تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1309 از 1319 اولاول ... 309809120912591299130513061307130813091310131113121313 ... آخرآخر
نمايش نتايج 13,081 به 13,090 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

نمدونم شما هم این مشکل را داشتید و تجربه کردید یا خیر اینکه متاسفانه کیفیت انتن دهی در طول روز یا ساعت خاصی افت پیدا میکند برای مثال اگر مقدار sinr تقریبا 20 باشد بعد از چند ساعت به نصف کاهش پیدا میکند

بدون اینکه شما تغییری در محل دیوایس و یا انتن داده باشید این باعث افت سرعت و کیفیت اینترنت میشود
    آره تو منطقه ما هم همراه اول چنین مشکلی رو داره . به مخابرات منطقه مراجعه کردم به پشتیبانی زنگ زدم . چون بعضی ساعات کلا آنتن فورجی میپره
    اما دریغ از کوچکترین پیگیری

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها SAeedBaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    خاک جنوب

پيش فرض

نمدونم شما هم این مشکل را داشتید و تجربه کردید یا خیر اینکه متاسفانه کیفیت انتن دهی در طول روز یا ساعت خاصی افت پیدا میکند برای مثال اگر مقدار sinr تقریبا 20 باشد بعد از چند ساعت به نصف کاهش پیدا میکند

بدون اینکه شما تغییری در محل دیوایس و یا انتن داده باشید این باعث افت سرعت و کیفیت اینترنت میشود
    در شبکه باند پهن موبایل با افزایش ترافیک روی یک تکه فرکانس تداخل ها بیشتر میشود و در مشکل شما روی شبکه فورجی با توجه به افزایش ترافیک روی یک کریر SNR افت کرده و به قولی نویز افزایش میابد که باعث افت کیفیت شبکه میشود. اپراتور ها برای جلوگیری از این وضعیت افزایش ظرفیت سایت (اضافه کردن کریرهای جدید و یا ارتقا به نسل بالاتر) را در دستور کار قرار میدهند و اگر چاره ساز نبود باید یک سایت جدید نصب شود.

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

در شبکه باند پهن موبایل با افزایش ترافیک روی یک تکه فرکانس تداخل ها بیشتر میشود و در مشکل شما روی شبکه فورجی با توجه به افزایش ترافیک روی یک کریر SNR افت کرده و به قولی نویز افزایش میابد که باعث افت کیفیت شبکه میشود. اپراتور ها برای جلوگیری از این وضعیت افزایش ظرفیت سایت (اضافه کردن کریرهای جدید و یا ارتقا به نسل بالاتر) را در دستور کار قرار میدهند و اگر چاره ساز نبود باید یک سایت جدید نصب شود.
    برادر متاسفانه دقیقا در محله ما هم همین کوچه ما در نقشه رگولاتوری برنگ سفید است یعنی مشکل انتن دهی و سرعت دارد!!!

با یکی از پرسنل شبکه همراه اول هم صحبت میکردم که بنده خدا تفاوت سرعت بین مگابیت و مگابایت را نمیدانست! یعتی تست میگیرید سرعت دان میشه 9مگابیت بعد بشما میگوید خب سرعت شما که 9 خیلی خوبه مشکل چیه ؟ میگم عاقا سرعت 9 بود که تماس نمیگرفتم این 900کیلوبایته میگه نه دیگه سرعت 9 هستش!!میگم سرعت دانلودم الان 900 کیلوبایت هم بیشتر نمیشه باید به اینها حتما بیاحترامی کنیم که چقدر کم سوادند!!حالا کاری ندارم به اینکه کلا اینها مدرک را خریداری میکنند یا با پارتی و وعده وعید دادن چنین شغلی بدست میاورند بماند...

بعد اینکه مثلا شما در فلان نقطه تهران هستید و بعد بشما دقیقا بگوید الان به فلان دکل در فلان منطقه تهران متصل هستید و نباید مشکل انتندهی و سرعت هم داشته باشید.... بعد دوباره خود شما حساب کتاب میکنید و میگویید من الان چرا باید به دکلی با فاصله 10-15 کیلیومتر دورتر متصل بشوم ؟!! نکند با تیمارستان و پرسنل بخش اعصاب و روان تماس گرفته ام و انها مرا سرکار گذاشته و مزاح میکنند....

پرسنل پشتیبانی همراه اول و شما و دوستانتان را برای مدتها میخندانند و انگشت به دهان میگزارند....پس اگر حتی مشکلی هم نداشتید با انها تماس بگیری و روز و هفته خود را بسازید....

این از پرسنل پشتیبانی شبکه یا نتورکشون که مثال کوچکی واستون زدم حالا نوبت پرسنل خاص پشتیبانی در سامانه چت آنلاین (از من بپرس) است

در مورد این ها همینو بگم که تا حرف از سرعت کم بزنید سریع بشما میگویند که شما در این مدت که گفتید مشکل کمی سرعت دارید فلان گیگابایت حجم دانلود و مصرف کردید پس مشکل سرعت ندارید....

میگم عاقا خب ساعت 3 صبح آنتن دهی بشکلی اسرارآمیز و معجزه وار عالی میشه و سرعت تقریبا 200مگابیته هرچی که دانلود یا اپلود داشتم واسه اونموقع است

میگه سرعت شما اصلا محدود نشده و نباید هم مشکل سرعت در طول روز داشته باشید! به پرسنل شبکه میگم تا ساعت 2 الی 3 صبح با شما تماس بگیرند تا مشکلتون برطرف کنند...

این هم از داستان پرسنل باهوش و نابغه ایرانی الاصل بسیار دانا و توانا صد در صد مدارک را با درس خواندن و شب بیداری گرفتند تازه بدون فامیل بازی مشغول به کار هم شدند
    Last edited by NinjaLord; 23-07-2023 at 00:03.

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دیگه زیر مجموعه و تفاله شرکت مخابرات است و واقعا و منصفانه نمیشود انتظار خاصی از اینها داشت و متاسفانه پهنای باند ارزانی که میخرند و با مالیاتی که مثل همه شرکتها خودشان باید پرداخت کنند هم از مردم و روی بسته اینترنت میگیرند و نتیحه میشود این (بدون محاسبه مالیات است )
    بسته اینترنت همراهی 60 روزه 80 گیگابایت 2,832,910 ریال

در اصل و نهایتا قیمتها باید منصفانه و در حد قیمتهای سرویس فیبر نوری مخابرات باشند یا بدتر در حد سرویس VDSL ولی خب در کنار سرویس دهی داغان این هم وضع قیمتهایشان است

البته که اگر کیفیت و سرعت سرویس واقعا بالا و استاندارد میبود شخصا با وجود چنین قیمت ناعادلانه ای اصلا گلایه هم نمیکردم!

خودم امیدی به اینها ندارم مگر اینکه یکی پیدا بشه که اینهارو میشناسه و مشکل نت و انتن دهی منو حل کنه باید واسه بروزرسانی یه نرمافزار امنیتی یا حتی ویندوز تا دیروقت بیدار باشم تا سرعت دانلود و کیفیت اتصال بالا باشد

Last edited by NinjaLord; 23-07-2023 at 02:39. دليل: بروزرسانی

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

برادر متاسفانه دقیقا در محله ما هم همین کوچه ما در نقشه رگولاتوری برنگ سفید است یعنی مشکل انتن دهی و سرعت دارد!!!

با یکی از پرسنل شبکه همراه اول هم صحبت میکردم که بنده خدا تفاوت سرعت بین مگابیت و مگابایت را نمیدانست! یعتی تست میگیرید سرعت دان میشه 9مگابیت بعد بشما میگوید خب سرعت شما که 9 خیلی خوشته باشید! به پرسنل شبکه میگم تا ساعت 2 الی 3 صبح با شما تماس بگیرند تا مشکلتون برطرف کنند...

این هم از داستان پرسنل باهوش و نابغه ایرانی الاصل بسیار دانا و توانا صد در صد مدارک را با درس خواندن و شب بیداری گرفتند تازه بدون فامیل بازی مشغول به کار هم شدند
    اگر صبح ها موقع خلوت شدن شما سرعتتون بالا 200 مگابیته به قول خودتون سرعت بالاس

چند تا علت داره

اول از همه سیگنال رو بررسی کن

ی گوشی اندروید گیر بیار با سیم همراه بنداز یا از توی اپ netmonster از توی منو همبرگر phone info یا با کد ستاره مربع ستاره مربع 4636 مربع ستاره مربع ستاره

سیم 1 رو ک انداختی سیم همراه رو انتخاب کن توش برو رو سیم 1 all cell measurment info رو نگاه کن از لیستش ی عکس بگیر

سعی کن کل دوروبر خونه بری و چند بار حالت پرواز بذار pci اول ک وصله شمارش تو ذهنت بسپار اگر مثلا خونتون قسمت شمالی داره به 13 متصل میشه ب

برو قسمت جنوبی خونه بذار حالت پرواز ببین به دکل های دیگه متصل میشه؟ pci اش تغیر کنه ؟ مثلا از 13 بره رو 159

اون لحظه اگر تغیری تو pci داد ک هیچ ببین حتی اگر ثابت بود ببین بقیه کریر ها هستن روشنن ؟
    تو کل روز تک کریر نمیشه باند ها دکل های اطراف هستن ؟

از سیگنال اول مطمعن شو ببین چطوریه وضعیت

بعد درجا شکایت 195 بزن بابت سیگنال

احتمالا با زدن سایت جدید ترافیک تقسیم میشه و بهتر میشه وضعیت

- - - Updated - - -

با یکی از پرسنل شبکه همراه اول هم صحبت میکردم که بنده خدا تفاوت سرعت بین مگابیت و مگابایت را نمیدانست! یعتی تست میگیرید سرعت دان میشه 9مگابیت بعد بشما میگوید خب سرعت شما که 9 خیلی خوشته باشید! به پرسنل شبکه میگم تا ساعت 2 الی 3 صبح با شما تماس بگیرند تا مشکلتون برطرف کنند...

اگر صبح ها موقع خلوت شدن شما سرعتتون بالا 200 مگابیته به قول خودتون سرعت بالاس

چند تا علت داره

اول از همه سیگنال رو بررسی کن

ی گوشی اندروید گیر بیار با سیم همراه بنداز یا از توی اپ netmonster از توی منو همبرگر phone info یا با کد ستاره مربع ستاره مربع 4636 مربع ستاره مربع ستاره

سیم 1 رو ک انداختی سیم همراه رو انتخاب کن توش برو رو سیم 1 all cell measurment info رو نگاه کن از لیستش ی عکس بگیر

سعی کن کل دوروبر خونه بری و چند بار حالت پرواز بذار pci اول ک وصله شمارش تو ذهنت بسپار اگر مثلا خونتون قسمت شمالی داره به 13 متصل میشه ب

برو قسمت جنوبی خونه بذار حالت پرواز ببین به دکل های دیگه متصل میشه؟ pci اش تغیر کنه ؟ مثلا از 13 بره رو 159

اون لحظه اگر تغیری تو pci داد ک هیچ ببین حتی اگر ثابت بود ببین بقیه کریر ها هستن روشنن ؟
    تو کل روز تک کریر نمیشه باند ها دکل های اطراف هستن ؟

از سیگنال اول مطمعن شو ببین چطوریه وضعیت

بعد درجا شکایت 195 بزن بابت سیگنال

احتمالا با زدن سایت جدید ترافیک تقسیم میشه و بهتر میشه وضعیت

تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

عزیز شکایت ثبت کرده بودم در اخر براحتی گفتند حداقل سرعت اینترنت در قوانین وزارت تخیلی ارتباطات و زیرساخت داغان ایران 256کیلوبایت است و...

چندبار در ساعات مختلفت با انواع پرسنل پشتیبانیشون صحبت کرده بودم که یکی از اینها واقعیت رو گفت اینکه باید سایتهای منطقه شما برروزرسانی بشوند و من مشکل رو ثبت میکنم تا پیگیری کنند...
    منتتها 1سال گذشت و اتفاقی نیافتاد

به این فکر کنید که با چه دیوانه هایی از اون زیرساختو رگولاتوری تا شرکت ارتباطات زیرساخت طرف هستم یعنی قانونی که قرنها پیش برای سرویس adsl نوشته و تایید شده تا امروز برای همه سرویسهای پرسرعت اجرا میشود؟

حداقل سرعت 256kb آن هم برای سرویسهای پرسرعت همراه ؟ خب معلومه اخرش وقتی اینهارا برای رفع مشکل تحت فشار بگزاریم به قانونی که خودشان میدانند منسوخ شده است اویزان میشوند

اسمش ایرانه ! همگی کلا در تیمارستانی پیشرفته زندگی میکنیم!

برادر مگه نباید اینها خودشان فهم و شعور و سواد کافی در کارشان داشته باشند تا بجای گفتن اینکه شما به فلان دکل در فلان منطقه (که 10-15 کیلومتر دور تر است) متصل هستی و نباید سرعتتان پایین باشد این سایتهای منطقه را بروزرسانی کنند ؟

منطقه ما هم دکل کم نداره ولی 99درصد روی باند 1800 هستند یعنی قدیمی و سرعت هم داغان... بعد جالبه که بعد این حرفها دوباره میگویند ما اصلا دکلی نداریم که فقط روی باند 1800 باشد ... اگر ندارند پس چرا برای استفاده از سرویس 4.5G باید به

دکلی 15 کیلومتر دورتر متصل بشوم ؟ و فقط انتن دهی روی باند 1800 معمولا قابل قبول است ؟

من نمیگم طرف که پشتیبانی نتورک این شرکت هست حتما باید مهندس و مدرک فلان داشته باشد ولی بخدا دیگه طرف تفاوت مگابیت و مگابایت را هم نمیداند(پست بالا اولی مثلا زدم)
    Last edited by NinjaLord; 23-07-2023 at 14:28.

7. این کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2023

پيش فرض

و فروش روی سرعت های تخیلی 1024....
    حرفی نمی مونه

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

عزیز شکایت ثبت کرده بودم در اخر براحتی گفتند حداقل سرعت اینترنت در قوانین وزارت تخیلی ارتباطات و زیرساخت داغان ایران 256کیلوبایت است و...

چندبار در ساعات مختلفت با انواع پرسنل پشتیبانیشون صحبت کرده بودم که یکی از اینها واقعیت رو گفت اینکه باید سایتهای منطقه شما برروزرسانی بشوند و من مشکل رو ثبت میکنم تا پیگیری کنند...

به این فکر کنید که با چه دیوانه هایی از اون زیرساختو رگولاتوری تا شرکت ارتباطات زیرساخت طرف هستم یعنی قانونی که قرنها پیش برای سرویس adsl نوشته و تایید شده تا امروز برای همه سرویسهای پرسرعت اجرا میشود؟

حداقل سرعت 256kb آن هم برای سرویسهای پرسرعت همراه ؟ خب معلومه اخرش وقتی اینهارا برای رفع مشکل تحت فشار بگزاریم به قانونی که خودشان میدانند منسوخ شده است اویزان میشوند

اسمش ایرانه ! همگی کلا در تیمارستانی پیشرفته زندگی میکنیم!

برادر مگه نباید اینها خودشان فهم و شعور و سواد کافی در کارشان داشته باشند تا بجای گفتن اینکه شما به فلان دکل در فلان منطقه (که 10-15 کیلومتر دور تر است) متصل هستی و نباید سرعتتان پایین باشد این سایتهای منطقه را بروزرسانی کنند ؟

منطقه ما هم دکل کم نداره ولی 99درصد روی باند 1800 هستند یعنی قدیمی و سرعت هم داغان... بعد جالبه که بعد این حرفها دوباره میگویند ما اصلا دکلی نداریم که فقط روی باند 1800 باشد ... اگر ندارند پس چرا برای استفاده از سرویس 4.5G باید به

دکلی 15 کیلومتر دورتر متصل بشوم ؟ و فقط انتن دهی روی باند 1800 معمولا قابل قبول است ؟

من نمیگم طرف که پشتیبانی نتورک این شرکت هست حتما باید مهندس و مدرک فلان داشته باشد ولی بخدا دیگه طرف تفاوت مگابیت و مگابایت را هم نمیداند(پست بالا اولی مثلا زدم)
    مملکت را فساد و فحشا و بی حجابی گرفته ، شما دنبال اینترنت پرسرعت میگردی یا دنبال مسئولین خدوم و زحمت کش و لایق ؟!
    کسی که فرق مگابیت و مگابایت را میدونه بیکار نشسته تو خونش ( اگه خونه داشته باشه وگرنه کارتون خواب شده )
    تو این مملکت کسی دنبال تخصص و تعهد نیست ، باید خرحمال باشی و نادان و بله قربان گو و دون مایه و کودن ( حداقل چاپلوس ) ... تا یه بیل بدن دستت بیکار نمونی !
    سرعت اینترنت زیاد باشه که چی ؟ دوباره آشوب گری کنید و شورش در شهر سگا مگا درایو رو بیارید تو خیابون ؟
    حرف زدن از قانون خیلی مسخره هست ، کدوم قانون ؟ قانون در این مملکت زور سر نیزه هست !
    توصیه میکنم از سرعت اینترنت فیلمبرداری نکنید وگرنه اعمال قانون خواهید شد

شکایت ؟ اعتراض ؟ 195 ؟ شکایت از قاضی را نزد قاضی میبرن ؟ ملت ساده !
    دو نفر چاپلوس ( از اینایی که بن تخفیف و گوشت یخی سر ماه میگیرن ) را گذاشتن پشت تلفن ، فکر کردی اینا کسی هستن که بیان حق شمای عادی را از فلان اپراتور وصل به اینجا و اونجا بگیرن ؟
    یا فکر کردی 195 یه جای مستقل و دارای قدرت هست ؟ از همراه اول گردن کلفت شکایت میکنی ؟

تا شماها بیدار بشید و واقعا بفهمید و درک کنید که کجا زندگی میکنید ، بیدارها هفت کفن پوسوندن !

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

مملکت را فساد و فحشا و بی حجابی گرفته ، شما دنبال اینترنت پرسرعت میگردی یا دنبال مسئولین خدوم و زحمت کش و لایق ؟!
    کسی که فرق مگابیت و مگابایت را میدونه بیکار نشسته تو خونش ( اگه خونه داشته باشه وگرنه کارتون خواب شده )
    تو این مملکت کسی دنبال تخصص و تعهد نیست ، باید خرحمال باشی و نادان و بله قربان گو و دون مایه و کودن ( حداقل چاپلوس ) ... تا یه بیل بدن دستت بیکار نمونی !
    سرعت اینترنت زیاد باشه که چی ؟ دوباره آشوب گری کنید و شورش در شهر سگا مگا درایو رو بیارید تو خیابون ؟
    حرف زدن از قانون خیلی مسخره هست ، کدوم قانون ؟ قانون در این مملکت زور سر نیزه هست !
    توصیه میکنم از سرعت اینترنت فیلمبرداری نکنید وگرنه اعمال قانون خواهید شد

شکایت ؟ اعتراض ؟ 195 ؟ شکایت از قاضی را نزد قاضی میبرن ؟ ملت ساده !
    دو نفر چاپلوس ( از اینایی که بن تخفیف و گوشت یخی سر ماه میگیرن ) را گذاشتن پشت تلفن ، فکر کردی اینا کسی هستن که بیان حق شمای عادی را از فلان اپراتور وصل به اینجا و اونجا بگیرن ؟
    یا فکر کردی 195 یه جای مستقل و دارای قدرت هست ؟ از همراه اول گردن کلفت شکایت میکنی ؟

تا شماها بیدار بشید و واقعا بفهمید و درک کنید که کجا زندگی میکنید ، بیدارها هفت کفن پوسوندن !
    عزیز من چرا پور ن هاب بازی در میاری

حجاب اختیاری و گو ز و چ ربطی به عنو پشکل میدی اصلا یک درصد ربطی داشت به بحث ایشون ؟

ایشون هم مثل خیلیای دیگ ک اوضاع نتش بیریخته راه حل باید گذاشت جلوش (تو راه حل بهتری داری بذار جلوش مشتی مام خوشحال شیم ک ببینم هموطنمون داره به داد هموطنمون میرسه ) ب هرحال ایشون داره پول میده و حقش این نیستی و اینجام تویتر نیست و بحث سیاسی شه و تاپیکم ربطی نداره
    شما خواهشا نمیخاد برنامه omid am رو اجرا کنی تومار بنویسی دنده بدی ما هممون میدونیم اب از کجا گل آلوده

و اینک در مورد بیداری هم بنظرم شما بیدار نیستید فقط گشنه شدید صداتون در اومده ک انشالله ابی جون با دو تا دود ساز دستی وضعمونو بهتر هم میکنه به امید خداوند متعال و الحمدلله و ازین دسته جملات ...

نداره ولی 99دمتر دورتر متصل بشوم ؟ و فقط انتن دهی روی باند 1800 معمولا قابل قبول است ؟

دوست عزیزم تو این شکی نی ک زیرساخت ترکیده تو این شکی نی ک همراه اول شبکه داغونی داره ن فقط همراه از ایران خودروش گرفته تا هرچی شرکت خصوصی و دولتی تو ایرانه ترکیده
    تو این شکی نی ک این حکومت هیچی برامون نذاشته ولی لطفا رو موضوع خودتون فوکوس داشته باشید بهم بگید ک

شما از کجا دارید میبنید ک 15 کیلومتر اونور تر از دکل همراه هستید؟ و اینکه 1800 قدیمی داغان نی ربطی نداره فقط دستگاهای قدیمی از این باند به خوبی پشتیبانی میکنن و زیادتر رو این فرکانس دیوایس هست و 1800 فقط فرکانسه و اتفاقا از باند های 7 اینا بهتره هرچی فرکانس پاین تر نفوذ و پوشش بیشتره فرقی بین 2600 با 1800 از لحاظ سرعتی نیست چون یه محدوده یا تکیه 20 مگاهرتزی همشون پهنا دارن
    بنظر اگر 15 کیلومتر اونور تر از دکل باشید اصلا اپلود درست حسابی نباید داشته باشید در نتیجه تایم اوت های وحشتناک کلا قطعی دارید

اگر 15 کیلومتر شما اونور تر متصل بشید مطمعنا به باند 7 متصل نمیشید در نیجه خبری از 4.5 جی نباید باشه شاید هم من اشتباه میکنم دوتا باند 1800 با 2100 متصل میشن
    شما باید این رو بفهمید دکل های اطراف وضعیتشون چطوره
    اون سایت و دکل مشکل لینک یا پهنا باند داره یا نه
    2600
    Last edited by MMDFullHD; 24-07-2023 at 09:20.

11. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت ESPSV's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سرویس نامحدود (محدود به ۱۰۰ گیگ) رو گرفتم بعد از چندماه که سیمکارتم اصلا کنار گذاشته بودم

۲ هفته نشده سرعتم روی ۱۰۰ کیلو قفل شده ... زنگ زدم میگه ۵۵ گیگ دانلود داشتی
    اونم از سرورهای داخلی فقط ... محدود شدی !!! میگم ۱۰۰ گیگه که میگه نه الکیه و محدودیت زودتر
    از ۱۰۰ گیگ اعمال میشه .. ۲ هفته هم به انقضا سرویس مونده ...
    حالا من موندم و ۱۰۰ کیلو سرعت و ۲ هفته زمان..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •