تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 63 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 628

نام تاپيک: [ Instagram ] / تمامی مسائل اینستاگرام

داره خودمونی میشه 37598's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان با هر خط موبایل چندتا اکانت میشه وریفای کرد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

سلام

روشی وجود داره از طریق کامپیوتر فایل های ویدئویی به صفحه شخصی اینستاگرام ارسال بشه؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام

اگر از تصاویر و استوری های یک اکانت با برنامه ای اسکرین شات بگیرم، طرف مقابل متوجه میشه و براش اخطار فرستاده میشه؟

آخر فروم باز matr!x_2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوستان من با یه خط 2 تا یا بیشتر اکانت ساختم..جالا چطوری میتونم ریست پسورد بدم؟ چون اخرین اکانتی که ساخته شده رو پسوردشو میفرسته...چکارکنم اون یکی ایدی رو پسوردشو بفرسته؟

پروفشنال Enter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    P30 World

پيش فرض

سلام
    دوستان بنده دو روزه که با ورود به اینستاگرام مشکل پیدا کردم
    از طریق کامپیوتر بدون چیلترچکن نمیتونم وارد اکانتم بشم و این خطا رو میده
    The username you entered doesn't belong to an account. Please check your username and try again.
    از طریق گوشی هم نمیتونستم وارد بشم اما با استفاده از اینترنت سیمکارت وارد شدم و از اون به بعد با وای فای به راحتی با اینستاگرام کار میکنم اما اگر از اکانتم خارج بشم مجبورم مجدد با استفاده از اینترنت سیمکارت وارد اکانتم بشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران سایت

من سه چهار ماهیه که با نینجا گرام روی vps کار میکنم

که نرم افزار مث اینکه مشکل داره و لایک درست و حسابی نمیکنه فقط میتونم باش فالو کنم چنتا ورژن امتحان کردم همین بود که اونم اینستا زود بلاک میکنه و مجبورم time delay رو خیلی ببرم بالا حدود 90 تا 120 بین هر فالو

که خیلی طاقت فرسا،زمان بر،هزینه بر شده برام

ینی حدودا روزی ۱۰۰۰ تومن پول vps شده برام

اگر مرحمت کنید یه راه راحت تر برای افزایش فالوور معرفی کنید منم دعا میکنم خدا هرچی میخواید بهتون بده?

داره خودمونی میشه abed_0567's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان کسی بلد هست چه جوری میشه views یا see کلیپ داخل اینستاگرام رو بالا برد

(مثال : طرف 20k فالور داره بعد views فیلم هاش شده 80k)

تو رو خدا نگین با هشتگ # یا لایک کردن یا فالو کردن . من انجام دادم نشد

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام دوستان کسی بلد هست چه جوری میشه views یا see کلیپ داخل اینستاگرام رو بالا برد

(مثال : طرف 20k فالور داره بعد views فیلم هاش شده 80k)

تو رو خدا نگین با هشتگ # یا لایک کردن یا فالو کردن . من انجام دادم نشد
    سلام. اتفاقا هشتگ کردن و لایک کردن یکی از مهمترین موارده فقط باید بلد باشید چطوری و چه موقع اینکارو انجام بدید
    یکی از دلایلی که بازدید یک پست بالای تعداد اعضاش میشه اینه که هشتگ هاش تاپ میشن و چند تا هشتگ که تاپ بشه خود پست هم تاپ میشه و دیده میشه .
    اول از همه باید مطالبی که انتخاب میکنی هشتگ های مناسبتی براش بزنین تعداد لایک خیلی مهمه . محتوا واسه بالا بردن این موضوع بیشتره . لایک از همه مهمتره چون هرچقدر تعداد لایک ها بره بالا الگوریتم اینستاگرام اون پست رو ارزشمند در نظر میگیره و تو فید بقیه ممبر ها قرار میده و احتمال اینکه دوست دوستان شما هم پست شما رو توی تاپ هاشون ببینن تقریبا بالای 90 درصده

راهکاری که مد نظر من هست اینه که یه مدت باید پست هاتون با محتوا باشه و هشتگ های مرتبط با محتوا بزنید ( مثلا اگر در مورد فلان فیلم هست باید تمام موارد مربوط به فیلم عبارات فیلم و اسم و فیلم و بازیگرها باشه .هرکس با هرکدوم از این هشتگ ها پست شما رو می بینه .

مورد آخر اینه که اصلا از فالوئرهای فیک استفاده نکنید چون اینستاگرام خودش متوجه میشه و پست شما برای حتی دوستان خودتون هم تو فیدشون ارسال نمیشه .

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران سایت

من سه چهار ماهیه که با نینجا گرام روی vps کار میکنم

که نرم افزار مث اینکه مشکل داره و لایک درست و حسابی نمیکنه فقط میتونم باش فالو کنم چنتا ورژن امتحان کردم همین بود که اونم اینستا زود بلاک میکنه و مجبورم time delay رو خیلی ببرم بالا حدود 90 تا 120 بین هر فالو

که خیلی طاقت فرسا،زمان بر،هزینه بر شده برام

ینی حدودا روزی ۱۰۰۰ تومن پول vps شده برام

اگر مرحمت کنید یه راه راحت تر برای افزایش فالوور معرفی کنید منم دعا میکنم خدا هرچی میخواید بهتون بده?
    افزایش فالوئر فقط باید با بالا بردن محتوا باشه. استفاده از هشتگ های مناسب با پست مربوطه. خرید فالوئر فاییده ای نداره . الگوریتم اینستاگرام پیچیده تر از این حرفاست که بخواین با خرید لایک و خرید ممبر بی ارزش هزینه های الکی و بی خود بکنید.
    کسانی که ممبر هاشون بالاست 90 درصد محتواشون بالاست. البته صفحات ایرانی رو فاکتور بگیرید چون ایرانی ها دنبال هر چیز بنجلی هستن واسه همین پیج های فیک و بیخود هم ممکنه تعداد ممبرهاش بالا باشه . ولی در کل اگه میخواین موفق بشید جای هزینه بیخود برای لایک و اد ممبر اجباری فعالیت خودتون رو تو اینستاگرام هدفمند کنید پست های مناسبی بزنید محتوا و عکس ها خیلی مهم هستند . اینکارو رو که بکنید تقریبا هر روز اد ممبر دارید و پست هاتون کم کم تعداد لایک هاش بیشتر میشه. واسه ارسال پست هم باید زمان بندی در نظر بگیرید مثلا اگر هر روز ارسال دارید در یک ساعت مشخص باشه. کلا واسه کارتون زمان بندی بذاری . این واسه دیده شدن واقعا مهمه . ساده از این چیزا نگذرید چون واقعا تاثیر گذاره.
    خرید لایک و فالو الان قابل تشخیص هست و ممکنه هر آن اکانتتون بن بشه و بلاک حتی بشید

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

سلام
    دوستان با هر خط موبایل چندتا اکانت میشه وریفای کرد؟
    فکر نمیکنم با یک خط بشه دو تا اکانت ساخت ولی میشه با ایمیل هم اکانت جدا ساخت

سلام

روشی وجود داره از طریق کامپیوتر فایل های ویدئویی به صفحه شخصی اینستاگرام ارسال بشه؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام

اگر از تصاویر و استوری های یک اکانت با برنامه ای اسکرین شات بگیرم، طرف مقابل متوجه میشه و براش اخطار فرستاده میشه؟
    برای طرف دایرکت میره مثل وقتی یکی از داخل استوری مسیج میده با این تفاوت که میگه فلانی اسکرین شات گرفته

دوستان من با یه خط 2 تا یا بیشتر اکانت ساختم..جالا چطوری میتونم ریست پسورد بدم؟ چون اخرین اکانتی که ساخته شده رو پسوردشو میفرسته...چکارکنم اون یکی ایدی رو پسوردشو بفرسته؟
    احتمالا ایمیل دادین از طریق ایمیل بازیابی کنید. با یک خط فکر نمیکنم بشه دو تا اکانت ساخت !

سلام
    دوستان بنده دو روزه که با ورود به اینستاگرام مشکل پیدا کردم
    از طریق کامپیوتر بدون چیلترچکن نمیتونم وارد اکانتم بشم و این خطا رو میده
    The username you entered doesn't belong to an account. Please check your username and try again.
    از طریق گوشی هم نمیتونستم وارد بشم اما با استفاده از اینترنت سیمکارت وارد شدم و از اون به بعد با وای فای به راحتی با اینستاگرام کار میکنم اما اگر از اکانتم خارج بشم مجبورم مجدد با استفاده از اینترنت سیمکارت وارد اکانتم بشم
    اینترنت مخابرات دارید؟
    DNS مودمتون رو تغییر بدید

11. 3 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •