تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1161 از 1545 اولاول ... 161661106111111151115711581159116011611162116311641165117112111261 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,601 به 11,610 از 15443

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان

جدیدا مشکلی پیش امده که نمیدونم از کجا اشکال داره

صبح ها تا یکی ب خط منزل زنگ میزنه ، مودم خاموش روشن میشه و سرعت 4 مگ میاد روی 2 مگ و باید هعی مودم دستی خاموش و روشن کنم تا برسه ب 4مگ

نمیدونم مشکل از نویز گیر هست یا نه، من نویز گیر رو یک سال و خورده ای هست خریدم و اینه از عصر تا شب هرکسی ب تلفن منزل زنگ بزنه ، مودم چراغش ثابته و سرعت روی همون 4 مگ فیکس هست

نمیدونم شبکه شاتل ریده که صبح ها اینقدر مسخره بازی در میاره یا نه؟ سیم کشی از بیرون ب منزل را هم عوض کردم

و یک مشکل دیگه اینکه شبو از ساعت 12یا 12.30 به بعد سرعت روی 4 مگ هست ولی موقع باز کردن پیج انگار روی 1 مگ فیکس شده با اینه V.P.N استفاده میکنم و سرعت دانلود هم از بعضی ساعت ها با اینکه باید روی 450 تا 500 کیلوبایت دانلود کنه میبینم خیلی پایین تره، نمیدونم شبا محدودیت ایجاد میکنن روی کانکشن V.P.N یا نه

سرویس من هم 4 مگ 80 گیگ یک ماهه هست ، چون خطم بیشتر از 4 مگ نمیکشه و بساطی انصافا
    منطقه ما هم td-lte ایرانسل ساپورت نمیکنه وگرنه میرفتم ایرانسل
    شاتل از سال 96 به این طرف کیفیتش خیلی داغون شده و شرکت های دیگم دست کمی از شاتل ندارن
    یک بار اگر روی خط گوشی وصل هست اونو قطع کنید و مودم رو بدون اسپلیتر وصل کنید و با موبایل به همین خط زنگ بزنید اگر بعد چهار بار بوق خوردن دیدید که باز لینک قطع و دوباره وصل میشه مشکل از اسپیلتر سمت مخابرات هست که باید درخواست بدید براتون عوض کنن اما اگر بدون اسپیلتر و گوشی این مسئله نبود مشکل از نویزگیر سمت خودتون هست و باید تعویض بشه . من هم همین مشکل رو داشتم ( البته من از پارس آنلاین سرویس دارم )که با درخواست از isp مشکل رو از سمت مخابرات حل کردن. اما در مورد مشکل دومتون باید دوستانی که از شاتل سرویس دارن نظر بدن چون من الان مشترک پارس آنلاین هستم ولی همین مشکلات رو دارم یعنی اکثر اپراتورها دارن!!!

2. این کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

یک بار اگر روی خط گوشی وصل هست اونو قطع کنید و مودم رو بدون اسپلیتر وصل کنید و با موبایل به همین خط زنگ بزنید اگر بعد چهار بار بوق خوردن دیدید که باز لینک قطع و دوباره وصل میشه مشکل از اسپیلتر سمت مخابرات هست که باید درخواست بدید براتون عوض کنن اما اگر بدون اسپیلتر و گوشی این مسئله نبود مشکل از نویزگیر سمت خودتون هست و باید تعویض بشه . من هم همین مشکل رو داشتم ( البته من از پارس آنلاین سرویس دارم )که با درخواست از isp مشکل رو از سمت مخابرات حل کردن. اما در مورد مشکل دومتون باید دوستانی که از شاتل سرویس دارن نظر بدن چون من الان مشترک پارس آنلاین هستم ولی همین مشکلات رو دارم یعنی اکثر اپراتورها دارن!!!
    ممنون داداش بابت پاسخت

من همه مراحلی ک شما میگفتی رو قبلا انجام دادم،حتی گوشی را از خط دراودرم و مودم سرخط زدم و دیدم ک اونجا هم یه موقع 4 مگ هست یه موقع 2 مگ
    الان زنگ زدم پشتیبانی شاتل اصفهان و یک خانمی برداشت ،و میگه اسپلیتر مخابرات دیگه چیه؟ بعد گفت خودتون باید برید مخابرات و درخواست تغییر یا برسی خط بدید چون ربطی به شاتل نداره
    الان باید چیکار کنم؟ خودم فردا برم دم مخابرات و چی بگم؟

پ.ن : من تست کردم مودمو روی سرخط بدون گوشی تلفنی ک داخل پریز باشه و بعد زنگ زدم به خط خونه دیدم خاموش و روشن شد چراغ adslش
    پس با این حساب باید برم درخواست تغییر اسپلیتر بدم
    راستی داداش اگه اسپلیتر را عوض کنند SNR هم میتونه بهتر بشه؟ و کیفیت خط بالاتر بره؟
    چون فاصله خونه ما با مخابرات 3.5 کلیومتره ولی نمیدونم چرا خط فقط روی 4 مگ میکشه
    Last edited by Hidden-Hunter; 10-07-2019 at 14:16.

4. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ممنون داداش بابت پاسخت

من همه مراحلی ک شما میگفتی رو قبلا انجام دادم،حتی گوشی را از خط دراودرم و مودم سرخط زدم و دیدم ک اونجا هم یه موقع 4 مگ هست یه موقع 2 مگ
    الان زنگ زدم پشتیبانی شاتل اصفهان و یک خانمی برداشت ،و میگه اسپلیتر مخابرات دیگه چیه؟ بعد گفت خودتون باید برید مخابرات و درخواست تغییر یا برسی خط بدید چون ربطی به شاتل نداره

پ.ن : من تست کردم مودمو روی سرخط بدون گوشی تلفنی ک داخل پریز باشه و بعد زنگ زدم به خط خونه دیدم خاموش و روشن شد چراغ adslش
    راستی داداش اگه اسپلیتر را عوض کنند SNR هم میتونه بهتر بشه؟ و کیفیت خط بالاتر بره؟
    در سایت 195 شکایت ثبت کنید
    اگر درست نشد پاشید برید مخابرات . ولی معمولا 195 درست می کنه

6. این کاربر از mahdyshr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون داداش بابت پاسخت

پ.ن : من تست کردم مودمو روی سرخط بدون گوشی تلفنی ک داخل پریز باشه و بعد زنگ زدم به خط خونه دیدم مودم خاموش و روشن شد چراغ adslش
    اصلا ربطی به مخابرات نداره مگه شما از مخابرات سرویس گرفتی دارن میپیچونن ! مشکل از سمت خودشون هست باید درخواست بدید کارشناس شرکت بره مخابرات مشکل رو چک کنه اصلا ربطی به کاربر نداره ! همون طور که از سمت مشترک یک نویزگیر به خط وصل میشه تو مخابرات هم یک نویزگیر وصل هست که اگر هر کدوم مشکلی داشته باشند قطع و وصلی یا افت دیتاریت پیش میاد به شرطی که شما از سر خط هم چک کرده باشی، اون پشتیبان بیسواد بوده که نمیدونسته . شما بهتره با پشتیبان لایه بالاتر صحبت کنین اگر دیدی اونم جواب سربالا میده تو ۱۹۵ شکایت کن اون وقت یادشون میاد نویزگیر سمت مخابرات چی هست!

دقیقا اگر اسپیلترخراب باشه رو دیتا ریت خط تاثیر داره برای من هم تا ۴ مگ کشش داشت در صورتی که فاصله تا مخابرات زیر سه کیلومتر بود الان با تعویض نویزگیر سمت مخابرات دارم تا ۸ مگ سرویس میگیرم.
    Last edited by irmedia; 10-07-2019 at 14:29.

8. 2 کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

در سایت 195 شکایت ثبت کنید
    اگر درست نشد پاشید برید مخابرات . ولی معمولا 195 درست می کنه
    فردا میرم نمایندگی فروش شهر و درخواست میدم اگه دیدم جواب نداد هم داخل 195 یه شکایت میزنم

ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اصلا ربطی به مخابرات نداره مگه شما از مخابرات سرویس گرفتی دارن میپیچونن ! مشکل از سمت خودشون هست باید درخواست بدید کارشناس شرکت بره مخابرات مشکل رو چک کنه اصلا ربطی به کاربر نداره ! همون طور که از سمت مشترک یک نویزگیر به خط وصل میشه تو مخابرات هم یک نویزگیر وصل هست که اگر هر کدوم مشکلی داشته باشند قطع و وصلی یا افت دیتاریت پیش میاد به شرطی که شما از سر خط هم چک کرده باشی، اون پشتیبان بیسواد بوده که نمیدونسته . شما بهتره با پشتیبان لایه بالاتر صحبت کنین اگر دیدی اونم جواب سربالا میده تو ۱۹۵ شکایت کن اون وقت یادشون میاد نویزگیر سمت مخابرات چی هست!
    طرف اندازه یه گاو هم بارش نبود ولی جوری حرف میزد انگار متخصص شبکه هست،منم تازه از خواب بیدار شده بودم حوصله نداشتم باهاش بحث کنم

فردا نمایندگی شاتل نزدیک ما هست و ادم کار درستی هست، میرم مشکلم میگم و درخواست برسی میدم که حلش کنه اگه دیدم اینم کاری ازش برنیمد میرم 195 و درخواست شکایت از عدم رسیدگی از سمت پشتیبان فنی میدم و یه حالی به طرف میدم که بفهمه وقتی چیزی را بلد نیست ،تز نده و بخواد مشترک رو رد کنه .

11. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

طرف اندازه یه گاو هم بارش نبود ولی جوری حرف میزد انگار متخصص شبکه هست،منم تازه از خواب بیدار شده بودم حوصله نداشتم باهاش بحث کنم

فردا نمایندگی شاتل نزدیک ما هست و ادم کار درستی هست، میرم مشکلم میگم و درخواست برسی میدم که حلش کنه اگه دیدم اینم کاری ازش برنیمد میرم 195 و درخواست شکایت از عدم رسیدگی از سمت پشتیبان فنی میدم و یه حالی به طرف میدم که بفهمه وقتی چیزی را بلد نیست ،تز نده و بخواد مشترک رو رد کنه .

اسپیلتر خراب هم روی snr وهم رو کشش خط تاثیر داره برای من هم با فاصله تقریبا سه کیلومتری تا مخابرات تا ۴ مگ کشش داشت اما با تعویض اسپیلتر سمت مخابرات کشش خط به ۸ مگ رسیده و snr هم بالاتر رفته و قطعی اصلا ندارم در صورتی که قبلش با هر تماس از بیرون اتصال قطع میشد!

13. این کاربر از irmedia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

ممنون داداش بابت پاسخت

اسبلیتر و تجهیزات شاتل رو که فک کنم خودشون نصب میکنن و ربطی به مخابرات نداره فک کنم وظیفه شما نیست که بری مخابرات درخواست چک خط رو بدی احتمالا نمایندگی شاتل باید بره وظیفه اوناست که بررسی کنن من قبلا این مشکلو با pars online داشتم نوسان شدید snr داشتم و بدون تلفن اگه زنگ میزدم لینک قطع میشد همش ...

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اسپیلتر خراب هم روی snr وهم رو کشش خط تاثیر داره برای من هم با فاصله تقریبا سه کیلومتری تا مخابرات تا ۴ مگ کشش داشت اما با تعویض اسپیلتر سمت مخابرات کشش خط به ۸ مگ رسیده و snr هم بالاتر رفته و قطعی اصلا ندارم در صورتی که قبلش با هر تماس از بیرون اتصال قطع میشد!
    داداش حسابی دمت گرم

لااقل فهمیدم مشکل کجاست

16. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اسبلیتر و تجهیزات شاتل رو که فک کنم خودشون نصب میکنن و ربطی به مخابرات نداره فک کنم وظیفه شما نیست که بری مخابرات درخواست چک خط رو بدی احتمالا نمایندگی شاتل باید بره وظیفه اوناست که بررسی کنن من قبلا این مشکلو با pars online داشتم نوسان شدید snr داشتم و بدون تلفن اگه زنگ میزدم لینک قطع میشد همش ...
    باورت میشه چند ماهه منو چیز خلم کردن از بس زنگ زدم شاتل و گفتن مودم سر خط تست کن و نویزگیرت مشکل داره و فاصله ات با مخابرات زیاده و اینا

تا اینکه یه مدت کمتر رو اعصاب بود الان چند روز بود همش ما یه پامون پای مودم بود یک پامون سرخط ک خسته شدم گفتم بزار انجمن بپرسم چون پشتیبانی شاتل چیزی غیر از موارد بالا بمن نمی گفت

باز به پشتیبانی همراه اول اونا هم چیزی بلد نیستن ولی یک تیکت پر میکنن و میدن پشتیبانی اصلی که لااقل مشکل مشترک رو هوا نباشه، من هرموقع زنگ زدم شاتل خط خونه و مسیر سیم مخابرات رو مقصر دونستن تا خود شرکت شاتل رو

ممنون داداش

18. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •