تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 1009 از 1544 اولاول ... 95099099599991005100610071008100910101011101210131019105911091509 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,081 به 10,090 از 15439

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

ساعت 6:45 عصر سرویس 8 مگ :
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

امروز باهاشون تماس گرفتم بعد از یک ساعت ریموت شدن و دانلود فایل های مختلف و 10 تومن شارژ تلفن سوختن هیچ غلطی نتونستن کنن . طرف اومده از سایت شاتللند دانلود میکنه و جالبه تک کانکشنش به 100KB هم نمیرسه بعد IDM رو گذاشته رو 32 کانکشن و میگه سرعتتون که خوبه ! میگم خانوم من که 24 ساعت ننشستم از شاتللند فایل دانلود کنم . من اگه بخوام دانلود کنم هم یا تورنت هست یا سرور خارجی . میگم با این تک کانکشن افتضاح نمیتونم یوتیوب رو 720 هم ببینم . برگشته میگه یوتیوب یه سایت خارجیه و چون شما از شبکه شاتل خارج شدید دیگه به ما ربطی نداره !!!
    میگم من از شما اینترنت خریدم ، اینترانت که نخریدم که خارج از شبکه شما بگی به ما ربطی نداره ، میگم ببین من از تست سرعتی که تو سایت خودتون قرار دادید تست گرفتم سرعت من رو 1.5 مگ با سرور داخل و 0.5 مگ با سرور خارج نشون میده ، باز برگشته میگه نه شما مشکلی ندارید . دیدم فایده نداره قطع کردم .
    سرعت 8 خریدم ولی سرعت دانلود به 2 مگ هم نمیرسه. پینگ و پکت لاست هم که دیگه چه عرض کنم. اگه 195 شکایت کنم پول رو برگشت میزنن ؟ یا اگه برگشتی در کار نیست یا دردسرش زیاده صبر کنم اشتراکم تموم بشه چون پولش برام مهم نیست . برای تخلیه از سایتش اقدام کنم سریع تره یا برم نمایندگی ؟
    تو مرکز شما مشکل دارن، اعصاب خودتو خورد نکن برو یه شرکت دیگه. پولت رو هم باید روزهایی که از سرویست گذشته کم کنن باقیشو پس بدن

2. این کاربر از ERF@NIAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

قطعا مشکل مربوط به مرکز مخابراتی و کمبود پهنای باند یا مشکلات فنی میشه.

وگرنه تصویر بالا هم برای سرویس 8 مگ و تست از همون فرانکفورت و سرور هست. منم با دوستمون موافقم بهتره در بین شرکتها در مرکز مخابراتی خودتون، شرکتی که خلوت تره یا پهنای باند بیشتر داره پیدا کنید.
    Last edited by misam5526; 12-04-2018 at 21:27.

4. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

[IMG][/IMG]

امروز باهاشون تماس گرفتم بعد از یک ساعت ریموت شدن و دانلود فایل های مختلف و 10 تومن شارژ تلفن سوختن هیچ غلطی نتونستن کنن . طرف اومده از سایت شاتللند دانلود میکنه و جالبه تک کانکشنش به 100KB هم نمیرسه بعد IDM رو گذاشته رو 32 کانکشن و میگه سرعتتون که خوبه ! میگم خانوم من که 24 ساعت ننشستم از شاتللند فایل دانلود کنم . من اگه بخوام دانلود کنم هم یا تورنت هست یا سرور خارجی . میگم با این تک کانکشن افتضاح نمیتونم یوتیوب رو 720 هم ببینم . برگشته میگه یوتیوب یه سایت خارجیه و چون شما از شبکه شاتل خارج شدید دیگه به ما ربطی نداره !!!
    میگم من از شما اینترنت خریدم ، اینترانت که نخریدم که خارج از شبکه شما بگی به ما ربطی نداره ، میگم ببین من از تست سرعتی که تو سایت خودتون قرار دادید تست گرفتم سرعت من رو 1.5 مگ با سرور داخل و 0.5 مگ با سرور خارج نشون میده ، باز برگشته میگه نه شما مشکلی ندارید . دیدم فایده نداره قطع کردم .
    سرعت 8 خریدم ولی سرعت دانلود به 2 مگ هم نمیرسه. پینگ و پکت لاست هم که دیگه چه عرض کنم. اگه 195 شکایت کنم پول رو برگشت میزنن ؟ یا اگه برگشتی در کار نیست یا دردسرش زیاده صبر کنم اشتراکم تموم بشه چون پولش برام مهم نیست . برای تخلیه از سایتش اقدام کنم سریع تره یا برم نمایندگی ؟
    خیر پول برنمیگرده
    بهترین راه تخلیه هست
    نمایندگی برین

6. این کاربر از Gamemaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

احتمالا مشکل از مرکز مخابراتیتونه. من خودم سرویس 8 مگ + سرویس پینگ دارم. پینگم حول و حوش 90 هست. دیشبم یوتیوب 1080p 60fps ویدیو میدیدم مشکلی نبود لود میکرد.
    ----
    یه سوال!
    همونطور که گفتم تو یوتیوب ویدیو میبینم 1080 60فریم راحت لود میکنه! ولی توی توییچ که لایو میخوام ببینم حتی 720p هم هر 10 ثانیه یه بار قطع میشه واسه لود! درصورتی که تو یوتیوب با اینکه با ف-شکن میرم مشکلی نیست!
    جریان چیه؟

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوستان من دوشنبه درخواست تخلیه دادم - همون دوشنبه باهام تماس گرفتن و تایید کردن ، ولی خبری از تخلیه نبود و اینترنت هم وصل بود ، تا اینکه دیروز پنج شنبه رفتم 195 شکایت کردم - حدود 1 ساعت بعد شکایت چراغ اینترنت مودم من خاموش شد و باهام تماس گرفتن که خط شما هم تخلیه شده ! بهشون گفتم هنوز چراغ adsl من روشنه ولی اون گفت خط تخلیه شده ! در جواب شکایت هم برام نوشتن که خط تخلیه شده و شکایت رو مردود اعلام کردن و بسته شده !
    حالا من باید چی کار کنم ؟ چراغ adsl هنوز روشنه و ریت اپلود و دانلود رو 70 کیلوبیت اومده
    درخواست تجدید نظر بزنم تو 195 ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

یه سوال!
    همونطور که گفتم تو یوتیوب ویدیو میبینم 1080 60فریم راحت لود میکنه! ولی توی توییچ که لایو میخوام ببینم حتی 720p هم هر 10 ثانیه یه بار قطع میشه واسه لود! درصورتی که تو یوتیوب با اینکه با ف-شکن میرم مشکلی نیست!
    جریان چیه؟
    این به تفاوت فناوری پخش ویدیو دو سایت بر میگرده .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان من دوشنبه درخواست تخلیه دادم - همون دوشنبه باهام تماس گرفتن و تایید کردن ، ولی خبری از تخلیه نبود و اینترنت هم وصل بود ، تا اینکه دیروز پنج شنبه رفتم 195 شکایت کردم - حدود 1 ساعت بعد شکایت چراغ اینترنت مودم من خاموش شد و باهام تماس گرفتن که خط شما هم تخلیه شده ! بهشون گفتم هنوز چراغ adsl من روشنه ولی اون گفت خط تخلیه شده ! در جواب شکایت هم برام نوشتن که خط تخلیه شده و شکایت رو مردود اعلام کردن و بسته شده !
    حالا من باید چی کار کنم ؟ چراغ adsl هنوز روشنه و ریت اپلود و دانلود رو 70 کیلوبیت اومده

احتمالا پروفایل شاتلتون رو از رو سیستمشون حذف کردن ولی چون پنجشنبه ها مخابرات حالت نیمه تعطیل داره هنوز خط رو مخابرات تخلیه نکرده. احتمالا شنبه انجامش بدن

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

لازم نیست چون خطتون تخلیه شده . من هر وقت درخواست تخلیه خط رو میدادم صبر میکردم تا چراغ ADSL خاموش بشه . وقتی که خاموش میشد میفهمیدم که خط تخلیه شده . تا 2 ماه پیش که درخواست تخلیه به فن آوا رو دادم . بعد از چند روز چراغ ADSL روشن بود . تو مودم که نگاه کردم 2-3 روزی ریت خط رو 70 بود که بعدش رفت رو حداکثر کشش خط . تو 195 ازشون شکایت کردم ولی مثل شما شکایت رو مردود اعلام کردن و گفتن که خط تخلیه شده . که بعد که رفتم نمایندگی این شاتل آشغال اونها هم چک کردند و گفتن که تخلیه شده . دلیلش رو یکی از دوستان تو همین فروم گفتن که قبلا به صورت دستی خط رو از رانژه خارج میکردن و در کل سیم جدا میشده ولی حالا سیمی جا به جا نمیشه و فقط به صورت نرم افزاری خط شما از رانژه خارج میشه و آمادگی رانژه شدن توسط یه شرکت دیگه رو پیدا میکنه .

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

هرچند این موضوع رو قبلا گفته بودم ولی تکرارش ضرر نداره.

از اونجا که دستگاههای MDF اتومات شدند، عملیات تخلیه خط نرم افزاری در طرف شرکتها انجام میگیره و خط مشترک همچنان اکتیو و متصل به MDF باقی میمونه تا شرکت جدید انتخاب بشه. در نتیجه معیار تخلیه الان تنها تایید شرکت و اعلام تخلیست و نه خاموش و روشن بودن چراغ مودم.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

احتمالا پروفایل شاتلتون رو از رو سیستمشون حذف کردن ولی چون پنجشنبه ها مخابرات حالت نیمه تعطیل داره هنوز خط رو مخابرات تخلیه نکرده. احتمالا شنبه انجامش بدن
    خودم هم همین نظرو دارم - چون تا نیم ساعت قبلش اینترنت هم وصل بود ، نمیشه که تو نیم ساعت هم اینترنت قطع بشه هم خط تخلیه بشه !
    متاسفانه شنبه هم تعطیله

لازم نیست چون خطتون تخلیه شده . من هر وقت درخواست تخلیه خط رو میدادم صبر میکردم تا چراغ ADSL خاموش بشه . وقتی که خاموش میشد میفهمیدم که خط تخلیه شده . تا 2 ماه پیش که درخواست تخلیه به فن آوا رو دادم . بعد از چند روز چراغ ADSL روشن بود . تو مودم که نگاه کردم 2-3 روزی ریت خط رو 70 بود که بعدش رفت رو حداکثر کشش خط . تو 195 ازشون شکایت کردم ولی مثل شما شکایت رو مردود اعلام کردن و گفتن که خط تخلیه شده . که بعد که رفتم نمایندگی این شاتل آشغال اونها هم چک کردند و گفتن که تخلیه شده . دلیلش رو یکی از دوستان تو همین فروم گفتن که قبلا به صورت دستی خط رو از رانژه خارج میکردن و در کل سیم جدا میشده ولی حالا سیمی جا به جا نمیشه و فقط به صورت نرم افزاری خط شما از رانژه خارج میشه و آمادگی رانژه شدن توسط یه شرکت دیگه رو پیدا میکنه .
    اخه من حدودا تا حالا 7-8 بار از شرکت های مختلف تو همین مرکز مخابراتی خودم تخلیه کردم ! همیشه چراغ مودم هم خاموش میشد - فکر نکنم مربوط به این موضوعی باشه که شما گفتین - تازه شاتل وقتی میخواست اینترنت خودش رو رانژه کنه مثل همین الان اپلود و دانلودش حدود 1 روز برام روی همین 70 کیلوبیت بود - پس به نظرم الان هم هنوز رانژه خودشون هست
    میترسم ثبت نام شرکت جدید رو هم انجام بده نامه مخابراتش برگشت بخوره
    کلا اصلا خاطره خوبی از شاتل برام نموند ! سرعت وصل کردن اینترنتش از همه شرکت ها کند تر بود - سرعتش هم که من راضی نبودم - حالا سر تخلیه هم اینجوری شده

هرچند این موضوع رو قبلا گفته بودم ولی تکرارش ضرر نداره.

از اونجا که دستگاههای MDF اتومات شدند، عملیات تخلیه خط نرم افزاری در طرف شرکتها انجام میگیره و خط مشترک همچنان اکتیو و متصل به MDF باقی میمونه تا شرکت جدید انتخاب بشه. در نتیجه معیار تخلیه الان تنها تایید شرکت و اعلام تخلیست و نه خاموش و روشن بودن چراغ مودم.
    من همین 1 ماه پیش از های وب تخلیه کردم چراغ مودم یک روزه خاموش شد ! یعنی تو همین 1 ماه تجهیزات تو مرکز مخابراتی عوض شد !؟
    Last edited by MOHAMMAD2010; 13-04-2018 at 11:53.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •