تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1059 از 1319 اولاول ... 5955995910091049105510561057105810591060106110621063106911091159 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,581 به 10,590 از 13182

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

آخر فروم باز enimonte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام

دوستان من یه بسته یکماه شبانه 1 تا 11 روز 13 خرداد خریداری کردم و پیام اومد که تا 13 تیر فعال هست . امروز پیام اومده که بسته شما پایان یافت !!!!

در صورتی که قرار بود 450 گیگ باشه و من حتی 50 گیگ هم دانلود نکردم .. پشتیبانی 9990 هم اصلا کسی جواب نمیده

شما این مشکل رو نداشتید ؟؟؟
    سلام

دیشب همین اتفاق برای من افتاد الان توی سامانه 195 شکایت کردم.
    در عرض یک ساعت طرح من تمام شد و 1200 مگ از طرح روزانه ام کم شد.
    یک طرح 3 ساعته ایرانسل گرفتم که اون هم 2 گیگ دانلود نکرد
    یکی از یکی دزدتر

2. 3 کاربر از enimonte بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

بسته ویژه اینترنت برای مشترکین همراه اول
    طرح اینترنت رمضان ویژه مشترکین همراه اول تا آخر ماه مبارک رمضان اجرا می شود.
    به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در این کمپین که از ۱۰ خرداد ماه اجرا می شود، مشابه بسته های اینترنت همراهی به هریک از مشترکین، بسته ای هدیه داده می شود. بسته پیشنهادی به مشترکین بنا به الگوی مصرف آنها طراحی شده و شامل بسته های سه ماهه، یک ماهه و هفتگی است.
    این کمپین شامل افرادی است که در حال حاضر از اینترنت همراه استفاده نمی کنند و یا اگر از اینترنت استفاده می کنند، بسته فعال ندارند. هدیه ها برای برخی شامل بسته رایگان با حجم های مختلف یک ماهه یا یک هفته ای و برای برخی شامل بسته هایی با ۱۵ الی ۵۰ درصد تخفیف خواهد بود.
    در این طرح، بسته هایی که دارای رزرو خودکار هستند، رزرو خودکار آنها، بسته آلفا+ ۳۰ روزه با حجم ۲ گیگ+۲ گیگ هدیه شبانه به قیمت ۱۲ هزار تومان است. همچنین در زمان خرید این بسته ها دارا بودن بسته رزرو به مشترک اطلاع داده شده و از وی تایید گرفته می شود.
    مشترکین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال اپراتور اول به نشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنند.
    اون بسته رزروشو که 12 تومنه نمیشه کنسل کرد؟
    واسه من بسته 1 ماهه 1 گیگ 7600 تومن خریداری شد با رزرو همین بسته 2 گیگ 1 ماه 12 تومن
    ولی میخوام اون بسته رزروشو کنسل کنم *100*8# رو که میگیرم میگه بسته شما مشمول لغو تمدید نمی باشد!

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

واسه من بسته 1 ماهه 1 گیگ 7600 تومن خریداری شد با رزرو همین بسته 2 گیگ 1 ماه 12 تومن
    ولی میخوام اون بسته رزروشو کنسل کنم *100*8# رو که میگیرم میگه بسته شما مشمول لغو تمدید نمی باشد!
    دوست من اینها جایی نمیخوابن که آب زیرشون بره

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

جواب شکایت من از همراه اول

باسلام مشترك گرامي طي بررسي صورت گرفته مبلغ 316000ريال افزايش شارژ طي 72ساعت كاري صورت ميپذيرد.باتشكر

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

این اسمش طرحه شما که نمیتونی طرحی که خودشون انتخاب کردن رو تغییر بدی...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

جواب شکایت من از همراه اول

باسلام مشترك گرامي طي بررسي صورت گرفته مبلغ 316000ريال افزايش شارژ طي 72ساعت كاري صورت ميپذيرد.باتشكر
    احتمالا مشکل حساب شما هم درست میشود و مبلغو بصورت شارژ برمیگردونن که شما دوباره برای فعال سازی این بسته اقدام کنید

8. این کاربر از xshya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

فکر نکنم راهی وجود داشته باشه
    دیروز یکی تو تلگرام و بقیه پیام رسانا گفته بود کد دستوری*100*2*6*5*1#بزنید بسته یکساله مجانی فعال میشه و اینقدر ادم فرصت طلب پیدا شد وزدند و نتیجش این شد که برای سیم اعتباری کنسل شد چون موجودی نداشتن ولی واسه سیم دائمی فعال شد ورفت رو قبضشون.بنده خداها فکر کردن باگه ولی نمیدونستن که ترفند خودشونه
    ظاهرا قراره بستش لغو شه و‌هزینش برگشت بخوره

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

احتمالا مشکل حساب شما هم درست میشود و مبلغو بصورت شارژ برمیگردونن که شما دوباره برای فعال سازی این بسته اقدام کنید
    حدودای ساعت 5 حسابم شارژ شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    گوشي من الجي Q6 هست که توي سايتش زده از volte پشتيباني ميکنه. کد فعال سازي رو زدم همراه اول پيامک فرستاد که سرويس يراي من فعال شده. اما توي تماس تغييري نمي بينم. چطوري بايد اين قابليت کامل فعال بشه؟

12. این کاربر از mahtoo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

این اینترنت رایگان 3 تا 7 صبح در فصل تابستان هم ادامه داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •