تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1168 از 1319 اولاول ... 168668106811181158116411651166116711681169117011711172117812181268 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,671 به 11,680 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام، من یه شماره اعتباری تو برنامه همراه من دارم الان، چطوری میتونم یه شماره اعتباری هم بهش اضافه کنم؟

ممنونم.
    تو برنامه قسمتش بالا تعداد سیمکارتها رو زده اونجا انتخاب کن تا وارد برنامه بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

تو برنامه قسمتش بالا تعداد سیمکارتها رو زده اونجا انتخاب کن تا وارد برنامه بشه
    متوجه نشدم کجا رو گفتین. من میخوام یه شماره به برنامه اضافه کنم، الان یکی توش هست میخوام یکی دیگه اضافه کنم.

سمت چپ بالا که آیکون پروفایل هست رو میزنم تو «لیست سیم کارت های من» شماره فعلی رو میاره ولی نمیدونم چیکار کنم بهش یه سیم کارت دیگه اضافه کنم (گوشی دو سیم کارتس)

ممنون.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

متوجه نشدم کجا رو گفتین. من میخوام یه شماره به برنامه اضافه کنم، الان یکی توش هست میخوام یکی دیگه اضافه کنم.

سمت چپ بالا که آیکون پروفایل هست رو میزنم تو «لیست سیم کارت های من» شماره فعلی رو میاره ولی نمیدونم چیکار کنم بهش یه سیم کارت دیگه اضافه کنم (گوشی دو سیم کارتس)

ممنون.
    فقط سیم کارت هایی که بنام یک نفر باشه میاره،
    با یک کد ملی
    غیر اون نمیشه
    باید بیای بیرون با شماره دیگه بری داخل

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

4. این کاربر از srx190d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام، من یه شماره اعتباری تو برنامه همراه من دارم الان، چطوری میتونم یه شماره اعتباری هم بهش اضافه کنم؟

ممنونم.
    "همراه من" مثل ایرانسل من یا رایتل من نیست که بشه شماره ها رو اضافه کرد، فقط با یک شماره میشه وارد شد. قسمت سیم کارت های من هم فقط شماره سیم کارتی که به نامتون هست رو نشون میده.

6. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ممنون.
    همونجا بزن روش سویچ کن روی شماره جدید و برای تمام شمارهای که داری ی رمز یکسان مشخص کن راحت وارد میشید

8. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

این همراه اول پدرسگ رو باید سیم کارتش رو اتیش زد. دم به دیقه پول میاد تو صورتحسابمون.یه قلطی کردیم سیم کارت دایمی گرفتیم حالا دیگه ول کن ما نیست .ماه قبل یه بسته ی اینترنت ده تومنی خریدم و هزینشو پرداخت کردم تا صورتحسابم صفر شد بعدش هم گزینه ی عدم تمدید اتوماتیک رو زدم تا تمدیدش نکنه.حالا میبینم این ماه دیگه تمدید نکرده برام اما 10 تومن پول بسته رو دوباره ازم میخاد .اخه بی ..رف وقتی بسته ای فعال نشده برا چی پولش رو میگیری .دفعه ی قبل هم همه ی خدماتش رو غیرفعال کردم ولی هر دفعه بابت یه چیزی ازم پول میگیره نه سیم کارتی روشنه نه خدمات فعال داره .اعصابم خراب کرد.ای ملت سیم کارت دایمی همراه اول نگیرید که بدجوری میکنه تو پاچتون .یه دزد به تمام معناست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

TD چیه

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
    TD-LTE مثل مبین نت ایرانسل و یا شاتل مودم همراه هم دارن رو میبن نت میتونی طرح 360 فعال کنی به دکل همراه اول وصل بشی برای جاهایی که آنتن نداره مبین نت، تاپیک های سرویس دهنده های LTE رو بخونی همه چی رو متوجه میشی

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این همراه اول پدرسگ رو باید سیم کارتش رو اتیش زد. دم به دیقه پول میاد تو صورتحسابمون.یه قلطی کردیم سیم کارت دایمی گرفتیم حالا دیگه ول کن ما نیست .ماه قبل یه بسته ی اینترنت ده تومنی خریدم و هزینشو پرداخت کردم تا صورتحسابم صفر شد بعدش هم گزینه ی عدم تمدید اتوماتیک رو زدم تا تمدیدش نکنه.حالا میبینم این ماه دیگه تمدید نکرده برام اما 10 تومن پول بسته رو دوباره ازم میخاد .اخه بی ..رف وقتی بسته ای فعال نشده برا چی پولش رو میگیری .دفعه ی قبل هم همه ی خدماتش رو غیرفعال کردم ولی هر دفعه بابت یه چیزی ازم پول میگیره نه سیم کارتی روشنه نه خدمات فعال داره .اعصابم خراب کرد.ای ملت سیم کارت دایمی همراه اول نگیرید که بدجوری میکنه تو پاچتون .یه دزد به تمام معناست.
    داش زنگ بزن 9990 بگو برات یک تیک پر کنند و برسی کنند

12. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

بین 3G و 4G در شرایط مشابه پینگ اختلاف داره؟ اگه آره چقدر؟ مثلا از 8.8.8.8

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

بین 3G و 4G در شرایط مشابه پینگ اختلاف داره؟ اگه آره چقدر؟ مثلا از 8.8.8.8
    روی 3G پینگ بالای 200 همیشه ! روی 4G زیر 100

15. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •