تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 866 از 1319 اولاول ... 366766816856862863864865866867868869870876916966 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,651 به 8,660 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه pic4you's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

خط رو دوسال پیش گم کردم و مسدود بود و امروز از مسدودی درش اوردم و به خاطر این بسته هدیه رفتم پیشخوان گرفتمش. یک خط دیگه دارم چند ماهه محدوده روی سرعت دانلود 260 کیلوبایت!
    قبلا دوستان اینجا میگفتن این محدودیت به خاطر نوع سیمکارت هست
    عمدی نیست و ربطی به بسته و مصرف نداره
    Last edited by pic4you; 20-09-2017 at 12:11.

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

افرادی که تو چند ساله گذشته حتی یکبار بسته ی آلفا گرفتن پهنای باندشون از یک مگابایت یا همون ۸ مگابیت بیشتر نمیشه و بقیه اعداد محدود نیستن فقط ۸ مگابیت محدود هست

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

افرادی که تو چند ساله گذشته حتی یکبار بسته ی آلفا گرفتن پهنای باندشون از یک مگابایت یا همون ۸ مگابیت بیشتر نمیشه و بقیه اعداد محدود نیستن فقط ۸ مگابیت محدود هست

ارتباطی نداره من روی 2 تا از سیم کارت هام هم 912 هم 919 هیچ بسته الفایی نگرفتم و رو 8 مگابیت محدود شده هستد

Sent from my Samsung Galaxy A5 using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

ارتباطی نداره من روی 2 تا از سیم کارت هام هم 912 هم 919 هیچ بسته الفایی نگرفتم و رو 8 مگابیت محدود شده هستد

Sent from my Samsung Galaxy A5 using Tapatalk
    دو سه سال گذشته هم بسته نگرفتین؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اون سیم کارتم که محدود شده روی 260 کیلوبایت ، چند ماه پیش سرعت دانلودش بالای 2.5 مگ بود و سرعت اینترنتش 40 مگابیت! کاملا معلومه محدود کردن

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    از سایت cra.ir

این پیام برای من اومده

مشترک گرامی در تاریخ 1396/6/29 سیم‌ کارت ثبت‌ شده شما به شماره 0912... در اپراتور همراه اول تعویض گردیده است. در صورت وجود مغایرت به اپراتور مذکور مراجعه فرمایید.

اصلا من این سیم کارت نمیشناسم
    فقط یک سیم کارت دائمی دارم
    در mymci بررسی کردم فقط یک خط به اسم من ثبت شده پس سایت وزارت ارتباطات چطوری این پیام برای من ارسال کرده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

سلام
    از سایت cra.ir

این پیام برای من اومده

مشترک گرامی در تاریخ 1396/6/29 سیم‌ کارت ثبت‌ شده شما به شماره 0912... در اپراتور همراه اول تعویض گردیده است. در صورت وجود مغایرت به اپراتور مذکور مراجعه فرمایید.

در mymci بررسی کردم فقط یک خط به اسم من ثبت شده پس سایت وزارت ارتباطات چطوری این پیام برای من ارسال کرده؟
    این پیامک فقط زمانی میاد که با کد ملی شما خط ثبت نام و فعال شده باشه پیگیری کنید یک نفر با کد ملیتون ثبت نام کرده

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

8. این کاربر از mr.arbab28 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها amirbrad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

امروز همراه اول اومد تو خونه واسه تست قبلا شکایت زده بودم ۵ دقیقه نشست میگه خوبه!سرعت ۲ مگابیت با دو خط انتن هیچ کاریم نکرد فاجعست همراه اول
    در صورتیکه ایرانسل ۲ ساعت وقت گذاشت با مرکز همه چیو تست کرد درسته انتن دهیش فرقی نکرد اما پهنای باند بردن بالا و هر دفعه زنگ میزدم فرداش از شبکه پیگیری میکردن هر چند الکی!
    کار شناس همراه اول امروز میگفت همراه اول مال سپاه و سرعت بالا خوب نیست... از ایرانسل استفاده کن!!!! یعنی خودشونم میدونن چقدر داغونن
    بهش میگم فلان روستا پلاس داره اونوقت وسط تهران فورجی ۲ مگابیت معنی داره!بهش میگم sinr چنده میگه اون ایرانسل مشخصات سیگنال داره همراه اول نداره!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. این کاربر از amirbrad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    از سایت cra.ir

این پیام برای من اومده

1- سیم کارتت به اسم خودت نیست و اون طرفی که سیم کارتت به اسمش هست خط دیگه ای رو خریده یا سیم کارتش رو تعویض کرده (بسته بازگشت یا تبدیل به usim و ترابرد).
    2- اگه خطت به اسمت هست و این پیام برات اومده ،یک نفر خطی رو به اسم شما زده با کد ملی شما و یا خطتش رو تعویض کرده(بسته بازگشت یا تعویض به usim و یا ترابرد)
    برید امور مشترکین پیگیری کنید بعدا براتون مشکلی پیش نیاد.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

امروز همراه اول اومد تو خونه واسه تست قبلا شکایت زده بودم ۵ دقیقه نشست میگه خوبه!سرعت ۲ مگابیت با دو خط انتن هیچ کاریم نکرد فاجعست همراه اول
    در صورتیکه ایرانسل ۲ ساعت وقت گذاشت با مرکز همه چیو تست کرد درسته انتن دهیش فرقی نکرد اما پهنای باند بردن بالا و هر دفعه زنگ میزدم فرداش از شبکه پیگیری میکردن هر چند الکی!
    کار شناس همراه اول امروز میگفت همراه اول مال سپاه و سرعت بالا خوب نیست... از ایرانسل استفاده کن!!!! یعنی خودشونم میدونن چقدر داغونن
    بهش میگم فلان روستا پلاس داره اونوقت وسط تهران فورجی ۲ مگابیت معنی داره!بهش میگم sinr چنده میگه اون ایرانسل مشخصات سیگنال داره همراه اول نداره!!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    واقعا کارشناس بوده اون[emoji23][emoji23]مخصوصا تیکه آخرش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •