تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1452 از 1544 اولاول ... 45295213521402144214481449145014511452145314541455145614621502 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,511 به 14,520 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه...دوستان من خیلی وقته از شاتل سرویس دارم ولی خب هیچوقت سرعت بالای 8 مگ نمیتونستم ازشون بگیرم بخاطر شرایط خطم مخصوصا تو خونه قبلی...چند روز پیش یه سری کارایی کردیم و کشش خط تقریبا 14 مگ شده و من گفتم روی 12 ببندن برای پایداری بیشتر...سرعتو بستن رو 12 قطعی و مشکل هم ندارم ولی من امروز توی کارم سرعت آپلود اذیتم کرد متوجه شدم سرعت آپلود روی 764 بسته شده و با پشتیبانی هم یه صحبت کردم گفت که اره پروفایل همینه و سرعت آپلود بالاتر میخوای باید ببرم رو 8 مگ گیم.. annem x رو هم اگه فعال کنن فرقی نمیکنه وقتی سرعت آپلود رو این عدد بسته شده....میخواستم ببینم این داستان طبیعیه یا نه کاری که شاتل میکنه یه چیز رسمی و قراردادیه یا میتونم پیگیری کنمش؟
    شرایط خطم تو مودم رو هم میزارم اینجا اگه لازم هست
    ADSL link status: up

Opmode: ITU G.992.5(ADSL2PLUS)

near-end interleaved channel bit rate: 12288 kbps
    near-end fast channel bit rate: 0 kbps
    far-end interleaved channel bit rate: 764 kbps
    far-end fast channel bit rate: 0 kbps

near-end FEC error fast: 0
    near-end FEC error interleaved: 19791
    near-end CRC error fast: 0
    near-end CRC error interleaved: 15
    near-end HEC error fast: 0
    near-end HEC error interleaved: 164
    far-end FEC error fast: 0
    far-end FEC error interleaved: 0
    far-end CRC error fast: 0
    far-end CRC error interleaved: 0
    far-end HEC error fast: 0
    far-end HEC error interleaved: 0
    ADSL uptime : 1:24, 11 secs
    ADSL activetime :0 min, 13 secs

Downstream:
    relative capacity occupation: 100%
    noise margin downstream: 10.8 dB
    output power upstream: 12.1 dbm
    attenuation downstream: 34.8 dB

Upstream:
    relative capacity occupation: 100%
    noise margin upstream: 16.6 dB
    output power downstream: 19.7 dbm
    attenuation upstream: 23.0 dB
    این مشکل شما رو من هم با شاتل داشتم. ببین شاتل سیستم نرم افزاریش پروفایل سرعت رو ست میکنه و دیگه دستی انجام نمیدن.
    من سرعت 16 خریدم ازشون ولی داخل سایت سرویس گیم فقط با 8 مگ دانلود میذاشت ست کنم. در صورتی که خط من تا 12 مگ گیم میکشه. و شاتل بین 8 و 16 سرعتی نداره.
    زنگ زدم پشتیبانی اول قبول نکردن سرعت ست کنن.
    بعد با التماس ازشون خواستم بصورت دستی سرعت 12 مگ با سرویس گیم ست کنن
    ولی بعد از چند ساعت سیستم نرم افزاری اتوماتیک سرعت رو برگردوند به همون سرعت های اسمی داخل سایت.
    منم کلا با این شرایط بیخیال شاتل شدم.

در آغاز فعالیت amirmini's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

این مشکل شما رو من هم با شاتل داشتم. ببین شاتل سیستم نرم افزاریش پروفایل سرعت رو ست میکنه و دیگه دستی انجام نمیدن.
    من سرعت 16 خریدم ازشون ولی داخل سایت سرویس گیم فقط با 8 مگ دانلود میذاشت ست کنم. در صورتی که خط من تا 12 مگ گیم میکشه. و شاتل بین 8 و 16 سرعتی نداره.
    زنگ زدم پشتیبانی اول قبول نکردن سرعت ست کنن.
    بعد با التماس ازشون خواستم بصورت دستی سرعت 12 مگ با سرویس گیم ست کنن
    ولی بعد از چند ساعت سیستم نرم افزاری اتوماتیک سرعت رو برگردوند به همون سرعت های اسمی داخل سایت.
    منم کلا با این شرایط بیخیال شاتل شدم.
    ممنونم ازت اره دیروز بعد از کلی بحث پشتیبانی تمام این حرفارو بهم زد منم طبق راهنمایی یکی از دوستان همینجا ثبت شکایت زدم که فک نمیکنم دردیو دوا کنه...حقیقتا منم دل خوشی از شاتل ندارم خیلیم دلم میخواد isp یم رو عوض کنم بعد این همه افزایش قیمتش ولی متاسفانه انقد وضعیت زیرساخت افتضاحه من سراغ هر سرویس دهنده ای میرم و از کاربراش نظر میخونم انگار هیچکس اینترنت خوبی ارائه نمیده که آدم رغبتی داشته باشه...من هم اگه به یه انتخاب بین این همه بد برسم isp یم رو حداقل واسه تست برای یه مدت عوض میکنم اگه هم خودت تجربه ای داشتی در جریانم بزار شاید کمکم کرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان ایا هنوز امکان خرید سرویس های eco و art هستش؟
    فرقشون با سرویسهای فعلی چیه؟

پروفشنال ghasem13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو این ده پونزده سالی که adsl استفاده میکنم دزد تر و دروغ گو تر از اپراتور های فروش اینترنت شاتل ندیدم

هفته قبل برای یکی از آشناهام تماس گرفتم شاتل پرسیدم بسته اینترنت adsl یک ساله با حدود 150 گیگ حجم بین الملل دارید یا نه طرف گفت طرح یک ساله 120 گیگ دارم با رانژه و الخ حدود 170 تومان در میاد خلاصه اوکی کردم و بعد چند روز که فعال شد رفتم تو پنل میبینم بسته یک ساله به صورت ماهانه 10 گیگ فعال شده، یعنی 10 گیگ کمتر استفاده کنی بقیه اش سوخته و بیشتر ازین مقدار هم نمیشه مصرف کرد!
    دوباره تماس گرفتم نمایندگی فروش میگم این بسته اون چیزی که با مسیول فروشتون صحبت کردم نیست ولی زیر بار نمیرن و به دروغ میگن که بهتون گفتیم که طرح ماهانه هست که اگه اینطور بود محال بود ازشون خرید کنم
    میگم اشتباه از اپراتورتون بوده که کامل توضیح نداده اینترت نخواستم پولمو پس بدین میگه سرویس رو کنسل کنید فقط نصفش پولو پس میدیم !!!

یعنی دروغ گویی و دزدی ازین واضح تر ندیده بودم تا حالا، مملکت هم که قانون درست و حسابی نداره اینام خیلی راحت سو استفاده میکنن

اینم تحربه من از شاتل

5. این کاربر از ghasem13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تو این ده پونزده سالی که adsl استفاده میکنم دزد تر و دروغ گو تر از اپراتور های فروش اینترنت شاتل ندیدم

هفته قبل برای یکی از آشناهام تماس گرفتم شاتل پرسیدم بسته اینترنت adsl یک ساله با حدود 150 گیگ حجم بین الملل دارید یا نه طرف گفت طرح یک ساله 120 گیگ دارم با رانژه و الخ حدود 170 تومان در میاد خلاصه اوکی کردم و بعد چند روز که فعال شد رفتم تو پنل میبینم بسته یک ساله به صورت ماهانه 10 گیگ فعال شده، یعنی 10 گیگ کمتر استفاده کنی بقیه اش سوخته و بیشتر ازین مقدار هم نمیشه مصرف کرد!
    دوباره تماس گرفتم نمایندگی فروش میگم این بسته اون چیزی که با مسیول فروشتون صحبت کردم نیست ولی زیر بار نمیرن و به دروغ میگن که بهتون گفتیم که طرح ماهانه هست که اگه اینطور بود محال بود ازشون خرید کنم
    میگم اشتباه از اپراتورتون بوده که کامل توضیح نداده اینترت نخواستم پولمو پس بدین میگه سرویس رو کنسل کنید فقط نصفش پولو پس میدیم !!!

یعنی دروغ گویی و دزدی ازین واضح تر ندیده بودم تا حالا، مملکت هم که قانون درست و حسابی نداره اینام خیلی راحت سو استفاده میکنن

اینم تحربه من از شاتل
    195 شکایت بزنید حتما به نتیجه می‌رسید.

7. این کاربر از hdneo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

نه دیگه این سرویسا جمع شده الان همونایی هست که داخل سایتشون زدن

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

9. این کاربر از mahdi406 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه karwan125's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام
    بله الان يه سرويس ECO دارن به اسم Eco-STU-NFG-3
    سرويس 3 ماهه هستش هزينه فعالسازي رايگان ، حداكثر تا 16 مگ رو پهناباند باز ميكنن
    هزينه ش هم 45 تومن هستش

11. این کاربر از karwan125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اینم تحربه من از شاتل
    این یک حقیقت هست که فروشنده های شرکت ها حقیقت رو نمیگن‌ ، اما شما گفته اید طرح یک ساله با ۱۵۰ گیگ دارید اما گفتن ۱۲۰ گیگ داریم ! و شما هم تایید کردید ، دوست گرامی ۱۲۰ گیگ برای کل دوره یک ساله هست یعنی هر ماه ۱۰ گیگ وقتی ۳۰ روز تمام میشه ۱۰ گیگ دوم فعال میشه ، یعنی ۱۲ تا ۱۰ گیگی که می شود ۱۲۰ گیگ

13. این کاربر از AVAVA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان مدتی هست که دچار قطعی و کاهش سرعت شده ام با بخش فنی هم صبحت کرده ام و می گویند که مشکل از سمت ما نیست به مرکز مخابراتی مراجعه کن دو ستان به نظر شما برای رفع مشکلم چه کار کنم؟

Last edited by CAPITAN MAC; 09-01-2021 at 11:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان مدتی هست که دچار قطعی و کاهش سرعت شده ام با بخش فنی هم صبحت کرده ام و می گویند که مشکل از سمت ما نیست به مرکز مخابراتی مراجعه کن دو ستان به نظر شما برای رفع مشکلم چه کار کنم؟

من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم متاسفانه هیچ کاری هم نمیشه کرد تقریبا
    مخابرات هم که انگار عصر حجره فقط براش مهمه خطت بوق داشته باشه هر جور اعلام خرابی رو میاد با تست بوق برطرف میکنه !
    من که گفتم جمع اوری کردن با همین نت غیر ثابت کار میکنم تا بلکه شاید یک روزی نت ثابت ایران درست بشه
    ولی اگر حتما نت ثابت نیاز داری فکر میکنم چاره جز صبر بر این مصیبت نداری
    اما شما حالا یک سر به مرکز مخابراتی بزن تجربه همه مثل هم نیست شاید برای شما کاری انجام دادن

16. 3 کاربر از mahdi406 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •