تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 996 از 1319 اولاول ... 4968969469869929939949959969979989991000100610461096 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,951 به 9,960 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز Vahid67's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

سلام دوستان
    حدود یک و نیم گیگ مونده بود از بسته اینترنتم زدم دانلود بشه با PC نگو ویندوز زده خودشو آپدیت کرده همینجوری که دانلود میکردم اونم همزمان دانلود میکرده... من یه بار وسط دانلود وضعیت بسته گرفتم نوشته بود 700 مگ مانده بعدش من اینترنت رو قطع کردم ... نیم ساعت بعدش sms اومد که بسته اینترنت شما تمام شده با تعرفه عادی محاسبه میشه ... چند دقیقه پیش sms اومد 192000 بدهکاری تا 72 ساعت دیگه قطع میشه خط ! راهی داره بشه پیگیری کرد ؟

2. این کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سلام دوستان
    حدود یک و نیم گیگ مونده بود از بسته اینترنتم زدم دانلود بشه با PC نگو ویندوز زده خودشو آپدیت کرده همینجوری که دانلود میکردم اونم همزمان دانلود میکرده... من یه بار وسط دانلود وضعیت بسته گرفتم نوشته بود 700 مگ مانده بعدش من اینترنت رو قطع کردم ... نیم ساعت بعدش sms اومد که بسته اینترنت شما تمام شده با تعرفه عادی محاسبه میشه ... چند دقیقه پیش sms اومد 192000 بدهکاری تا 72 ساعت دیگه قطع میشه خط ! راهی داره بشه پیگیری کرد ؟
    دقیقا چیو پیگیری کنی!؟
    خوب مصرف کردی باید پولش رو بدی دیگه
    دیگه 1.5 گیگ چیزیه شما طمع کردی اونم مصرف کنی؟
    اپدیت ویندوزت برات هزینه بر بوده

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

4. 7 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    دیگه مصرف شده و کاری نمیشه کرد .. متاسفانه تعرفه عادی همراه اول خیلی گرونه .. شما حساب کن من برای تعویض یوسیم بهم 20 گیگ اینترنت مجانی دادن .. توی پنل همراه من که میرم مصرف ازادم رو میزنه حدود 580 هزار تومن که زیرش تخفیف هم همین مبلغ رو زده که مجانی حساب بشه !!! .. 20 گیگ 580 هزار تومن .. حواست نباشه داغونت میکنه این همراه اول

6. 4 کاربر از ronin63 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

دقیقا چیو پیگیری کنی!؟
    خوب مصرف کردی باید پولش رو بدی دیگه
    دیگه 1.5 گیگ چیزیه شما طمع کردی اونم مصرف کنی؟
    اپدیت ویندوزت برات هزینه بر بوده

سرور اینا نیم ساعت لگ داره کاربر باید پولشو بده؟ من آخرین باری که کانکت شدم 700 مگ حجم داشته طبق sms خودشون !

8. این کاربر از Vahid67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها m_amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

سرور اینا نیم ساعت لگ داره کاربر باید پولشو بده؟ من آخرین باری که کانکت شدم 700 مگ حجم داشته طبق sms خودشون !
    اینکه لحظه ایی نیست رو همه میدونن
    خود شما هم میدونستی وگرنه اون 700 مگ رو هم استفاده میکردی
    بعد وقتی ویندوز اپدیت میکرده احتمالاً بعد از این ساعت که شما چک کردی هم آپدیت را انجام می‌داده

10. 2 کاربر از m_amin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه rahman0158's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

بارها دوستان توی تاپیک گفتن که مراقب استفاده از سیم دایمی همراه اول برای اینترنت باشین تا هزینه سنگین رو دستتون نزاره خواه حالا ایراد از سمت مشترک باشه یا همراه اول. شما یا باید بسته رزرو داشته باشین یا خیلی مراقب مصرفتون باشید. کاش همراه اول هم مثل ایرانسل طرح کنترل مصرف آزاد داشت.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

12. 5 کاربر از rahman0158 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

قانونا باید به کاربر اطلاع بدن. من یه بار زنگ زدم پرسیدم خوب این بسته تموم شه من متوجه نشم چی؟ گفت اگر اس ام اس دیر بیاد برمیگردونیم. شما حتما زنگ بزن 9990 حداقل یه کاری کردی. ضرر نمیکنی. اختمال اینکه درست کنن زیاد. بگو من در حال استفاده بودم اس ام اس نداشتم که تموم شده من از کجا بودنم. شما دیر اطلاع رسانی کردی. نتیجه رو هم بگو اینجا.

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پاي كامپيوتر

پيش فرض

قانونا باید به کاربر اطلاع بدن. من یه بار زنگ زدم پرسیدم خوب این بسته تموم شه من متوجه نشم چی؟ گفت اگر اس ام اس دیر بیاد برمیگردونیم. شما حتما زنگ بزن 9990 حداقل یه کاری کردی. ضرر نمیکنی. اختمال اینکه درست کنن زیاد. بگو من در حال استفاده بودم اس ام اس نداشتم که تموم شده من از کجا بودنم. شما دیر اطلاع رسانی کردی. نتیجه رو هم بگو اینجا.
    زنگ زدم با این شماره اصلا قسمت پشتیبانی نداشت همش گویا بود توی منوی های مختلف رفتم و هیچ کدوم به اپراتور وصل نمیکرد

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

منم امروز همین مشکل رو با سیم اعتباری داشتم

البته مبلغ ۲ت
    خیلی وقته سیم دایمی رو فرستادم رایتل

۱۹۵ شکایت کردم ، چون همراه ابتر دزد ، ساعت رو مشخص نکرده بود و حتی sms هم نداد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

کلا استفاده اینترنت از سیم دائمی اشتباهه محضه
    اصلا به ترس و لرزش و اینکه همش حواس ادم جمع باشه که بسته تموم نشه نمیرزه
    الان که همه گوشی ها دو سیم کارتست
    شما یه سیم اعتباری بخر با اون به نت وصل شو و سیم اصلیت رو بذار فقط برای مکالمه و پیامک

17. 3 کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •