تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1316 از 1544 اولاول ... 316816121612661306131213131314131513161317131813191320132613661416 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,151 به 13,160 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

یعنی اینترنت ثابت براشون سود نداره ؟ اینترنت ثابت شرکتا یک بار هزینه میکنند یک عمر استفاده میکنند خرابیش هم کمه طوفان -سیل زلزله هم بیاد روش تاثیر نداره عین دکل های تلفن همراه هم تشعشعات هسته ای نداره ثبات و ping خوبی هم داره

همین الان مخابرات -شاتل و... با سیم مسی فسیل شده 100 سال قبل دارن اینترنت میدن و کلی هم سود براشون داره

اقتصاد مملکت خدا رو شکر هر روز داره بهتر از دیروز میشه تحریمها هم دیگه دارن بی اثر میشن ایران دورشون میزنه.. وضعمون بدتر از کشورهای منطقه نیست درسته مشکلاتی داریم هنوز ولی مشکلات نیومدن که بمانند بالاخره میروند و فقط ما میمانیم.
    این حرفت دیگه جنبه طنز داشت چون وضع کشور فاجعه بار هست و هر روز هم بدتر میشود گرانی و تورم چنان افسار گسیخته که حتی مسئولان هم امیدی به بهتر شدن اوضاع ندارن و این وضع براشون دیگه عادی شده هست
    Last edited by naasr; 04-05-2020 at 19:45.

2. 2 کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

یعنی اینترنت ثابت براشون سود نداره ؟ اینترنت ثابت شرکتا یک بار هزینه میکنند یک عمر استفاده میکنند خرابیش هم کمه طوفان -سیل زلزله هم بیاد روش تاثیر نداره عین دکل های تلفن همراه هم تشعشعات هسته ای نداره ثبات و ping خوبی هم داره

همین الان مخابرات -شاتل و... با سیم مسی فسیل شده 100 سال قبل دارن اینترنت میدن و کلی هم سود براشون داره

اقتصاد مملکت خدا رو شکر هر روز داره بهتر از دیروز میشه تحریمها هم دیگه دارن بی اثر میشن ایران دورشون میزنه.. وضعمون بدتر از کشورهای منطقه نیست درسته مشکلاتی داریم هنوز ولی مشکلات نیومدن که بمانند بالاخره میروند و فقط ما میمانیم.
    مطمعا با این کاهش ارزش پولی ...سقوط نفت در حال حاظر ارزشی دیگ نداره ... یه ذره سودی ک داشت بود برا سالای قبل بود ن امسال!
    بله حق با شماست که یبکار هزینه میکنن ولی برای ftth و ... تو ایران از سرقت سیم و کافو کافو نوری و..... هزینه نگه داری و .... با کل دنیا تفاوت داره
    والا تششعات رو من موافق نیستم چون استاندارد هارو هم خارجی هم داره همم خود اژانس ایرانو داره
    و بله با همین سیم مسی با چ پهنایی؟ با چ محدودیت حجمی؟ با چ ارزش پولی؟ عراق رو خبر دارید ارت لینک رو؟ یا بگم براتون ؟
    وضعمون بدتر از کشورهای منطقه نیست درسته مشکلاتی داریم هنوز ولی مشکلات نیومدن که بمانند بالاخره میروند و فقط ما میمانیم
    والا وضع هرکشوری رو من الان دارم میبینم همین همسایه عراق رو میبینم ایرانی رفته داره اونجا بنایی میکنه ! شما دوست دارید تو خواب زمستونی باشید اسمشو بذارید مشکلات من میگم فاجعه!مشکل نیومده ک بخواد بعدش بره مشکل خود ما مردمیم
    بعدشم ایرانی جماعت تا کامل معده اش نچسبه به کلیه اش چیزی رو حس نمیکنه !

اقا چرا به عربا فحش میدی؟
    این چه طرز حرف زدنه، چقد دید شما تاریک و نابود]!

آدم باید واقع گرا باشه نه اینقدر! والا با این طرز تفکر شما فور جی مثلا افسانه هست! الان بیشتر کشور فورجیه سرعت دانلود هم قبل کم اومدن پهنای باند تو فورجی تا 12 مگابایتب را من میرفت
    دزدی و دروغ و غیره هم هست ولی این دیگه چیه؟ چاه تاریکیه حرفای شما

شما عربین ناراحتی؟ اگر اره پس چرا عربی ننوشتی و فارسی نوشتی؟ فارسی صحبت میکونی؟
    من مخلص تمام بچه های عرب زبان ایرانیمون هستم و اهواز رفتم و دوست عرب زبان زیاد دارم ادمای مشتی و پر انرژی شادیم هستن من منظورم کشورای عربی بود ... ن عرب زبان هامون عرب زبان هامون ک مشتی اونا ایرانین
    ن ن ببین اشتباه میکنی ادم باید ملی گرا باشه ن عرب پرست! حالا هرجور راحتی میتونی راحت قضاوت کنی بگی فاشیسته و نژاد پرسته و ... اتفاقا باعث خوشحالیمه
    خیر من فورجی برام افسانه نیست اصلا اینترنت مگ جز ضروریجات حیات هر ادمیه؟ شاید برای شما باشه ولی برا من نیست ... من خودمم اصلا زیاد فورجی استفاده ندارم بیشتر اوقات همین 8 مگ کفاف وبگردی و موزیک گوش دادنمو میده محظ اطلاع گفتم
    درسته کل کشور فورجیه ما هر سری میریم جاده انتن 2g نداریم و تو تاپیکای موبایل پره از بی سیگنالیو ... نالیدن از انتن دهی بد ولی برا شما اگ تا 12 هم میرفت برا من تا 17 ام رفته من اصلا پوینت حرف من سرعت فورجی نبود ! بحثیم درموردش نکردم در مورد پوشش نسبت به adsl بحثم بود ک شوما کلا قاطی پاتی کردید از بس تی تاپ و ساندیس خوردید

بعدش زیاد ساندیس اب میوه نخورید دیابت ی موقع خدایی نکرده میگیرید چشتون از اینی ک الان هست بیشتر شاید تار بشه اقا روشن فکر و دید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

مطمعا با این کاهش ارزش پولی ...سقوط نفت در حال حاظر ارزشی دیگ نداره ... یه ذره سودی ک داشت بود برا سالای قبل بود ن امسال!
    بله حق با شماست که یبکار هزینه میکنن ولی برای ftth و ... تو ایران از سرقت سیم و کافو کافو نوری و..... هزینه نگه داری و .... با کل دنیا تفاوت داره
    والا تششعات رو من موافق نیستم چون استاندارد هارو هم خارجی هم داره همم خود اژانس ایرانو داره
    و بله با همین سیم مسی با چ پهنایی؟ با چ محدودیت حجمی؟ با چ ارزش پولی؟ عراق رو خبر دارید ارت لینک رو؟ یا بگم براتون ؟

والا وضع هرکشوری رو من الان دارم میبینم همین همسایه عراق رو میبینم ایرانی رفته داره اونجا بنایی میکنه ! شما دوست دارید تو خواب زمستونی باشید اسمشو بذارید مشکلات من میگم فاجعه!مشکل نیومده ک بخواد بعدش بره مشکل خود ما مردمیم
    بعدشم ایرانی جماعت تا کامل معده اش نچسبه به کلیه اش چیزی رو حس نمیکنه !

شما عربین ناراحتی؟ اگر اره پس چرا عربی ننوشتی و فارسی نوشتی؟ فارسی صحبت میکونی؟
    من مخلص تمام بچه های عرب زبان ایرانیمون هستم و اهواز رفتم و دوست عرب زبان زیاد دارم ادمای مشتی و پر انرژی شادیم هستن من منظورم کشورای عربی بود ... ن عرب زبان هامون عرب زبان هامون ک مشتی اونا ایرانین
    ن ن ببین اشتباه میکنی ادم باید ملی گرا باشه ن عرب پرست! حالا هرجور راحتی میتونی راحت قضاوت کنی بگی فاشیسته و نژاد پرسته و ... اتفاقا باعث خوشحالیمه
    خیر من فورجی برام افسانه نیست اصلا اینترنت مگ جز ضروریجات حیات هر ادمیه؟ شاید برای شما باشه ولی برا من نیست ... من خودمم اصلا زیاد فورجی استفاده ندارم بیشتر اوقات همین 8 مگ کفاف وبگردی و موزیک گوش دادنمو میده محظ اطلاع گفتم
    درسته کل کشور فورجیه ما هر سری میریم جاده انتن 2g نداریم و تو تاپیکای موبایل پره از بی سیگنالیو ... نالیدن از انتن دهی بد ولی برا شما اگ تا 12 هم میرفت برا من تا 17 ام رفته من اصلا پوینت حرف من سرعت فورجی نبود ! بحثیم درموردش نکردم در مورد پوشش نسبت به adsl بحثم بود ک شوما کلا قاطی پاتی کردید از بس تی تاپ و ساندیس خوردید

بعدش زیاد ساندیس اب میوه نخورید دیابت ی موقع خدایی نکرده میگیرید چشتون از اینی ک الان هست بیشتر شاید تار بشه اقا روشن فکر و دید
    من عربم و ناراحت میشم و به هر زبانی بخوام صحبت میکنم فضولیش به تو نیومده
    و اما مثل این که سوختی از حرفای من که صد پاراگراف نوشتی و..

و اما نژاد پرستی مثل تو (خب به سگ بگی سگ بدش نمیاد تو هم بهت بگن نژادپرست خوشحال میشی) و این طرز حرف زدن کلا ثابت میکنه چقدر ادم با عقلی هستی قضاوت با بقیه

ساندیس هم تو میخوری من از همه چیز دفاع نکردم و اصلا دفاعی نکردم!
    از فکر تاریک و کثافت ذهنی تو حالم بهم خورد

من سفر رفتم میدونم کف جاده فور جی نیست! منظورم اکثر شهرهاست
    و کلا دیگه تو رو ادم حساب نمیکنم بخوام ریپلای کنم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

من عربم و ناراحت میشم و به هر زبانی بخوام صحبت میکنم فضولیش به تو نیومده
    و اما مثل این که سوختی از حرفای من که صد پاراگراف نوشتی و..

و اما نژاد پرستی مثل تو (خب به سگ بگی سگ بدش نمیاد تو هم بهت بگن نژادپرست خوشحال میشی) و این طرز حرف زدن کلا ثابت میکنه چقدر ادم با عقلی هستی قضاوت با بقیه

ساندیس هم تو میخوری من از همه چیز دفاع نکردم و اصلا دفاعی نکردم!
    از فکر تاریک و کثافت ذهنی تو حالم بهم خورد

من سفر رفتم میدونم کف جاده فور جی نیست! منظورم اکثر شهرهاست
    و کلا دیگه تو رو ادم حساب نمیکنم بخوام ریپلای کنم

برو لونه ات باو
    امثال شما کم نیستن عرزشی ....
    همون سگ ک میگی شرفش از تو بیشتره یه وفایی به صاحبش داره تو بدبخت ی هویتم نداری از خودت بدبخت دیلمان به حالت مقداری سوخت
    برو دیگ نمال و نریپ نخود هر اش خودتو حساب نکون ! ک اینطوری فلکه روت باز میشه!
    Last edited by MMDFullHD; 29-04-2020 at 23:33.

6. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2019

پيش فرض

برو لونه ات باو
    امثال شما کم نیستن عرزشی ....
    همون سگی ک میگی شرفش از تو بیشتره یه وفایی به صاحبش داره تو بدبخت ی هویتم نداری از خودت بدبخت دیلمان به حالت مقداری سوخت
    برو دیگ نمال و نریپ نخود هر اش خودتو حساب نکون ! ک اینطوری فلکه روت باز میشه!
    حرف آخر: دقیقا همون طور که گفتم مثل سگی
    بهش سنگ بزنی پارس میکنه
    نزنی پارس میکنه

ادامه بده

8. این کاربر از alidorost بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

[emoji626][emoji626][emoji626]کد تخفیف ویژه مشترکین جدید شاتل

7672627510
    7174112072
    7639297126
    7198812705
    7353367221

Sent from my iPhone using Tapatalk

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

کسی میدونه کدوم یکی از این دو مدل مودم زایکسلی که شاتل میفروشه چیپستش برادکامه؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اقا من از دیروز کشش خطم از ۱۵ مگ اومده روی ۹ مگ به نظرتون دلیلش چیه ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2020
    محل سكونت
    اینجا

پيش فرض

اقا من از دیروز کشش خطم از ۱۵ مگ اومده روی ۹ مگ به نظرتون دلیلش چیه ؟
    سلام شاید مشکل از مرکز مخابرتیه زنگ زدی به شرکت؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •