تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1143 از 1319 اولاول ... 143643104310931133113911401141114211431144114511461147115311931243 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,421 به 11,430 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من 1 تا 11 رو همیشه میگیرم
    و برای اطمینان شروع و پایان دانلود رو نیم ساعت از این سمت و نیم ساعت از اون سمت تنظیم میکنم تا ترافیک اصلیم به فنا نره
    تجربه به فنا رفتن 40 گیگ رو دارم
    سیم کارت آدم باید واسه دانلود اعتباری باشه، حالا ما با دائمی ریسک میکنیم از روی تنبلی ولی خب کار درستی نیست.

2. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوستان کسی تا حالا بعد ترابد مشکل پیامک های بانکی رو داشته یا نه
    واسه من اصلا نماید از هیچ بانکی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

دوستان برای شماها که از نت همراه اول استفاده میکنید توی قسمت طرح های تشویقی قسمت اینترنت چه پیشنهادهایی براتون میاد ؟ مثلا چند گیگ با چه قیمتی بهتون پیشنهاد میده ؟ ( برای من 10 گیگ ده هزارتومن فقط میاد که اونم وقتی میزنی میگه نتیجه بعدا اعلام میشه که پیامک هم نمیاد) .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

دوستان برای شماها که از نت همراه اول استفاده میکنید توی قسمت طرح های تشویقی قسمت اینترنت چه پیشنهادهایی براتون میاد ؟ مثلا چند گیگ با چه قیمتی بهتون پیشنهاد میده ؟ ( برای من 10 گیگ ده هزارتومن فقط میاد که اونم وقتی میزنی میگه نتیجه بعدا اعلام میشه که پیامک هم نمیاد) .
    با ستاره هزار ستاره 21 مربع برید.

من دارم همین 10 گیگ ده تومن رو استفاده میکنم.

اگه کسی ارزونتر داره استفاده میکنه بیاد بگه دل مارو بسوزونه یه کم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

با ستاره هزار ستاره 21 مربع برید.

من دارم همین 10 گیگ ده تومن رو استفاده میکنم.

اگه کسی ارزونتر داره استفاده میکنه بیاد بگه دل مارو بسوزونه یه کم.
    ارزونتر که فک نکنم داشته باشه .خواستم ببینم برای بقیه بسته های حجیم تر هم پیشنهاد میشه .حالا این بسته محدودیت خرید نداره ؟ اگه من ماهی 100 گیگ بخام میشه همون اول یه جا ده تا بسته بخرم ؟ محدودیتی خرید نداره ؟

7. این کاربر از morteza_mombeini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان کسی تا حالا بعد ترابد مشکل پیامک های بانکی رو داشته یا نه
    واسه من اصلا نماید از هیچ بانکی
    سلام دوست عزیز
    خیر من مشکل پیامک بانکی نداشتم ولی مشکل پیامک تلگرام و توییتر داشتم که حل شده
    بننظرم زنگ بزن 9990 تا برات یک تیکت پر کند برای بخش فنی

9. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بمن که 5گیگ میده 9500 که همیشه 3گیگش اضافه میاد

خب زنگ بزن 9990 و ببین چی میگن
    *1000*211# من شماره گیری میکنم و بسته را میخرم

11. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ارزونتر که فک نکنم داشته باشه .خواستم ببینم برای بقیه بسته های حجیم تر هم پیشنهاد میشه .حالا این بسته محدودیت خرید نداره ؟ اگه من ماهی 100 گیگ بخام میشه همون اول یه جا ده تا بسته بخرم ؟ محدودیتی خرید نداره ؟
    اگه حجم صرف رو در نظر بگیریم آره، روی خط دائمی 30 گیگ سه ماهه میده 59 تومن به من.

ولی خب مثل خودش که خره همراه اول بقیه رو هم خر فرض کرده، چه کاریه آدم بیاد اینو بگیره.

یه جا که نمیتونید بخرید و فک نکنم که محدودیت خرید داشته باشه (البته بعد از یه مدتی ممکنه بر اساس مصرفتون و چیزی که تعریف کرده تغییر کنه) به این صورت که اگر بسته رزرو ش رو غیر فعال کنید و باز همینو به عنوان بسته ی رزرو بسته ی فعلی فعال کنید میتونید نا محدود همین بسته رو بخرید. البته باز باید بسته ی رزرو این بسته ی رزرو رو قبل از بسته ی سوم غیر فعال کنید.

حالا امتحان کنید دیگه، یه مو از خرس کندن هم غنیمته.

13. این کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

اگه حجم صرف رو در نظر بگیریم آره، روی خط دائمی 30 گیگ سه ماهه میده 59 تومن به من.

ولی خب مثل خودش که خره همراه اول بقیه رو هم خر فرض کرده، چه کاریه آدم بیاد اینو بگیره.

یه جا که نمیتونید بخرید و فک نکنم که محدودیت خرید داشته باشه (البته بعد از یه مدتی ممکنه بر اساس مصرفتون و چیزی که تعریف کرده تغییر کنه) به این صورت که اگر بسته رزرو ش رو غیر فعال کنید و باز همینو به عنوان بسته ی رزرو بسته ی فعلی فعال کنید میتونید نا محدود همین بسته رو بخرید. البته باز باید بسته ی رزرو این بسته ی رزرو رو قبل از بسته ی سوم غیر فعال کنید.

حالا امتحان کنید دیگه، یه مو از خرس کندن هم غنیمته.
    اخه هیچی پیدا نمیشه که ارزون باشه و تو منزل ما جواب بده .این adsl هم که اصلا ریدس ، از همه اینا گذشته سرعتش از همه بیشتره اما ریسکه میترسم مودم بخرم این بسته های تشویقیش تغییر کنن و بره تو پاچم .همونطور که تا الان رفته تو پاچم
    ا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

اخه هیچی پیدا نمیشه که ارزون باشه و تو منزل ما جواب بده .این adsl هم که اصلا ریدس ، از همه اینا گذشته سرعتش از همه بیشتره اما ریسکه میترسم مودم بخرم این بسته های تشویقیش تغییر کنن و بره تو پاچم .همونطور که تا الان رفته تو پاچم
    ا
    دیگه فعلا وضعیت همینه دیگه

حالا بدون مودم هم میشه با گوشی کار کرد، فکر نمیکنم خیلی تاثیر سوئی روی سلامت گوشی داشته باشه، ایشالا تو دولت بعدی گوشی ارزون شه نگرانی ما هم کم شه یا ما اصلا اینجا نباشیم.

باز هم خداروشکر کنید که یه پاچه ای هست که بره توش.

16. این کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

OLK

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •