تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 27 از 27

نام تاپيک: بهترین انتخاب تا بودجه 5500

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

استاد شماره ای از این مغازه 47 نداری؟ یه گیگابایت هست به شدت درگیر خودش کرده منو! P15F v2
    4810MQ - HM87 - ram 8 DDR3L - GTX 850m 2G DDR3 - 2.4kg با 2 سال گارانتی بین الملل فقط 3 میلیون و 500!
    ولی مشکل اینجاس که گیگابایته! همین! اگه یه شیر پاک خورده ای باشه بگه این مارک چجوریه اوضاعش بخریش پشیمون می شی نمی شی بعد از یکی 2 سال عملکردش افت می کنه نمی کنه...!؟ بعد همه این حرفا اگه خریدی بخوای بفروشی خریدار داره یا صاحب اول و آخرش خودتی...!؟
    مخصوصا نسبت به ایسوس اگه بشه مقایسش کرد... اینکه بعضیا می گن پردازنده و چیپست بالا باشه دلیل تضمین عملکرد بالا نیست و این حرفا در مورد این صدق می کنه یا نه...؟
    گیگابایت یکی از معتبرترین کمپانیهای جهانه و از نظر اعتبار و مهارت شک نکن تو محصولاتش ... همین هشت سال پیش تمام مینبوردهای و کارت گرافیکهای بازار ایران مختص به این شرکت بود.
    اون بعضی ها حرف شبه علمی میزنند و شما زیاد جدی نگیر ..وقتی محصول واسه شرکت اینتل باشه دیگه ایسوز و ایسر و سونی این وسط چکارند ؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اولا قیافه سلیقه هست
    دوما اینطور نیست لپ تاپ 2500 هم توی بازار داره.
    دوست من انصافا تو دیزاین خیلی ضعیفه مثل قدیمای لنوو ... و نمیشه انکارش کرد
    منظورم این نبود لپتاپ قیمت پایین نداره میگم لپتاپ بالای پنج میلیونش باید آُس باشه که اینطور نیست و قیافه ای در حد معمولیه .

داره خودمونی میشه sia4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

گیگابایت یکی از معتبرترین کمپانیهای جهانه و از نظر اعتبار و مهارت شک نکن تو محصولاتش ... همین هشت سال پیش تمام مینبوردهای و کارت گرافیکهای بازار ایران مختص به این شرکت بود.
    اون بعضی ها حرف شبه علمی میزنند و شما زیاد جدی نگیر ..وقتی محصول واسه شرکت اینتل باشه دیگه ایسوز و ایسر و سونی این وسط چکارند ؟؟؟؟
    کاش می شد با این منطق خرید کرد ولی فک کنم اشتباهه! ینی نمی شه چون همه لپ تاپ ها از اینتل و انویدیا و ... استفاده می کنن فرقی نداشته باشن... بالاخره کیفیت ساخت ها خیلی فرق می کنه مشخصه که عمر اپل از ایسوس بیشتره ولی ایسوس با یه کیفیت خوب و قابل قبول نسبت به قیمتش راهش رو باز کرده تو بازار و می شه با خیال نسبتا راحت خریدش و به اپل ترجیح داد ولی گیگابایت!؟ اصلا اطلاعاتی ازش ندارم! اگه در حد ام اس آی و ایسوس باشه که خوبه! هر 3 تاشونم تایوانی اند!

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

کاش می شد با این منطق خرید کرد ولی فک کنم اشتباهه! ینی نمی شه چون همه لپ تاپ ها از اینتل و انویدیا و ... استفاده می کنن فرقی نداشته باشن... بالاخره کیفیت ساخت ها خیلی فرق می کنه مشخصه که عمر اپل از ایسوس بیشتره ولی ایسوس با یه کیفیت خوب و قابل قبول نسبت به قیمتش راهش رو باز کرده تو بازار و می شه با خیال نسبتا راحت خریدش و به اپل ترجیح داد ولی گیگابایت!؟ اصلا اطلاعاتی ازش ندارم! اگه در حد ام اس آی و ایسوس باشه که خوبه! هر 3 تاشونم تایوانی اند!
    ببینید معمولا چرخه تولید همه این محصولات یا درچینه یا هند .. حالا میخواد گیگابایت باشه میخواد ایسوز باشه میخواد اپل باشه .. اگه اشتباه نکنم تا 2 سال پش اپل با این موضوع رقابت میکرد و اوباما خواسته بود محصولاتش رو در امریکا تولید کنه که اپل هم کم آورد و سرآخر خط تولیدش رو به چین منتقل کرد . حالا اینتل وقتی پردازنده میزنه یعنی انقدر بی اعتباره و احمق که اجازه بده ایسر و اپل و ایسوز و سونی توش دستکاری کنند یا با کیفیت پایین تولید کنند ؟؟ اگر میبینید محصولات اپل مثلا به قول شما عمر بیشتری دارند به خاطر اصل بودن جنس داخلیش نیست به خاطر جنس بدنه دستگاه و چیدمان درونیه سخت افزاره .به طوری که گرمای لپتاپ با استاندارد به بیرون هدایت میشه که بعضی از کمپانیها ممکنه این مورد رو خوب رعایت نکنند .وگرنه کیفیت پردازنده اینتل یکیه .. مگر اینکه کلا لپتاپ فیک باشه بحثش جداست .

5. این کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

اگر میبینید محصولات اپل مثلا به قول شما عمر بیشتری دارند به خاطر اصل بودن جنس داخلیش نیست به خاطر جنس بدنه دستگاه و چیدمان درونیه سخت افزاره .به طوری که گرمای لپتاپ با استاندارد به بیرون هدایت میشه که بعضی از کمپانیها ممکنه این مورد رو خوب رعایت نکنن
    کاملا با حرف شما موافقم تو این موارد خرابی لپ تاپ ها هیچدگاه نمیشه ببینیم مثلا خود پردازنده یهو سوخت
    یکی از مواردی که بضی شرکتها راعایت نمیکنن ایینکه که عین ریگ لپتاپ میریزن تو بازار مثلا همین ایسوس هر روز داره ی سری میزنه تو بازار و متاسفانه سری های قبلی رو ساپروت از نظر بایاس نمیکنه (البته سری های ارزون مثل ویوو بوک
    یا حتی از نظر داریور های جدید کلا
    همین باعث میشه کسی مثل من ی لپتاپ بخره بعدش که خراب شد خواست دوباره بخره دیگه سراغ این شرکت نره حتی اگه لپتاپ های سری بالاش کاملاذمناسبش باشن

7. این کاربر از HOJ-JAT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ببینید معمولا چرخه تولید همه این محصولات یا درچینه یا هند .. حالا میخواد گیگابایت باشه میخواد ایسوز باشه میخواد اپل باشه .. اگه اشتباه نکنم تا 2 سال پش اپل با این موضوع رقابت میکرد و اوباما خواسته بود محصولاتش رو در امریکا تولید کنه که اپل هم کم آورد و سرآخر خط تولیدش رو به چین منتقل کرد . حالا اینتل وقتی پردازنده میزنه یعنی انقدر بی اعتباره و احمق که اجازه بده ایسر و اپل و ایسوز و سونی توش دستکاری کنند یا با کیفیت پایین تولید کنند ؟؟ اگر میبینید محصولات اپل مثلا به قول شما عمر بیشتری دارند به خاطر اصل بودن جنس داخلیش نیست به خاطر جنس بدنه دستگاه و چیدمان درونیه سخت افزاره .به طوری که گرمای لپتاپ با استاندارد به بیرون هدایت میشه که بعضی از کمپانیها ممکنه این مورد رو خوب رعایت نکنند .وگرنه کیفیت پردازنده اینتل یکیه .. مگر اینکه کلا لپتاپ فیک باشه بحثش جداست .
    فوجیتسو و گیگا تولید غیر چین هم دارند و توی بازار هم هست
    حتی سامسونگ هم ساخت کره داره فقط باید بگری کمی بیشتر.
    من حدود 12 سال لپ تاپ فوجیتسو داشتم . اصلا عمر دستگاه مطرح نیست. الان فقط به درد موزه میخوره. قدرتی نداره. اپل هم همینه. اپل مگه مادربرد تولید میکنه؟ قطعات روی چی چیده میشند؟ شما ببین مادربرد اپل ساخت کجاست؟
    تفاوت اصلی در مادربرد هست . که ایسوز و گیگا خودشون تولید کننده اصلی دنیا هستند.
    جنس بدنه هم چیز خیلی عجیبی نیست که کسی جز اپل نتونه تولید کنه. مدلهای مختلفی از گیگا و MSI و ایسوز و ... جنس بدنه عالی دارند.

9. این کاربر از mg_mahyar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

فوجیتسو و گیگا تولید غیر چین هم دارند و توی بازار هم هست
    حتی سامسونگ هم ساخت کره داره فقط باید بگری کمی بیشتر.
    من حدود 12 سال لپ تاپ فوجیتسو داشتم . اصلا عمر دستگاه مطرح نیست. الان فقط به درد موزه میخوره. قدرتی نداره. اپل هم همینه. اپل مگه مادربرد تولید میکنه؟ قطعات روی چی چیده میشند؟ شما ببین مادربرد اپل ساخت کجاست؟
    تفاوت اصلی در مادربرد هست . که ایسوز و گیگا خودشون تولید کننده اصلی دنیا هستند.
    جنس بدنه هم چیز خیلی عجیبی نیست که کسی جز اپل نتونه تولید کنه. مدلهای مختلفی از گیگا و MSI و ایسوز و ... جنس بدنه عالی دارند.
    درست میفرمایید من هم گفتم معمولا در چین هستند .. سامسونگ در سه کشور کره تایوان و چین خط تولید دارند که همگی گواهینامه استاندارد شرکت سامسونگ رو دارند بنابراین از نظر کیفیت فرقی با هم ندارند و کاملا زیر نظر نمایندگان سامسونگ تولید میشند .اما مثل اکثر کمپانیهای معتبر جهان بزرگترین خط تولیدشون تو چینه . تا همین سال 2013 آیفون به طور کامل در چین ساخته میشد (الان رو در جریان نیستم )
    در مورد اپل هم من با شما موافقم و موضعمون یکیه .. فقط همینطور که گفتم ممکنه اپل به دلیل top brand بودن بحث مبلغ پایین تر برای عرضه به مشتری رو کنار بزاره و از بهترین مادربوردها و همینطور مواد ترکیبی در ساخت بدنه دستگاه استفاده کنه و به قول شما ایسوز و ایسر هم میتونند این کارو انجام بدند . این رو هم در نظر بگیریم که سیستم خنک کننده دستگاه خیلی مهمه که متاسفانه بعضی از کمپانیها رعایت نمیکنند (به دلیل هزینه کمتر ) ..در هر حال من هیج وقت پول پای محصولات اپل نمیدم مگر اینکه پولدار باشم و برام فرقی نکنه چقدر پول واسه یه جنس میدم .

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •