تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1252 از 1544 اولاول ... 252752115212021242124812491250125112521253125412551256126213021352 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,511 به 12,520 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

این کیفیت خط من هست Line Attenuation روی 48db هست فاصله ام تا مرکز مخابراتی بالای 4 کیلومتر هست خطم الان زده تا 11 مگ جوابگو هست که البته سرویس فعلی که گرفتم یک مگ هست
    بعیده 11 مگ بتونی بگیری نهایتش 6-7 مگ روی مد fast ...چون که SNR در طول روز افت میکنه و خط شما ناپایدار میشه ...

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

والا چی بگم دیگه فقط میتونم به این وضع مملکت و سرویس دهیش از بالا تا پایینش بخندم : ))

اره از پارس داشتم و بیشتر از 7500 تقریبا نمیتونستم بگیرم
    البته اون موقع مثل الان اینقدر پیگیر نبودم و اطلاعاتمم خیلی کم بود بابت بهتر کردن خط و استفاده از پارامترای مودم

خیلی جالبه پس من واقعا دارم میسوزم : ))
    ببین من اصن دنبال گرفتن 16 مگ نیستم
    نمیگم حتما باید 16 بگیرم، من فقط میگم آقا من فاصلم اینقدره، طبق این فاصله منطق میگه که این خط باید بتونه سرویس 8 مگ رو به راحتی و بدون نویز جواب بده!
    که متاسفانه من نمیتونم؛ چرا؟! نمیدونم!
    سر خط چک شده
    پست چک شده
    مسیر خط عوض شده
    مخابرات اگه بخواد میتونه مشکل را برطرف کنه اما متاسفانه مخابرات اهمیتی به این مشکلات نمیده فقط مشترک رو میپیچونه اگه یه آشنا رده بالا تو مخابرات داشتی شاید کارت را راه مینداخت اینها برای تعویض یه باکس تو کوچه که شکسته و آویزون شده جونشون بالا میاد تا عوضش کنن

3. این کاربر از naasr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

سلام
    کسی از مشترین شاتل پیشنهاد میکنه
    به شاتل بپیوندیم؟ مشکل قطعی وصلی پینگ بالا داره یا نه؟

5. این کاربر از LMA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

تکراریییییییییییییییییی

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_sia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

8

سلام کسی از مشترین شاتل پیشنهاد میکنه به شاتل بپیوندیم؟ مشکل قطعی وصلی پینگ بالا داره یا نه؟
    سلام من نمیدونم شما کدوم شهری ؟ من مشهد هستم و مجموعا بیشتر از 8 ساله که مشترک شاتل هستم باید خدمتتون عرض کنم که زمان قدیم اینا میومدن خطها رو بین مشترک ها شیر می کردن و خودشون هم معترف بودن که اینکارو میکنن و سرعتها خیلی پایین بود بعد از یه مدتی اومدن و پهنای باند رو به صورت تضمینی میدادن که وضعیت یه کم بهتر بود و در واقع در طول شبانه روز نوسان سرعت نداشتم اما الان حدود هفت هشت ماهی هست که دوباره سرعت در طول روز نوسان زیادی داره و مثلا پهنای باند من بین 3.7 تا 2.5 در طول روز تغییر میکنه هر چی هم زنگ زدم پشتیبانی فایده نکرد من فکر میکنم که اینا دیدن مملکت حساب کتاب نداره گفتن ما دوباره بزنیم تو کار دزدی و خط ها رو به صورت اشتراکی در آوردن به هر حال تا وضعیت مملکت درست نشه این شرکت ها هم هر بلایی بخوان سر امثال ما میارن شاتل و غیر شاتل هم نداره

8. 2 کاربر از hassan_sia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه hassan_sia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

در ضمن در مورد سرعت اینترنت هم من از چند تا مهندس مخابرات پرسیدم گفتن که محدودیت سرعت در ایران به خاطر مشکلات تکنیکی نیست بلکه موضوع امنیتی هست حالا شما خودت تا آخرشو بخون ....

10. 2 کاربر از hassan_sia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2019

پيش فرض

سلام من نمیدونم شما کدوم شهری ؟ من مشهد هستم و مجموعا بیشتر از 8 ساله که مشترک شاتل هستم باید خدمتتون عرض کنم که زمان قدیم اینا میومدن خطها رو بین مشترک ها شیر می کردن و خودشون هم معترف بودن که اینکارو میکنن و سرعتها خیلی پایین بود بعد از یه مدتی اومدن و پهنای باند رو به صورت تضمینی میدادن که وضعیت یه کم بهتر بود و در واقع در طول شبانه روز نوسان سرعت نداشتم اما الان حدود هفت هشت ماهی هست که دوباره سرعت در طول روز نوسان زیادی داره و مثلا پهنای باند من بین 3.7 تا 2.5 در طول روز تغییر میکنه هر چی هم زنگ زدم پشتیبانی فایده نکرد من فکر میکنم که اینا دیدن مملکت حساب کتاب نداره گفتن ما دوباره بزنیم تو کار دزدی و خط ها رو به صورت اشتراکی در آوردن به هر حال تا وضعیت مملکت درست نشه این شرکت ها هم هر بلایی بخوان سر امثال ما میارن شاتل و غیر شاتل هم نداره
    سلام
    من از شهر کرمانشاهم قبول دارم وضعیت اینترنت خرابه من اول از مخابرات داشتم که کلا خطم کیفیت نداشت تا عوض کردم اومدم صبانت خطم کیفیتش خوب شد ولی شبا افت سرعت داره از ساعت 9 شب تا 1 شب از انورم یک ماهه مشکل قطع وصلی شدید دارم میخوام جمع آوری کنم گفتم شاید با شاتل قرار داد ببندم
    تو همه تاپیک ها هم از همه شرکتا بدگویی کردن تنها جایی که دیدم کمتر بدگویی شده اینجا بود
    بعد میشه بگی افت سرعتت چطوره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مخابرات هیچوقت نمیاد خطی رو که فقط برای استفاده از تلفن به مشترک داده و تا الان از توی زمین ۲۰۰ بار بابت باران و یا برف و مشکلات دیگه خراب شده و فقط اون بخش از سیمکشی رو ترمیم کرده تا بوق رو بگیره بیاد دوباره کامل سیم بکشه چون صرف اقتصادی نداره و اگر بخواد اینکار رو بکنه میره به سمت فیبر نوری و خیال خودش رو راحت میکنه..

موضوع سرعت اینترنت اصلا ربطی به امنیتی بودن نداره چراکه شما میتونید همین الان از طریق ماهواره و یک خط تلفن بالاتر از این سرعت رو در ایران بگیرید و کاریتون نداره.. مشکل به زیر ساختها و هزینه ها و پرداختی مشترک مربوط میشه که اتفاقا دارن اینکار رو عملی میکنن اما میبینی سرعتهای بالا با داشتن هزینه بسیار بالا برات مقرون صرفه نیست و نیمیگیری... در حال حاضر هم ttd-lte و ftth داره بالاترین سرعت رو در حال حاضر میده و مشکلی هم نداره... در ضمن سرعت ۱ گیگ باشه اما فیلتر باشی و یا مشکل دیگه باشه به دردی نمیخوره..!

مشکل افت سرعت و یا کیفیت سرعت در شبکه های اینترنتی بر میگرده به اتاق mdf چراکه مشکل از اونجاست و اسپیلیتر ها و پورهای شرکتهای اینترنتی...
    شما الان برای فلان شرکت روی پورت ۱۱۵ ردیف ۲۰ میبندن و سرعتت بیشتر از ۱۰مگ نمیره اما میان تغییر میدن و میذارن روی پورت ۳۰۰ ردیف ۱۰ سرعتت میشه ۱۶ مگ که همه اینها مربوط به تجهیزات شرکتها و امکاناتشون هست که اگر سعی میکردن از روز اول همشون با ۱ یا ۲ برند کار کنن این همه مشکل برای مشترکین به وجود نمیومد...

13. 2 کاربر از pipo4713 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مخابرات اگه بخواد میتونه مشکل را برطرف کنه اما متاسفانه مخابرات اهمیتی به این مشکلات نمیده فقط مشترک رو میپیچونه اگه یه آشنا رده بالا تو مخابرات داشتی شاید کارت را راه مینداخت اینها برای تعویض یه باکس تو کوچه که شکسته و آویزون شده جونشون بالا میاد تا عوضش کنن
    والا من با قسمت mdf مخابرات منطقه خودمون اشنا شدم و بنده خدا اینطور نبود که بپیچونه منو؛ مامور فرستاد چن بار اومد داخل کوچه و از پست کلی تغییرات انجام داد اما بازم جوابی که میخواستم رو نگرفتم

15. 2 کاربر از S M Λ S Ħ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

جدیدا اپلود دو مگیا رو شاتل ی حرکت میزنه بعد چن وقت خودش خود به خود مودم ریست میشه تایم هایی ک از اینترنت استفاده نمیکنی اپلود ۱ مگ بر میگرده میشه

این ۴ ۵ نفری که بهشون سرف نرسید من شرمندتونم براتون اکسپرس بزودی میفرستم

در ضمن در مورد سرعت اینترنت هم من از چند تا مهندس مخابرات پرسیدم گفتن که محدودیت سرعت در ایران به خاطر مشکلات تکنیکی نیست بلکه موضوع امنیتی هست حالا شما خودت تا آخرشو بخون ....
    خاک تو سر اون چند تا مهندس که با مدرک فیک اومدن تو مخابرات مخابرات دیگ شرکتیه تو ایران همه میشناسنش چی ب چیه نیاز به توضیح من نداره
    به هیچ عنوان اینطوری نیست اون شاید از یکی از دلایله بخاطر امینیتی چهارتا قارچ خوششون نیاد ولی چرا این چند سالع فقط تو چند سال یهو 4g رو تونستن ران کنن تو کشور؟ امنیت چقد بالا پاین شد؟توی اون چند سال چطوری سریع اونقدر سرمایه گذاری و .... تونستن بکنن تو چند سال کل کشورو ببرن (به کم کسریش کاری نداریم دید کلی دارم میگم)
    اینترنتشو چرا از ۹۶ به اینور کلا دیگ افت کرد رشد؟ حتی الان داره رو به پس رفت میره کافیه برید اسپیدتست ایندکس
    یک از لحاظ فنی به هیچ عنوان نمیتونن زیرساخت درست درمون برای کشور راه بندازن مخصوصا تو این دوره تحریما برای اینترنت ثابت که دیتای بیشتری نیازه و تجهیزات اشغال چینی که این روزا تو 4g میتونید ببنید که اون موقع ج نمیده حتی برای اینکه بخوان سرور فیلترینگ راه بندازن همونطور که میخوان لوله اب رو قطرشو بیشتر کنن فلکه بزرگتریم میخواد نیاز به چند برابر سرور فیلترینگ دارن هزینه خیلی گزافی میخواد
    دوم اینکه هزینه های اینترنت بین الملل رو میخوان بعدش از کجا بیارن با این ارزش پولی که تو کشور داریم؟کشور ازادیم نیستیم حداقل بیان شرکتای بزرگ cdn بذارن ترانزیت کنن دیتا ی در امدی دستو پا کنن برا خودشون و از هزینه ها کم تر کنن با این ارزش پولی کشور صد در صد یا باید اینترنت رو سرعتشو ببر بالا قیمتشم باهاش ببرن بالا ک صدای همه در میاد یا اینکه همینطور سوخت ساز کنن
    که فعلا دارن سوخت ساز میکنن حتی شاید بعدها باز نت ایران بخاطر همین هزینه هاش پسرفت کنه!ی دوستی تو تل داشت از هزینه های پرشن گلف میگفت هر لینکش قیمتش چقده اون اگ این پیامو میخونه بیاد رو این ریپ بزنه توضیح بده یخورده
    شما نیگاه کنید به تبلیغاتی که برای اینترنت داخلی میشه و از نیم بها یک سوم چهارم و ... ای که میکنن براش بنداز حساب کار خود به خود دستت میاد
    از یه طرف رو هم شما نگاه کنید بده بستون های مخابرات انحصارو فساد رانت هایی ک هستش کافیه بری از پیج شاتل بپرسی یا بری فراخوان های تجهیزات شاتل رو ببینی میگه ک ما تجهیزات رو گرفتیم اما مخابرات سنگ میندازه بقیه شرکتا ک هوار و ... میکنن مخابرات میگ تقصیر من نی تقصیر زیرساخته!!! همین چن وقت پیش اسیاتک که صداش در اومد گفت مخابرات حالا شل کرده زیرساخت شل نمیکنه!دیگ خودت یکم فکر کنی حساب همه چی دستت میاد
    البته این رو هم من میگم الان اگه این شرکتا به قول خودشون کم کاری بقیه شرکتا رو مینالن بخوان کار کنن هم میتونن بدون نیاز به مخابرات مجوز از شهرداری بگیرین خودشون فیبر بکشن مجوزشم ک دیگ از چن وقت پیش دارن برای توسعه فیبر اصن همچین حرکتیو هم نزنن هیچ شما این تیر برقای که برای اداره برق هستن راحت ن اسفالتی کنده میش ن ... مگ فیبر چقده بخوان بکشن برای هر ی ساختمون رد کنن مگ امریکا بیشتر کابلاشون هوایی رد نکردن ؟

این رو هم بگم اگ مسلعه امنیتی بودش الان حتی کل کشور دسترسی به اینترنت رو هم نداشتن عین دوره احمدی نژاد یارو بخواد امنیتی کار کنه به یکی دو مگ هم کارش راه میافته بخواد فیلم چیزی اپلود کنه به این نی سرعتش ۱۰۰ مگابایت باشه چ ۱ مگابیت
    Last edited by MMDFullHD; 15-02-2020 at 11:01.

17. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •