تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 24 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 236

نام تاپيک: اینترنت TV و نصب برنامه های کشورهای مختلف در Smart Hub سامسونگ (برای اولین بار در ایران)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    در اسمارت هاب در روی samsung apps رفته دکمه tools را بزنید از منوی آن نصب مجدد را انتخاب و آن را ok کنید.
    برادر samsung apps داره ولی غیر فعاله یعنی نمیشه روی samsung apps برم که بعدش تولز بزنم

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

برادر samsung apps داره ولی غیر فعاله یعنی نمیشه روی samsung apps برم که بعدش تولز بزنم
    دوست عزیز
    بله در پست بالا هم که همین را گفتم.

3. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام من در آلمان هستم و برنامه جی ال ویز رو نمیتونم نصب کنم . از طریق روش شما وارد شدم و در انتهای کار با ارور User App Sync is requested روبرو میشوم
    مدل تلویزیون من 50h6470
    با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با سلام
    راهنمایی های شما بسیار جامع و گیرا بود .مرسی اکثر اپلیکیشن های انتخابی نصب شدند ولی متاسفانه glwizبرای مدل ua50f6400ar نصب نشد. چرا ؟؟؟؟ ضمنا هر بار که اپلیکیشن دیگری را انتخاب میکنم دوباره قبلی ها را هم سرچ و دوباره پاک و نصب میشوند کجا اشتباه میکنم ؟؟؟؟/ مرسی

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

با سلام
    راهنمایی های شما بسیار جامع و گیرا بود .مرسی اکثر اپلیکیشن های انتخابی نصب شدند ولی متاسفانه glwizبرای مدل ua50f6400ar نصب نشد. چرا ؟؟؟؟ ضمنا هر بار که اپلیکیشن دیگری را انتخاب میکنم دوباره قبلی ها را هم سرچ و دوباره پاک و نصب میشوند کجا اشتباه میکنم ؟؟؟؟/ مرسی
    دوست عزیز
    ممکن است که شما آن برنامه ها را غیر فعال یا حذف می کنید.
    لازم بذکر است تا وقتی که از آن برنامه ها استفاده می کنید هرگز آن را از سایت حذف نکنید چون با حذف آنها دیگر شما نمی توانید از آن برنامه ها در تلویزیونتان استفاده کنید.

7. 4 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    بله در پست بالا هم که همین را گفتم.
    متاسفانه علیرغم راهنماییاتون نتونستم نرم افزارهای فارسی بیارم
    در اسمارت هاب فقط گزینه samsung apps سمت چپ بالا داره ولی فعال نیست نمیدونم چرا اینطوریه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

متاسفانه علیرغم راهنماییاتون نتونستم نرم افزارهای فارسی بیارم
    در اسمارت هاب فقط گزینه samsung apps سمت چپ بالا داره ولی فعال نیست نمیدونم چرا اینطوریه
    دوست عزیز
    مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید.

10. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید.
    samsung 48h6390

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    از مطلب زیر استفاده کنید.
    راه اندازی برنامه
    رفتن به صفحه نرم افزار اسمارت هاب را انتخاب کنید و سپس نرم افزار بیشتر More Apps را روی صفحه نمایش واقع در پایین صفحه نمایش را انتخاب کنید. لیست از برنامه های کاربردی در حال حاضر در تلویزیون خود نصب شده است، نمایش داده می شود. از این لیست، برنامه را که شما می خواهید برای راه اندازی انتخاب کنید . نمایش View (بالا سمت راست از روی صفحه نمایش) جهت تغییر آرایش لیست برنامه های کاربردی دانلود شده توسط تاریخ دریافت فایل چکیده - به تازگی افتتاح شد - و یا عنوان را انتخاب کنید.
    جستجو برای نرم افزار
    جستجو برای برنامه های کاربردی با نام بر روی صفحه نمایش نرم افزار سامسونگ، جستجو نرم افزار سامسونگ را انتخاب کنیدو با صفحه کلید نام برنامه را وارد کنید و پس از آن Done. انجام شده را انتخاب کنید.
    نصب و راه اندازی برنامه های کاربردی
    نرم افزار که شما مایل به نصب آن هستید به همراه صفحه نمایش با اطلاعات دقیق در مورد نرم افزار را انتخاب کنید. دانلود برای نصب برنامه انتخاب شده را انتخاب کنید. با این حال، بعضی از برنامه های کاربردی را باید خریداری کنید قبل از اینکه شما بتوانید آنها را نصب کنید. وب سایت تلویزیون در Samsung Apps در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده کنید.
    ویرایش نرم افزار های من
    انتقال برنامه به نرم افزار من. رفتن به صفحه نرم افزار های بیشتر More Apps ، را انتخاب کنید، و سپس ویرایش نرم افزار را انتخاب کنید. شما می توانید صفحه نمایش نرم افزار را سفارشی کنید.
    تغییر سفارش
    از ویرایش روی صفحه نمایش برنامه های کاربردی من، انتخاب برنامه های کاربردی که می خواهید جهت تغییر آرایش، تغییر جهت و سپس بر روی پد لمسی ضربه بزنید.
    از بین بردن برنامه های کاربردی
    حذف برنامه های بلا استفاده از لیست نرم افزار نرم افزار من. برنامه های حذف شده به نقل مکان کرد لیست برنامه دریافت کنید. از ویرایش روی صفحه نمایش برنامه های کاربردی من، انتخاب برنامه های کاربردی که می خواهید به حذف و سپس انتقال آن به ردیف اول یا آخر از لیست برنامه من است.'X' در بالا و یا پایین آیکون ظاهر می شود برنامه های کاربردی انتخاب شده است. حرکت برنامه های کاربردی در جهت 'X'. یک پنجره ظاهر خواهد شد. از پنجره را انتخاب کنید بله برای حذف برنامه های انتخاب شده از لیست برنامه های من است. از ویرایش روی صفحه نمایش برنامه های کاربردی من، انتخاب حذف همه برای حذف تمام برنامه ها را از لیست نرم افزار من است.
    اضافه کردن برنامه های کاربردی
    برنامه های کاربردی که بر روی تلویزیون نصب شده اند اما نشان نمی دهد که در لیست نرم افزار اضافه شده است را می توان به لیست انتخاب برنامه های کاربردی که می خواهید برای اضافه کردن از لیست برنامه ها در بالای صفحه نمایش ویرایش نرم افزار های من. برنامه های انتخاب شده به لیست نرم افزار اضافه شده است.
    حذف برنامه های کاربردی
    حذف برنامه های نصب شده بر روی تلویزیون و حذف نرم افزار حذف تمام داده های مرتبط با آن نرم افزار است. رفتن به صفحه نرم افزار های بیشتر More Apps ، انتخاب کنید، و سپس حذف را انتخاب کنید. تمام برنامه های کاربردی که می خواهید حذف کنید را انتخاب کنید، انتخاب حذف، و سپس بله Yes را از پنجره popup انتخاب کنید. برنامه های کاربردی به رنگ خاکستری را نمی توان حذف کرد.

13. 3 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

فکر کنم samsung apps برای ایرانیا غیرفعاله
    samsung apps تلویزیونم غیر فعاله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •