تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1140 از 1319 اولاول ... 140640104010901130113611371138113911401141114211431144115011901240 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11,391 به 11,400 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

ن اخه یعنی چی
    پول بدی بعد اینطوری باشه؟
    باو حداقل یه توجی معمولی بذار دم دست
    اینترنت پیش کشت
    شکایت زدم !
    منتظر جوابم
    البته من وکیل مدافع همراه اول نیستم ولی خب شاید واقعا ایراد دیگه ای هم باشه، هرچند احتمال قوی تر همونیه که شما گفتید.

من که اصلا تا حالا بسته ی شبانه نگرفتم، دیشب هم با همون ترافیک رایگان بسته ی خودم که 2 گیگ دانلود کردم سرعتش بدک نبود، حدود 52 که البته تا 70 هم گاهی اینجا میکشه.

شکایت هم که ضرر نداره ولی بد هم نیست با 9990 قبلش تماس بگیرید.

کلا سر باید یه جوری گرم بشه دیگه وگرنه مردم به مسائلی فکر میکنن که نباید بکنن... .

2. 2 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

البته من وکیل مدافع همراه اول نیستم ولی خب شاید واقعا ایراد دیگه ای هم باشه، هرچند احتمال قوی تر همونیه که شما گفتید.

من که اصلا تا حالا بسته ی شبانه نگرفتم، دیشب هم با همون ترافیک رایگان بسته ی خودم که 2 گیگ دانلود کردم سرعتش بدک نبود، حدود 52 که البته تا 70 هم گاهی اینجا میکشه.

شکایت هم که ضرر نداره ولی بد هم نیست با 9990 قبلش تماس بگیرید.

کلا سر باید یه جوری گرم بشه دیگه وگرنه مردم به مسائلی فکر میکنن که نباید بکنن... .
    داداش زور از اینجا میاد ک زنگ میزنی 40 هزار نفر پشت خط ان ادم میدونه هیچکی پشت خط نیست سریع وصل نمیکنن و الافی داره
    ایمیل زدم به 9990 ولی جوابی ندادن
    شکایت زدم تماس گرفتن گفتن بررسی میکنیم!
    ایراد دیگه ای هم نیست چون من قبلش همه چیو چک میکنم
    تا چند گیگ اول خیلی سریع و پر سرعت هس عکس و شات هم دادم میتونی ببینی
    بعد از دانلود رگباری محدود میکنه! تا صبح فردا حتی 12 ظهر هم همینطوریه ! خط و گوشی دیگه هم تست کردم مشکلی نداشته!

یه تایمی هم یهو منطقمون انتنش میپرید ن تنها خط و گوشی من واسه همه ک تو این منطقه بودن
    تماس گرفتم 9990 گفتن بررسی میکنیم بعد تماس گرفتن گفتن مشکل از سایت و لینکهامون هست تو هفته اتی درست میشه
    ک دیگه مشکل رفت تا اینکه این بسته با این محدودیت هارو من دیدم
    Last edited by MMDFullHD; 14-03-2019 at 01:46.

4. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

داداش زور از اینجا میاد ک زنگ میزنی 40 هزار نفر پشت خط ان ادم میدونه هیچکی پشت خط نیست سریع وصل نمیکنن و الافی داره
    بعد از دانلود رگباری محدود میکنه! تا صبح فردا حتی 12 ظهر هم همینطوریه ! خط و گوشی دیگه هم تست کردم مشکلی نداشته!

یه تایمی هم یهو منطقمون انتنش میپرید ن تنها خط و گوشی من واسه همه ک تو این منطقه بودن
    تماس گرفتم 9990 گفتن بررسی میکنیم بعد تماس گرفتن گفتن مشکل از سایت و لینکهامون هست تو هفته اتی درست میشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من اگه بخوام خلاصه و خودمونی بگم، باید بگم که تو این مملکت تا موی دماغ اینا نشید و از سماجت ذله شون نکنید کارتون رو راه نمیندازن.

متاسفانه شرایط جالبی نیست ولی خب فعلا باید ساخت دیگه.

چند روز پیش من زنگ زدم 9990 اپراتور سریع جواب داد، ولی خب یه دفه که تو همراه من زده بودم باهام تماس بگیرم انقدر مدت ها بعد زنگ زدن که اصلا یادم رفته بود واسه چی زنگ زده بودم.

بعیده اپراتور ها رو بر اساس مشکل تقسم بندی کنن، شاید هم بکنن نمیدونم ولی من که زدم نگفت برای چی کی رو بگیر و سریع وصل شد.

الان من خودم روی یکی از سیم هام که گوشی ش 3 جی داره فقط و از دیتاش استفاده میکنم، سرعتم نهایتش 4 مگه. هرچی هم گوشی رو جا به جا کردم مثل قبل که تا 11 مگ هم میکشید و واسه کار من بس بود نشد.

تنها راه رسیدن به خواسته خوردن مخشونه و بس، که البته واسه مخ خود ما هم بی تاثیر نیست... .

6. 4 کاربر از cool11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه error403's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوستان کسی با دانلود از تورنت مشکل داشته این چند شب؟ با بسته نامحدود شبانه.

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

9. این کاربر از saeexx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2016
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دوستان دوشنبه سوری بهم ۱۰۰ گیگ اینترنت هدیه داده امروز دوشنبه هست دیگه اما اینترنتم متصل نمیشه کد استعلام هم میزنم میگه ۱۰۰ گیگ از ساعت ۵ تا ۱۷ فعاله اما نت ندارم شماهم این مشکلو دارید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

داره خودمونی میشه OLK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    شمال

پيش فرض

دوستان دوشنبه سوری بهم ۱۰۰ گیگ اینترنت هدیه داده امروز دوشنبه هست دیگه اما اینترنتم متصل نمیشه کد استعلام هم میزنم میگه ۱۰۰ گیگ از ساعت ۵ تا ۱۷ فعاله اما نت ندارم شماهم این مشکلو دارید؟

سلام

هدیه امروز مشخص میشه ولی زمان استفادش روز بعد از 5 صبح تا 5 عصر هست. یعنی برای من که دو ماه اخیر و این ماه اینطور نوشته تو پیامک.

12. این کاربر از OLK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال saeexx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

خوب شانسی داری
    من بار اول ۱ گیگ
    الانم ۵ گیگ

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

بسته های اینترنت فیروزه ای برای خرید با امتیازها، خیلی محدود شدن

صبح دیدم 30 روزه 5گیگ رو زده 450 امتیاز

15. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عیدی همراه اول به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکان خود عیدی می دهد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می دهد.

در طرح «عیدی ۹۸» همراه اول که از نخستین روز فروردین آغاز و تا پایان روز سه شنبه ۱۳ فروردین ۹۸ اجرا می شود، تمامی مشترکان دائمی و اعتباری می توانند با شماره گیری کد دستوری #۹۸* که به منزله ثبت نام در این طرح است، به صورت تصادفی یکی از مبالغ ۱۰، ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ یا ۵۰۰ هزار ریالی را عیدی بگیرند.

این بسته عیدانه که به صورت رایگان برای مشترکین فعال می شود، در قالب اعتبار داخل شبکه همراه اول بوده و مشترکین می توانند برای مکالمه و پیامک داخل شبکه همراه اول یا اینترنت موبایل، از آن استفاده کنند.
    در این طرح امکان خرید بسته یا استفاده از سرویس های ارزش افزوده، تماس های رومینگ، خارجه و تلفن ثابت، با اعتبار عیدی امکان پذیر نیست.
    با وجود اینکه مشترکان تنها برای یک بار امکان ثبت نام و دریافت بسته عیدانه را در طول بازه زمانی مذکور دارند، اما ممکن است براساس رفتار مصرفی، برای برخی از مشترکین علاوه بر بسته های اعتبار، یک گیگابایت اینترنت نیز ارائه شود که باز هم مهلت استفاده از آن از زمان فعالسازی تا روز سیزدهم فروردین است.

مشترکانی که علاقه مند به فعالسازی این بسته هستند باید کد دستوری #۱*۹۸* را شماره گیری کنند.

استعلام بسته هدیه هم از طریق کد دستوری #۰*۹۸* امکانپذیر است؛ همچنین جهت دریافت راهنما می توان از کد دستوری #۹*۹۸* استفاده کرد.

17. این کاربر از Mana5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •