تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1361 از 1544 اولاول ... 361861126113111351135713581359136013611362136313641365137114111461 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,601 به 13,610 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

صبانت رو ندیدم، ولی من که از آسیاتک اومدم شاتل، پنلش خیلی افت داره و بده، امیدوارم یه پنل جدید بزنن، پینگ اروپای من بهتره نسبت به آسیاتک، ولی پینگ دبی بالاتر رفته که البته مهم نیس سرور اروپا واسم مهمه. منم دور و بر 80-82-84 میگیرم، کلا خوبه، ولی این دو تا مورد پنل و محدودیت سرعت رو درست کنن خیلی عالی میشه.

واسه من که آسیاتک نت تایپ 3 بود تو GTA ONLINE بالا میزد که Strict هستی، شاتلو هنوز تست نکردم
    با بریج کردن یا پورت فوروارد میتونستی ۲ اش کنی
    پینگ میدل کلا خرابه شاتل شما یه سر به پیج وزیر بزن میبینید از پینگ میدل هم مردم صداشون دراومده

ببخشید من یه کم گیج شدم. می شه به زبان ساده توضیح بدین. ما با دوستامون می خواستیم با پلی استیشن 4 بازی فوتبال رو آنلاین بازی کنیم. آیا به صورت کلی در حالت مناسب می شه با اینترنت ایران بدون مشکل بازی های مثل فوتبال یا بتلفید رو آنلاین بازی کرد؟
    اره چرا نشه مشکلی نداره
    رو کنسول از تنظمیات اینترنت رو بیارید انتهای منو یه قسمت تست کانکشن داره اونجا بزنید ببنید نت تایپ چند نشون میده ۲ هم باشه اوکیه
    ولی اگ ۳ باشه باید ی سری تنظیمات رو مودم انجام بدید

2. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه black sabbath's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

این 30 تومن هزینه راه اندازی چیه دیگه؟؟!!!
    همه شرکت ها می گیرن؟

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

این 30 تومن هزینه راه اندازی چیه دیگه؟؟!!!
    همه شرکت ها می گیرن؟
    بقیه شرکت ها رو خبر ندارم اما شاتل سی تومن میگیره 15 برای رانژه 15 برای نصب مودم!
    اون نصب مودم رو میتونید بهشون بگید که نیاز ندارید و برمیگردونن به حسابتون

5. این کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

به نظرتون خط من کشش 16 مگ رو داره که دفعه بعدی بگیرمش؟ الان 8 مگ نقره ای دارم.

پروفایل گیم روشنه + Annex M هم گفتم ببندن واسم، الان رو دیتا ریت (9311) SNR دانلودم فیکس روی 26db هست. به نظرتون 16 مگ بگیرم از 26 رو چند میاد؟

داره خودمونی میشه Black Boy67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

پروفایل گیم روشنه + Annex M هم گفتم ببندن واسم، الان رو دیتا ریت (9311) SNR دانلودم فیکس روی 26db هست. به نظرتون 16 مگ بگیرم از 26 رو چند میاد؟
    بله من قبلا هم گفتم خطتون کشش داره. با همین تنظیمات احتمالا دوربر 15 اینا برسه که خیلی هم مناسبه
    میتونید تماس بگیرید با پشتیبان بگید قصد دارید سرعت 16 رو تست کنید به صورت موقت سرعت رو روی 16 ست میکنن تا وضعیت خط بررسی بشه

8. این کاربر از Black Boy67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

بخوای پروفایل گیم باشی معمولا سرعت رو چند مگ کم می کنند
    معمولا میاد روی ده نه مگ

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اره چرا نشه مشکلی نداره
    رو کنسول از تنظمیات اینترنت رو بیارید انتهای منو یه قسمت تست کانکشن داره اونجا بزنید ببنید نت تایپ چند نشون میده ۲ هم باشه اوکیه

درود الان آزمایش کردم تست کانکش تایپ 2 بود.
    فقط ببخشید من منظورم از نظر پینگ و تاخیر در بازی هست بیشتر. اینکه اینترنت شاتل اگر باشه بتلفیلد و فوتبال و .. رو می شه بدون تاخیر به خوبی بازی کرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

برای پروفایل گیم هم پروفایلهای مشخصی دارند بعضی وقتها 14 میبندن بستگی به کشش خط داره برای من روی 17 بسته شده پروفایل گیم صبانت SNR هم الان 13 هست

آخر فروم باز pashangparsi6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

اره چرا نشه مشکلی نداره

درود الان آزمایش کردم تست کانکش تایپ 2 بود.
    فقط ببخشید من منظورم از نظر پینگ و تاخیر در بازی هست بیشتر. اینکه اینترنت شاتل اگر باشه بتلفیلد و فوتبال و .. رو می شه بدون تاخیر به خوبی بازی کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    بنده سه شنبه فرم ثبت نام پر کردم و روز چهارشنبه در قسمت منتظر انجام رانژه قرار گرفت . امروز شنبه حضورا به مخابرات مراجعه کردم و گفتند امروز رانژه میکنند . الان چراغ DSL روشن شده و ثابت مونده . تماس گرفتم با شاتل تا یوزر پسورد ازشون بگیرم - پشتیبان فنی گفت باید منتظر بمونی اس ام اس اتمام رانژه بیاد !!!! با اینکه چراغ DSL ثابت مونده بازم باید منتظر بمونم !! مخابرات هم که هیچ وقت پاسخگوی تماس تلفنی نیست . ظاهرا بنده باید منتظر امداد های غیبی باشم تا اینترنتم وصل بشه
    جالبه که توی همین وضعیت هم چراغ اینترنتم چشمک میزنه و سایت شاتل رو کاملا باز میکنه ولی بقیه سایت ها رو نه

همه ی اینها رو با تماس تلفنی به پشتیبان شاتل گفتم با این حال اصرار داره باید منتظر اس ام اس باشی !!
    چقدر دیگه منتظر بمونم ؟ هر روز از کارم عقب تر و عقب تر میفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •