تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1231 از 1319 اولاول ... 23173111311181122112271228122912301231123212331234123512411281 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,301 به 12,310 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز masooyan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

بقیه اپراتور ها هم همینطور هست؟
    رایتل تعرفه مصرف آزادش در خراسان رضوی خیلی کمتره. ولی شهرستان های دیگه اطلاع ندارم.
    Last edited by masooyan; 03-01-2021 at 12:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه md70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    L O S T

پيش فرض

..........
    Last edited by md70; 11-01-2021 at 21:33.

در آغاز فعالیت Francis_Underwood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2020
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

شما چه بسته ای میخری؟ مقرون به صرفه اس؟ من خودم بسته همراهی همراه اول میگیرم از *1000#، 4 گیگ یکماهه میخرم، رایتل تا حالا نداشتم

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دوستان این همراه اول بسته روزانه تست نکردم ولی بسته نامحدود ۱تا ۱۱ وقتی دانلود میکنم ،سرعت دانلود موج داره ،ثابت نیست مثلا تا ۶مگ میره ،بعد بعد میاد پایین تا حتی ۵۰۰کیلو بایت دوباره میره بالا،مال بقیه هم اینطوره؟

داره خودمونی میشه hamed619's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان این همراه اول بسته روزانه تست نکردم ولی بسته نامحدود ۱تا ۱۱ وقتی دانلود میکنم ،سرعت دانلود موج داره ،ثابت نیست مثلا تا ۶مگ میره ،بعد بعد میاد پایین تا حتی ۵۰۰کیلو بایت دوباره میره بالا،مال بقیه هم اینطوره؟
    زیاد دانلود کنی اینجوری میشه برای منم زیاد دانلود کردم یک دفعه شد 3g روز بعد درست شد اما بیشتر اوقات سرعت رو 40 مگ

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

همراه اول در نصب و راه‌اندازی تعداد سایت‌های جدید رکوردشکنی کرد
    نوشته
    مجتبی آستانه
    طی یک سال گذشته بیش از 1300 سایت لوکیشن جدید با هدف بهبود کیفیت ارتباطات موبایلی کشور توسط پیمانکار فنی همراه اول وارد شبکه موبایلی ایران شده است تا رکوردی جدید در تاریخ توسعه شبکه تلفن همراه ایران به ثبت رسد.
    از آذرماه سال گذشته تاکنون اپراتور اول توانسته 1333 سایت لوکیشن جدید بالغ بر 4500 تکنولوژی 3G و 4G را در 31 استان به منظور بهبود کیفیت تلفن همراه کشور نصب و راه‌اندازی کند. همچنین 15 هزار مورد از این تکنولوژی را روی سایت‌های موجود اضافه کرده که رکوردی در صنعت تلکام ایران محسوب می‌شود. این در حالی است که اعمال تحریم‌ها علیه ایران و پاندمی کووید 19 شرایط را برای نصب و راه‌اندازی سایت لوکیشن جدید، دشوار ساخته بود.

با این اقدام در روزهایی که به علت شیوع ویروس کرونا، دورکاری و قرنطینه، تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و تشویق به ماندن در خانه، ارتباطات افراد بیشتر از طریق تلفن‌های همراه صورت می‌گیرد، شرایط ارتباطی مناسبی به صورت برابر برای همه مردم شهرها و روستاهای ایران فراهم شده است.

منبع : دیجیاتو
    Last edited by ariobarzan2; 21-01-2021 at 14:52.

7. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadmohan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

واسه منم همینه
    طرفای ساعت یک سرعت پایینه در حد 500-600 کیلوبایت. از سحر تا ساعت هفت هشت میرسه به 2-3 مگابایت بعدش دوباره میرسه به 500-600 کیلوبایت.
    حتی الان که ساعت از یازده هم گذشته و از تعرفه رایگان درومده بازم سرعت دانلود رو 500 کیلوبایته. زنگ بزنیم پشتیبانی هم فک نکنم فایده ای داشته باشه. ولی به امتحانش میارزه.
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................

دوستان، کسی هست با این نرم افزارهای افزایش سرعت تست کرده باشه ببیبنه رو همراه اول تاثیر داره یا نه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

<br>
    <br>واسه منم همینه<br>طرفای ساعت یک سرعت پایینه در حد 500-600 کیلوبایت.&nbsp; از سحر تا ساعت هفت هشت میرسه به 2-3 مگابایت بعدش دوباره میرسه به 500-600 کیلوبایت.&nbsp;<br>حتی الان که ساعت از یازده هم گذشته و از تعرفه رایگان درومده بازم سرعت دانلود رو 500 کیلوبایته. زنگ بزنیم پشتیبانی هم فک نکنم فایده ای داشته باشه. ولی به امتحانش میارزه.<br>................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. <br><br>دوستان، کسی هست با این نرم افزارهای افزایش سرعت تست کرده باشه ببیبنه رو همراه اول تاثیر داره یا نه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    من تو منطقه روستایی شبکه دستی رو می گردم یک گزینه میاد RAT IR_MCI LTE .اما در حالت اتوماتیک گوشی فقط 3G کار می کنه .کسی اطلاع داره این همراه اول هست یا مبین نت؟و میشه ازش استفاده کرد؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

اعصبم ریخته به هم. کلا 20 ساعت از 24ساعت سرعت دانلود اومده رو 200 تا 400 کیلوبایت. میدونستم زنگ بزنم پشتیبانی بدتر اعصابم خورد میشه.
    زنگ زدم بهش. یارو میگه فلش رفت و برگشت بالای گوشیتون هست؟ میگم آره اینترنت وصله فقط سرعت دانلود یه ده روزی هست از چند مگابایت اومده رو 200 کیلوبایت. میگه سرعت دانلود مربوط به ما نمیشه.
    میگه چون ممکنه از سرورهای دانلود باشه و داشت ادامه میداد که اعصابم نکشید قطع کردم. چه وضشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •