تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1424 از 1544 اولاول ... 424924132413741414142014211422142314241425142614271428143414741524 ... آخرآخر
نمايش نتايج 14,231 به 14,240 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

خدا کنه اینطور باشه، من خونمون کارش تموم شده. اتفاقی امروز اونجا داشتم کار میکردم، بیرون که اومدم دیدم از اینا هست (البته این عکس اونجا نیست و از نت برداشتم ولی دقیقا همین بود) یه لحظه سکته زدم، و فکر کردم PCM هست و قراره تا آخر عمرم با نت سیم کارت با پینگ 200 پلی بدم

این تقسیم سیم (همین باکسی که میگی) دقیقا به چه دردی میخوره؟ نفهمیدم من.. فرقش با جعبه پست مخابرات چیه؟
    نه این pcm نیست

تقسیم میشن سیم ها مثلا برا اون واحد جدا میشن ساختمون جدا و به مثلاا از ۱۲ زوج میرن به دوتا سیم ۶ زوج یا ... همینطور میرن برا ساختمون بقلی و ...

2. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام کسی میدونه مشکل خط من چی هست
    با این که ریت خط تا 8 جا داره و خط روی 6 بسته شده ولی Snr تا 5.4 هم پایین میاد ولی قطع نمیشه و CRC هم نمی دازه
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

نه این pcm نیست

تقسیم میشن سیم ها مثلا برا اون واحد جدا میشن ساختمون جدا و به مثلاا از ۱۲ زوج میرن به دوتا سیم ۶ زوج یا ... همینطور میرن برا ساختمون بقلی و ...

دمت گرم، این فرقی که نداره از لحاظ کیفیت خط؟ با اونی که مستقیم از جعبه پست مخابرات میاد خونه (یعنی از این جعبه تقسیم رد نمیشه)

منظورم اینه که مثلا اگه سیم مستقیم از جعبه پست مخابرات بیاد خونه فرق داره با اینکه از جعبه پست بره جعبه تقسیم و بعد بیاد خونه؟
    Last edited by alottadamage; 21-10-2020 at 15:57.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دمت گرم، فرقی نداره از لحاظ کیفیت خط با اونی که مستقیم از جعبه پست مخابرات میاد خونه (یعنی از این جعبه تقسیم رد نمیشه)
    اصولی باشه ن زیاد تفاوتی نداره
    ولی اگ تف مالی جمع کرده باشن عین مال من
    ی بارونی چیزی بره توش مصیبته !

6. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

اصولی باشه ن زیاد تفاوتی نداره
    ولی اگ تف مالی جمع کرده باشن عین مال من
    ی بارونی چیزی بره توش مصیبته !
    کاری میشه کرد که از جعبه پست مستقیم بیارم؟ البته نفهمیدم مال من از اینجا میاد یا مستقیم از جعبه پست (چون فعلا سیم کشی نکردیم)... خلاصه راهی داره مستقیم آورد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

شرکت شاتل ارائه اینترنت پرسرعت VDSL را در شهر قم به طور رسمی آغاز کرد.
    کاربرانی که پیش‌تر برای اینترنت VDSL شاتل در شهر قم ثبت‌نام کردند یا این روزها [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این شرکت را پر کنند؛ با پیامی مبنی بر تماس کارشناسان شرکت شاتل در «زودترین هنگام» مواجه می‌شوند.
    پروژه اینترنت VDSL شاتل در شهر قم از اوایل امسال کلید خورد ولی به علت آماده نبودن بسترهای فیبرنوری مخابرات، کار برای مدتی خوابید تا اینکه شاتل موفق شد تفاهم‌نامه‌ای با شهرداری قم امضا کند و از زیرساخت فیبرنوری این شهرداری برای عرضه سرویس اینترنت وی‌دی‌اس‌ال استفاده کند.
    هنوز مشخص نیست دقیقا کدام مناطق شهر قم زیر پوشش اینترنت پر سرعت ثابت شاتل رفتند و تعرفه‌های مودم و اینترنت آن چگونه است.
    پیش از شاتل، شرکت مخابرات ارائه سرویس اینترنت پرسرعت VDSL با سرعت ۵۰ مگابیت را در قم آغاز کرده بود ولی شاتل می‌گوید سرعت اینترنت VDSL این شرکت حداکثر ۸۰ مگابیت است.
    گفته می‌شود برای سرویس‌های بلندمدت این شرکت، مودم رایگان عرضه می‌شود. کاربرانی که تمایل دارند اینترنت VDSL شاتل را دریافت کنند؛ باید هرچه زودتر فرم ثبت‌نام خدمات VDSL شاتل را پر و ارسال کنند.

در ثبت‌نام اولیه از کاربر یک تلفن ثابت ۸ رقمی، نام و نام خانوادگی، تلفن همراه و شهر مورد نظر درخواست می‌شود

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by alidorost; 21-10-2020 at 16:30.

9. این کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

عزیز من چ ربطی داره

فیبر نوری اون فیبر ftth نیست ک تا در خونه میاد

این فیبر رو تا کافو میارن بعد چون دستگاهای dsl رو نزدیک کافو میذارن و نت میدن به اصلاح خط فیبر میشه در اصل همون سیم مسی هست ولی تجهیزات رو دیگ تو مرکز نمیذارن تو بیرون خیابون بقل کافو ها قرار میدن!

fttc fttn هست اسمشون در اصل اون فیبری ک شما میگید ftth هست تا اتاقتون هم کابل فیبر نوری سینگل مد میارن و ....
    اون که تا منزل فیبر نوری باشه میشه چیزی شبیه تانومای مخابرات و اذرخش های وب. ولی تا جای کافو بیاد مگه نمیتونید از سرویس VDSL شاتل استفاده کنید؟ شاتل هم چیزی نشنیدم که بخواد تماما فیبر نوری بده و بیشتر رو همین VDSL کار کرده.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

دمت گرم
    رنج آیپی که من از شاتل میگیرم
    یا با 31 شروع میشه یا با 151.
    با این 2 تا کلا لینک میگیرم و الان نزدیکه 1 هفته ست فقط فقط با شاتل نمیتونم به بازی connect بشم
    ولی با آسیاتک مشکلی ندارم
    یعنی مطمنم بازیم سالمه
    من رو یک سری بازی خاص(البته r6 ندارم چک گنم) کلا با شاتل مشکل دارم که با هیچ ISP دیگه ای حتی ایرانسل با پینگ بالاش مشکل نداشتم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام کسی میدونه مشکل خط من چی هست
    با این که ریت خط تا 8 جا داره و خط روی 6 بسته شده ولی Snr تا 5.4 هم پایین میاد ولی قطع نمیشه و CRC هم نمی دازه
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

مادولایسیون رو بذارید روی +ADSL2 و چک کنید دوباره

13. 2 کاربر از FXPRO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

چرا شاتل هر روز به مدت 6 ساعت پینگش با 4.2.2.4 میشه 200؟ هر موقع هم که میگی میگن اختلال خارج!

جالبه پست آخر جهرمی (جهل رمی!) میگه به زیرساخت گفتم و دو روزه پینگ اروپا کاملا فیکس شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ای خدا.

همین الان پینگ 300 با شاتل تو پابجی صد بار خاموش روشن کردم و هزار تا آیپی جدید گرفتم همونه که همونه بی وی پی ان یا با وی پی ان

خدا لعنتشون کنه.

15. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •