تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1250 از 1319 اولاول ... 25075011501200124012461247124812491250125112521253125412601300 ... آخرآخر
نمايش نتايج 12,491 به 12,500 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام
    داداش نزدیک دکلی چیزی هستی سرعتت اینقدره؟
    سلام
    با دکل حدود 300 متر فاصله داریم و خونه هم 1 طبقه هست

2. 2 کاربر از komail7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

چرا همراه اول شبانه سرعت اینقدر کم شده ؟ دفعه قبلها میزدم سرعت دانلود تا 6 7 مگ میرفت ، جدیدا طرح زدم بزور به 500 کیلوبایت میرسه !

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

بسته شبانه ای که داشتم یک هفته قبل به پایان رسید و حداقل دو برابر حجم تعریف شده دانلود داشتم بدون قطع شدن یا افت سرعت ، در رابطه با سرعت نکته ای که حتما میدونید و لازم هست یادآوری بشه
    سرعت دانلود شما بستگی زیادی داره به لینکی که ازش دانلود میکنید و استفاده کردن یا عدم استفاده از وی پی ان و یا هر برنامه ی گذر از محدودیت

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام،

اینترنت بسته عادی سیم کارت دایمی همراه اول چرا سرعتش از 2 مگ بالاتر نمیره؟ قبلا 24 مگ بود. مرکز تندگویان. ساعت 5 عصر. 4 خط آنتن پر هستش و روی 4.5G هم هست.

ویرایش: پشتیبانی گفت سیم کارت رو توی یه گوشی دیگه امتحان کن که کردم و یه کوچولو سرعت بالاتر رفت فقط. گفت برو خیابون بالاتر یا پایین تر که نمیتونم برم. در آخر گفت برو مرکز مخابراتی که سیم کارت رو تست کنن.

کار دیگه ای میشه کرد؟

سیم کارت رو با الکل هم تمیز کردم فرقی نکرد.
    Last edited by test84; 15-11-2021 at 18:36.

پروفشنال Iman799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سلام،

اینترنت بسته عادی سیم کارت دایمی همراه اول چرا سرعتش از 2 مگ بالاتر نمیره؟ قبلا 24 مگ بود. مرکز تندگویان. ساعت 5 عصر. 4 خط آنتن پر هستش و روی 4.5G هم هست.

ویرایش: پشتیبانی گفت سیم کارت رو توی یه گوشی دیگه امتحان کن که کردم و یه کوچولو سرعت بالاتر رفت فقط. گفت برو خیابون بالاتر یا پایین تر که نمیتونم برم. در آخر گفت برو مرکز مخابراتی که سیم کارت رو تست کنن.

کار دیگه ای میشه کرد؟

سیم کارت رو با الکل هم تمیز کردم فرقی نکرد.
    سلام,

اونجا چند وقته یک دکل 30 متری زدن تو آتش نشانی گند زدن تو سیگنال اون حوالی.

7. این کاربر از Iman799 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام,

اونجا چند وقته یک دکل 30 متری زدن تو آتش نشانی گند زدن تو سیگنال اون حوالی.
    خیابون های بالا و پایین هم تست کردم همین وضعه. رفتم یه دفتر پیشخوان همراه اول ولی اونجا خوب بود و به 10 مگ میرسید. شکایت کردم 195 ببینم چی میشه. اینقدر کمه که همین 1 گیگ دوشنبه سوری رو هم نمیتونم حتی استفاده کنم.

9. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

جواب دادن که برای سرعت 4جی حداقلِ سرعت 2مگابیت هستش، اگه کمتره اسکرین شات بگیرین بفرستین.

:/

11. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mehr1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    هر جایی که یاد خدا باشد

پيش فرض

خیابون های بالا و پایین هم تست کردم همین وضعه. رفتم یه دفتر پیشخوان همراه اول ولی اونجا خوب بود و به 10 مگ میرسید. شکایت کردم 195 ببینم چی میشه. اینقدر کمه که همین 1 گیگ دوشنبه سوری رو هم نمیتونم حتی استفاده کنم.
    سلام ، حکایتی در باب شکایت و ناکامی در رسیدن به عدالت
    زیر گنبد کبود ، چند سال قبل بنده و تعداد زیادی از دوستان این فروم وایمکس مبین نت داشتیم ، انگیزه ی ما از گرفتن بسته های گران قیمت وایمکس مبین نت فقط و تنها استفاده از اینترنت شبانه رایگان بود .
    شبانه رایگان 4 یا 5 ساعت بود و بهترین اینترنت هم 2 مگابیت ، یعنی در بازه ی رایگان کلا 4 تا 5 گیگ امکان دانلود کردن ( سرعت 250 کیلوبایت در ثانیه )
    روزی وایمکس مبین نت در حرکتی ناجوانمردانه ، شبانه رایگان را حذف کرد ! ما بودیم و مودم و تعرفه های گران و شبانه ای که حذف شده بود
    در حرکتی هماهنگ همگی به 195 شکایت بردیم ( بیشتر از 100 نفر همزمان شکایت کردیم )
    چند روز بعد ، فقط یک خانمی با تمام ما تماس گرفت و گفت مشکل حل شد ؟! گفتیم نه !
    مبین نت شبانه را برداشت و زور ما هم مثل همیشه به آقایون گردن کلفتِ دزد نرسید
    بالا رفتیم ماست بود ، قصه ما راست بود ! زیر گنبد کبود حرفی جز نفرین کردن نموند !

نتیجه اخلاقی : وقت خودتون را با 195 و در راه عدالت خواهی تباه نکنید که بیشتر تحقیر خواهید شد .

13. این کاربر از mehr1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دلیل اینکه با +4G دارم 200 کیلوبایت سرعت دانلود میگیرم رو کسی میدونه؟
    داخل Speedtest اول سرعت بالاست ولی سریع میاد پایین و محدود میشه
    بسته نامحدود شبانه دارم و زیر 20 گیگ تا الان دانلود کردم پس نمیشه گفت محدودیت گذاشتن روش به خاطر دانلود
    خواستم بذارم روی حالت 3g تا سرعت رو تست کنم دیدم هر چی عوض میکنم تغییر نمیکنه و همون LTE/3g/2g میمونه!
    دستی باند رو تغییر دادم ولی در بهترین حالت میشد همین 200 کیلوبایت و نه بیشتر!
    Last edited by S M Λ S Ħ; 23-12-2021 at 11:05.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

دلیل اینکه با +4G دارم 200 کیلوبایت سرعت دانلود میگیرم رو کسی میدونه؟
    داخل Speedtest اول سرعت بالاست ولی سریع میاد پایین و محدود میشه
    بسته نامحدود شبانه دارم و زیر 20 گیگ تا الان دانلود کردم پس نمیشه گفت محدودیت گذاشتن روش به خاطر دانلود
    خواستم بذارم روی حالت 3g تا سرعت رو تست کنم دیدم هر چی عوض میکنم تغییر نمیکنه و همون LTE/3g/2g میمونه!
    دستی باند رو تغییر دادم ولی در بهترین حالت میشد همین 200 کیلوبایت و نه بیشتر!
    سمت ما هم همین طور هست 4G+plus میشه از 3 باند دیتا میگیره میشه 300 الی 400 کیلوبایت
    فکر کنم فیبرنوری نیستش این جوریه به همراه اول زنگ زدیم چند نفر بازم کاری نکردن کلا همراه اول اینترنت استفاده نمیکنم ولی ایرانسل سرعت خیلی خوبه سمت ما

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •