تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 19 از 24 اولاول ... 9151617181920212223 ... آخرآخر
نمايش نتايج 181 به 190 از 236

نام تاپيک: اینترنت TV و نصب برنامه های کشورهای مختلف در Smart Hub سامسونگ (برای اولین بار در ایران)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اصلا این تلویزیون رو آپدیت نمیشه، منم هرچی تلاش کردم نشد.

آخر فروم باز mojtaba2321's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من سایت یوتیوب رو از مرورگر اسمارت هاب باز میکنم
    اما روی ویدیوها که کلیک میکنم باز نمیشه و صفحه سیاه میشه.
    علتش چیه؟ضمنا یوتیوب روی isp من باز هست یعنی با موبایل و لپتاپ میشه ویدیوهاش رو دید!
    Last edited by mojtaba2321; 23-03-2017 at 21:19.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2017

پيش فرض

سلام.اقا من glwiz نصب کردم ولی روی هر کانالی میرم مینویسهfail to conect و تصویر نمیاد.ایراد از کجاس؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام به دوستان
    عزیزان لطفا راهنمایی کنید ایا می شود روی tv سامسونگ مدل 46f7770 برنامه نصب کرد چون نمایندگی سامسونگ میگه ای مدل قابلیت دانلود و نصب نداره من هم از طریق پست اول نتونستم میگه به سرور وصل نمی شه مجددا تلاش کنید ممنون راهنمایی کنید برای دیدن فیلم های نماوا پلیر احتیاج دارم ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

درود بر مهندس متین پور
    ال ای دی سامسونگ اسمارت مدل 48h6400 دارم که مدتی هست قسمت اسمارت هاب گزینه حساب سامسونگ و تنظیم برنامه بصورت کم رنگ وغیر فعال شده و برنامههای اسمارت هاب هم که میزنم میگه در فرصتی دیگر ابدیت میشود نا گفته نماند که تلویزیون فوق بعضی از گزینهای منو مخفی دستکاری شده سپاسگزارم میشم اگر طریقه فعال کردن حساب سامسونگ راهنمایی کنید

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود بر مهندس متین پور
    ال ای دی سامسونگ اسمارت مدل 48h6400 دارم که مدتی هست قسمت اسمارت هاب گزینه حساب سامسونگ و تنظیم برنامه بصورت کم رنگ وغیر فعال شده و برنامههای اسمارت هاب هم که میزنم میگه در فرصتی دیگر ابدیت میشود نا گفته نماند که تلویزیون فوق بعضی از گزینهای منو مخفی دستکاری شده سپاسگزارم میشم اگر طریقه فعال کردن حساب سامسونگ راهنمایی کنید
    دوست عزیز
    با استفاده از خودآموز اسمارت هاب
    پشتيبانی> خودآموز اسمارت هاب
    Suppo rt > Smart Hub Tutorial
    از منوی پشتيبانی، خودآموز اسمارت هاب را انتخاب کنيد. اين شما را با اصول اوليه اسمارت هاب و پانلهای آن آشنا خواهد کرد .
    تنظيم مجدد اسمارت هاب
    اسمارت هاب > تنظيم مجدد اسمارت هاب
    Smart Hub > Reset Smart Hub
    تمام اطلاعات ذخيره شده مربوط به حساب های سامسونگ و حساب خدمات مرتبط، و همچنين موافقتنامه خدمات اسمارت هاب و برنامه
    های کاربردی تنظيم مجدد می شود.
    ايجاد يک حساب سامسونگ
    اسمارت هاب> حساب سامسونگ
    برخی از خدمات اسمارت هاب سرويسهای هزينه دار هستند. برای خريد چنين خدمات، حساب ارائه دهنده خدمات و يا حساب
    تلويزيون سامسونگ نرم افزار (به حساب کاربری سامسونگ) مورد نياز است. شما می توانيد يک حساب سامسونگ با استفاده از آدرس
    ايميل خود ايجاد کنيد.

برای ايجاد يک حساب سامسونگ، شما بايد به اين توافقنامه کاربر نهايی حساب سامسونگ و سياست حفظ حريم شخصی کاربران
    را تاييد کنيد. در غير اين صورت، شما نمی توانيد يک حساب سامسونگ را ايجاد کنيد. شما می توانيد تمام موارد محتوای را با مرور
    به اسمارت هاب > حساب سامسونگ> قوانين و مقررات و مشاهده مقررات، حريم خصوصی ببينيد.
    برای ID ايجاد کنيد. شما می توانيد يک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] روش ديگر، شما می توانيد يک حساب سامسونگ در
    هر دو تلويزيون و وب سايت استفاده کنيد.
    ايجاد يک حساب سامسونگ با استفاده از ثبت نام فهرست حساب کاربری سامسونگ
    ۱- حرکت به اسمارت هاب> حساب سامسونگ> ايجاد حساب کاربری و ايجاد يک حساب کاربری سامسونگ را انتخاب کنيد .
    ۲- موافقت با استفاده از يک حساب سامسونگ و بعدی را انتخاب کنيد .
    ۳- با توجه به دستورالعمل های روی صفحه نمايش ايجاد حساب کاربری ايجاد يک حساب سامسونگ .
    هنگامی که يک حساب سامسونگ ساخته شده است، شما به طور خودکار به اسمارت هاب وارد سيستم شوديد.
    ايجاد يک حساب سامسونگ با استفاده از يک حساب فيس بوک
    کاربران فيس بوک به راحتی می توانيد اطلاعات لازم رااز فيس بوک و ايجاد يک حساب سامسونگ به دست آورند .
    ۱- حرکت به اسمارت هاب> حساب سامسونگ را انتخاب کنيد و وارد شويد .
    ۲- انتخاب اين آيکون + و ايجاد با فيس بوک را انتخاب کنيد .
    ID-۳ فيس بوک خود و کلمه عبور را وارد کنيد و (ورود به سيستم) را انتخاب کنيد .
    ۴- موافقت با استفاده از يک حساب سامسونگ و بعدی را انتخاب کنيد .
    ۵-با توجه به دستورالعمل های روی صفحه نمايش ايجاد حساب کاربری ايجاد يک حساب سامسونگ. هنگامی که يک
    حساب سامسونگ ساخته شده است، شما به طور خودکار وارد سيستم می شويد.
    ورود به حساب سامسونگ
    اسمارت هاب> حساب سامسونگ> ورود به سيستم
    ورود به سيستم و صرفه جويی به حساب سامسونگ
    اگر شما به حساب سامسونگ خود در تلويزيون وارد نشده ايد، شما بايد حساب کاربری سامسونگ خود را به روی تلويزيون ذخيره
    کنيد.
    ۱- حرکت به اسمارت هاب> حساب سامسونگ را انتخاب کنيد و وارد شويد.
    ۲- انتخاب اين آيکون + و ورود به سيستم را انتخاب کنيد.

ID-۳ و رمز عبور خود را وارد کنيد و سپس ثبت نام را انتخاب کنيد.
    Last edited by matinpour; 15-08-2017 at 20:21.

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

درود بر شما . مهندس مشکل اینجاست که در تلویزیون گزینه حساب سامسونگ کم رنگ و غیر فعال شده یعنی میزنه در دسترس نیست و نمیتونم وارد حساب سامسونگ تی وی بشم برای ثبت نام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

درود
    دوستان کسی نبود جواب سوال بالا را لطف کنه چند هفته هست داره خاک میخوره خ

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

درود بر شما . مهندس مشکل اینجاست که در تلویزیون گزینه حساب سامسونگ کم رنگ و غیر فعال شده یعنی میزنه در دسترس نیست و نمیتونم وارد حساب سامسونگ تی وی بشم برای ثبت نام
    دوست عزیز
    یک بار ریست فاکتوری کنید
    و همچنین یک بار
    تنظیم مجدد اسمارت هاب
    اسمارت هاب > تنظیم مجدد اسمارت هاب
    smart Hub > Reset Smart Hub

و برخی از گزینه های موجود در تلویزیون شما غیر قابل دسترس / خاکستری هستند زیرا این تنظیمات برای تنظیماتی که شما در حال تغییر آن هستند، قابل اجرا نیستند. گزینه های منو در بسیاری از تلویزیون های سامسونگ به شرایط تنظیم زیر بستگی دارند:

● کانالی که تماشا می کنید

● منبع ویدئویی که انتخاب کرده اید. منبع ورودی را تغییر دهید و یک به یک امتحان کنید. TV, av, hdmi و غیره که معمولا روی TV جواب می دهد.

● اندازه صفحه نمایش که شما انتخاب کرده اید.

● وضوح منبعی که انتخاب کرده اید.

● قالب (آنالوگ، دیجیتال) منبع که انتخاب کرده اید.

● سایر تنظیمات منو به عنوان مثال اگر راه حل اکو یا صرفه جویی در انرژی را روشن کرده باشید، نور پس زمینه به رنگ خاکستری بیرون می آید.

برای هر کانال داده شده، وضوح، اندازه صفحه نمایش، منبع ویدیو، و غیره، همیشه انتخاب های منویی وجود دارد که در دسترس نیستند. به عنوان مثال، در بسیاری از تلویزیون ها، عملکرد فیلم Mode تنها زمانی کار می کند که منبع که شما انتخاب کرده اید دارای وضوح 480i است. اگر منبع ویدئویی دارای رزولوشن دیگری مانند(480p، 720p، 1080i یا 1080p) باشد، این امکان در دسترس نخواهدبود.

11. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

درود بر شما
    مهندس جان فرمایش شما در مورد سایر گزینه ها درسته واگر قابل بدونید خودم تعمیر کارم و مشکل تلویزیون من عدم دسترسی به حساب سامسونگ و اسمارت هاب هست که احتمالا مربوط به سرور هست و خطای ۴۰۰۱ میده که باید ابدیت بشه ولی وقتی ابدیت انلاین میزنم میگه ابدیت جدید برای شما وجود ندارد من حتی ایپرام تی وی را خام کردم ولی باز فایده نداشت تلویزیون هم لیبل پشتش زده ساخت مصر هر فایل ابگریدی هم که براش دانلود میکنم چه از سرور ایران و چه امارات نمیشناسه و میگه فایلی پیدا نشد از طریق usb
    Last edited by abdanan11; 03-09-2017 at 12:13.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •