تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 17 از 24 اولاول ... 7131415161718192021 ... آخرآخر
نمايش نتايج 161 به 170 از 236

نام تاپيک: اینترنت TV و نصب برنامه های کشورهای مختلف در Smart Hub سامسونگ (برای اولین بار در ایران)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

چه اپایی این ارور و میدن؟ ببین مثلا Pandora اینا کلا کار نمیکنن با آی پی ایران (تو گوشی هم بزنی کار نمیکنن چون مخصوص آی پی آمریکان یعنی بخواد باز شه آی پی تو میخونه)
    بیشتر اپ ها این ارور رو میدن. pandora و glwiz و خیلی دیگه. چطور تیوی رو به یه آی پی آمریکایی وصل کنم؟؟

داره خودمونی میشه Lockheed Martin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

سلام. من فقط region رو انتخاب کردم روی united states of america بعد اپ های پیشفرض خودشون نصب شدند. اپ M-Go ایی هم ندیدم. بعد الان میشه اپ های دیگه ای رو هم دانلود کرد. فقط الان مشکل اینجاست که اکثر اپ ها بعد از دانلود اجرا نمیشن یعنی اپ باز میشه و پیام میده که این اپ در منطقه شما قابل دسترسی نیست.
    چیکار میشه کرد؟؟؟
    اگر ميتوانيد دانلود كنيد يعني مشكل حل شده و شما از اين مرحله با موفقيت عبور كرديد. شايد اپليكيشن m-go از اپليكيشن هاي پيش فرض حذف شده يا ديگر آن مشكل وجود ندارد.
    در مورد اجرا نشدن برخي اپ ها ، همانطور كه دوستمون گفتند مي تواند مربوط به آي پي باشد ، بسياري از آنها فقط با داشتن آي پي آمريكايي كار مي كنند حتي اگر *يلتر نشده باشند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

اگر ميتوانيد دانلود كنيد يعني مشكل حل شده و شما از اين مرحله با موفقيت عبور كرديد. شايد اپليكيشن m-go از اپليكيشن هاي پيش فرض حذف شده يا ديگر آن مشكل وجود ندارد.
    در مورد اجرا نشدن برخي اپ ها ، همانطور كه دوستمون گفتند مي تواند مربوط به آي پي باشد ، بسياري از آنها فقط با داشتن آي پي آمريكايي كار مي كنند حتي اگر *يلتر نشده باشند.
    چطور میتونم به تیوی آی پی آمریکای رو بدم؟
    سپاس فراوان

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

سری j دارم میخوام اسکایپ نصب کنم خیلی لازم دارم این برنامه رو لطفا کمکم کنین

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سری j دارم میخوام اسکایپ نصب کنم خیلی لازم دارم این برنامه رو لطفا کمکم کنین
    دوست عزیز
    بسته به مدل تلویزیونتان اگر تلویزیونتان اسمارت هاب داردکافیست از روی کنترول دکمه اسمارت هاب که همان مکعب رنگی است را زده و وارد اسمارت هاب شده و در قسمت samsung apps وارد شده و از قسمت جستجو آن مورد را جستجوکرده و نصب کنید. لازم به ذکر است که باید به اینترنت متصل باشید. برای درک بیشتر می توانید از مسیر زیر رفته و آن را مطالعه کنید.
    منو---> پشتیبانی---> e-manul و قسمت ویژگیهای پیشرفته اسمارت هاب را مطالعه کنید.

6. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

تو اسمارت هاب این برنامه نیست اصلا اسکایپ نداره تو هیچ بخشی

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض اینترنت TV و نصب برنامه های کشورهای مختلف در Smart Hub سامسونگ (برای اولین بار در ایران)

تو اسمارت هاب این برنامه نیست اصلا اسکایپ نداره تو هیچ بخشی
    پشتيباني اسكايپ براي smart hub به پايان رسيده يا به زودي به پايان مي رسد. چند وقت پيش پيغامش روي تلويزيون ميامد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Lockheed Martin; 02-09-2016 at 12:07.

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

توي اين لينك هم اين موضوع رو شرح داده كه ديگه ساپورت نميشه:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

مهندس سری j رو چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

تلویزیون من مدل UE49K5579 هست و روی کنترل دگمه smart hub وجود نداره خودش لطفا راهنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •