تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: تفاوت اندازه ی صفحه ی نمایش لپتاپ 15 اینچی با اولترابوک 13 اینچی برای یک مهندس عمران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض تفاوت اندازه ی صفحه ی نمایش لپتاپ 15 اینچی با اولترابوک 13 اینچی برای یک مهندس عمران

سلام به همه ی دوستان.میخواستم بدونم اندازه ی 13 اینچی برای کارهایی مثل نقشه کشی و به طور کلی کارهای عمرانی مناسبه؟و اینکه ارزش داره به خاطر صفحه کلید عددی لپ تاپ های 15 اینچی از وزن کم اولترابوک ها گذشت؟ممنون

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان.میخواستم بدونم اندازه ی 13 اینچی برای کارهایی مثل نقشه کشی و به طور کلی کارهای عمرانی مناسبه؟و اینکه ارزش داره به خاطر صفحه کلید عددی لپ تاپ های 15 اینچی از وزن کم اولترابوک ها گذشت؟ممنون
    لصلا الترا بوک ها در پردازنده هاشون از سری U استفاده میشه که توان کافی برای اجرای اون برنامه ها رو نداره چه برسه به نمایشگر.
    ضمن اینکه سایز نمایشگر مهم نیست رزولوشن مهمه اگر FHD یا HD+ باشه خوبه ولی همه چیز به شدت ریزه.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

بستگی داره اولترابوک چه مشخصاتی داشته باشه معمولاً به دلیل کاهش وزن و ضخامت و افزایش توان باتری و سخت افزار کم مصرف اولترا بوک گفته میشن
    ولی در مورد محصولات اپل بحث فرق میکنه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوست عزیز با حرف شما ب نتیجه درستی نمیرسید شما باید ی لپتاپ ۱۳ رو دست بکیرید ببیند راضیتون میکنه یا نه..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

یعنی شما میگید پردازنده های سری u مناسب نقشه کشی نیستن؟ حتی اگه 4500u باشه؟ اخه لپ تاپایی که پردازنده ی 4 هسته ای دارن اکثرا بالای 2.5 کیلو وزن دارن و واسه حمل ونقلمشکل ایجاد میکنن.مثلا toshiba satellite
    S50-B-11J هم وزنش کمه هم 15 اینچه.یه ssd همروش بندازی یه جورایی میشه گفت میشه اولترابوک.اما macbook pro 13 retina با اینکه صفحش رتیناس رزولوشنش هم بالاس.عینک نمیخواد واسش؟!!!!!چون به نظرم باید همه چی خیلی ریز دیده بشه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

یعنی شما میگید پردازنده های سری u مناسب نقشه کشی نیستن؟ حتی اگه 4500u باشه؟ اخه لپ تاپایی که پردازنده ی 4 هسته ای دارن اکثرا بالای 2.5 کیلو وزن دارن و واسه حمل ونقلمشکل ایجاد میکنن.مثلا toshiba satellite
    S50-B-11J هم وزنش کمه هم 15 اینچه.یه ssd همروش بندازی یه جورایی میشه گفت میشه اولترابوک.اما macbook pro 13 retina با اینکه صفحش رتیناس رزولوشنش هم بالاس.عینک نمیخواد واسش؟!!!!!چون به نظرم باید همه چی خیلی ریز دیده بشه
    خیلی مناسب نیست مثلا من با دل 5010 i7 کتیا اجرا میکنم جونش بالا میاد
    چقدر میتونی هرینه کنی؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

4 تومن.حالا 200-300 هم بیشتر شد اشکال نداره.البته اگه لپ تاپ مورد نظر ssd نداشته باشه خودم بهش اضافه میکنم که جمعا همون حدودای 4 تومن باشه خوبه
    Last edited by mehran_i9100; 12-08-2014 at 23:56.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بستگی داره اولترابوک چه مشخصاتی داشته باشه معمولاً به دلیل کاهش وزن و ضخامت و افزایش توان باتری و سخت افزار کم مصرف اولترا بوک گفته میشن
    ولی در مورد محصولات اپل بحث فرق میکنه
    در مورد اپل هم هیچ فرقی نمیکنه. پردازنده رو شرکت اینل میسازه و اپل یا هر شکرت دیگه فقط زحمت مونتاژ میکشند و چیدن قطعات و قاب و ...
    اپال هم یک برنده با تبلیغات بیشتر همین.

دوست عزیز با حرف شما ب نتیجه درستی نمیرسید شما باید ی لپتاپ ۱۳ رو دست بکیرید ببیند راضیتون میکنه یا نه..
    حرفت درسته ولی 13 اینچی یا 17 اینچی تفاوتی توی دیدن عکس نداره ولی وقتی بخواد تایپ کنه یا مثلا توی تولبار ها باشه اون موقع مشکل ساز میشه براش. میخوام بگم درسته با دست گرفتن یه چیزایی دستش میاد ولی همه چیز نه. قطعا توی 13 اینچ با رزولوشن FHD برای کار با برنامه های حرفه ای مشکل برخورد میکنه.

4 تومن.حالا 200-300 هم بیشتر شد اشکال نداره.البته اگه لپ تاپ مورد نظر ssd نداشته باشه خودم بهش اضافه میکنم که جمعا همون حدودای 4 تومن باشه خوبه
    نیازی به هزینه این مقدار نیست. شما کارتون با کمتر هم قابل انجامه. فقط باید بفرمایید ملاک هاتون چیه. یعنی مثلا بازی هم میکنید؟ حمل نقل زیادی دارید؟ کلا یک شرح انتظارات و کاربردهابفرمایید که بشه کمک کرد.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

اما macbook pro 13 retina با اینکه صفحش رتیناس رزولوشنش هم بالاس.عینک نمیخواد واسش؟!!!!!چون به نظرم باید همه چی خیلی ریز دیده بشه
    دوست عزیز روی مک اینطوری نیست که شما اگر رزلوشن رو پایین بیاری کیفیت افت کنه مثلا 4 تا عکس زیر رو نگاه کن
    همشون از مدل رتینا 13 اینچی هستن اما میبینی که کیفیت افت نکرده فقط اندزها تغییر کرده

Last edited by HOJ-JAT; 13-08-2014 at 09:31.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

زیاد اهل بازی نیستم.مهمترین ملاکم کیفیت صفحه نمایش(به صفحه ی مات عادت کردم و چون چشم رو هم کمتر اذیت میکنه پس مات باشه بهتره نباشه هم مهم نیس) و وزن مناسب و قدرت کافی واسه نرم افزارای عمرانه.باتری هم خوب باشه که چه عالی.و اینکه تاچ پدش خیلی خوب باشه چون حوصله ی استفاده از موس رو ندارم!کسی بم نگفت صفحه کلید عددی واسه این کار(نقشه کشی و رندر و اینجور چیزا) ضروریه یا نه؟چون تازه میخوام این کارو شرو کنم زیاد اطلاعات ندارم.راستی یا ssd 256 داشته باشه یا قیمتو طوری در نظر بگیرید که بتونم یکی روش بندازم.قیمتم که گفتم کلا تا 4 تومن هر چی کمترم باشه بهتر! مرسی
    Last edited by mehran_i9100; 13-08-2014 at 14:58.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •