تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 819 از 1319 اولاول ... 319719769809815816817818819820821822823829869919 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,181 به 8,190 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

ایرانول در رقابت با چاخان اول بسته بلند مدت جدید داده .. 5 هزار تومن ارزووووووووووون تر !!!!
    انقدر خوشم میاد این دوتا با هم دعوا می کنن !!!!

قیافه صدوقی الان دیدن داره ....

2. 2 کاربر از britain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه britain's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

سلام
    راستی همراه من چرا امروز کنتور مصرف بسته نمی اندازه .... بستم مصرف نمی شه

داره خودمونی میشه comet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Cyberspace

پيش فرض

ایرانول در رقابت با چاخان اول بسته بلند مدت جدید داده .. 5 هزار تومن ارزووووووووووون تر !!!!
    انقدر خوشم میاد این دوتا با هم دعوا می کنن !!!!

قیافه صدوقی الان دیدن داره ....
    البته این رو هم در نظر بگیرین که الان با شارژهای تخفیف دار ایرانسل براحتی این بسته رو به قیمت 156 هزارتومان و بدون مالیات می تونین فعال کنین اما بسته همراه اول را نهایتا با ده درصد تخفیف میشه فعال کرد چون شارژ همراه اول به نسبت ایرانسل کمیاب تره. همچنین پوشش ایرانسل خیلی بیشتره و حتی تو شهرهای کوچک یا روستاهایی که فورجی نیست اغلب به تری جی دسترسی هست هر چند که ظاهرا ایرانسل به خاطر ترافیک بالای کاربران یا کمبود پهنای باند در هفته های اخیر روی فورجی در ساعات اوج ترافیک با کاهش سرعت روبرو شده. همراه اول فعلا شبکه خلوتی داره اما زیر بار هجوم کاربران میتونه زمینگیر بشه اما ایرانسل با توجه به پیشرو بودن تقریبا باگ های شبکه اش در اومده و فقط مسأله اصلیش مدیریت پهنای باند و ترافیک کاربران هستش.

5. این کاربر از comet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه comet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    Cyberspace

پيش فرض

اینجا اگر کسی سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اولش رو تعویض کرده لطفن بگه هزینه اش چقدره و این بسته های 15 گیگ و 20 گیگ چه جوری فعال میشه و اون یوسیم هدیه ای هم که میگن به صورت پستی به نشونی مشترکانی که در محدوده فورجی و فورجی پلاس هستند ارسال میشه کسی تا به حال دریافت کرده یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hapoofesgeli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

البته این رو هم در نظر بگیرین که الان با شارژهای تخفیف دار ایرانسل براحتی این بسته رو به قیمت 156 هزارتومان و بدون مالیات می تونین فعال کنین اما بسته همراه اول را نهایتا با ده درصد تخفیف میشه فعال کرد چون شارژ همراه اول به نسبت ایرانسل کمیاب تره. همچنین پوشش ایرانسل خیلی بیشتره و حتی تو شهرهای کوچک یا روستاهایی که فورجی نیست اغلب به تری جی دسترسی هست هر چند که ظاهرا ایرانسل به خاطر ترافیک بالای کاربران یا کمبود پهنای باند در هفته های اخیر روی فورجی در ساعات اوج ترافیک با کاهش سرعت روبرو شده. همراه اول فعلا شبکه خلوتی داره اما زیر بار هجوم کاربران میتونه زمینگیر بشه اما ایرانسل با توجه به پیشرو بودن تقریبا باگ های شبکه اش در اومده و فقط مسأله اصلیش مدیریت پهنای باند و ترافیک کاربران هستش.
    مدیریت پهنای باند و ترافیک یه ماه، دو ماه، یه سال، دو سال... یه قرن گذشته اینا نمیتونن min سرعت رو بالا ۲ مگابیت نگه دارن رو cat 6!! حالا بیا هر روز یه بسته حذف کن اضافه کن ۲ تومن ارزون گرون کن، مودم چینی بیار، ببر، تو نمایشگاه ۱گیگیابیت تست کن یا ۱۰۰ پتابایت هی... انگار مثلا قراره کاربرا نصف شن یا خدا پهنای باند بده بهشون یا مثلا ظرفیت فرکانسا یهو نامحدود شه براشون...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

الان کسی هست که سیمکارتش فورجی نباشه(عادی باشه) ولی سرعتشبانش محدود شده باشه رو 256؟؟؟؟؟؟؟؟چون من دقیقا از وقتی که سیمکارتمو فورجی کردم سرعت شبانه محدود شد
    نه سیمکارت های قدیمی رو نمیتونه محدود کنه - من میانگین سرعتم 2 مگابایت هست

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

نه هيچ محدوديتى نداره و تا بحال نديدم، نمى دونم چرا دوستان مى گن محدوديت داره من از 27 تير تا الان که دو س روز دگه ب اتمام مى رسه بيش از 250 گيگ دانلود کردم محدوديتى نديدم
    عزیز تو یک ماه 250 گیگ درسته ؟
    خب ما میگیم روزانه 20 گیگ - شما نصف این هم دانلود نکردید معلومه محدود نمی شید

آخر فروم باز sasan.69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

عزیز تو یک ماه 250 گیگ درسته ؟
    خب ما میگیم روزانه 20 گیگ - شما نصف این هم دانلود نکردید معلومه محدود نمی شید
    بله ولى دوماه پيش حدود 700 گيگ مصرف داشتم اما سرعتم افت نکرد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

سلام دوستان میگم سرعت 4جی همراه اول محدودیتش برطرف نشده ؟

داره خودمونی میشه hamed619's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من تهرانم محدود نشده بود 1.5 تا 2 مگ سرعتش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •