تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 24 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 236

نام تاپيک: اینترنت TV و نصب برنامه های کشورهای مختلف در Smart Hub سامسونگ (برای اولین بار در ایران)

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام مدل tv من 48H6390 هست اما هر کاری میکنم اکانت تو تلویزیون بسازم نمیشه میشه من رو راهنمایی کنید برای این تلویزیون چطوری باید عمل کرد.باتشکر
    دوست عزیز
    در پست اول بطور کامل شرح داده شده
    مرحله سوم: حالا می رویم سراغ تلویزیون - وارد Smart Hub می شویم (دکمه Smart Hub روی کنترل! ) گزینه ی Samsung Apps رو انتخاب میکنیم:

- دکمه ی قرمز روی کنترل را به منظور Log in در حساب کاربری فشار می دهیم:

- در صفحه پیش رو بجای Email کلمه develop را جهت ورود به اکانت Developer وارد می کنیم و Log in میکنیم: توجه: ( ورود به حساب Developer در سری F بدین صورت است و ممکن است در سری های H و ES و... متفاوت باشد)

- اگر مراحل بالا را درست پیش رفته باشید سمت چپ پایین تصویر کلمه develop به رنگ سبز را مشاهده خواهید کرد:

لازم بذکر است بجای پسورد چهارتا صفر قرار دهید.

2. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

ممنون از جوابتون من مراحل سایت رو انجام دادم و ای پی هم گرفتم.مشکل من با تی وی هست h6390 که اصلا این مراحل رو نداره من رفتم تو
    Smart Hub .بعد گزینه اکانت سپس log in با اسم develop و پسورد دلخواه لاگین میشه ولی تو Samsung Apps دکمه قرمز کار نمی کنه و فقط اپ های خود سامسونگ گذاشته دیده میشه

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون از جوابتون من مراحل سایت رو انجام دادم و ای پی هم گرفتم.مشکل من با تی وی هست h6390 که اصلا این مراحل رو نداره من رفتم تو
    Smart Hub .بعد گزینه اکانت سپس log in با اسم develop و پسورد دلخواه لاگین میشه ولی تو Samsung Apps دکمه قرمز کار نمی کنه و فقط اپ های خود سامسونگ گذاشته دیده میشه
    دوست عزیز
    فکر کنم شما پست اول را به درستی مطالعه نکردید در آن گفته شده است که اول شما بوسیله کامپیوترتان وارد سایت شده
    - قبل از شروع به اطلاعتون می رسونم که تلویزیون و کامپیوتر شما باید با یک IP به سایت مذکور وصل بشوند. (بدون Fیلتر شکN)

مرحله اول: از کامپیوتر وارد سایت زیر می شویم و سمت راست بالای صفحه گزینه ی انگلیسی را جهت زبان پایه ی سایت انتخاب میکنیم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با اکانت Gmail یا FB می توانید خودتان را ثبت نام کنید، سپس سمت راست صفحه از منوی Smart TV Apps گزینه ی UserAppStore رو انتخاب کنید
    مرحله دوم: همانطوری که لیست برنامه ها رو مشاهده میکنید (در حال حاضر در حدود ۲۰۰ برنامه) می توانید برنامه ها را با دو گزینه ی زیر انتخاب نمایید
    به معنی نصب کردن به معنی عدم نصب
    برای مثال من این برنامه ها رو جهت نصب در تلویزیونم انتخاب کردم:
    در بخش InstallApps سمت راست صفحه، شما این نوشته رو خواهید دید: (لطفا این IP را به یاد داشته باشید)کد:

You can download this InstallApps list using the IP-Address 134.119.3.53 from your Smart TV.
    اینم لوگین سری H

۱. از طریق منوی تلویزیون و بخش Smart Features وارد Samsung Acount می شویم
    ۲. گزینه ی Log in را انتخاب می کنیم، یوزر develop و پسورد خالی می نویسیم.
    ۳. دکمه Smart Hub را روی کنترل می زنیم و روی یکی از برنامه ها دکمه OK (وسط کنترل) را بصورت مداوم نگه می داریم تا منوی کوچکی ظاهر شود
    ۴. از این منوی کوچک گزینه ی IP Setting را انتخاب میکنیم و IP سرور سایت را وارد می کنیم
    ۵. بعد از مرحله ۴ گزینه ی Start User App Sync را از همان منوی کوچک انتخاب می کنیم و تمام.
    راهنمای تصویری: (لینک مستقیم با حجم ۲ مگابایت)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در سایت وقتی وارد شدید روی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفته واز لیست کشویی (new app store (alpha را انتخاب کرده و لیست برنامه ها پیدا می شود و هر برنامه ای را که می خواهید انتخاب و متناسب با ورژن سیستم تلویزیون نتان آن را نصب کنید و باقی مطلب را هم از پست اول دنبال کنید

لازم بذکر است که تازمانیکه از آن برنامه ها استفاده می کنید نباید آن را از سایت حذف کنید.
    Last edited by matinpour; 14-03-2016 at 11:25.

5. 2 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

دوست عزیز،
    بنده معدل 6490 را دارم که برای اکانت ساختن دقیقا مشکلات شما رو داشتم که با کمک آقای متین پور و پیمان دوست داشتنی اکانت فعال شد.

حالا،اگر درست فکر کرده باشم منوی تلویزیون هامون چندان تفاوتی رو نداشته باشه که مال بنده شامل منو > Smart Hub > حساب Samsung > ایجاد حساب.حالا تنظیمات تلویزیونتون رو با تلویزیون بنده تطبیق کنید اگر مشابه هم باشند کمکتون کنم.

تلویزیون های جدید سری 6 در قسمت Smart Hub دکمه قرمز تعریف نشده و به نوعی کارایی ندارد.

سلام مدل tv من 48H6390 هست اما هر کاری میکنم اکانت تو تلویزیون بسازم نمیشه میشه من رو راهنمایی کنید برای این تلویزیون چطوری باید عمل کرد.باتشکر

7. 2 کاربر از asmif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

بله دوست عزیز یکی هست ممنون میشم مراحلی که تو تلویزیون رفتید رو بگین
    من مراحل سایت رو رفتم ای پی هم گرفتم اپ هم انتخاب کردم مشکلم با تی وی هست که نتونستم انجام بدم

[/QUOTE]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خوب دوست عزیز
    ابتدا
    ثبت نام در سایت و دریافت ip سایت هست که باید اپلیکشن های دلخواه روانتخاب ونصب کرده باشی و اگر در این مورد مشکلی داشتی در پست اول کامل نحوه ثبت نام و نصب اپلیکشن ها توضیح داده شده.

شروع کار: منو > اسمارت هاب > حساب سامسونگ > ایجاد حساب > حساب جدید

توجه داشته باش اگر قبلا با ایمیل ثبت نام کردی حساب رو برای آسانی کار حذف کن.حالا باید یوزر و پسورد رو وارد کنی،برای کلمه یوزر کلمه develop و پسورد any و اوکی(چون دقیق یادم نیست اگر پسورد any نباشد از 6 تا صفر استفاده کن یا اصلا چیزی ننویس)
    اگر مراحل رو درست رفته باشی عبارت ورود با کاربر develop درج میشه.

مرحله بعد: به اسمارت هاب رفته و روی یکی از اپلیکشن های کلید اوکی رو چند ثانیه نگه دارید؛حالا اگر حساب درست فعال شده باشد عبارت ip setting و start app sync رومشاهده می کنی که قبلا نبودند.حالا آی پی که در سایت ثبت نام کردی رو در قسمت ip setting وارد کن و اگر با کنترل لمسی مراحل رو انجام میدی باید عرض کنم که بعد از وارد کردن چهار عدد اول آی پی،خودکار وارد مستطیل بعدی میشه و این عمل تا آخر کار انجام بده و در آخر اوکی کن.

حال روی عبارت
    start app sync رفته و اوکی کن تا یک به یک اپلیکشن های مورد نظر نصب بشوند.

چند نکته:
    1- برای بنده برخی از اپلیکشن های مورد نظر نصب نشدن.
    2- هنگام وارد کردن آی پی و تایید تا نصب نباید کامپیوتر خاموش باشد.

اگر مشکلی بود بفرمایید.

Last edited by asmif; 16-12-2014 at 18:30.

10. 3 کاربر از asmif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

تشکر تا مراحل ای پی پیش رفتم بعد
    عبارت start app sync رو کلیک کردم پیغام user Apps Sync is requested میده چیزی نصب نمیشه

شرمنده مزاحم شدم و وقت شما رو گرفتم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

باور کن برای بنده اوایل همین طور بود کافی چندین بار آی پی رو وارد و اوکی کنی و همچنین سعی کن تلویزیون رو خاموش روشن کنی و از نوع وارد حساب بشی و حساب فعلی(develop) رو تایید کنی و بعد آی پی و تایید آن.همچنین ارتباط کامپیوتر با اینترنت رو بررسی نمایی آیا وصل هست یا نه.

نکته مهم صحیح وارد کردن آی پی هست - انتخاب کردن سری تلویزیون در سایت که باید H باشد - TYP NO
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و ممکنه اپلیکشنی که انتخاب کردی با تلویزیون سازگار نباشد.
    برا بنده
    WEB TV

SMART IP TV

GL WEB TV

نصب شده شما هم سعی کن از این چند تا فاکتور و مجدد مراحل رو انجام بدی.

نقل قول نوشته شده توسط graphicc2000;8491487[RIGHT
    عبارت start app sync رو کلیک کردم پیغام user Apps Sync is requested میده چیزی نصب نمیشه
    [/RIGHT]
    Last edited by asmif; 16-12-2014 at 19:19.

13. 2 کاربر از asmif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

سلام دوستان امروز یه ایمیلی از سامسونگ امد که این متنش هست داستان چیه و آیا ایمیل و اکانتم -- شده و باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    شخصی از کشوری به غیر از کشوری که معمولاً وارد سیستم می شده اید، وارد Samsung Account شما شده است.

گرامی m a,
    سابقه دسترسی به حساب شما از کشوری به جز کشوری که معمولاً وارد سیستم می شوید یافت شده است.

لطفاً تأیید کنید که سابقه ورود به سیستم زیر به فعالیت مجازی مربوط است.
    • شناسه شما: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    • دفعات ورود به سیستم: 2014.12.19 AM 07:29 (GMT+00:00)
    • کشور محل دسترسی: Romania
    • آدرس IP: 188.211.101.156

لطفا راهنمایی کنید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوستان امروز یه ایمیلی از سامسونگ امد که این متنش هست داستان چیه و آیا ایمیل و اکانتم -- شده و باید چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    شخصی از کشوری به غیر از کشوری که معمولاً وارد سیستم می شده اید، وارد Samsung Account شما شده است.

گرامی m a,
    سابقه دسترسی به حساب شما از کشوری به جز کشوری که معمولاً وارد سیستم می شوید یافت شده است.

لطفاً تأیید کنید که سابقه ورود به سیستم زیر به فعالیت مجازی مربوط است.
    • شناسه شما: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    • دفعات ورود به سیستم: 2014.12.19 AM 07:29 (GMT+00:00)
    • کشور محل دسترسی: Romania
    • آدرس IP: 188.211.101.156

لطفا راهنمایی کنید
    دوست عزیز
    ممکن سیستم شما ه-ک شده باشد باید رمز عبورتان را تغییر دهید و سعی کنید از حروف کوچک و بزرگ و عدد و فضای خالی که با کلید Space از کیبرد ایجاد می شود استفاده کنید تا سیستمتان دوباره ه-ک نشود.

16. 3 کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •