان کردی ؟!
    شکایت نمیتونی بکنی چون ارت یک رو قانون میتونن اینقدر سرعتش کم کنن

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

داره خودمونی میشه mishkaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

چقدر دان کردی ؟!
    شکایت نمیتونی بکنی چون ارت یک رو قانون میتونن اینقدر سرعتش کم کنن

کلا حدود ۶ گیگ، انقدر سرعتش کم هست که نمیشه دانلود کرد!!
    کجا باید شکایت کنم ؟

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

کجا باید شکایت کنم ؟
    سامانه 195 وزارت ارتباطات
    اول یه زنگ پشتیبانی بزنین

8. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه POROMA2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

128 شش ماه با شبانه گرفتم 90.9 میگم چه خبره ADSL ارزون شده

میگه دفعه قبل ما سرویس شبانه را با 50 درصد تخفیف میدادیم الان با 25 درصد تخفیف میدیم

هیج ش رکتیم الان سرویس شبانه رایگانه نداره ؟

یعنی چی درسته ؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

سلام
    دوستان من تا الان اینترنت مخابرات نامحدود یک مگ داشتم و دارم. با توجه به اینکه دانلود من زیاد بود من رفتم سراغ مخابرات اما الان که حجم دانلودم کمتر شده و از طرفی میتونم تو ساعات شبانه رایگان هم انجامشون بدم و همینطور به شدت مخابرات این اواخر تو کارهای انلاین و دانلود از اپ استور کند شده که میخوام سرویسمو عوض کنم!
    شاتل الان نوبتم شده و جشنواره ای الان دارن یه ساله ۱۲ مگ که فعلا نمیخوام ریسک کنم یه ساله بگیرم و باید برم سراغ تعرفه های عادیش!
    حالا میخوام بدونم شما کدوم سرویسشو پیشنهاد میکنید یا اصلا چه پیشنهادی دارید؟
    مرکز مخابراتیمون قدس تو امیراباده و اسیاتک که اصلا نداره و میمونه پارس که اونم دانلود شبانه رو برداشته!

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

کجا باید شکایت کنم ؟
    کی سرویستون شروع شده و از اون زمانی که شروع شده یعنی 6 گیگ مصرف داشتین ؟ اگه آره خوب اول به پشتیبانی زنگ بزنید این شکایت ،شکایت ها به جایی نمیرسه و اگه برسه 1 هفته تا 3 هفته کار داره پس اول با شاتل پیگیری کن شما تا 11 گیگ اینطورا نباید مشکلی داشته باشی

12. این کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

1. 6462

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •