تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1275 از 1319 اولاول ... 2757751175122512651271127212731274127512761277127812791285 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,741 به 12,750 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

ببخشید ولی تا وقتی همه چیو آمار و ارقام داره نشون میده شما نظر خودتو برای خودت نگه داره
    طبق این نقشه کشور ها با رنگ سبز پررنگ باسواد ترین کشور ها هستن
    ترکیه در حد کشور های اروپایی هست و این ماییم که در حد افغانستانیم
    [/QUOTE]
    این آمار ها بر اساس اطلاعاتی هست که خود کشورها میدن خیلی قابل استناد نیستند چندانکه مثلا عربستان که اکثر زنهاشون اجازه بیرون رفتن ندارن یا عمان یا مغولستان یا کشورهای آسیای میانه قرقیزستان و ازبکستان و آذربایجان و تا حتی کره شمالی هم اینجا هم رنگ ترکیه هستند پس هرکه سبز بود هم رده اروپا نیست از طرفی کشوری مانند هند که از لحاظ اقتصاد و تکنولوژی ترکیه رو تو جیبش میگذاره و دانش اتمی و فضایی داره اینجا از ایران هم کم رنگ تره. ترکیه واقعا جایی نیست که کسی بخواد پزش رو بده تا چند سال پیش که رابطه ایران با حاشیه خلیج فارس تیره بشه ایرانی ترکیه نمی‌رفت فقط یک تعداد پناهنده از سر ناچاری اونهم برای اقامت موقت می‌رفتند

2. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

در یک کلام امان از تجربه - اینقدر که پیگیر وضعیت زنان و دختران بودید پیگیری وضع زندگی خودتون بودیدن الان توی آمریکا یا جزایر قناری اقامت داشتین نه توی ترکیه -کلا از بالا تا پائین این حکومت قهوه ایی پر رنگ - اما مثل آدم های بزدل ول نمیکنیم بریم از ایران - و از صبح تاشب هی تکرار و تکرار و تکرار سیاه نمایی بسه بابا تخصصی راجع به مشکلات همراه اول صحبت کنید اگرم اینقدر ترکیه بهشت هست نوش جونت صفا کن چیکار داری به ایران بذار ما اینجا توی جهل خودمون بمونیم اگرم اونجا دهنت صاف شده داری روی ما تخلیه میکنی اشکال نداره تخلیه کن
    انصافا پاسخ خوب و کاملی دادی امان از تجربه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شکایت کردم در سایت 195 بخاطر سرعت پایین. اولش اوپراتور زنگ زد گفت شماره رو بده بررسی کنیم. بعدش توی تیکت نوشت که همه چیز عادی هست با توجه به سیاست مصرف منصفانه 100 گیگ. که من درخواست تجدید نظر کردم و 22تومن شارژ رو برگشت زدن. ارزشی نداره در کل ولی خوب بهتر از اینه که بره تو جیب این عوضیا

درود. شما این بسته رو اخیرا خریداری کرده بودید یعنی مربوط به طرح جدید شبانه و بعد از صد گیگ شدن مصرف منصفانه بوده یا قبل از اون که 450 گیگ بود؟ و اینکه صد گیگ رو مصرف کرده بودید که محدود شدید یا نه؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

ترکیه به خاطر قطع مکرر گاز توسط ایران به شرکت ملی گاز آذربایجان درخواست افزایش سهمیه داده است.و این یعنی جایگزین آهسته گاز ایران

بله عزیزان مدیریت شانسی نیست!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اقایون تو کرج این شبکه همراه اول چرا انقدر مسخرس؟
    تجمیع باند درست کار نمیکنه . باند 3 و 7 مجزا تجمیع میشن و باند 1 هم کلا فورجی معمولیه! چه وضعیته؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اقایون تو کرج این شبکه همراه اول چرا انقدر مسخرس؟
    تجمیع باند درست کار نمیکنه . باند 3 و 7 مجزا تجمیع میشن و باند 1 هم کلا فورجی معمولیه! چه وضعیته؟
    هر استان و شهر ی اپراتور خوبه توش بطور کلی

تو کرج ایرانسل بهتر از همراهه

برعکس تو تهران همراه اول بهتر از ایرانسله

توی شیراز ایرانسل بهتره

همراه توی بندر ...

این ها تجربه من بوده بطور کلی

و اینکه درست میشه به مرور زمان

8. این کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

درود. شما این بسته رو اخیرا خریداری کرده بودید یعنی مربوط به طرح جدید شبانه و بعد از صد گیگ شدن مصرف منصفانه بوده یا قبل از اون که 450 گیگ بود؟ و اینکه صد گیگ رو مصرف کرده بودید که محدود شدید یا نه؟
    من همیشه همراه اول بسته داشتم. تقریبا 7 8 روز پیش بود که تموم شد زمانش و بسته جدید گرفتم. 3 روز بعدش محدود شد. ولی من زمان خرید چیزی به اسم سیاست مصرف منصفانه موقع خرید بسته ندیدم. دانلود فایل نداشتم ولی استریم twitch 1080 میبینم احتمالا 100 گیگ مصرف شده بود. در کل حیف شد بسته خیلی خوبی بود. ولی خوب همینم ازمون گرفتن دیگه

10. این کاربر از unlucky_fellow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من همیشه همراه اول بسته داشتم. تقریبا 7 8 روز پیش بود که تموم شد زمانش و بسته جدید گرفتم. 3 روز بعدش محدود شد. ولی من زمان خرید چیزی به اسم سیاست مصرف منصفانه موقع خرید بسته ندیدم. دانلود فایل نداشتم ولی استریم twitch 1080 میبینم احتمالا 100 گیگ مصرف شده بود. در کل حیف شد بسته خیلی خوبی بود. ولی خوب همینم ازمون گرفتن دیگه
    بعد از 100 گیگ سرعتت اومد روی 250 کیلوبایت (2 مگاییت) یا از اونم پایینتر اومد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2022

پيش فرض

بعد از 100 گیگ سرعتت اومد روی 250 کیلوبایت (2 مگاییت) یا از اونم پایینتر اومد؟
    اولش روی 4مگابیت قفل شد. بعد 1 2 روز شد 2 مگابیت

13. این کاربر از unlucky_fellow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما اوایلش گرفتید الان دیگه نوشتن اعمال محدودیت سرعت در مصرف بالای صد گیگ. اره حیف شد. نه به اون شوري شور که 450 گیگ روهم حساب نمیکرد نه به این بی نمکی که یکهو آوردش رو صد گیگ الان با رایتل هم دیگه نمیتونه رقابت داشته باشه چون هم قیمتش از اون بیشتره هم حجمش کمتر 450 گیگ رو اگر هم بنا بود کم کنند باید میکردن 300 گیگ نه دیگه 100 گیگ یا حداقل اون محدودیت سرعت رو اگر روی 8مگابیت می‌آوردن دانلود ارزش نداشت باهاش کرد اما حداقل برای استفاده های معمول جوابگو بود اما 2 مگابيت دیگه تقریبا تعطیله امیدوارم تجدید نظری کنند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •