تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: تفاوت اندازه ی صفحه ی نمایش لپتاپ 15 اینچی با اولترابوک 13 اینچی برای یک مهندس عمران

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

زیاد اهل بازی نیستم.مهمترین ملاکم کیفیت صفحه نمایش(به صفحه ی مات عادت کردم و چون چشم رو هم کمتر اذیت میکنه پس مات باشه بهتره نباشه هم مهم نیس) و وزن مناسب و قدرت کافی واسه نرم افزارای عمرانه.باتری هم خوب باشه که چه عالی.و اینکه تاچ پدش خیلی خوب باشه چون حوصله ی استفاده از موس رو ندارم!کسی بم نگفت صفحه کلید عددی واسه این کار(نقشه کشی و رندر و اینجور چیزا) ضروریه یا نه؟چون تازه میخوام این کارو شرو کنم زیاد اطلاعات ندارم.راستی یا ssd 256 داشته باشه یا قیمتو طوری در نظر بگیرید که بتونم یکی روش بندازم.قیمتم که گفتم کلا تا 4 تومن هر چی کمترم باشه بهتر! مرسی
    در مورد کیبرد عددی قطعا الزامی بهش نیست ولی کار رو راحت میکنه
    در مورد تاچ پد بگم که قطعا مناسب کار نقشه کشی نیست حالا هر مدل یا برندی که باشه (نیاز به موس دارید و باید با این قضیه کنار بیایید ولی میتونید وایرلس بخرید)

لپ تاپ ام اس آی GE60 مدل 2OE
    مشخصات فیزیکی : ابعاد : 37.6~32.3 × 249.5 × 383 میلی‌متر - وزن : 2.4 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی : Intel Core i7 4800MQ 2.70GHz up to 3.70 GHz
    حافظه RAM : ظرفیت : 8 گیگابایت - نوع : DDR3
    حافظه داخلی : ظرفیت : یک ترابایت - نوع : هارد دیسک - مشخصات : 7200rpm
    پردازنده گرافیکی : NVIDIA GeForce GTX 765M 2GB
    صفحه نمایش : 15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
    3,839,000 تومان

لپ تاپ ایسوس N56JR
    مشخصات فیزیکی : ابعاد : 34~27.2 × 255 × 380 میلی‌متر - وزن : 2.7 کیلوگرم
    پردازنده مرکزی : Intel Core i7 4700HQ 2.40GHz up to 3.40 GHz
    حافظه RAM : ظرفیت : 8 گیگابایت - نوع : DDR3
    حافظه داخلی : ظرفیت : یک ترابایت - نوع : هارد دیسک - مشخصات : 5400rpm
    پردازنده گرافیکی : NVIDIA GeForce GTX 760M 2GB
    صفحه نمایش : 15.6 اینچ از نوع TFT LED-backlit LCD با دقت Full HD 1920x1080 - با روکش مات
    3,249,000 تومان

اگر ایسوز بخری 800 تومن صرفه جویی کردی و میتونی هارد هم بخری ولی توصیه نمیکنم با این بودجه سراغ SSD برید ترجیح من MSI هست چون لپ تاپ مخصوص گیم هست و دفع گرمای بهتری داره سبک تره پردازنده بهتری داره و نمایشگر مناسب تر.
    هارد هم 7200 دور در دقیقه هست که به نظر من مناسبه و SSD نهایتا توی سرعت لود ویندوز یا برنامه های شما تاثیر داره.
    بازم میگم اینطور نیست که شما یک هارد SSD به سادگی به لپتاپ اضافه کنید ، اول گارانتی از بین میره، دوم اینکه ظرفیت هارد شما کم میشه (برخی مدلها میتونید به جای DVD یک هارد بزارید ولی فکر نمیکنم شامل این مدلها بشه)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

از msi خوشم نمیاد یعنی طراحی و کیفیت ساختش چنگی به دل نمیزنه.این ایسوس عالیه فقط 2.7 کیلو+ 1 کیلو کیفو شارژر +2 تا جزوه میشه 4 کیلو!شما خودتون تجربه ی کار با macbook pro 13 retina رو دارین؟ پاسخ گو نیس؟چون فرکانس پردازندش 2.4 بود که اپل به 2.6 ارتقاش داده.گیج شدم

کاربر فعال انجمن لپ تاپ NOR-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

از msi خوشم نمیاد یعنی طراحی و کیفیت ساختش چنگی به دل نمیزنه.این ایسوس عالیه فقط 2.7 کیلو+ 1 کیلو کیفو شارژر +2 تا جزوه میشه 4 کیلو!شما خودتون تجربه ی کار با macbook pro 13 retina رو دارین؟ پاسخ گو نیس؟چون فرکانس پردازندش 2.4 بود که اپل به 2.6 ارتقاش داده.گیج شدم
    اول بگردین ببینین نرم افزار کرک شده مورد نظرتون برای mac هست یا نه چون با قیمتی که داره میشه قویترین لپ تاپ هارو خرید
    اسم نرم افزار هارو بگین تا بگم به چه سخت افزاری نیاز دارین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

بیشتر sap2000- autocad -safe-etabs ... .اتوکد نسخه ی مکش هست ولی بقیه نیستن.البته شنیدم بقیه رو میشه بصورت مجازی رو مک اجرا کرد ولی زیاد دنبال دردسر نیستم.اگه میگم مکبوک چون به نظر خودم کاملترین لپ تاپه هیچ کم و کسری نداره جز قیمتش!
    TOSHIBA Satellite S50-B-11J هم به نظرم لپ تاپ مناسبی میومد اما شما که تاییدش نکردین ناامید شدم.
    Last edited by mehran_i9100; 14-08-2014 at 08:45.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و کنسول HOJ-JAT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

بیشتر sap2000- autocad -safe-etabs ... .اتوکد نسخه ی مکش هست ولی بقیه نیستن.البته شنیدم بقیه رو میشه بصورت مجازی رو مک اجرا کرد ولی زیاد دنبال دردسر نیستم.اگه میگم مکبوک چون به نظر خودم کاملترین لپ تاپه هیچ کم و کسری نداره جز قیمتش!
    TOSHIBA Satellite S50-B-11J هم به نظرم لپ تاپ مناسبی میومد اما شما که تاییدش نکردین ناامید شدم.
    یسری اینجا بزن ببین جای گزین ندارن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه مدلی با رم بالای 4 گیگ بخری میتونی با پارال هم زمان که روی مک هستی ویندوز هم بیاری بالا البته مجازی ولی نه مثل ویم ورر
    اگه هم که 4 گیگ رم داری بصورت بوت کمپ مثل سایر لپ تاپ ها میشه ویندوز نصب کرد..
    Last edited by HOJ-JAT; 14-08-2014 at 09:21.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ mg_mahyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

این که بگی کاملترینه کاملا حرف غلطیه. برای هر کاربردی یک برند و مدل مناسبه.
    اصلا مک بوک های سری جدید برای کارهای خیلی سنگین نیست. مثل وایو.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

پیشنهاد دیگه ای نبود؟!

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

دوست عزیز لپ تاپ های سونی هم تو رنج ۴ تومن جالب هستن و سبک !
    تو دیجی کالا ی نگا بنداز

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

بله میدونم سونی هم خوبه ولی دوستان میگن لپ تاپ با پردازنده ی سری u مناسب نیست در حالیکه سونی همه ی لپ تاپاش پردازندشون سری u هستش
    Last edited by mehran_i9100; 16-08-2014 at 10:56.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    دانشکده مهندسی!

پيش فرض

مشکلت با مک بوک چیه ؟؟خوبه که بگیرش
    اکه مشکلت ویندوزه که ب راحتی نصب میشه ب فروم ایفون دات ای ار یسری یزن
    یا بنظر من از دوستای که نرم افزار های شما رو استفاده میکنن بپرس ببین با پردازده u مشکل دارن یا خیر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •