تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 213 از 1319 اولاول ... 1131632032092102112122132142152162172232633137131213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,121 به 2,130 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من اینترنت گوشیم رو فعال کردم ، کنار انتن علامت E میاد و اثری از H نیست . در حالی که مشهد باید 3g باشه . سرعت هم که افتضاح بود
    کار خاصی باید کرد تا 3g بشه ؟

آخر فروم باز ak313's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من اینترنت گوشیم رو فعال کردم ، کنار انتن علامت E میاد و اثری از H نیست . در حالی که مشهد باید 3g باشه . سرعت هم که افتضاح بود
    کار خاصی باید کرد تا 3g بشه ؟
    توی تنظیمات شبکه های موبایل حالت تری جی اونلی رو انتخاب کنید
    mobile networks
    prefered mode
    3g only

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

انتخاب شبکه 3g یا GSM ربطی به روشن بودن یا خاموش بودن دیتا روی گوشی‌تان نداره! من وقتی کارم با اینترنت تمام میشه دیتا را غیرفعال میکنم اما باز هم H سرجایش هست و پیامک میاد و میره و تماسها هم برقرار میشه! بسته خریدن ربطی به پر شدن یا خالی شدن آنتن شبکه 3G نداره
    توی چند نقطه تهران اینکارو کردم و آنتن پرید
    فقط روی جی اس ام انتن میده ظاهرا
    باید سیم کارت عوض شه؟

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

توی چند نقطه تهران اینکارو کردم و آنتن پرید
    فقط روی جی اس ام انتن میده ظاهرا
    باید سیم کارت عوض شه؟
    نه آقا همراه اول کلا پدر همو رو در آورده با این پوشش دهیش کامل نکرده پوشش نسل سوم رو در شهرهای بزرگ شهرهای کوچیک هم که 1آنتن میزنه میگه کل شهر تحت پوشش نسل سه هست...

5. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

نه آقا همراه اول کلا پدر همو رو در آورده با این پوشش دهیش کامل نکرده پوشش نسل سوم رو در شهرهای بزرگ شهرهای کوچیک هم که 1آنتن میزنه میگه کل شهر تحت پوشش نسل سه هست...
    اخه من واقعا موندم
    میدونم که مشکل از گوشیم نیست
    اما تا به خال بالاتر از E روی گوشیم ندیدم تازه همونم با اینکه توی حرکت نیستم همش قطع و وصل میشه و مجبورم ببرم ایرپلین مود تا دوباره وصل شه
    ولی خیلیا رو دیدم که با همراه اول همچین مشکلی ندارن و حتی توی ماشین هم 3g یا حتی H میگیرن

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اخه من واقعا موندم
    میدونم که مشکل از گوشیم نیست
    اما تا به خال بالاتر از E روی گوشیم ندیدم تازه همونم با اینکه توی حرکت نیستم همش قطع و وصل میشه و مجبورم ببرم ایرپلین مود تا دوباره وصل شه
    ولی خیلیا رو دیدم که با همراه اول همچین مشکلی ندارن و حتی توی ماشین هم 3g یا حتی H میگیرن
    من سر همین پوشش دهی ناقص رفتم سایت 195 شکایت کردم میگم شما که هنوز 70% شهر رو زیر پوشش نبردی بیجا می کنی میزنی تهران تحت پوشش نسل سوم برگشته میگه پوشش آزمایشی هست ! دقیقا گرفتن ملت رو بعد از 6 ماه ! :|

به نت همراه هم اگر نیاز داری بیرون از ایرانسل استفده کن پوشش نسبت به چند ماه پیش مطلبوب تر شده

8. 2 کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من مرکز‌شهر هستم و اگه اینجا 3g نباشه پس کجا هست؟!!!
    عموم رایتل داشت اومده بود خونمون ، اینترنتش چه سرعتی داشت ،تازه انتن دهیش از همراه اول بهتر بود !!!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم ehsan_iace's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

توی چند نقطه تهران اینکارو کردم و آنتن پریدفقط روی جی اس ام انتن میده ظاهراباید سیم کارت عوض شه؟
    خیابان به خیابان ممکنه نسل 3 داشته باشی یا نداشته باشی! تازه آنجا هم که داری سرعت ممکنه خیلی پایین باشه یا مرتب قطع بشه! فعلاً برای تامین هزینه‌های توسعه شبکه شان دارند تبلیغ میکنند که اکثر شهرهای بزرگ پوشش داره ولی نمیگویند کدام خیابانهای آن شهرها! (چون حتی نمیشه حساب کرد که در یک منطقه پوشش کامل داشته باشه چه برسه به کل شهر) اینترنت نسل 3 اینقدر تو این چند روزه اذیت کرد که کلاً اینترنت گوشی را غیرفعال کردم و دارم از اینترنت وایرلس استفاده میکنم!

11. این کاربر از ehsan_iace بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کسی تونست بیشتر از هزار تومن برنده بشه؟؟ منظورم همین عیدی مسخرشه. من 3 تا خط دارم، هر کدوم فقط 1000 تومن عیدی گرفت. این کجاش تصادفیه؟؟؟

13. 2 کاربر از Joaquin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

کسی تونست بیشتر از هزار تومن برنده بشه؟؟ منظورم همین عیدی مسخرشه. من 3 تا خط دارم، هر کدوم فقط 1000 تومن عیدی گرفت. این کجاش تصادفیه؟؟؟
    من سیم کارت دانشجویی رو تازه خریده بودم و 20 دقیقه رایگان رو داشتم !! 2 تومنم عیدی گرفته بودم !! به خاطر تولدمم 1 روز رایگان بود
    فک و فامیل ما که اکثرا مسافرت بودن حداقل 2 هزار تومن بهشون عیدی داده بود و تا 10 هزار تومن هم گرفته بودن !! ولی اکثرا 5 هزار تومن داده بود بهشون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •