تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1206 از 1544 اولاول ... 206706110611561196120212031204120512061207120812091210121612561306 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,051 به 12,060 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این بر اساس dns نیست ایپی رو تغیر میده!!!
    رو اپ کلودفلر warp روشن میکنی اصلا ایپی رو دست نمیزنه فیلتر رو راحت رد میکنه تازه پینگ هم هیچ تغیری نمیکنه!
    ولی این vpn داخلی ی جور
    حتی قراره بعدا اپ این برای کل ویندوز هم بیاد!

نیازی هم به وی پی ان نی برای اون حرکت همین فایلو دانلود کنید بندازید تو فایرفاکس خودش اتوماتیک میشناسه و ادد کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این اپ واقعا چیز جالبی هست
    من شنیده بودم این Dns 1.1.1.1 در آینده کار بیشتری ازش بر میاد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MeHrDaD-91's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

روی فایرفاکس 70
    about:config
    رو باز کنید
    ESNI رو سرچ کنید کلا یه اپشن بیشتر نمیاد اونو از False به Ture تغیر بدید
    media.peerconnection.enabled رو هم سرچ کنید اونم تغیرش بدید از ture به false
    network.trr.custom_uri رو باز هم سرچ بزنید اون رو به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغیر بدید و در اخر
    dns سیستمونم هم رو 1.0.0.1 و 1.1.1.1 فقط فورس تنظیم کنید طبق عکس زیر فقط باید دو تا باشه تو advanced هم

حالا سایت هایی که فیلترن و روی کلودفلر dns هاشو ست کردن باز میشن !!! سایت هایی مثل رادیو جوان ایران اینتر و سی نما دامین های که فیلترن و ....

بعد از ست کردن حتما ادرس زیر تو فایرفاکس باز کنید چک کنید 4 تا تیک ها فعال باشه
    کد:
    اینم تفاوتش

من هنوز نفهمیدم ولی قضیه این کلودفلر رو اندروید چطوری از فیلتر سایتها بدون تونل زدن میگذره ی سری سرچ ها زدم ظاهرا از تونل خاصی استفاده میکنه !
    بنظرم دیگه راهی نذاشتن جز فیلتر کامل اینترنت با این حرکتشون !!!

متاسفانه این راه را من رفتم و بم جواب نداد از ون 4 تا تیک فقط دو تاش اکی شد با اینکه تمام تنظیمات را درست انجام دادم!!!

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

متاسفانه این راه را من رفتم و بم جواب نداد از ون 4 تا تیک فقط دو تاش اکی شد با اینکه تمام تنظیمات را درست انجام دادم!!!
    امکان نداره باید بهتون جواب بده
    سایت های sofascore رادیو جوان ایران اینترنشال سی نما که رو cloudflare هستن باید باز شن!

دقیقا کدوم از 4 تا تیک سبز نشد!؟
    بگید بهتر راهنمایتون کنم
    درصوریتی که هر چهارتاشون سبز باشن سایت هایی که با ادرس url فیلتر شدن رو cloudflare فیلترشون رد میشه
    Last edited by MMDFullHD; 02-11-2019 at 20:53.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

این بر اساس dns نیست ایپی رو تغیر میده!!!
    رو اپ کلودفلر warp روشن میکنی اصلا ایپی رو دست نمیزنه فیلتر رو راحت رد میکنه تازه پینگ هم هیچ تغیری نمیکنه!
    ولی این vpn داخلی ی جور
    حتی قراره بعدا اپ این برای کل ویندوز هم بیاد!

نیازی هم به وی پی ان نی برای اون حرکت همین فایلو دانلود کنید بندازید تو فایرفاکس خودش اتوماتیک میشناسه و ادد کنید
    کد:
    این الان چیلتر شکن حساب میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

dns زیر رو ست کم یوتوب باز میشه
    هم برای اندروید هست هم برای پیسی
    رو مودم تست نکردم ببینم جواب میده یا نه
    ولی روی گوشی و پیسی جواب داد

- - - Updated - - -

dns زیر رو ست کم یوتوب باز میشه
    هم برای اندروید هست هم برای پیسی
    رو مودم تست نکردم ببینم جواب میده یا نه
    ولی روی گوشی و پیسی جواب داد
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

خدا بخواد صداشو در نیار

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

امکان نداره باید بهتون جواب بده
    سایت های sofascore رادیو جوان ایران اینترنشال سی نما که رو cloudflare هستن باید باز شن!

دقیقا کدوم از 4 تا تیک سبز نشد!؟
    بگید بهتر راهنمایتون کنم
    درصوریتی که هر چهارتاشون سبز باشن سایت هایی که با ادرس url فیلتر شدن رو cloudflare فیلترشون رد میشه

من ازمایش کردم برا من دومی و چهارمی از چپ تنها سبز شد ولی با این وجود کار کرد ( البته من dns رو هم اصلاح کردم.)
    فکر کنم بخاطر موارد دیگر که باسه دسترسی لازم می شه تنظیم کنیم شاید باعث تداخل میشه
    خدا بخواد صداشو در نیار
    این چیز برگر در استاندارد بین المللی نیست.
    در اصل امدن بخش درخواست ها که قبلا به صورت متن خالی قابل دیدن توسط همه بوده رو رمز نگاری کرده که فقط dns ای که باهاش ارتباطداره فقط می تونه بخونه ( بسته به اینکه اینو از کجا بخوای اعمال بشه مودم، شبکه، ISP ، چیز میز تمام dns های بین ارتباطی، سرور و ... می تونستن ببینن چی بود و اطلاعات ازش بدس می اوردن، دستشون رو کوتاه می کنه).
    داستانش البته خیلی بزرکتر و مفصل تر از اینی است که من گفتم ( گفته منو بزار پیش دبستانی )
    در اصل سر قضیه اطلاعتی که در خارج از ایران از کاربرا جمع می کردن و مهندسی اطلاعات ( برای مثال گوگل که تبلیغاتش رو سازگار با چیز هایی که شما می بینید ست کند و/یا مبحث مهدسی نتایج انتخابات امریکا با بررسی بازدید های کاربران بر مباحث و مدیریت مبحث ها به ان سمت ) و مسائل حریم خصوصی و ... باعث امدم این سیستم شده.
    و البته مباحث خودش رو داره از جمله اینکه باعث تمرکز زایی در اینترنت روی dns های خاص ( اگر بقیهdns ها انجام ندن ) و مباحث اطمینان به ان dns ( برای مثال خود گوگل که اشاره کردم) میشه.
    هنوز مبحثش خیلی تازه است، با اینکه داره سریع پیش میره

برای ایران داستان متفاوت است و از انجایی که همه سرویس ها در ایران به لطف محدودیت/مدیریت داخلی به شکلی دیگر استفاده می شه، با توجه به عدم ارتباط ما با ان ور این داستان عجیب غریب رو داریم.

سیستم ملی دستش از خارج قطعه و محدودیت های دسترسی ( بجز مواردی که خود سایت ها در خارج روی ای پی های ایرانی اعمال کردن ) از سمت داخل است، برای ما حریم خصوصی باعث میشه سیستم نفهمه ما چی می بینم قاطی می کنه.

+
    این چای چیز برگر رو نمی گیره تو کار تجاری و/یا نیمه حرفه ای/حرفه ای ، چون بخاطر موارد امنیتی، ارتباطات ایمن بین بخش های مختلف و سرورها جهت انتقال اطلاعات و تحریم همچنان کاربرد اصلی اش رو خواهد داشت.
    تنها مورد جالبی که این ایجاد کرده، اگر نتونن جلوی فروپاشی دیوار برلین و پیوستن قانون ممنوع بودن نوار ویدیو به تاریخ و خورد شدن توسط موریانه رو بگیرن، باعث میشه تمام سایتی که قبلا با دور زدن وصل می شدیم امار واقعی ایرانی ها رو بدست بیارن چون این روش ای پی رو همچنان از ایران نشان می دهد. یکهو در تمام امار سایت ها یک خط که نزدیک به صفر مطلق بود یکهو میاد بالا و ایرانها در سایتهاشون اعلام وجود می کنند

+

4K رو انقدر سریع کش کرد رو 120 ثانیه که من هیچوقت با چیز برگر حتی با 720p ندیده بودم. بیش از 80 درصد پهنای باند رو استفاده کرد باسه کش کردن. با چیز برگر حدود 50-40 درصد رو بخاطر انواع رمزنگاری می شد استفاده کرد.چقدر پهنای باندمون بخاطر اینا هدر میزه...
    باید پلاگین نصب کنم رزولوشن رو کنترل کنم
    Last edited by zed2; 03-11-2019 at 13:30.

8. 2 کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

دوستان این هزینه (هزینه راه اندازی سرویس ) از فاکتور حدف کرد ؟ من خودم بلدم روی مودم تنطیمات رو بزنم

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها saeeddeeas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من ازمایش کردم برا من دومی و چهارمی از چپ تنها سبز شد ولی با این وجود کار کرد ( البته من dns رو هم اصلاح کردم.)
    فکر کنم بخاطر موارد دیگر که باسه دسترسی لازم می شه تنظیم کنیم شاید باعث تداخل میشه

این چیز برگر در استاندارد بین المللی نیست.
    در اصل امدن بخش درخواست ها که قبلا به صورت متن خالی قابل دیدن توسط همه بوده رو رمز نگاری کرده که فقط dns ای که باهاش ارتباطداره فقط می تونه بخونه ( بسته به اینکه اینو از کجا بخوای اعمال بشه مودم، شبکه، ISP ، چیز میز تمام dns های بین ارتباطی، سرور و ... می تونستن ببینن چی بود و اطلاعات ازش بدس می اوردن، دستشون رو کوتاه می کنه).
    داستانش البته خیلی بزرکتر و مفصل تر از اینی است که من گفتم ( گفته منو بزار پیش دبستانی )
    در اصل سر قضیه اطلاعتی که در خارج از ایران از کاربرا جمع می کردن و مهندسی اطلاعات ( برای مثال گوگل که تبلیغاتش رو سازگار با چیز هایی که شما می بینید ست کند و/یا مبحث مهدسی نتایج انتخابات امریکا با بررسی بازدید های کاربران بر مباحث و مدیریت مبحث ها به ان سمت ) و مسائل حریم خصوصی و ... باعث امدم این سیستم شده.
    و البته مباحث خودش رو داره از جمله اینکه باعث تمرکز زایی در اینترنت روی dns های خاص ( اگر بقیهdns ها انجام ندن ) و مباحث اطمینان به ان dns ( برای مثال خود گوگل که اشاره کردم) میشه.
    هنوز مبحثش خیلی تازه است، با اینکه داره سریع پیش میره

برای ایران داستان متفاوت است و از انجایی که همه سرویس ها در ایران به لطف محدودیت/مدیریت داخلی به شکلی دیگر استفاده می شه، با توجه به عدم ارتباط ما با ان ور این داستان عجیب غریب رو داریم.

سیستم ملی دستش از خارج قطعه و محدودیت های دسترسی ( بجز مواردی که خود سایت ها در خارج روی ای پی های ایرانی اعمال کردن ) از سمت داخل است، برای ما حریم خصوصی باعث میشه سیستم نفهمه ما چی می بینم قاطی می کنه.

+
    این چای چیز برگر رو نمی گیره تو کار تجاری و/یا نیمه حرفه ای/حرفه ای ، چون بخاطر موارد امنیتی، ارتباطات ایمن بین بخش های مختلف و سرورها جهت انتقال اطلاعات و تحریم همچنان کاربرد اصلی اش رو خواهد داشت.
    تنها مورد جالبی که این ایجاد کرده، اگر نتونن جلوی فروپاشی دیوار برلین و پیوستن قانون ممنوع بودن نوار ویدیو به تاریخ و خورد شدن توسط موریانه رو بگیرن، باعث میشه تمام سایتی که قبلا با دور زدن وصل می شدیم امار واقعی ایرانی ها رو بدست بیارن چون این روش ای پی رو همچنان از ایران نشان می دهد. یکهو در تمام امار سایت ها یک خط که نزدیک به صفر مطلق بود یکهو میاد بالا و ایرانها در سایتهاشون اعلام وجود می کنند

+

4K رو انقدر سریع کش کرد رو 120 ثانیه که من هیچوقت با چیز برگر حتی با 720p ندیده بودم. بیش از 80 درصد پهنای باند رو استفاده کرد باسه کش کردن. با چیز برگر حدود 50-40 درصد رو بخاطر انواع رمزنگاری می شد استفاده کرد.چقدر پهنای باندمون بخاطر اینا هدر میزه...
    باید پلاگین نصب کنم رزولوشن رو کنترل کنم
    وقتی استعلام آی پی میگیرم یه آی پی عجیب غریب و درهم میاد واسه همینه؟
    همینطور سایت های مثل فیلیمو اعلام میکنن به شیلتر وصلی

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

وقتی استعلام آی پی میگیرم یه آی پی عجیب غریب و درهم میاد واسه همینه؟
    همینطور سایت های مثل فیلیمو اعلام میکنن به شیلتر وصلی

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
    پوزش نقل قول رو اشتباه گرفتم.
    من doh رو چک کردم نه warp باید بعدا تست کنم ببینم این چیه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •