تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشكل عجيب با رم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض مشكل عجيب با رم

سلام
    من يك مشكلي با كامپيوترم دارم مي خواستم درخواست كمك كنم ازتون.سيستم رو وقتي روشن مي كنم بعد از چند ثانيه صداي يك بوق ممتد از كيس مياد و اصلا هم قطع نميشه و ويندوز هم بالا نمياد. سيستم رو باز كردم و از اول شروع به بستن كردم كه بفهمم از چه قطعه اي هست، به اين نتيجه رسيدم كه وقتي رم تو سيستم هست بوق به صورت ممتد هستش و وقتي جدا مي كنم بوق منقطع مي شه (يعني سيستم بدون رم، بوق قطع و وصل ميده نه به صورت ممتد و يكنواخت).
    اطلاعات سيستمم رو نمي دونم چيه چون مال ٣-٤ سال پيش هست فقط اطلاعت رمم ٢ تا 2Gb كينگستون هست.
    يه مقداريم از كيس احساس صداي نويز مي كنم، حتي وقتي روشن نيست و فقط كابل برق وصل هصل هست، با كشيدن كابل صدا قطع ميشه.
    مرسي از لطفتون....ً

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    من يك مشكلي با كامپيوترم دارم مي خواستم درخواست كمك كنم ازتون.سيستم رو وقتي روشن مي كنم بعد از چند ثانيه صداي يك بوق ممتد از كيس مياد و اصلا هم قطع نميشه و ويندوز هم بالا نمياد. سيستم رو باز كردم و از اول شروع به بستن كردم كه بفهمم از چه قطعه اي هست، به اين نتيجه رسيدم كه وقتي رم تو سيستم هست بوق به صورت ممتد هستش و وقتي جدا مي كنم بوق منقطع مي شه (يعني سيستم بدون رم، بوق قطع و وصل ميده نه به صورت ممتد و يكنواخت).
    اطلاعات سيستمم رو نمي دونم چيه چون مال ٣-٤ سال پيش هست فقط اطلاعت رمم ٢ تا 2Gb كينگستون هست.
    يه مقداريم از كيس احساس صداي نويز مي كنم، حتي وقتي روشن نيست و فقط كابل برق وصل هصل هست، با كشيدن كابل صدا قطع ميشه.
    مرسي از لطفتون....ً
    سلام اگه ممکنه باید با رم دیگه سیستم رو چک کنید (احتمال هم داره که از کارت گرافیک باشه)
    از سلامت پاور مطمئن شید
    و در آخر اگه مشکل از موارد بالا نبود باید با تستر برد سیستم چک بشه که چه کد باینری رو بعنوان خطا به شما میده

داره خودمونی میشه zinevand_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

این مشکل فقط مربوط به رم میتونه باشه چون توی اکثر مادربرد ها بوق ممتد و پیوسته فقط نشان از مشکل رم هست ممکنه بد جا افتاده باشه.
    اول خاکگیری میکردی کیس رو بعد می بستیش.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام
    مرسي از لطفتون....ً
    اسلات رم رو تمیز کنید و با یک رم دیگه تست کنید سیستم رو نتیجه نداد با یک پاور دیگه سیستم تست بشه در آخر میتونه مشکل از بایوس مین یا خود مین باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام اگه ممکنه باید با رم دیگه سیستم رو چک کنید (احتمال هم داره که از کارت گرافیک باشه)
    از سلامت پاور مطمئن شید
    و در آخر اگه مشکل از موارد بالا نبود باید با تستر برد سیستم چک بشه که چه کد باینری رو بعنوان خطا به شما میده
    سيستم رو بدون كارت گرافيكي مي بندم باز همون صدا هست، يعني با ram صداي ممتد و بدون رم منقطع. با تك رم هم امتحان كردم فرقي نكرد

کاربر فعال مشکلات سخت افزاری TREASURES's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    ایمان نیرومند هستم ساکن کرمانشاه

پيش فرض

سيستم رو بدون كارت گرافيكي مي بندم باز همون صدا هست، يعني با ram صداي ممتد و بدون رم منقطع. با تك رم هم امتحان كردم فرقي نكرد
    بایاس رو یک بار دیفالت کنید (با برداشتن باتری CMOS)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

سلام دوست عزیز cpu رو هم ی نگا بش بندازی بد نیست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •