تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1272 از 1319 اولاول ... 2727721172122212621268126912701271127212731274127512761282 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,711 به 12,720 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

آذری جهرمی میشی بود تو پوست گرگ

البته وزرای دیگه هم همینطور بودند و هستند .

آذری جهرمی رو سال ها بعد چهره واقعی اش رو خواهید شناخت

مثل محمد خاتمی که با ریش و عبای خوشگلش و با دوم خرداد و اصلاح طلبی اش ریشه مردم رو سوزوند

در ادامه ی فرمایشات زیبایی که داشتید ، چند خط اضافه کنم

رئبس دولت قبلی با پوزخند : وزیر ما قول میده دستش روی دکمه ی فیلترینگ نره
    چند وقت بعد : فیلترینگ تلگرام - امروز : فراموشی ملت کم حافظه

چهره وزیر ارتباطات دولت قبلی در زمان وزیر شدن مقایسه شود با چند ماه بعدش سرمه به چشم کشیدن و ژیگول کردن یکی از روش های کسب طرفدار ، که اتفاقا روی مردم ما خوب جواب میده !

سند تاریخی :
    اصغر فرهادی برنده ی اسکار شده و به آمریکا نمیرود ، فردی دیگری با شلوار پارچه ای جایزه ی او را دریافت میکند ، ملت همیشه حاضر در فضای مجازی : آبروی ایران با شلوار پارچه ای گشاد رفت !!!

خط آخری که نوشتید ، حاوی نکته ی مهمیست که قبلا در همین تاپیک نوشته بودم
    دولت های اصلاح طلب با حفظ ظاهر و رنگ کردن ریش و پوشیدن عبای ساخت انگلیس ، رای های خوبی از مردم ظاهربین جمع کردند ، گویا خوش پوشی و چهره ی زیبا برای مردم ما برتر از هر چیزیست ، یادش بخیر دلار 4 تومنی که 600 تومان گرانتر شده بود و به رضا رشیدپور فرمودند که موقتی است ( با همان پوزخندهای همیشگی ) و در آینده خواهیم نوشت یادش بخیر زمانی که نان کارتی نشده بود . اتفافات مسلسل وار ، مردم را سِر کرده و عادت کردیم به هر بلایی

اين دود سيه فام که از بام وطن خاست ، از ماست که بر ماست
    وين شعله سوزان که برآمد زچپ و راست ، از ماست که بر ماست

ان شا اله حکومت کمونیستی جمهوری خلق چین بهترش را واسمون میاره

2. 3 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

درود. کسی این بسته شبانه جديد که 100 گیگ هست رو گرفته؟ آیا این دیگه سرعتش درسته و محدود نیست؟

4. این کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

فرق نداره همین بسته ایه که ما هم داریم و سرعت همه روی 1 مگابایت محدود دشه
    فقط نمیدونم بیشتر از 100 گیگ بشه محدود تر میشه یا نه

6. 2 کاربر از laser1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

فرق نداره همین بسته ایه که ما هم داریم و سرعت همه روی 1 مگابایت محدود دشه
    فقط نمیدونم بیشتر از 100 گیگ بشه محدود تر میشه یا نه
    امیدوارم بسوزه

فردی در صفحات پیشین با اون طرز فکرش گفته حالا که محدود شده من زودتر دانلود کنم اصلا اینترنت قطع نشه یا بدتر نشه. بعد فرد دیگری بش گفته فرمایشات زیبا گفتی.

واقعا جای تاسف هست. دیگ به دیگ جواب میده.

بدو بدو spiderman رو هم دانلود کن که پسر عمت زودتر نمیبنه. بدو......از غافله و از دنیای روز عقب موندی.

همین افراد هستند که مسئول حذف و محدودیت بسته ها هستند بشناسید وگرنه جمهوری اسلامی که فاقد شعور هست. همونکه از دوران قرون وسطی و هجرت و فلان تا الان 20 درصد فضای تنفس گذشته برای مردم بی غیرت کافیست. از سرشون هم زیادتره.

8. 3 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

امیدوارم بسوزه

فردی در صفحات پیشین با اون طرز فکرش گفته حالا که محدود شده من زودتر دانلود کنم اصلا اینترنت قطع نشه یا بدتر نشه. بعد فرد دیگری بش گفته فرمایشات زیبا گفتی.

واقعا جای تاسف هست. دیگ به دیگ جواب میده.

بدو بدو spiderman رو هم دانلود کن که پسر عمت زودتر نمیبنه. بدو......از غافله و از دنیای روز عقب موندی.

همین افراد هستند که مسئول حذف و محدودیت بسته ها هستند بشناسید وگرنه جمهوری اسلامی که فاقد شعور هست. همونکه از دوران قرون وسطی و هجرت و فلان تا الان 20 درصد فضای تنفس گذشته برای مردم بی غیرت کافیست. از سرشون هم زیادتره.
    الان سرعت شما بهتر شد؟ بالاخره نیم کیلو بایت هم خودش کلیه دیگه !

10. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

الان سرعت شما بهتر شد؟ بالاخره نیم کیلو بایت هم خودش کلیه دیگه !
    اصلا صحبت سر سرعت نبود و نیست. بحث سر بسته ها هست که افرادی مانند شما مسئول حذف آنها هستید مقصر شما هستید.
    Last edited by italodance; 23-01-2022 at 18:21.

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

اصلا صحبت سر سرعت صحبت نبود و نیست. بحث سر بسته ها هسته که افرادی مانند شما مسئول حذف آنها هستید مقصر شما هستید.
    من و شمای نوعی نمیتونیم برای دیگران تعیین تکلیف کنیم که چه محتوایی را و به چه میزان دانلود کنید و دلیل محدود شدن اینترنت هم نمیتونه صرفا فقط به این دلیل باشه ، البته که میشه به عنوان یک دلیل در نظر گرفت

من خودم شخصا در سال 1400 دوبار نامحدود شبانه گرفتم ، و هر بار ساعت 3 تا 7 دانلود میکردم و باقی ساعات استفاده ای نداشتم ، حتی بعضی از روزها اصلا دانلودی نداشتم
    اگر مشکل حجم دانلود افراطی بعضی از دوستان بود همراه اول میتونست بعد از 450 گیگ اینترنت را قطع کنه و یا اینکه به هر کد ملی در هر ماه یکبار بسته ی شبانه بده یا راهکارهای دیگر

این نکته را هم در نظر داشته باشیم که همراه اول از نظر اینترنت در قیاس با ایرانسل خیلی عقب مانده هست و اصول تصمیمات این چنینی نتیجه ی افکار عقب مانده است

نکته ی دیگر ، کارمندان اپراتورهای همراه اول و ایرانسل و اتاق های فکرشون ، مدام این تاپیکها را نگاه میکنند ، هر بار که بحث های این چنینی پیش میاد میبینید که گاهی در نیمه شب ها بیشتر از 100 کاربر مهمان در حال مشاهده تاپیک هستند ، به همین خاطر چند ماه قبل نوشته بودم که هر چیزی را در تاپیک عنوان نکنید ( از جمله رضایت مندی یا سرعت خوب ) ، چون تجربه ثابت کرده آقایون میگردند ببینند کجا را هنوز خراب نکردند !
    اتفاقی که برای بسته ی شبانه افتاده را چندماه قبل پیش بینی کرده بودم و میدونستم دیر یا زود این شبانه برداشته خواهد شد ، چندماه قبل برای دو سه روزی هم برداشتند که بعد از بالا گرفتن بحث ها در همین تاپیک ، بسته را برگردوندند !

ما الان نمیتونیم به دیگران بگیم تحریم کنید ، به دو دلیل . اول اینکه شاید کسی نیاز مبرمی داشته باشه و چاره ای هم نداشته باشه و دوم اینکه ما ایرانی جماعت در قد و قواره ی تحریم کردن نیستیم ! یه زمانی هم ملت مثلا پراید 7 تومانی که 10 شده بود را تحریم کردند ، چه اتفاقی افتاد ؟ خودروساز فروش اقساطی گذاشت و ملت عنان از کف بریدند و دوان دوان و شتابان پرایدها را خریدند ! نتیجش اتفاقاتی مثل تصادف بهبهان و داستان ایربگ و خودروسازی که میگه استاندارد است ! و خب وقتی ملت میخرند و هر خانواده ی 4 نفره میخوان 4 تا خودرو داشته باشند همینه دیگه ! خودروساز هم با هر کیفیتی میسازه و میفروشه

حالا اینترنت یه چیز پیش پا افتاده هست در برابر اتفاقاتی که در کشور ما میفته ، اما خودخواهی و حریص بودنی که در ذات ایرانی هست خروجیش میشه دانلودهای افراطی ، مسابقه دادن برای خرید خودروهای بی کیفیت ، پایمال کردن حق هموطن و ...

من با دلیل نوشتم به 195 شکایت نکنید که نتیجه ای نداره و این اپراتورها خیلی گردن کلفت تر از چیزی هستند که در مخیله شما بگنجه ! خب دوستان رفتند و شکایت کردند ، نتیجه چه شد ؟
    همون 450 گیگ را به 100 گیگ ویرایش کردند ! ان شا اله دوستان خوش بین فهمیده باشند اینجا نروژ و دانمارک و سوئد نیست ! اینجا وطنم ای شکوه پابرجا ، ای عقب مانده در کل این دنیا

در اروپا شیر گران میشه ، تانکر تانکر شیر را میان وسط خیابون میریزن و ملتشون اینقدر نمیخرن تا بگندد ! در کشور ما هر چیزی گرون میشه مردم میرن داخل صف که سریعتر بخرند از ترس گرانتر شدن ( و حتی دیده شده در همین صف ها یا چاقو ، دیگری را کشته اند )
    به همان دلیل خودخواهی ، حریص بودن و بنده ی دو روز زمان حال

اگر این مردم همبستگی داشتند و چند روز بر نفس خود چیره میشدند ، هم اینترنت ارزان میشد و هم خودرو و هم ... ولی چه حیف که ذره ای برای یکدیگر دلسوز نیستیم
    از همین تاپیک میشه به خوبی فهمید به جای همبستگی و تحریم کردن ، به جان هم افتادیم و هر یک دیگری را مقصر میدانیم !

من خودم TD-LTE ایرانسل دارم ، دو سال قبل یک هفته مانده به عید افزایش قیمت داشت ، مودم را یکسال از برق کشیده و تحریم کردم ! ایرانسل دو بسته ی یکساله را با 80 درصد تخفیف پیشنهاد داد و خریدم و استفاده کردم دوستان دیگر هم تحریم کردند ؟ خیر ! گفتند پول داریم ! میدهیم و میخریم و ... لق دیگران

شما هم به جای همراه اول و ایرانسل و سایپا و ایران خودرو و فلان و بهمان باشید ، وقتی جنس بی کیفیت و گران شما را خروار خروار بخرند و ببرند ... خب میفروشید ، هر روز گرانتر ازدیروز

13. 9 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

حالا اینترنت یه چیز پیش پا افتاده هست در برابر اتفاقاتی که در کشور ما میفته ، اما خودخواهی و حریص بودنی که در ذات ایرانی هست خروجیش میشه دانلودهای افراطی ، مسابقه دادن برای خرید خودروهای بی کیفیت ، پایمال کردن حق هموطن و ...
    احسنت بر شما. من هم دقیقا منظورم همین هست اما هر کسی و هر شخصی اینو درک نمیکنه. شما ببین یک بچه ۱۵ ساله یا جوان ۲۵ ساله در این انجمن اینو درک می‌کنه؟ مشکل همین هست. طرف بجای اعتراض و ناله باید به طور دیگر اقدام کنه.

و یا اینکه به هر کد ملی در هر ماه یکبار بسته ی شبانه بده یا راهکارهای دیگر
    بعید نیست و بسیار هم محتمل هست اصلا پیشنهاد جالبیه. دوستان اپراتوری دقت کنند.

به همین خاطر چند ماه قبل نوشته بودم که هر چیزی را در تاپیک عنوان نکنید ( از جمله رضایت مندی یا سرعت خوب ) ، چون تجربه ثابت کرده آقایون میگردند ببینند کجا را هنوز خراب نکردند !
    خودتون مطرح می‌کنید و من هم شما (ها) را مقصر اصلی حذف بسته های اینترنت میدونم پس بدون شما هم اینو درک می‌کنی که میفرمایید اما آن فرد که میگه فقط دانلود کنم فقط من خودم برام مهمه مشخصه که چی هست این همونه که فردا اگر آزادی کامل باشه فرهنگ آزادی رو هم نداره . صبح مشروب و برای هر جا هر جور بخواد میپوشه و شب هم همش کلابه. بله ما حق دخالت نداریم اما جنبه مهمه و شعور رفتاری مهمه.

در اروپا شیر گران میشه ، تانکر تانکر شیر را میان وسط خیابون میریزن و ملتشون اینقدر نمیخرن تا بگندد ! در کشور ما هر چیزی گرون میشه مردم میرن داخل صف که سریعتر بخرند از ترس گرانتر شدن ( و حتی دیده شده در همین صف ها یا چاقو ، دیگری را کشته اند )
    احسنت هیچ فرقی بین این کالا (اینترنت) و آن کالا (شیر) نیست.
    اگر این مردم همبستگی داشتند و چند روز بر نفس خود چیره میشدند ، هم اینترنت ارزان میشد و هم خودرو و هم ... ولی چه حیف که ذره ای برای یکدیگر دلسوز نیستیم
    از همین تاپیک میشه به خوبی فهمید به جای همبستگی و تحریم کردن ، به جان هم افتادیم و هر یک دیگری را مقصر میدانیم !
    بله بعد آن فردی میگه جناح چپ و جناح راست نمی‌دونم بازجو سابق - وزیر سابق خوبه و بد فرق بین بد و بدتر؟ بله من هم همین میگم.

15. این کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

احسنت بر شما. من هم دقیقا منظورم همین هست اما هر کسی و هر شخصی اینو درک نمیکنه. شما ببین یک بچه ۱۵ ساله یا جوان ۲۵ ساله در این انجمن اینو درک می‌کنه؟ مشکل همین هست. طرف بجای اعتراض و ناله باید به طور دیگر اقدام کنه.

بعید نیست و بسیار هم محتمل هست اصلا پیشنهاد جالبیه. دوستان اپراتوری دقت کنند.

خودتون مطرح می‌کنید و من هم شما (ها) را مقصر اصلی حذف بسته های اینترنت میدونم پس بدون شما هم اینو درک می‌کنی که میفرمایید اما آن فرد که میگه فقط دانلود کنم فقط من خودم برام مهمه مشخصه که چی هست این همونه که فردا اگر آزادی کامل باشه فرهنگ آزادی رو هم نداره . صبح مشروب و برای هر جا هر جور بخواد میپوشه و شب هم همش کلابه. بله ما حق دخالت نداریم اما جنبه مهمه و شعور رفتاری مهمه.

احسنت هیچ فرقی بین این کالا (اینترنت) و آن کالا (شیر) نیست.

بله بعد آن فردی میگه جناح چپ و جناح راست نمی‌دونم بازجو سابق - وزیر سابق خوبه و بد فرق بین بد و بدتر؟ بله من هم همین میگم.

در مورد آزادی و ...
    اگر فقط در مورد اینترنت بحث کنیم ، داشتن یک قانون عاقلانه و منصفانه که به سود مصرف کننده هم باشد چاره ی کار است . مثلا همراه اول میتوانست به جای محدود کردن سرعت بعد از مصرف 450 گیگ اینترنت کاربر را قطع کند ، تا کاربرانی مثل من و شما که دانلود افراطی و احساسی نداریم متضرر نشویم . اما بدبختی اینجاست که قوانین در مملکت ما اکثرا به سود حاکمیت و بر ضد مردم نوشته شده اند ، اما متاسفانه مردم هم به یکدیگر رحم نمیکنند .

از نظر من جناح چپ و راست یک کلاه گشاد بر سر ملت بوده که باید از آن عبور کرد ، انسان دلسوز و کاربلد در مملکت ما یا خانه نشین شده و یا فراری اش داده اند ، مثل اسماعیل کهرم که یکی از دلسوزترین افرادیست که بنده دیده ام یا شاید آن پلیس راهوری که جرات صحبت کردن در مورد خودروهای ایرانی را دارد اما نه کاره ایست و نه تصمیم گیر

متاسفانه بی کفایتی و بی لیاقتی و بی هنری نزد مسئولین به وفور یافت میشود ، اما مردم هم متاسفانه به یکدیگر رحم نمیکنند

17. 5 کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_cd2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من و شمای نوعی نمیتونیم برای دیگران تعیین تکلیف کنیم که چه محتوایی را و به چه میزان دانلود کنید و دلیل محدود شدن اینترنت هم نمیتونه صرفا فقط به این دلیل باشه ، البته که میشه به عنوان یک دلیل در نظر گرفت

من خودم شخصا در سال 1400 دوبار نامحدود شبانه گرفتم ، و هر بار ساعت 3 تا 7 دانلود میکردم و باقی ساعات استفاده ای نداشتم ، حتی بعضی از روزها اصلا دانلودی نداشتم
    اگر مشکل حجم دانلود افراطی بعضی از دوستان بود همراه اول میتونست بعد از 450 گیگ اینترنت را قطع کنه و یا اینکه به هر کد ملی در هر ماه یکبار بسته ی شبانه بده یا راهکارهای دیگر

این نکته را هم در نظر داشته باشیم که همراه اول از نظر اینترنت در قیاس با ایرانسل خیلی عقب مانده هست و اصول تصمیمات این چنینی نتیجه ی افکار عقب مانده است

نکته ی دیگر ، کارمندان اپراتورهای همراه اول و ایرانسل و اتاق های فکرشون ، مدام این تاپیکها را نگاه میکنند ، هر بار که بحث های این چنینی پیش میاد میبینید که گاهی در نیمه شب ها بیشتر از 100 کاربر مهمان در حال مشاهده تاپیک هستند ، به همین خاطر چند ماه قبل نوشته بودم که هر چیزی را در تاپیک عنوان نکنید ( از جمله رضایت مندی یا سرعت خوب ) ، چون تجربه ثابت کرده آقایون میگردند ببینند کجا را هنوز خراب نکردند !
    اتفاقی که برای بسته ی شبانه افتاده را چندماه قبل پیش بینی کرده بودم و میدونستم دیر یا زود این شبانه برداشته خواهد شد ، چندماه قبل برای دو سه روزی هم برداشتند که بعد از بالا گرفتن بحث ها در همین تاپیک ، بسته را برگردوندند !

ما الان نمیتونیم به دیگران بگیم تحریم کنید ، به دو دلیل . اول اینکه شاید کسی نیاز مبرمی داشته باشه و چاره ای هم نداشته باشه و دوم اینکه ما ایرانی جماعت در قد و قواره ی تحریم کردن نیستیم ! یه زمانی هم ملت مثلا پراید 7 تومانی که 10 شده بود را تحریم کردند ، چه اتفاقی افتاد ؟ خودروساز فروش اقساطی گذاشت و ملت عنان از کف بریدند و دوان دوان و شتابان پرایدها را خریدند ! نتیجش اتفاقاتی مثل تصادف بهبهان و داستان ایربگ و خودروسازی که میگه استاندارد است ! و خب وقتی ملت میخرند و هر خانواده ی 4 نفره میخوان 4 تا خودرو داشته باشند همینه دیگه ! خودروساز هم با هر کیفیتی میسازه و میفروشه

من با دلیل نوشتم به 195 شکایت نکنید که نتیجه ای نداره و این اپراتورها خیلی گردن کلفت تر از چیزی هستند که در مخیله شما بگنجه ! خب دوستان رفتند و شکایت کردند ، نتیجه چه شد ؟
    همون 450 گیگ را به 100 گیگ ویرایش کردند ! ان شا اله دوستان خوش بین فهمیده باشند اینجا نروژ و دانمارک و سوئد نیست ! اینجا وطنم ای شکوه پابرجا ، ای عقب مانده در کل این دنیا

من خودم TD-LTE ایرانسل دارم ، دو سال قبل یک هفته مانده به عید افزایش قیمت داشت ، مودم را یکسال از برق کشیده و تحریم کردم ! ایرانسل دو بسته ی یکساله را با 80 درصد تخفیف پیشنهاد داد و خریدم و استفاده کردم دوستان دیگر هم تحریم کردند ؟ خیر ! گفتند پول داریم ! میدهیم و میخریم و ... لق دیگران

شما هم به جای همراه اول و ایرانسل و سایپا و ایران خودرو و فلان و بهمان باشید ، وقتی جنس بی کیفیت و گران شما را خروار خروار بخرند و ببرند ... خب میفروشید ، هر روز گرانتر ازدیروز
    این قضیه ی خودخواهی مردم ایران برای دیروز و امروز نیست . صادق هدایت اون زمان می گفت ایرانی ها منافع شخصی رو به منافع جمعی ترجیح میدن . سر قضیه ماشین ها هم دقیقا همین بود یه کمپین راه افتاده بود که مردم 7 ماه خرید ماشین رو بایکوت کردن و داشت به جایی میرسید که ایرانخودرو و سایپا کلا جمع کنند . ولی خب از اونجایی که دولت این مردم رو خوب میشناسه شروع به فروش قسطی کرد یادمه مردم چه کردند تا ثبتنام کنند . این مملکت نه به خاطر حکومتش بلکه به خاطر مردم خودخواه بی سواده تنبل که حاضر نیستن حتی سالی یک کتاب بخونن هیچ وقت درست نمیشه
    شما یه نگاه اجمالی به خانوم های ایرانی این دوره بکن همشون کوتاهه بسیار بد اندام . حتی حاضر نیست واسه خودشون ورزش کنن فقط قل می خورن تو این فست فود تو اون فست فود. ایرانی فقط شکم و زیر شکم . دوستان ایران به خاطر نوع مردمی که داره هیچ وقت درست نمیشه . اگه می تونید جوونیتونو بردارید از این مملکت فرار کنید . من خودم راضی شدم متاسفانه برم آنکارا زندگی کنم

19. 3 کاربر از mehdi_cd2005 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •