تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1300 از 1319 اولاول ... 3008001200125012901296129712981299130013011302130313041310 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,991 به 13,000 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

البته پایان قرار داد رایتل و مبین نت کاملا به نفع همراه اول است چون بنظرم این سوئ استفاده بعضیها از نت رایگان و پرسرعت همراه اول تمام میشود مخصوصا روی بسته ارزانقیمت و نامحدود شبانه و این

بنوعی باگ محسوب میشود که خیلیها سوئ استفاده میکنند و شاید در اینده سرعت و کیفیت به شبکه همراه اول برگردد
    Last edited by NinjaLord; 23-06-2022 at 11:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام دوستان وقت بخیر:

1) اگه حجم بسته اینترنت همراهی 3 گیگه من تموم بشه، بسته هم تموم میشه یا باید کل مدت زمان رو صبر کنم و حجم بخرم کم کم؟
    2) با اینکه بسته اینترنت همراهی فعال دارم، چرا اجازه میده یه بسته اینترنتی همراهی دیگه بخرم؟ دومی رزرو میشه؟ آخه دومی خودش یه 3 گیگ رزرو داره، دوتا بسته پشت سر هم رزرو میشن؟!

ممنونم.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان وقت بخیر:

1) اگه حجم بسته اینترنت همراهی 3 گیگه من تموم بشه، بسته هم تموم میشه یا باید کل مدت زمان رو صبر کنم و حجم بخرم کم کم؟
    2) با اینکه بسته اینترنت همراهی فعال دارم، چرا اجازه میده یه بسته اینترنتی همراهی دیگه بخرم؟ دومی رزرو میشه؟ آخه دومی خودش یه 3 گیگ رزرو داره، دوتا بسته پشت سر هم رزرو میشن؟!

ممنونم.
    سلام یکی از دوستان اینجا جواب داده
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان. آقا همراه من از طریق وب قبلش با رمز ثابت وارد میشدم . الان همراه اول رمز پویا گذاشته و بعدش هم پیام میده که شماره فلان وارد همراه من شد.

الان مشکل اینجاست که سیم کارت به اسم من نیست از سال 86 از یک مغازه خریدم. اون کسی که سیم کارت به اسمش هست مجموعا 6 سیم کارت همراه اول داره. الان زنگ زده میگه چرا بهم پیام میدی که وارد سامانه همراه اول شدی. میگه 50 تا پیام اومده ولی من امروز فقط 3 بار وارد شدم و اینکه خب سیمکارت توی گوشی خودم هست.

الان سوال من اینه که اگر وارد سامانه همراه اول بشم برای اون 5 سیمکارت طرف هم پیام میره که وارد سامانه همراه اول شدی؟؟ کسی که 2 سیم کارت داره میتونه برام یه تستی بکنه بی زحمت

Last edited by محمد7966; 02-07-2022 at 07:45.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان کسی تونسته سیمکارت دائمی رو تغییر مالکیت بده به خودش. من یک سیم کارتی رو سال 86 خریدم از مغازه موبایل فروشی. الان زنگ زدم به همراه اول شهرمون،میگم طرف همکاری نکنه برای تغییر مالکیت باید چیکار کنم ؟ میگه باید بری دادگاه
    یعنی برای سیم کارتی که الان قیمت 100 هزارتومنی داره باید چندبرابرشو خرج کنی تا تغییر مالکیت بدن.

صاحب سیمکارت هم 2سال پیش خودش زنگ زد و گفت بیا یه روز بریم ، بعدش بهش زنگ زدم گفت فعلا نمیتونم مغازه هستم. کار دارم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام دوستان. آقا همراه من از طریق وب قبلش با رمز ثابت وارد میشدم . الان همراه اول رمز پویا گذاشته و بعدش هم پیام میده که شماره فلان وارد همراه من شد.

الان مشکل اینجاست که سیم کارت به اسم من نیست از سال 86 از یک مغازه خریدم. اون کسی که سیم کارت به اسمش هست مجموعا 6 سیم کارت همراه اول داره. الان زنگ زده میگه چرا بهم پیام میدی که وارد سامانه همراه اول شدی. میگه 50 تا پیام اومده ولی من امروز فقط 3 بار وارد شدم و اینکه خب سیمکارت توی گوشی خودم هست.

الان سوال من اینه که اگر وارد سامانه همراه اول بشم برای اون 5 سیمکارت طرف هم پیام میره که وارد سامانه همراه اول شدی؟؟ کسی که 2 سیم کارت داره میتونه برام یه تستی بکنه بی زحمت

برای تمامی خط های همراه اول همزمان پیام میره

8. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

دوستان کسی تونسته سیمکارت دائمی رو تغییر مالکیت بده به خودش. من یک سیم کارتی رو سال 86 خریدم از مغازه موبایل فروشی. الان زنگ زدم به همراه اول شهرمون،میگم طرف همکاری نکنه برای تغییر مالکیت باید چیکار کنم ؟ میگه باید بری دادگاه
    یعنی برای سیم کارتی که الان قیمت 100 هزارتومنی داره باید چندبرابرشو خرج کنی تا تغییر مالکیت بدن.

صاحب سیمکارت هم 2سال پیش خودش زنگ زد و گفت بیا یه روز بریم ، بعدش بهش زنگ زدم گفت فعلا نمیتونم مغازه هستم. کار دارم
    باید همون زمان اقدام میکردی . باید شکایت حقوقی انجام بدی و دادگاه بری و مستندات و مدارکت رو ببری .
    اون زمان برای خرید خط مدرکی داری ؟

10. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

باید همون زمان اقدام میکردی . باید شکایت حقوقی انجام بدی و دادگاه بری و مستندات و مدارکت رو ببری .
    اون زمان برای خرید خط مدرکی داری ؟
    این بنده خدا همکاری میکنه فقط باید سرش خلوت باشه چون مغازه داره و 2سال پیش بهم گفت میام دفتر پیشخوان تغییر مالکیت میدم ، بعد که بهش زنگ زدم گفت کار دارم امروز نمیتونم.

حالا امروز زنگ زدم گفت فردا صبح بیا. امیدوارم اینبار نگه سرم شلوغه.

خودش دیشب زنگ زد گفت چرا به من پیام میدی که وارد همراه من شدی. 6 تا سیمکارت همراه اول داره برای 5 تاشون رفته. من دیروز 3بار وارد همراه من شدم 15 بار براش رفته. همراه اول با این کاراش

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

این بنده خدا همکاری میکنه فقط باید سرش خلوت باشه چون مغازه داره و 2سال پیش بهم گفت میام دفتر پیشخوان تغییر مالکیت میدم ، بعد که بهش زنگ زدم گفت کار دارم امروز نمیتونم.

حالا امروز زنگ زدم گفت فردا صبح بیا. امیدوارم اینبار نگه سرم شلوغه.

خودش دیشب زنگ زد گفت چرا به من پیام میدی که وارد همراه من شدی. 6 تا سیمکارت همراه اول داره برای 5 تاشون رفته. من دیروز 3بار وارد همراه من شدم 15 بار براش رفته. همراه اول با این کاراش
    پیگیر باش و انجام بده
    تا خیال خودت و اون فروشنده هم راحت بشه

13. این کاربر از shervin115 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

این بسته شبانه چطوریاس ؟ نوشته بالای 100 گیگ محدودیت سرعت میشه ، مثلا چقدر سرعت پایین میاد ؟

بسته اینترنت نامحدود سی روزه (1بامداد تا 11 صبح)، دارای سیاست مصرف منصفانه و اعمال محدودیت سرعت برای مصارف بالاتر از 100گیگ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •