تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1140 از 1544 اولاول ... 140640104010901130113611371138113911401141114211431144115011901240 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,391 به 11,400 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سیستم کثیف و عوامل ان؟ یجوری میگید که انگار اینا از فضا امده اند و از همین ملتی که میگی نیستند. اینا هم یکی مثل شما. همین قطعات کامپیوتر یه وارد کننده بود ولی چند نفر از همین خرده فروشا ملتو پوست کندند؟ جنس تو انبارو با بالا رفتن دلار انی بالا بردند ولی وقتی هم قیمت کالا در بازار جهانی پایین امد و یا قیمت دلار کم شد، دست به قیمت ها نزدند!! همین ملتی که شما میگید کم دزد تشریف دارد؟ از اون کارگری که از کارش میزنه تا اون بالایی ها و پشت میزنشین ها. در همین مفاسد اقتصادی و قاچاق اگر کارمند گمرک و و کارمند و مدیر بانک و وکیل و حساب دار و راننده کامیون و صاحب انبار و کارگر و ... دهانشون باز شده بود همچین اتفاق هایی نمی افتاد ولی بعد همه کاسه و کوزه ها سر 2-3 نفر بالایی شکسته شد.
    بعد هم در نظر بگیرید همین تایپیک رو که چند نفر تا تق به توقی میشه فورا میگن جمع اوری کنیم و بریم یه شرکت دیگه. اینا مث همون هایی هستند که تو مسایل 30یا30 مدام مث بچه ها دنبال ر.ژ.ی.م change هستند. بقیه مقاومت می کنند تا پیشرفت کنند اینا میزنن همه چیزو خراب می کنند و دوباره روز از نو. یجوری که انگار اصلا از خودشون اختیار ندارند و فقط بین چند تا شرکت پاس داده میشن.
    اگر واقعا مردید و حرفی برای گفتن دارید، بجای هی بین این شرکت و ان شرکت چرخیدن، برید بقیه کاربران رو هم پیدا کرده و شکایت کنید. اینقدر بایستید تا حقتونو بگیرید و نه اینکه هنرتون بشه که هی بساط بدست از این شرکت به اون شرکت برید. مرد باشید و سر حرفتون وایسید نه مث اون حمایتتون از 90 و عادل فردوسی پور.

ساده ترین راه همینه که همه چیز رو بندازیم گردن مردم.

حاکمیت باید با قوانین به روز و حساب شده و همچنین نظارت های خودش و رفع انحصار در تمامی بخش ها کاری کنه کسی هر جور دلش خواست رفتار نکنه...
    معلومه اگر آدم رو به حال خودش ول کنی همه کار میکنه...

اگر قرار بر این باشه که هر کسی خودش راه و درست رو بره و خطایی نکنه، پس فلسفه وجود مجلس و دولت و قوه قضاییه و سایر ارگان ها چیه؟ پس چرا حقوق میگیرن؟ مگر نمیگن مشکل از خود مردمه؟ پس این ارگان ها رو جمع کنن. چون قرار نیست کاری کنن

میگه خود کارمند ها مثلا در ادارات مشکل دارن.... بله منم قبول دارم و 100 درصد باهاش موافقم. اما این کارمند ها رو کی استخدام کرده؟ از کدام صافی رد شدن؟ ایا در شرایط برابر و برقراری عدالت بوده؟ بعد نقش بازرسی و حراست در اون اداره چیه؟

با وجود اینترنت مردم فهم و آگاهی شون بالا رفته، نمیشه اینطور فرار رو به جلو کرد.

تو فکر میکنی شاتل رو هوا این تعرفه رو اعلام کرده؟ بدون شک اینطور نیست و با تنظیم مقررات هماهنگ بوده و سرخود اینکار رو نکرده.

2. 4 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

این فرار رو به جلو است که همه چیز رو گردن ملت می اندازند.
    یک دوستی مثال خوبی می زند.
    می گفت مردم کره شمالی و کره جنوبی کاملا از یک نژاد هستند، ولی این کجا و آن کجا!!!

4. 4 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ملت ( البته اگر ملتی مونده باشه ) دچار سندرم استکهلم شدن، به جای اینکه هرروز فشار رو برروی این سیستم کثیف و عواملش بیشتر کنن تازه سعی می کنن باهاش کنار هم بیان ، از همین قضیه شاتل بگیر تا بالا ...
    لیاقت هیچی رو نداریم بدتون نیاد ، نداریم یعنی نداریم خیلی سادست .....
    این فرار رو به جلو است که همه چیز رو گردن ملت می اندازند.
    یک دوستی مثال خوبی می زند.
    می گفت مردم کره شمالی و کره جنوبی کاملا از یک نژاد هستند، ولی این کجا و آن کجا!!!
    دقیقا.
    دو ملت تحت دو رهبر مختلف بودند.
    یکی تحت شدید ترین تحریم ها قرار گرفته و مردمش گرسنه و خسته هستند و به روز سیاه افتادند..
    یکی میشه کره جنوبی..ثروتمند. دارای اعتبار در جهان. پیشرفته و ...

ساده ترین راه همینه که همه چیز رو بندازیم گردن مردم.

حاکمیت باید با قوانین به روز و حساب شده و همچنین نظارت های خودش و رفع انحصار در تمامی بخش ها کاری کنه کسی هر جور دلش خواست رفتار نکنه...
    معلومه اگر آدم رو به حال خودش ول کنی همه کار میکنه...

اگر قرار بر این باشه که هر کسی خودش راه و درست رو بره و خطایی نکنه، پس فلسفه وجود مجلس و دولت و قوه قضاییه و سایر ارگان ها چیه؟ پس چرا حقوق میگیرن؟ مگر نمیگن مشکل از خود مردمه؟ پس این ارگان ها رو جمع کنن. چون قرار نیست کاری کنن

میگه خود کارمند ها مثلا در ادارات مشکل دارن.... بله منم قبول دارم و 100 درصد باهاش موافقم. اما این کارمند ها رو کی استخدام کرده؟ از کدام صافی رد شدن؟ ایا در شرایط برابر و برقراری عدالت بوده؟ بعد نقش بازرسی و حراست در اون اداره چیه؟

با وجود اینترنت مردم فهم و آگاهی شون بالا رفته، نمیشه اینطور فرار رو به جلو کرد.

تو فکر میکنی شاتل رو هوا این تعرفه رو اعلام کرده؟ بدون شک اینطور نیست و با تنظیم مقررات هماهنگ بوده و سرخود اینکار رو نکرده.

الان این مباحث کجاش به بررسی سرویس دهنده اینترنت شاتل مربوطه؟؟!!

خوب حرف حق تلخه نمیتونید یک قانون ساده رو رعایت بکنین!! تشریف میبرید بالای منبر! فلسه درس میدین!!

بحث حاشیه ایی دارین لطف کنین تاپیک ایجاد کنین.

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

شاتل 10 تومن دیگه برده روش !
    8 مگ نقره ای از 62 شده 72!

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

شاتل 10 تومن دیگه برده روش !
    8 مگ نقره ای از 62 شده 72!
    در فاکتور یا پیش فاکتور افزایش داده؟ من سایت رو الان چک کردم تغییری نکرده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

اشتب شد..

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

در فاکتور یا پیش فاکتور افزایش داده؟ من سایت رو الان چک کردم تغییری نکرده.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    احتمالا داداشمون با سرویس شبانه رو زده شده اونقدر
    ولی خب 62 تومن نیست در اصل 69 تومنه بطور دقیق

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

احتمالا داداشمون با سرویس شبانه رو زده شده اونقدر
    ولی خب 62 تومن نیست در اصل 69 تومنه بطور دقیق
    اره داداش دقت نکردم ک fg هست
    من قبل افزایش قیمت تمدید کردم ک الان با همون قیمت قبل سیلور برام فعال شد ولی خب از ماه اینده میره تو پاچم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

من که اکثر اوقات 3 مگ میگیرم بدجوری رفته تو پاچم چون این 3 مگ رو با 37 گیگ بین الملل باید 43 تومن بگیرم ولی پارس انلاین همینو با 60 گیگ ترافیک میده 35 تومن .یعنی اگه بخام از پارس بگیرم هشت تومن کمتر پول میدم و 23 گیگ بیشتر ترافیک دریافت میکنم.این ظلم نیست ؟ من امروز تماس گرفتم با شاتل برای قیمت ها میگه که مصوبه هست بهش گفتم همچین مصوبه ای نیست و بقیه شرکتا قیمتاشون همون قبلیاس خلاصه قانع نشد.اگر قراره کیفیت بد رو تحمل کنیم همون پارس رو میرم لااقل تنوع تعرفه هاش بیشتره و برای ترافیک بیشتر لازم نیست سرویس 16 مگ بگیرم .یه 4 مگ200 گیگ بردمیدارم هزینش هم کمتر در میاد.سر گردنه که نیست بخام این همه پول بدم.

12. 2 کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اره داداش دقت نکردم ک fg هست
    من قبل افزایش قیمت تمدید کردم ک الان با همون قیمت قبل سیلور برام فعال شد ولی خب از ماه اینده میره تو پاچم
    منم پیش فاکتورم قیمت قدیم خورده بود پول نداشتم امروز قیمت جدید تمدید کردم
    رفت تو پاچممممم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •