تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1254 از 1319 اولاول ... 25475411541204124412501251125212531254125512561257125812641304 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,531 به 12,540 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

کاربر فعال معرفی لیچر و آپلودسنتر vahidcorleone's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

حالا یه چیز جالب بگم
    با همون فرکانس پریشب، دیشب سرعتش روی 250 کیلوبایت بود
    ایندفعه روی تجمیع 2800 محدود نشد
    2600 دیگه؟ فکر کنم اشتباه تایپی بوده.

2. این کاربر از vahidcorleone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

2600 دیگه؟ فکر کنم اشتباه تایپی بوده.
    بله
    منظورم 2600 بود

4. این کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پسر امشب هم سرعتم من افتضاحه. آخه برای من دو روز درمیان محدود نمیشد، امشب نوبتش بود. فکر کنم اینا از هر جا که بتونن میخوان پول بکنند ولو اینکه یک نفر که با یک بسته شبانه کارش راه میافتاد حالا باید 4-5 بسته بخره تا همونقدر مصرف کنه. برای اینا میشه انگار 4 تا منبع درامد جدید.

6. این کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

پسر امشب هم سرعتم من افتضاحه. آخه برای من دو روز درمیان محدود نمیشد، امشب نوبتش بود. فکر کنم اینا از هر جا که بتونن میخوان پول بکنند ولو اینکه یک نفر که با یک بسته شبانه کارش راه میافتاد حالا باید 4-5 بسته بخره تا همونقدر مصرف کنه. برای اینا میشه انگار 4 تا منبع درامد جدید.
    مگه میشه بسته شبانه رو قبل از اتمام موعدش، دوباره خرید؟ ایکاش اینطوری باشه و دردشون این باشه. ولی من چندبار تست کرده بودم نمیشد میگفت از زمانش مونده.

8. این کاربر از vahidcorleone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان بنظر همگی به 195 شکایت کنیم نگید اثر نداره قطعا یک شکایت خاص که تکرار بشه مجبورن ترتیب اثری بدن ی حداقل بپذیرن و مانند الان انکار نکنند که نه مشکلی نیست این شکایت پایه و اساس داره چون در بسته شبانه قید شده تا سقف مصرف منصفانه با حداکثر سرعت قادر به استفاده خواهید بود و اینا دارن پیش از رسیدن به سقف مصرف منصفانه محدود می‌کنن شکایت هم باید بر همین اساس باشه

10. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز ms368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من شب اول با سرعت متغیر بین ۳ تا ۶ مگ
    دیشب هم دومین شب بود که سرعت دانلود بین ۳۰۰ کیلو تا ۱ مگ بود
    دوستانی که دانلود میکنن، یه شب درمیون سرعت محدود میشه یا کلا فرق داره ؟

12. 2 کاربر از ms368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مگه میشه بسته شبانه رو قبل از اتمام موعدش، دوباره خرید؟ ایکاش اینطوری باشه و دردشون این باشه. ولی من چندبار تست کرده بودم نمیشد میگفت از زمانش مونده.
    نه منظورم اینه که طرف مجبور بشه چند تا سیمکارت اعتباری بگیره بعد با گوشیهای مختلف مصرف کنه.

من شب اول با سرعت متغیر بین ۳ تا ۶ مگ
    دیشب هم دومین شب بود که سرعت دانلود بین ۳۰۰ کیلو تا ۱ مگ بود
    دوستانی که دانلود میکنن، یه شب درمیون سرعت محدود میشه یا کلا فرق داره ؟
    برای همه فرق میکنه. برای من سرعت دو روز درمیون ازاد میشه ولی روزی که ازاد نمیشه از 256 کیلوبایت بالاتر نمیره. تازه همون هم که میگم ازاد میشه باید نصف شب مودم رو از USB خارج کنم و دوباره وصل کنم تا سرعت درست بشه. یعنی برای من رو یک کاری کردن که اصلا نتونم استفاده کنم. لامصب چقدر هم سرعت 2 مگ و 200 کیلو باهم فرق داره. با سرعت 2 مگ کلیپهای یوتیوب تو چند دقیقه دانلود میشه ولی با 200 کیلو گاهی 1 ساعت طول میکشه دانلود بشه.

14. 2 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

کلا اینگاری نود درصد پهنای باند رو محدود میکنن برای شما سرعت دو مگ بوده شده دویست کیلوبایت برای من ده مگ بوده شده یک مگ و فعلا هم سه روزه همون یک مگ قفل شده. چنین سرعتی شاید برای استفاده معمولی بد نباشه حتی یوتیوب هم با حداکثر کیفیت استریم میکنه اما برای دانلود سنگین نه ارزش برق مصرف کردن روهم نداره با سرعت یک مگ ساعتی چهار گیگ میشه دانلود کرد حالا یک بازی که هشتاد گیگ هست بیست ساعت طول میکشه. ایرانسل هم که کلا ول معطله برای امتحان دیشب بسته یکروزه نامحدودش که داخلی هست رو گرفتم چون سایتی که بازی دانلود میکنم هم داخلی هست لینک اولی رو با سرعت حدود چهار مگ تو دانلود منیجر دانلود کرد دومی دیگه اصلا متصل نمیشد اومدم سایت رو باز کنم تا لینک رو رفرش کنم خطای dns میداد اصلا بازش نمیکرد کلا بیخیال ماجرا شدم و خاموش کردم نمیدونم این بسته داخلی دیگه چه صیغه ای هست وقتی سایتهای داخلی بزرگی مثل p30dayرو پوشش نمیده احتمالا از سایت حوزه علمیه قم که قرار نیست دانلود کنیم! فکر کنم مجبورم با اینترنت خونه دانلود کنم قیمتش بیشتره 150 گیگ شبانه یکماهه رو مخابرات میده 25 تومن چون من vdsl دارم سرعتم بد نیست به پای همراه اوله نمیرسه اما روی 40 مگ خط رو بستن و تو دانلود منیجر حدود 4/5 مگ سرعت میده

16. 2 کاربر از arsinn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

حالا یک چیزه عجیبتر بگم. دیشب که داشتم از یوتیوب دانلود میکردم دیدم تمام نرم افزارهای سنجش اینترنت مثل DuMeter و Networkx دارن سرعت رو 250 نشون میدن ولی IDM داره با سرعت 126 دانلود میکنه(نصف سرعت). رفتم تو Resmon دیدم پهنای باند اشغال شده فقط مربوط به IDM هست و اتفاقا 250 هم هست. یعنی تنها بخشی که متفاوت با بقیه بود IDM بود. قندشکن رو خاموش کردم و لینک یوتیوب رو بردم تو یک سایتی که ق*یلتر نبود لیچ کردم دیدم سرعت دانلود به 250 تو IDM رسید. اینم بگم وقتی سرعت 125 بود تو IDM، زمان باقی مانده رو نوشته بود 4 ساعت و وقتی سرعت دانلود بدون قندشکن رفت روی 250 ، زمان باقی مانده رو نوشته بود 2 ساعت. یعنی وقتی با قندشکن دانلود میکردم نصف پهنای باندم پرت میشد که اصلا نمیتونم توضیحی براش پیدا کنم.

18. این کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوستان دیروز رفتم و سیمکات رایتل خریدم و بسته دانلود نامحدود 3 تا 9 صبح رو فعال کردم که مصرف منصفانه 150 گیگ داره ولی الان دارم با سرعت متوسط 7-8 مگ بر ثانیه دانلود می کنم هر چند ظاهرا اینم اکانتینگش کار نمی کنه و از حجم شبانه که تو پنل زده 150 گیگ کم نمی کنه ولی حتی اگه کمم کنه باز مقرون به صرفه ست. فقط اینکه این سرویس تو سایتش هست و تو پنل مای رایتل نمیاره. خلاصه اگه رایتل تو مکانتون آنتن دهی مناسبی داره استفاده کنید.

20. 3 کاربر از vahidcorleone بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •