تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1167 از 1544 اولاول ... 167667106711171157116311641165116611671168116911701171117712171267 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,661 به 11,670 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من نویز خطم 52 دسی بله و خطم الان رو 6 مگه حدودا حالا نویز خط ایشون 38 هست بعد مال ایشون 7 مگ میکشه ؟ اون عددی که تو مودم هست چون snr بالاست ریت خطو اینقدر نشون میده وگرنه شما snr رو کمش کن کشش خط بالاتر هم میره اگه چیبست مودمش برادکام باشه خودش میتونه ریت خط رو بالاتر ببره

تقریبا کاملا مطمینم که خطشون 9 مگ رو میکشه و بالاتر از 9 مگ هم اگه مودمش برادکام باشه میتونه بذاره..
    سلام داداش
    ممنون بابت راهنمایی
    خواستم مودم رو عوض کنم و مدل تندا بخرم ایا این برند مورد تایید هست؟ و اینکه از چیپ برادکام استفاده میکنه؟
    میخواستم مدل v300 بخرم که vdsl داره ولی دیدم که اینده نگری چرتی هست....
    بنظرت کدوم مدلشو بخرم نهایت تا 350 تومن هزینه میخوام بکنم

2. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خط شما حدود 10 مگ کشش داره

به راحتی میتونید روی 9 مگ قرار بدید سرعتو
    یهو ورق برمیگرده
    نمیدونم مشکل کجاست حتی سر خط هم یه SNR و Max Rate یکسان نگرفتم
    سیم تلفن داخل ک میاد کنار سیم برق نیست و یه فاصله 10 سانتی با یک سیم برق هست و یه فاصله 20سانتی با کنتور برق داره

4. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

یهو ورق برمیگرده
    نمیدونم مشکل کجاست حتی سر خط هم یه SNR و Max Rate یکسان نگرفتم
    سیم تلفن داخل ک میاد کنار سیم برق نیست و یه فاصله 10 سانتی با یک سیم برق هست و یه فاصله 20سانتی با کنتور برق داره

طبق جدول بالا فاصله شما تا مرکز 2.75 کیلومتره و خطت حدود 10.5 میکشه این عدد حداکثر کشش که تو مودم زده درست نیست و بنا به دلایلی کشش خط رو کمتر نشون میده...

6. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام داداش
    ممنون بابت راهنمایی
    خواستم مودم رو عوض کنم و مدل تندا بخرم ایا این برند مورد تایید هست؟ و اینکه از چیپ برادکام استفاده میکنه؟
    میخواستم مدل v300 بخرم که vdsl داره ولی دیدم که اینده نگری چرتی هست....
    بنظرت کدوم مدلشو بخرم نهایت تا 350 تومن هزینه میخوام بکنم
    تندا رو نه تایید میکنم نه رد ..در مورد چیپست مودم تندا v300 من نتونستم چیزی پیداکنم تو سایتش هم اشاره ای به چیپست نکرده...بهتره از فروشنده سوال کنید و با شرط چیپست برادکام مودم رو بخرید.

8. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

طبق جدول بالا فاصله شما تا مرکز 2.75 کیلومتره و خطت حدود 10.5 میکشه این عدد حداکثر کشش که تو مودم زده درست نیست و بنا به دلایلی کشش خط رو کمتر نشون میده...
    ممنون داداش
    اگه مشکل از بستر مخابرات باشه میشه کاری کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان من سرویس 8 مگ شاتل دارم و واقعا ازش راضی ام و تا به حال مشکلی نداشتم که بخوام به پشتیبانی زنگ بزنم اما با توجه به افزایش قیمت و حجم کمی که شاتل نسبت به بقیه می ده می خواستم از یه جای دیگه نت بگیرم. شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ پیشگامان یا دیده بان خوب هستند؟

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوستان من سرویس 8 مگ شاتل دارم و واقعا ازش راضی ام و تا به حال مشکلی نداشتم که بخوام به پشتیبانی زنگ بزنم اما با توجه به افزایش قیمت و حجم کمی که شاتل نسبت به بقیه می ده می خواستم از یه جای دیگه نت بگیرم. شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ پیشگامان یا دیده بان خوب هستند؟
    اول از همه فکر کن که یه کم ارزون بودن به به هم زدن رضایتت می ارزه یا نه

12. این کاربر از blackbird بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من رفتم سیم مخصوص تلفن خریدم بهترین جنس رو و از سر خط کشیدم تا دم مودم و یک بار کشش خط روی 7600 هست یه بار 6650 و بین 5900تا 7600 هربار ک خاموش و روشن میکنم متغیره

سر خط که سیم تلفن متصل نباشه و فقط مودم باشه و یا سیم تلفن و مودم سرخط این کشش خط منه کم و زیاد میشه و دلیلش هم نمیدونم

1.نویز گیر عوض کردم
    2.رفتم نمایندگی شاتل و درخواست دادم که پورت و فیوز عوض کنه که انجام داد
    3.سیم تلفن عوض کردم
    4.فردا قرار که کافویی که تلفن ازش گرفتیم رو با یک مسئول خرابی مخابرات چک کنیم،دوستان نظری چیزی ندارید؟
    چون سرخط من تست کردم و دیدم نوسان کشش خط دارم و دیگه گیج شدم

قرار بود برم سمت مبین نت ولی تاپیک مبین نت که خوندم و منصرف شدم

وقتی کشش خط روی 7600 اپ میشه یعنی امیدی هست به 9مگ برسونم و سرویس 8 مگ بگیرم؟

فاصله دقیق هم با مخابرات در اوردم و 2500 کیلیومتره تقریبا

تا 7600 یا 7680 هم میره و یهو میاد روی 6680 مثلا

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    همون طور که دوستمون به درستی اشاره کرد با توجه به مشخصات مودم حداکثر کشش خط شما 9 تا 10 مگ هست ولی با توجه به اینکه شما تمام تست های مربوط به سمت خودتون رو انجام دادید مشکل از سمت تجهیزات مخابرات و اپراتور مربوطه هست و دیگه از دست شما کاری بر نمیاد مگه اینکه پیگیری کنید تا خود شرکت از سمت مخابرات تا کافو همه چی رو چک کنه تا ببینن مشکل از کجاست ولی خیلی باید تلاش کنید تا کاری انجام بدن!

در مورد مودم تندا هم کلا با توجه به استفاده از چیپ برادکام از کیفیت خوبی برخوردار هستن من خودم مدل D301 V2 دارم و راضی هستم با توجه به نویزی که رو خطم هست اصلا قطعی تو کارش نیست منتها باید ببینید به صرف هست که مودم تون رو تعویض کنید اگر باهاش مشکلی سخت افزاری ندارید نیازی به تعویض نیست اگر هم قصد خرید دارید پیشنهاد می کنم حتما از مدل هایی که هم ADSL و هم VDSL هستن خریداری کنید چون دیگه عملا ADSL منسوخ شده هست .

14. 3 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

همون طور که دوستمون به درستی اشاره کرد با توجه به مشخصات مودم حداکثر کشش خط شما 9 تا 10 مگ هست ولی با توجه به اینکه شما تمام تست های مربوط به سمت خودتون رو انجام دادید مشکل از سمت تجهیزات مخابرات و اپراتور مربوطه هست و دیگه از دست شما کاری بر نمیاد مگه اینکه پیگیری کنید تا خود شرکت از سمت مخابرات تا کافو همه چی رو چک کنه تا ببینن مشکل از کجاست ولی خیلی باید تلاش کنید تا کاری انجام بدن!

در مورد مودم تندا هم کلا با توجه به استفاده از چیپ برادکام از کیفیت خوبی برخوردار هستن من خودم مدل D301 V2 دارم و راضی هستم با توجه به نویزی که رو خطم هست اصلا قطعی تو کارش نیست منتها باید ببینید به صرف هست که مودم تون رو تعویض کنید اگر باهاش مشکلی سخت افزاری ندارید نیازی به تعویض نیست اگر هم قصد خرید دارید پیشنهاد می کنم حتما از مدل هایی که هم ADSL و هم VDSL هستن خریداری کنید چون دیگه عملا ADSL منسوخ شده هست .
    ممنون عزیز
    امروز سرویسم تموم شد و به نمایندگی شهرم ک زنگ زدم گفتم قصد تخلیه دارم که. گفت صبر کن فردا با یک مسئول خرابی مخابرات بیایم کافو رو چک کنیم و ببینیم مشکل از کجاست اگه حل شد که هیچ اگه نشد تصمیم با خودتونه
    در مورد مودم هم مودمی ک دستم از اقوام هست و قرار شد یکی بخرم، حالا موندم چی بخرم،دوستان تاکید کردن ایسوس یا تندا بخر و مدل vdsl ولی این مدل هم گرون تره و هم اینکه این تکنولوژی vdsl معلوم نیست کی دقیق راه اندازی بشه برای مشترکین شاتل
    حالا موندم اگه فردا باز مشکل حل نشد، روی شاتل بمونم یا زنگ بزنم مبین نت و بگم ثبت نام منو تایید کنید، چون ثبت نام انجام دادم ولی تایید نکردم
    تاپیک مبین نت هم رفتم دیدم بعضی کاربرا راضین و بعضی دیگه نه، شهر ما هم عامل فروش نداره و مبین نت رومینگ میشه رو همراه اول
    ایرانسل هم منطقه ای که ما هستیم جواب نمیده و بقیه شرکت ها هم حجم هاشون گرونه
    اگه بتونم مشکلم با شاتل حل کنم عالی میشه و بتونم یه سرویس 8 مگ بگیرم
    ممنون بابت پاسخگویی

16. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

وقتی خودتون میگید از کیفیت سرویس دهی راضی هستید آیا درسته به خاطر 10 تا 20 تومان کیفیت رو فدای قیمت کنید!؟
    من الان حاظرم هزینه بیشتری کنم ولی کیفیت بهتری دریافت کنم تا از دست پارس آفلاین خلاص بشم اما فعلا شرکت های دیگه مثل شاتل و آسیاتک تو مرکز مخابراتی ما امکان سرویس دهی ندارن و وضعیت بقیه هم مثل پیشگامان و های وب و ... بهتر از پارس آفلاین نیست وگرنه زودتر جمع اوری رو میزدم.
    Last edited by irmedia; 24-07-2019 at 12:21.

18. 4 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •