تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1240 از 1544 اولاول ... 240740114011901230123612371238123912401241124212431244125012901340 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,391 به 12,400 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان من تهران هستم مخابرات دستغیب . این پارس آنلاین روانیم کرده . سرویس 8 مگ دارم اما فقط برای مولتی کانکشن این سرعت رو میده و تک کانکشن خارجی که اساس استریم هست به شدت نوسان داره . یعنی حتی تا 500 کیلوبیت هم میاد پایین !! عملا این 8 مگ فقط برای دانلود هست و تک کانکشن خارجی به طور میانگین حدود 3 مگ هست . پشتیبانیشم که فقط اراجیف تحویل میده . خواستم ببینم شاتل اوضاعش چطور هست ؟ این داستان سرعت تک کانکشن خارجی خیلی واسم مهمه .آیا شما راضی هستین ؟معادل سرویستون میده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان من تهران هستم مخابرات دستغیب . این پارس آنلاین روانیم کرده . سرویس 8 مگ دارم اما فقط برای مولتی کانکشن این سرعت رو میده و تک کانکشن خارجی که اساس استریم هست به شدت نوسان داره . یعنی حتی تا 500 کیلوبیت هم میاد پایین !! عملا این 8 مگ فقط برای دانلود هست و تک کانکشن خارجی به طور میانگین حدود 3 مگ هست . پشتیبانیشم که فقط اراجیف تحویل میده . خواستم ببینم شاتل اوضاعش چطور هست ؟ این داستان سرعت تک کانکشن خارجی خیلی واسم مهمه .آیا شما راضی هستین ؟معادل سرویستون میده ؟
    در طول روز هیچ مشکلی نداره. شبا ساعت 11 شب به بعد افت خارجی وجود داره ولی نکته جالبش اینجاست با بعضی سرورها هیچ مشکلی نیست. مثلا شما راحت میتونید حتی 11 شب به بعد توییچ 1080 استریم کنید. ولی به طور کلی مشخصه که اینترنت افت کرده
    همچنین پینگ 11 شب به بعد 30 تا زیاد میشه، مثلا پینگ بدون پروفایل گیم با 4.2.2.4 صد هست. تو اون ساعات میشه 130
    اینم اضافه کنم من کلا 4 روزه اومدم شاتل، ولی اینترنت اگه بخواد بد یا خوب باشه از همون اولش معمولا مشخص میکنه
    در کل بین 5 شرکت adsl که تو سال های اخیر داشتم (فن آوا، آسیاتک، پیشگامان، شبدیز، شاتل)
    همه این isp ها شب ها افت سرعت داشتن. ولی از نظر کیفیت کلی تا به اینجا شاتل بهترین بوده

3. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز vahooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

در طول روز هیچ مشکلی نداره. شبا ساعت 11 شب به بعد افت خارجی وجود داره ولی نکته جالبش اینجاست با بعضی سرورها هیچ مشکلی نیست. مثلا شما راحت میتونید حتی 11 شب به بعد توییچ 1080 استریم کنید. ولی به طور کلی مشخصه که اینترنت افت کرده
    همچنین پینگ 11 شب به بعد 30 تا زیاد میشه، مثلا پینگ بدون پروفایل گیم با 4.2.2.4 صد هست. تو اون ساعات میشه 130
    اینم اضافه کنم من کلا 4 روزه اومدم شاتل، ولی اینترنت اگه بخواد بد یا خوب باشه از همون اولش معمولا مشخص میکنه
    در کل بین 5 شرکت adsl که تو سال های اخیر داشتم (فن آوا، آسیاتک، پیشگامان، شبدیز، شاتل)
    همه این isp ها شب ها افت سرعت داشتن. ولی از نظر کیفیت کلی تا به اینجا شاتل بهترین بوده
    پس یعنی تک کانکشن شما معادل مولتی هست ؟ کدوم شهرید ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

پس یعنی تک کانکشن شما معادل مولتی هست ؟ کدوم شهرید ؟
    آره، تهران

6. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hapoofesgeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوستان این مودم‌هایی که خود شاتل می‌ده چطورن؟ در مقایسه با مثلا TD-W8961N که هنوز میشه گیرش آورد.

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فقط SNR Margin رو ببینین... آدم کیف میکنه!
    یعنی یک استریم 720 هم نمیشه درست دید.. پکت لاست هم که نگم!
    مشکل از سیم کشی خونه نیس چون برق کار اومد حتی سیم کشید مستقیم داخل خونه اما بازم اینجوری بود
    معلوم شد کلا از داخل و سر خط مشکلی نیست و هر چی هست از بیرون ساختمونه اما از کجا معلوم نیس
    زنگ زدم خرابی تلفن و شماره رو دادم گفتن تماس میگیرن
    Last edited by S M Λ S Ħ; 22-01-2020 at 19:40.

9. این کاربر از S M Λ S Ħ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

فقط SNR Margin رو ببینین... آدم کیف میکنه!

مشکل از سیم کشی خونه نیس چون برق کار اومد حتی سیم کشید مستقیم داخل خونه اما بازم اینجوری بود
    معلوم شد کلا از داخل و سر خط مشکلی نیست و هر چی هست از بیرون ساختمونه اما از کجا معلوم نیس
    زنگ زدم خرابی تلفن و شماره رو دادم گفتن تماس میگیرن
    خرابی تلفن اصلا کاری به این چیزا نداره همین که تلفنت بوق داشته باشه فلنگو میبندن ...احتمالا مشکل شما از پورت شاتل باشه بهشون بگو تغییر پورت بدید برام ..

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خرابی تلفن اصلا کاری به این چیزا نداره همین که تلفنت بوق داشته باشه فلنگو میبندن ...احتمالا مشکل شما از پورت شاتل باشه بهشون بگو تغییر پورت بدید برام ..
    مشکل اینجاست که قبل شاتل هم این مشکل رو با پارس آنلاین داشتم
    و اینکه همیشه این مشکل نیس و بعضی وقتا اینطوری میشه که البته کمم اتفاق نمیفته!
    و واقعا موندم چیکار کنم بابت این مشکلی که میدونم از من نیست به هیچ عنوان

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

مشکل اینجاست که قبل شاتل هم این مشکل رو با پارس آنلاین داشتم
    و اینکه همیشه این مشکل نیس و بعضی وقتا اینطوری میشه که البته کمم اتفاق نمیفته!
    و واقعا موندم چیکار کنم بابت این مشکلی که میدونم از من نیست به هیچ عنوان
    همه چیز رو چک کنید حتی یک سوکت تلفن هم میتونه باعث نویز بشه مودمای ASUS حساسن نسبت به نویز کوچکترین مشکلی روی خط تلفن باشه CRC ارور زیاد میده و SNR هم کمو زیاد میشه برای خودم پیش اومده ..

بهتره مشکلتون رو با شاتل در میان بگذارید کارشناس بفرستن خط شما رو بررسی کنند .

FIRMWARE مودمتون رو هم به روز کنید حتما تاثیر داره ...
    Last edited by hosseinzfff; 22-01-2020 at 20:07.

13. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

همه چیز رو چک کنید حتی یک سوکت تلفن هم میتونه باعث نویز بشه مودمای ASUS حساسن نسبت به نویز کوچکترین مشکلی روی خط تلفن باشه CRC ارور زیاد میده و SNR هم کمو زیاد میشه برای خودم پیش اومده ..

بهتره مشکلتون رو با شاتل در میان بگذارید کارشناس بفرستن خط شما رو بررسی کنند .

FIRMWARE مودمتون رو هم به روز کنید حتما تاثیر داره ...
    مودم رو که هر وقت آپدیت میده آپدیت میکنم (Firmware Version:1.1.2.3_805)
    تماس گرفتم گفت اعلام خرابی میکنم که کارشناس بره چک بکنه
    خودشم قبول کرد که با فاصله 2.4 کیلومتر تا مرکز مخابراتی باید بتونم 8 مگ رو بگیرم
    دیگه باید منتظر بمونم تا خودشون زنگ بزنن
    میگه خب نویز داره میزارم 4 مگ با پروفایل گیم، میگم نه بابا پول 8 مگ بدم بعد 4 بگیرم؟ میگه خب نویز داره! میگم خب میخام مشکل حل شه نکه سرعت رو کم کنین برام

15. این کاربر از S M Λ S Ħ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •