تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 991 از 1319 اولاول ... 491891941981987988989990991992993994995100110411091 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,901 به 9,910 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان سلام
    یه سوال

در صورت تعویض سیم کارت به usim در صورتی که گوشی 4g نباشه هدیه 15 گیگ تعلق نمیگیره ؟؟

سوال دوم
    همره چه سودی میبره از اینکه مشترک سیم کارتش usim باشه ؟
    در حالی که خیلی از مناطق کشور اصلا 3g درست ساپورت نمیشه
    هدیه 15 و 20 گیگ یه طرف
    به معرف هم اینترنت هدیه میده !!!!!
    چرا اینقدر مشتاقه مشترک usim بگیری !!!
    Last edited by albertxx; 11-01-2018 at 03:35.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

درخواست ترابرد از ایرانسل به همراه اول اینترنتی انجام دادم،بعد رفتم دفتر پیشخوان و با دادن کدپیگیری،یک سیمکارت همراه اول گرفتم،و دفتر3000 تومن ازم بابت سیمکارت جدید گرفت،درصورتیکه در سایت زده بود ترابرد رایگانه،متصدی دفتر گفته که 3تومن بابت سیمکارت 4g بوده،این کارش قانونی بوده؟
    سوال بعدیم اینکه بعد از 12 ساعت هنوز سیمکارت ایرانسل ارتباطش قطع نشده،دیروز ساعت6عصر سیمکارت جدید صادر شده ولی هنوز سیم ایرانسل قبلی فعاله،پس کی سیمکارت همراه اول وصل میشه و ترابرد انجام میشه و قابل استفاده هست؟
    داخل سایت پیگیری هم اینو زده:
    مشترک گرامي به دليل وجود تعهدات قراردادي با اپراتور فرستنده، درخواست ترابرد انجام نشد. خواهشمند است به منظور درخواست مجدد، ابتدا نسبت به تصحيح مغايرت اقدام نماييد.
    الان باید چیکار کنم؟
    Last edited by aminkhan2014; 11-01-2018 at 08:09.

اگه نباشه جاش خالی می مونه iman2919's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2016
    محل سكونت
    (زندان)

پيش فرض

درخواست ترابرد از ایرانسل به همراه اول اینترنتی انجام دادم،بعد رفتم دفتر پیشخوان و با دادن کدپیگیری،یک سیمکارت همراه اول گرفتم،و دفتر3000 تومن ازم بابت سیمکارت جدید گرفت،درصورتیکه در سایت زده بود ترابرد رایگانه،متصدی دفتر گفته که 3تومن بابت سیمکارت 4g بوده،این کارش قانونی بوده؟
    سوال بعدیم اینکه بعد از 12 ساعت هنوز سیمکارت ایرانسل ارتباطش قطع نشده،دیروز ساعت6عصر سیمکارت جدید صادر شده ولی هنوز سیم ایرانسل قبلی فعاله،پس کی سیمکارت همراه اول وصل میشه و ترابرد انجام میشه و قابل استفاده هست؟
    مشترک گرامي به دليل وجود تعهدات قراردادي با اپراتور فرستنده، درخواست ترابرد انجام نشد. خواهشمند است به منظور درخواست مجدد، ابتدا نسبت به تصحيح مغايرت اقدام نماييد.
    الان باید چیکار کنم؟
    سلام من چند دفعه ترابرد کردم به همراه اول و ایرانسل و رایتل کاملا رایگان بوده!
    از زمان ثبت نام تا تکمیل ترابرد طبق قانون خودشون برای اعتباری 3 روز و برای دائمی 5 روز زمان میبره. ولی تجربه من بعد حداکثر 48 ساعت ترابرد کامل انجام میشه!
    برای مشکل هم باید اول بری با کارت ملی نمایندگی ایرانسل تا مشکل برطرف بشه
    Last edited by iman2919; 11-01-2018 at 08:22.

4. 3 کاربر از iman2919 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام من چند دفعه ترابرد کردم به همراه اول و ایرانسل و رایتل کاملا رایگان بوده!
    از زمان ثبت نام تا تکمیل ترابرد طبق قانون خودشون برای اعتباری 3 روز و برای دائمی 5 روز زمان میبره. ولی تجربه من بعد حداکثر 48 ساعت ترابرد کامل انجام میشه!
    برای مشکل هم باید اول بری با کارت ملی نمایندگی ایرانسل تا مشکل برطرف بشه
    مشکل دقیقا چیه؟خواستم دوباره ترابرد بزنم،پیامکی که ارسال شده بود،نوشته که درحال اجرای درخواست ترابرد..این چی میگه و اون کد پیگیری چی؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مشکل دقیقا چیه؟خواستم دوباره ترابرد بزنم،پیامکی که ارسال شده بود،نوشته که درحال اجرای درخواست ترابرد..این چی میگه و اون کد پیگیری چی؟
    دیگه ی بار زدی 2بار قبول نمیکنه باید صبر کنی 3روز کاری ترابرد انجام میشه ..ضمنا ایرانسل تازگی ها سنگ اندازی میکنه

اینهم بگم شما روز 1شنبه تو سایت همراه اول بخش پیگیری ترابردچک کنید اگر رد شده باشه که باید ببنی مشکلت کجاست اگر هم درست باشه که سیم فعلی قطع سیم جدید وصل میشه

7. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان سلام
    یه سوال

در صورت تعویض سیم کارت به usim در صورتی که گوشی 4g نباشه هدیه 15 گیگ تعلق نمیگیره ؟؟

سوال دوم
    همره چه سودی میبره از اینکه مشترک سیم کارتش usim باشه ؟
    در حالی که خیلی از مناطق کشور اصلا 3g درست ساپورت نمیشه
    هدیه 15 و 20 گیگ یه طرف
    به معرف هم اینترنت هدیه میده !!!!!
    چرا اینقدر مشتاقه مشترک usim بگیری !!!
    دوستان کسی نبود اینو جواب بده

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

الان باید چیکار کنم؟
    من دوبار درخواست ترابرد دادم از رایتل به همراه اول که به همین بهانه رد شد و کاملا الکی و کرم ریختن هست که ادم ترابرد نکنه.من زنگ زدم چند بار رایتل که من چه تعهدی به شما دادم که خبر ندارم؟! جوابی نداشتند بدن و شکایت رو ثبت و شماره پیگیری میدادن. به سایت 195 تنظیم مقررات هم شکایت کردم که دوسه بار زنگ زدن و گفتن این پیام بهانه هست و سیستم ترابرد مشکل داره! الان40 روزه هنوز حل نشده. منم بیخیال شدم و خط رایتل شکستم پرت کردم رفت.
    شما هم زنگ بزن ایرانسل
    توی این سایت هم شکایت کن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 3 کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

دوستان کسی نبود اینو جواب بده
    قبلا که هر کی 4 جی می کرد بهش هدیه رو میداد... بعضی ها رو می گفت هزینه می گیرن اگر گوشی 4 جی نباشه.. اما به نظرم اکثرا نمی گرفت .. توی گوشیتون باید 5 تومن شارژ باشه اگر اعتباریه

12. 2 کاربر از ak313 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من 2 هفته بود از نت گوشی برای دانلود استفاده نکرده بودم دیشب شروع به دانلود کردم دیدم سرعت روی 8 مگ قفل هست ! ( 3 جی ) قبلا تا 21 مگ باز بود برام
    سراسری هست یا فقط منطقه ما اینجوری شده ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    دوستان نحوه فعال کردن یوسیم چیه؟ من هر کاری می کنم فعال نمیشه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •