تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: کمــــــــــــــــــــک مشکل شارژ لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

13 کمــــــــــــــــــــک مشکل شارژ لپ تاپ

سلام دوستان
    لپ تاپ asus n56jr خریدم واقعا فوق العادست همه چیز تمومه. ممنون که کمکم کردید

فقط یه مشکلی هست حتی اگر شارژش 100% باشه و به شارژر هم وصل باشه با هر بار روشن شدنش 1 درصد از شارژش کم میشه! این مشکل طبیعیه؟
    5 بار که روشن بشه به 95 در صد میرسه و باطری شرو ع به شارژ میکنه
    یعنی حتی اگر نخوام از باطری استفاده کنم به 95 که رسید شروع به شارژ شدن میکنه که مجبورم شارژر رو قطع کنم و بذارم باطری کامل استفاده شه و باز دوباره تا 100 شارژ شه
    شما نرم افزاری میشناسید که وقتی شارژ باطری به 60درصد رسید باطری شروع به شارژ کنه؟
    این موضوع خیلی روی اعصاب منه آخه نمیتونم چند روز مداوم فقط از برق استفاده کنم و از عمر باطری هم کم میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

مدییییییییییییییر آحه چرا کسی کمک نمی کنه؟

داره خودمونی میشه تابو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    لپ تاپ asus n56jr خریدم واقعا فوق العادست همه چیز تمومه. ممنون که کمکم کردید

فقط یه مشکلی هست حتی اگر شارژش 100% باشه و به شارژر هم وصل باشه با هر بار روشن شدنش 1 درصد از شارژش کم میشه! این مشکل طبیعیه؟
    5 بار که روشن بشه به 95 در صد میرسه و باطری شرو ع به شارژ میکنه
    یعنی حتی اگر نخوام از باطری استفاده کنم به 95 که رسید شروع به شارژ شدن میکنه که مجبورم شارژر رو قطع کنم و بذارم باطری کامل استفاده شه و باز دوباره تا 100 شارژ شه
    شما نرم افزاری میشناسید که وقتی شارژ باطری به 60درصد رسید باطری شروع به شارژ کنه؟
    این موضوع خیلی روی اعصاب منه آخه نمیتونم چند روز مداوم فقط از برق استفاده کنم و از عمر باطری هم کم میکنه
    الان این یعنی چی؟ لطفا سوالتونو مختصر و واضح بپرسید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •