تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: هنگ کردن کامپیوتر هنگام اجرای دیسک در DVD Writer

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض هنگ کردن کامپیوتر هنگام اجرای دیسک در DVD Writer

سلام من یک dvd writer liteon خریدم با گارانتی سازگار که البته فکر کنم اصل نباشه بدون جعبه است و جلوش لایتون ننوشته. مشکلش هم اینکه 95 درصد دی وی دی ها یا سی دی ها رو که میگذاری کامپیوتر هنگ میکنه و چراغ هارد قرمز میمونه و فقط باید ریستارت بشه. کابل برق و ساتا و پورتش رو عوض کردم. روی یک هارد دیگه پارتیشن کردم و ویندوز سون باز هم همونطور. دوباره پارتیشن و ایکس پی باز هم همینطور. فقط تو مینی ویندوز که از روی رم اجرا میشه و همچنین بوت کار میکنه. فکر کنم به خاطر تقلبی بودنشه و بیشتر بدرد دابلیکیتور ها بخوره. تا خریدمش مشکل داشت اما هر دو سه بار این اتفاق میافتاد و همچنین توی کپی یا ایمیج یکهو سرعت درایو صفر میشد دوباره شروع به کار میکرد و بعضی مواقع هم دیگه شروع به کار نمیکرد و هنگ میکرد. 12 ساعت از خرید نشده بود دادم گارانتی عوضش کردند حالا اینیکی توی ویندوز فقط یکبار تونستم استفاده کنم و 95 درصد اوقات هنگ میکنه. راستی بافرش هم 768 است با نرو دیدم آیا راهی هست بشه ازش استفاده کرد؟
    فکر کنم بخاطر تقلبی بودنش باشه و پس هم نمیگیرند.

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من یک dvd writer liteon خریدم با گارانتی سازگار که البته فکر کنم اصل نباشه بدون جعبه است و جلوش لایتون ننوشته. مشکلش هم اینکه 95 درصد دی وی دی ها یا سی دی ها رو که میگذاری کامپیوتر هنگ میکنه و چراغ هارد قرمز میمونه و فقط باید ریستارت بشه. کابل برق و ساتا و پورتش رو عوض کردم. روی یک هارد دیگه پارتیشن کردم و ویندوز سون باز هم همونطور. دوباره پارتیشن و ایکس پی باز هم همینطور. فقط تو مینی ویندوز که از روی رم اجرا میشه و همچنین بوت کار میکنه. فکر کنم به خاطر تقلبی بودنشه و بیشتر بدرد دابلیکیتور ها بخوره. تا خریدمش مشکل داشت اما هر دو سه بار این اتفاق میافتاد و همچنین توی کپی یا ایمیج یکهو سرعت درایو صفر میشد دوباره شروع به کار میکرد و بعضی مواقع هم دیگه شروع به کار نمیکرد و هنگ میکرد. 12 ساعت از خرید نشده بود دادم گارانتی عوضش کردند حالا اینیکی توی ویندوز فقط یکبار تونستم استفاده کنم و 95 درصد اوقات هنگ میکنه. راستی بافرش هم 768 است با نرو دیدم آیا راهی هست بشه ازش استفاده کرد؟
    فکر کنم بخاطر تقلبی بودنش باشه و پس هم نمیگیرند.

فریم ویر درایو رو آپدیت کنید

بهتره با یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید درست نشد از همون درایو است و مشکل داره

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال adcomputer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

قبلا یک بایوس غیر رسمی ریخته بودم رو مادربورد حالا یادم اومد بایوس اصلی ریختم درست شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •