تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1151 از 1319 اولاول ... 151651105111011141114711481149115011511152115311541155116112011251 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,501 به 11,510 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال B3NYAMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:
    پیرو افزایش شکایات مردمی در سامانه شکایات ۱۹۵ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر کاهش شدید و سراسری کیفیت اینترنت شرکت همراه اول، موضوع بررسی و مشخص شد که این موضوع ناشی از مشکلاتی در مراکز داده این اپراتور بوده است.
    در حال حاضر با اقدامات انجام شده از سوی این اپراتور بخشی از مشکلات مرتفع و کیفیت اینترنت تا حدودی بهبود یافته و تا ساعتی دیگر به طور کامل مرتفع خواهد شد.

انتخاب
    چه فایده وقتی فقط کیفیتش مال سایتای داخلیه . چه فایده وقتی نتونی از سایت یا برنامه مورد علاقت نهایت استفاده رو ببری..همون فیلتـ-ر شکنا هم دیگه کار نمیده

چه ایرانسل چه همراه اول چه بقیه سرویس دهنده ها...

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2018

پيش فرض

داستان این اختلال چیه ؟ صحبت از کیفیت اینترنت شده از اون طرف گفته مشکل توی صورتحساب و ... بوده ؟ یعنی سرعت اینترنتش الان بهتر شده ؟ برای من که تو این مدت سرعت اینترنت مشکلی نداشته همیشه پنجاه شصت مگ میداده الانم که همونه چه فرقی کرده مثلا ؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

داستان این اختلال چیه ؟ صحبت از کیفیت اینترنت شده از اون طرف گفته مشکل توی صورتحساب و ... بوده ؟ یعنی سرعت اینترنتش الان بهتر شده ؟ برای من که تو این مدت سرعت اینترنت مشکلی نداشته همیشه پنجاه شصت مگ میداده الانم که همونه چه فرقی کرده مثلا ؟
    تو هر منطقه نبوده تو ی مناطقی مشکل خاصی ب وجود اورده

برای من ک اصلا ی مدت no service هست همیشه
    واسه هم من خیلیا هم اینترنت خارجی کلا زیر 5 مگابیت شده بود
    ک انگاری قطع بوده

4. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان سلام

کد *10*117*0#

که میزنم یک پیامک میاد که اعتبار جاری شما 192،000تومنه، بعد این اعتبار برای میاندوره هست یا پایان دوره؟ و تا 80درصد این حد اعتبار مجاز به استفاده هست؟

من قبل عید ،مهر ماه بود ترابرد زدم همراه اول و تا قبل عید حد اعتبارم 96،000تومن بود ،امروز کد را زدم، دیدم شده این رقم،دلیل افزایش حد اعتبارمم نمیدونم چی بوده

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دوستان سلام

کد *10*117*0#

که میزنم یک پیامک میاد که اعتبار جاری شما 192،000تومنه، بعد این اعتبار برای میاندوره هست یا پایان دوره؟ و تا 80درصد این حد اعتبار مجاز به استفاده هست؟

من قبل عید ،مهر ماه بود ترابرد زدم همراه اول و تا قبل عید حد اعتبارم 96،000تومن بود ،امروز کد را زدم، دیدم شده این رقم،دلیل افزایش حد اعتبارمم نمیدونم چی بوده
    بستگی به این داره چقدر خوش حساب باشید
    سیستم بصورت اتوماتیک جد اعتبار رو افزایش میده
    منم ی خط 4 ساله دارم سال های اول از 50 تومن حد اعتبار ک میگذشت اس ام اس سقف میومد
    چندوقت شایدم سال و ماه های قبل بود اس ام اس خود به خود اومد سقف اعتبارتون به 300 هزار افزایش پیدا کرد
    تازه این خیلی خوبه خط های قدیمی ک بیشترن میبینن سن سال طرف بالاس سرویس اینترنت استفاده میکنه هزینه محتوا افزوده هم منظور میکنه
    وبیشتر برای دله دزدی هست اینکار

البته اینو هم بگم تماس بگیر با 9990 احتمالا بتونن کاهش بدن سقف رو

7. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام
    دوستان کسی تجربه ای از سرقت گوشی داره؟
    من البته همه کارای قانونی ش رو کردم هرچند نامه های که خودم ببرم بدم به اپراتور ها رو ندادن و گفتن خودمون میکنیم که بهشون گفتم من فک نمیکنم شما "خوش طینتان" از این کارا بکنید.

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

سلام
    من البته همه کارای قانونی ش رو کردم هرچند نامه های که خودم ببرم بدم به اپراتور ها رو ندادن و گفتن خودمون میکنیم که بهشون گفتم من فک نمیکنم شما "خوش طینتان" از این کارا بکنید.
    سال ۸۵ گوشی N80 nokia داشتم تو ماشین زدن ، شکایت کردم نامه ها رو خودم دادم به ایرانسل تالیا و همراه آخر ، هنوز‌م منتظرم بهم بگن بیا گوشیت پیدا شده [emoji23][emoji23][emoji23]

10. 2 کاربر از 01110362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بستگی به این داره چقدر خوش حساب باشید
    سیستم بصورت اتوماتیک جد اعتبار رو افزایش میده
    منم ی خط 4 ساله دارم سال های اول از 50 تومن حد اعتبار ک میگذشت اس ام اس سقف میومد
    چندوقت شایدم سال و ماه های قبل بود اس ام اس خود به خود اومد سقف اعتبارتون به 300 هزار افزایش پیدا کرد
    تازه این خیلی خوبه خط های قدیمی ک بیشترن میبینن سن سال طرف بالاس سرویس اینترنت استفاده میکنه هزینه محتوا افزوده هم منظور میکنه
    وبیشتر برای دله دزدی هست اینکار

البته اینو هم بگم تماس بگیر با 9990 احتمالا بتونن کاهش بدن سقف رو
    ممنون داداش
    راستش الان چک کردم دیدم حد اعتبار جاریم شده 144800 تومن و فاز این همراه اول را نمیدونم
    منکه بسته 5گیگ میخرم 9500 و هرماه هم اضافه میارم و حواسم هست که همراه اول یهو تو پاچم نکنه ولی خب اینو استادن و رد میکنند
    زنگ هم که میزنم پشتیبانی یک مشت سس شر جواب ادم میدن و حس همه چیز دان دارند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    داداش اگه قرار بود پیگیر ماجرا باشند که دزدی گوشی باب نمیشد

13. این کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

ممنون داداش
    راستش الان چک کردم دیدم حد اعتبار جاریم شده 144800 تومن و فاز این همراه اول را نمیدونم
    منکه بسته 5گیگ میخرم 9500 و هرماه هم اضافه میارم و حواسم هست که همراه اول یهو تو پاچم نکنه ولی خب اینو استادن و رد میکنند
    زنگ هم که میزنم پشتیبانی یک مشت سس شر جواب ادم میدن و حس همه چیز دان دارند
    خوب نیست خلاصه
    یهو میبینی رومینگ میشی به یه شبکه دیگ دوبله سوبله حساب میکنن

در ضمن پدر بنده همین برج 15 هزار تومن الکی اومد رو قبضش
    سرویس الکی جداول!

اینا بکنار شما با نت گوشی تو این تبلیغات پاپ بری ببینی ک شماره خطتو میخواد یهو خود به خود کنتور میندازه

چن روز پیش دفتر خونه ای تو قیطریه رفته بودم برای سند ماشین ! شماره همراه دادم که تو سیستم ثبت بشه گرفتن خودشون ازم!
    اس ام اس تبلیغاتی اومد ک عدد 6 رو بفرست تا از اخرین اخبار و فلان مطلع شی! منم نفرستادم ولی چند لحظه بعد اس ام اس اومد ک خود به خود فعال شده!
    منم ستاره 800 رو گرفتم غیرفعالش کردم!

خبره دله دزدیه! خلاصه همیشه زیر نظر داشته باش من زیاد زخم و .. دیدم از همراه اول

15. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •