تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 21 از 1544 اولاول ... 1117181920212223242531711215211021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 201 به 210 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه alinoona's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

منظور من این بود که اگه ادم خودش پول بده مودم بخره مثلا 100هزارتومن مودمهای dlink و tplink بهترن.یه سوالم در در مورد این طرح دارم اینکه شبانه رایگان هم داره؟؟؟؟ و مدل دقیق مودمشم چیه؟؟؟؟؟ اگه بشه یکی برای خونه اقوام بگیرم.
    در حالت معمولی که سرویس​​های کمتر از ۱مگابیت شبانه رایگان ندارند (باید ماهی ۳۵۰۰ تومن اضافه پرداخت بشه).

2. این کاربر از alinoona بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

در حالت معمولی که سرویس​​های کمتر از ۱مگابیت شبانه رایگان ندارند (باید ماهی ۳۵۰۰ تومن اضافه پرداخت بشه).
    مودمش وایرلس یا معمولی اگه وایرلس باشه بهشون بگم بخرن.؟

کاربر فعال انجمن سرویس دهنده های اینترنت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

مودمش وایرلس یا معمولی اگه وایرلس باشه بهشون بگم بخرن.؟
    مودم وایرلس تک پورت مدل 1201 زایکسل است که سفارش شرکت دلسا در ایران است و در خارج از ایران وحود ندارد: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس اکولایت است و حتی با پرداخت ماهانه 3500 تومان هم نمیتوانید دانلود شبانه داشته باشید، دانلود شبانه فقط برای سرویسهای اکو است.مخابرات هم در جشنواره تابستانی همین مودم را با اینترنت یک ساله 2 مگ با حجم 36 گیگ به قیمت 181440 تومان و با 1 مگ 60 گیگ به قیمت 200880 تومان میدهد و شبانه رایگان هم دارد.(این قیمتها با احتساب مالیات و رانژه است، برای بدست آوردن پول پرداختی به شاتل باید 5000 تومان هزینه رانژه به قیمت اعلام شده اضافه کنید و به عدد بدست آمده 8 درصد مالیات را اضافه کنید که 84780 تومان میشود.) [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با این حساب اگر مجموع مصرف اینترنت شما از 60 گیگ در سال بیشتر نباشد شاتل بهتر است و اگر مصرفتان بیشتر است و دانلود شبانه رایگان نیاز دارید مخابرات بهتر است.
    Last edited by 971971; 09-09-2014 at 20:22.

5. 2 کاربر از 971971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام
    یکی از دوستام رفته شاتل برای ثبت نام اینترنت. مودم D-Link 2750U هم داره. بهش گفتن مودم های D-Link با شاتل جور نیستند. درست گفته ؟ اینجا کسی هست D-Link داشته باشه ؟

سلام
    چرتو پرت میگن
    من خودم ایسوز دارم
    کسای دیگه ای هم دیدم که دی لینک داشتن

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت 4l1r3z4's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بهت قول میدم حداقل بالای 70 گیگ می تونی و باید دانلود کنی
    کلا تجربه ثابت کرده هر عددی شاتل میده را ضربدر 2 کن میشه نتیجه میزان safe دانلودت
    راستی SNR خطت را هم بگو.عجیبه که میگی شاتل ترکیده

دوست همه چیزدان من،دیدید که شاتل محدود نکرده بود و خود دوستمون گفتن که شاتلشون ترکیده.شما هم دفعه دیگه اجازه بده کلیات یک قضیه روشن بشه بعد قضاوت کن
    کلا ما ایرانیا هممون همینیم...یا سیاهیم یا سفید...

من نمی دونم فاز شما چیهکلا سیستم شاتل اینطوریه:
    هر بار که محدود بشی،محدودیت سری بعدی سخت تر خواهد بود
    چون این دوستمون تازه سرویس گرفته این محدودیت ها شامل حالش نمیشه
    من هم بچه تهران نیستم.فقط بعضی اوقات به خاطر دانشگاهم میام تهران
    شما هم تو تخیالت خودت زندگی می کنی...انتظار داری هر چه قدر دلت می خواد دانلود کنی ولی فکرت به این نمیرسه که دانلود زیاد شما کیفیت خط بقیه را کاهش می ده و اون فردی که مصرفش کم هست حقش هست هر زمان بخواد کیفیت مناسبی داشته باشه
    این جملت نشون میده که چقدر از اینترنتو پهنای باند می فهمی: "انتظار داری هر چه قدر دلت می خواد دانلود کنی ولی فکرت به این نمیرسه که دانلود زیاد شما کیفیت خط بقیه را کاهش می ده و اون فردی که مصرفش کم هست حقش هست هر زمان بخواد کیفیت مناسبی داشته باشه "
    اینقد جملت ابتدایی و خنده داره که فک نمی کنم اصن نیاز باشه بهت جواب بدم... لیاقت امثال شماها همینه و بیشتر از این لیاقت ندارین؛خوشال باش که تو این بهشت زندگی میکنی دکتر....
    بعدشم من هرچی میگم براساس خود سایت شاتل و تجربه بقیه است؛تویی که میای آمار از خودت در میاری و کلن کارت اینه که بیای اینجا از شاتل تعریف کنی بری...

9. 2 کاربر از 4l1r3z4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

با اینکه نسبت به ماههای قبل دانلود شبانه ی کمتری داشتم (10 گیگ) ولی از این ماه ساعت 1 شب تا نزدیک 4 صبح سرعتم افتضاح در حد زیر 20 کیلوبایته و بعدش میره بالا و خوب میشه .
    البته دانلود های من کم حجمه و تقسیم میکنم بین چند شب و اکثرا از سرورهای داخلیه .

محدود شدم ؟ اگر محدود شدم چرا بعدش خوب میشه ؟

در ضمن این سیاست دانلود منصفانه بیشتر بازی شاتله وگرنه دوستام از شرکتهای دیگه سرویس دارن هرچقدر دانلود میکنن محدودیت ندارن . یکی از دوستام توکرج با پارس آنلاین شبی 6 گیگ دانلود میکنه هیچ وقت محدود نشده .
    ISP ها باید به نسبت افزایش کاربرها کیفیت هم بالا ببرن تا مشکلی برای کسی پیش نیاد ولی بعضی ها این کار را نمیکنن .
    Last edited by hosseinonline8000; 11-09-2014 at 01:04.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

با اینکه نسبت به ماههای قبل دانلود شبانه ی کمتری داشتم (10 گیگ) ولی از این ماه ساعت 1 شب تا نزدیک 4 صبح سرعتم افتضاح در حد زیر 20 کیلوبایته و بعدش میره بالا و خوب میشه .
    البته دانلود های من کم حجمه و تقسیم میکنم بین چند شب و اکثرا از سرورهای داخلیه .

محدود شدم ؟ اگر محدود شدم چرا بعدش خوب میشه ؟

در ضمن این سیاست دانلود منصفانه بیشتر بازی شاتله وگرنه دوستام از شرکتهای دیگه سرویس دارن هرچقدر دانلود میکنن محدودیت ندارن . یکی از دوستام توکرج با پارس آنلاین شبی 6 گیگ دانلود میکنه هیچ وقت محدود نشده .
    ISP ها باید به نسبت افزایش کاربرها کیفیت هم بالا ببرن تا مشکلی برای کسی پیش نیاد ولی بعضی ها این کار را نمیکنن .
    الان دیگه پارس انلاین وصبانت هم از شاتل یادگرفتن و محدودیت رسما بورس شده!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

13. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza R"ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من 23 سرویسم تموم میشه،دیگه از دست شاتل خسته شدم میخوام تخلیه کنم،ب نظرتون به کدوم شرکت پناه ببرم؟
    مشهد هستم.
    راستی تخلیه خط چطوری هست؟اخه فردا به مدت یک هفته مسافرت میرم،اگه امروز درخواست بدم برای تخلیه،وقتی برگردم دیگه تخلیه شده؟!لازمه که خودم باشم؟
    Last edited by Reza R"ch; 11-09-2014 at 09:53.

15. این کاربر از Reza R"ch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •