تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل حاد (کند شدن در ویندوز 7)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض مشکل حاد (کند شدن در ویندوز 7)

سلام دوستان

یه مدتیه سیستمم یه جور خاصی شده

بعضی از برنامه ها مثل نرو یا مرورگر فایرفاکس رو خطای not respond میده

یه نکته جالب اینه که با کوچیکترین کاری که تو محیط ویندوز میکنم موس علامت working in background میده(دایره ابی رنگ کنار موس) حتی یه کلیک راست که میکنم اون علامت کنار موس میاد و چند ثانیه طول میکشه

پیش یه تعمیر کار لپ تاپ هم بردم هزینه خیلی زیادی گرفت بابت سرویس کردن فن و کارت گرافیکش اما هیچ تغییری نکرده ویندوز هم چندین بار عوض کردم و انتی ویروسمم همیشه آپدیته هارد مم چک کردم بدسکتور نداشت

دیگه نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟

برای هر کی هم توضیح میدم اصلا متوجه نمیشه خواهشا اگر چیزی میدونید راهنمایی کنید مدل لپتاپم dell n5110 corei7

ممنون

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون لپتابه نمیشه خیلی سخت افزار را رو تست کرد. ولی حداقل رم هاتونو تست کنید .اگه دوتا دارید با یکیش تست کنید . بنظرم از سی پی یو باشه . تو بازی یا کار سنگین قبلانا حس نمیکردید خیلی کند شده .

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام دوستان

یه مدتیه سیستمم یه جور خاصی شده

بعضی از برنامه ها مثل نرو یا مرورگر فایرفاکس رو خطای not respond میده

یه نکته جالب اینه که با کوچیکترین کاری که تو محیط ویندوز میکنم موس علامت working in background میده(دایره ابی رنگ کنار موس) حتی یه کلیک راست که میکنم اون علامت کنار موس میاد و چند ثانیه طول میکشه

پیش یه تعمیر کار لپ تاپ هم بردم هزینه خیلی زیادی گرفت بابت سرویس کردن فن و کارت گرافیکش اما هیچ تغییری نکرده ویندوز هم چندین بار عوض کردم و انتی ویروسمم همیشه آپدیته هارد مم چک کردم بدسکتور نداشت

دیگه نمیدونم چی کار کنم ؟؟؟

برای هر کی هم توضیح میدم اصلا متوجه نمیشه خواهشا اگر چیزی میدونید راهنمایی کنید مدل لپتاپم dell n5110 corei7

ممنون
    این مشکل یا از ویروس و ویندوز و درست نصب نشدن درایورهاست یا هارد یا ینرسیدن ولتاژ کافی به پردازنده که میتونه از برد اصلی باشه شما یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

نه قبلا تو کار سنگین هم خوب کار میکرد یه دفعه اینجوری شد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

این مشکل یا از ویروس و ویندوز و درست نصب نشدن درایورهاست یا هارد یا ینرسیدن ولتاژ کافی به پردازنده که میتونه از برد اصلی باشه شما یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدید
    آنتی ویروسم آپدیته هاردمو فرمت کردم

با هارد چک ویندوز تست کردم بد سکتور نداشت

این دوتا عکسو ببنید از تسک منیجر گرفتم زمانی که فقط فایر فاکس بازه و برنامه دیگه ای باز نیست [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG][URL=http://img.upload724.com/][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آنتی ویروسم آپدیته هاردمو فرمت کردم

با هارد چک ویندوز تست کردم بد سکتور نداشت

این دوتا عکسو ببنید از تسک منیجر گرفتم زمانی که فقط فایر فاکس بازه و برنامه دیگه ای باز نیست [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG][IMG][URL=http://img.upload724.com/][IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون چک ویندوز زیاد برای بدسکتور گیری خوب نتیست اون نرم افزاری که گفتم در تب health اش هیچ اروری نیست ؟

تسک منییجر هم مشکلی نداره و طبیعیه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اون چک ویندوز زیاد برای بدسکتور گیری خوب نتیست اون نرم افزاری که گفتم در تب health اش هیچ اروری نیست ؟

تسک منییجر هم مشکلی نداره و طبیعیه

[IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

ارورش مربوط به کدوم قسمت هارد میشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اولا دمای هاردتون رو بهش توجه کنید با گذاشتن یک فن دماشو بیارید پایین دیگه نزارید از 45 درجه بیشتر بشه

این ارور هم تاجایی که میدونم مربوط به هد است و معمولا در این حالت هارد صدا هم میدهد اگه بعد از 10 روز تعداد ارور بیشتر شد هارد رو به یک تعمیرکار نشون بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اولا دمای هاردتون رو بهش توجه کنید با گذاشتن یک فن دماشو بیارید پایین دیگه نزارید از 45 درجه بیشتر بشه

این ارور هم تاجایی که میدونم مربوط به هد است و معمولا در این حالت هارد صدا هم میدهد اگه بعد از 10 روز تعداد ارور بیشتر شد هارد رو به یک تعمیرکار نشون بدید

اوکی ممنون از راهنماییتون

دمای نرمال چند درجست؟

ممکنه این کندی که میگم اگه از هارد نباشه از رم باشه؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اوکی ممنون از راهنماییتون

دمای نرمال چند درجست؟

ممکنه این کندی که میگم اگه از هارد نباشه از رم باشه؟
    معمولا حجم کم رم باعث کندی سیستم میشه ولی خرابی رم من ندیدم باعث کندی سیستم بشه علائمش یک چیزهای دیگست مثل کرش کردن بلواسکرین ریست سیستم و هنگ کردن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •