تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 39

نام تاپيک: [ مربی گری آنلاین ] Top Eleven

آخر فروم باز SuperSt@r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

12 [ مربی گری آنلاین ] Top Eleven

سلام دوستان
    امیدوارم حال همه شما عزیزان خوب باشه

قبل از هر صحبتی بگم که این تاپیک برای بحث و صحبت پیرامون بازی فوق العاده جذاب Top Eleven زده شده و قراره با هم درمورد این بازی صحبت کنیم ، تجربیاتمون رو در اختیار همدیگه بذاریم تا هر چه بیشتر و بیشتر از این بازی عالی لذت ببریم ، خلاصه همه چی در مورد این بازی گفته میشه و میخوایم به یه تاپیک جامع تبدیلش کنیم با کمک همه شما دوستان
    هرکی سوالی داشت در مورد قسمت ها و بخش های مختلف بازی بپرسه و اگه بنده و بقیه دوستان اطلاعاتی داشتیم و بلد بودیم جوابشون رو میدیم
    خلاصه سوالاتون رو بپرسید حتی چیزهای ساده ای که متوجه نمیشید رو هم بپرسید منم وقتی نصب کردم یه عالمه سوال تو ذهنم بود ، پس راحت باشید

ابتدا لینک دانلود بازی رو براتون میذارم ، اگه وارد لینک بشید توضیحات روان و خلاصه شده ای رو مشاهده میکنید که پیشنهاد میکنم حتما سر بزنید هر چند من در ادامه به صورت جامع تر و گسترده تر توضیحاتی رو اضافه میکنم :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب اول یه مقدمه بگم تا بعد بریم سراغ خود بازی :

احتمالا بعضی ها اسم این بازی جذاب و فوق العاده رو شنیده باشید و چه بسا تجربه انجام این بازی رو داشته باشید ولی خیلیا هنوز برخوردی نداشتن با این بازی مثه خود من که تا همین اخیر نشنیده بودم اما به صورت اتفاقی اونو دانلود کردم و گفتم این چی به چیه چرا سردرنمیارم ازش و ولش کردم تا یکی دو روز بعدش که یکم فهمیدم چی به چیه و چه جوریه رفتم سراغش و همون اولش بود که فهمیدم این بازی خیلی جذابه و کم کم فوت و فنش از اینور اونور و گشتن تو بازی تا حدودی بلد شدم و خلاصه سرتون رو درد نیارم، بهش علاقه مند شدم و از انجامش لذت میبرم و برا منی که معمولا بازی انلاین نمیکنم این بازی خیلی فوق العاده بود و هست .

در ضمن اینو هم بگم که بازی امتیاز 4.5 از 5 رو تو اندروید مارکت گرفته

مقدمه بسه ، بریم سر اصل مطلب

این بازی همونطور که از تو عنوان پیداست یک بازی مربی گری به صورت آنلاینه شاید با دیدن این دو کلمه همه برن تو این فکر که این فوتبال فانتزیه ولی اصلا و ابدا این چنین نیست و اصلا بهم دیگه ربط ندارن و کاملا مجزاست

خب اول کار یکی از ویژگی های خوب این بازی رو براتون بگم که این بازی رو هم میشه با گوشی انجام داد هم با PC برای همین کاربرای زیادی در سراسر دنیا این بازی رو انجام میدهند ، البته خب اگه کسی بخواد این بازی رو با PC انجامش بده باید با اکانت فیسبوک وارد بشه ولی با گوشی نیازی به این کار نیست و بدون اینکار هم میشه بازی کرد بنابراین بازی کردن با گوشی مخصوصا برای ما ایرانیان خیلی راحت تره

خب وقتی بازی رو نصب کنید و وارد بازی بشید منوهای متنوعی رو میبینید روبروی خودتون و شاید برای اولین بار سردر نیارید ولی سر در گم نشید، هیچ چیز خاصی نداره و همه چی روتین و خیلی قشنگه ، شما صرفا فقط سرمربی تیم نیستید و همه کاره یک باشگاه فوتبال هستید در واقع مدیر و مالک تیم هستید بدین صورت که وقتی عضو میشید سیستم یک تیم فکر میکنم 18 نفره در اختیارتون قرار میده و در ابتدا لول شما 1 هست و داخل لیگ 14 نفره هستید و این تیم رو مدیریت میکنید البته جام حذفی و چمپیونز لیگ هم هست که 4 تیم اول جدول در فصل بعد در لیگ قهرمانان حضور پیدا میکنند و 7 تیم اول جدول هم به لیگ بالاتر میرن و لول اونها یکی اضافه میشه و به همین ترتیب لول هر شخص دونه دونه بالا میره و هر چه لول بالاتر میره سطح بازی هم بالاتره
    در ضمن هر بازی هم 8 تا 10 دقیقه طول میکشه که اگه شما آنلاین باشید موقع بازیتون باعث افزایش کیفیت و درصد مالکیت توپ تیمتون میشه و میتونید همون موقع تیمتون رو هدایت کنید.

تو این بازی مقدار پولتون که واحد دلار هست و Token مهمه که توکن یه نوع سکه هست که با توجه به شرایط اسپانسرها بهتون میدن و برای خرید بازیکن و خیلی چیزای دیگه بهش نیاز دارید و در واقع میشه گفت مهمترین آیتم تو بازی برای هر شخص میتونه همین توکن ها باشه.

راه های دیگه ای به جز اسپانسر و حق پخش هم برای بدست اوردن توکن هست مثه تبلیغاتی که خود بازی داره و یا خریدنش از طرق مختلف که برای ما ایرانیها کمی سخته و مقدور نیست.

این بازی قسمت های جالب و متنوعی داره که ما مدیریتش میکنیم مثه ساخت و ساز که با توجه به پولی که داریم یه منطقه ای در اختیارمونه که مرکزش زمین بازیمونه و اطرافش میتونیم اکادمی برا جوونامون بسازیم که وقتی ساختیم هر چند وقت یک بار بهمون دوتا بازیکن جوون میده و یا بیمارستان بسازیم و زمین تمرینی و پارکینگ برا تماشاگرا و افزایش ظرفیت ورزشگاه و بهبود چمن و ایجاد سالن غذاخوری و ... که هر کدوم فرمتش تو خود بازی هست و ما میسازیم و هرکدوم از این مراحل اپدیت هم میشه یعنی اینطوری نیست که بیمارستان رو که ساختیم دیگه تموم و این بخش کاری به کارش نداریم !!! نه اینطوری نیست و هر بخش اپدیت میشه و هر کدوم یه سودی برای ما داره مثلا بیمارستان بهمون بسته های استراحت و درمان و ... میده و هرکدوم مزایای خاص خودشو داره که هرچی اپدیت بشه کیفیتش بهتر میشه و تیممون بیشتر پیشرفت میکنه.

امکان خرید بازیکن هم که طبیعتا وجود داره که برای این کار شما وارد مزایده میشید و با حریفان دیگه ای که اون بازیکن رو میخوان رقابت میکنید.

میتونیم واسه بازی هامون تو لیگ و جام حذفی و چمپیونز لیگ هر کدوم جداگونه قیمت بلیط برا تماشاگرا تعیین کنیم و از این طریق درآمدمون رو افزایش بدیم هرچند باید به این نکته توجه داشته باشیم که وقتی قیمت بلیط ها رو خیلی زیاد کنیم ممکنه تماشاگر کمتری به ورزشگاه بیاد پس بهتره فعلا مخصوصا اول کار که تیم لول های ابتدایی هست قیمت ها رو متوسط تعیین کنیم.

یه قسمتی هست به اسم حق پخش تلویزیونی که اون هم برای شما سود ده هست و شما با توجه به شرایطی که بهتون گفته میتونید انتخاب کنید ( ههمون شبیه اسپانسر هست تقریبا )

قسمت ادد کردن دوستان رو هم داره ، شما میتونید رقابت دوستانه هم بذارید با ادد لیستتون و با اونا رقابت کنید.

اینا فقط چند نمونه از امکانات و زیبایی های بازی بود که براتون گفتم.

نکته مهمی که باید بگم اینه که اگر بازی رو مثلا رو گوشیتون نصب کردید و با اکانت فیسبوک واردش شدید دیگه همیشه هر وقت بخواید بازی کنید و وارد بازی بشید باید با اکانت فیسبوکتون وارد بشید و به دلیل ف.ی.ل.ت.ر بودنش ممکنه براتون دردسر بشه و باید دیگه همیشه برای ورود به بازی از ف.ی.ل.ت.ر شکن استفاده کنید
    .
    این نکته رو خیلیا بهش توجه نمیکنن و بعد متوجه میشن و پشیمون میشن ، هر چند امکانات بیشتری در اختیارتون قرار میگیره وقتی با اکانت فیسبوک وارد میشید که حالا در ادامه تاپیک اگه لازم شد ذکر میکنم اما من خودم اینکارو نکردم و معمولی بازی میکنم ، شما هم اینکارو نکنید بهتره ، دیگه تصمیم با خودتونه

از دوستانی که این بازی رو انجام دادن و یا بعد از خوندن این تاپیک بازی رو نصب میکنند تقاضا دارم بیان اینجا نظراتشونو بگن ، اگه خواستن تیمشون رو معرفی کنن ، حتی عکس از تیمشون و ورزشگاهشون و ... بذارن و تجربیاتشون رو در اختیار ما و دیگر دوستان قرار بدن تا یک تاپیک جامع داشته باشیم که هر کس از هرجا سوالی مشکلی داشت بیاد اینجا و ما بتونیم کمکی کرده باشیم ، هر چند خود من هم هنوز سوالاتی برام مطرح هست و میخوام از دوستان چیزی یاد بگیرم .

خب ببخشید خیلی حرف زدم و سرتون رو درد اوردم اما حس کردم جای این تاپیک تو این انجمن خالیه

در ادامه تصاویری از بازی براتون قرار میدم تا بیشتر با محیط بازی آشنا بشید :

این هم تصویری از محیط بازی هنگامی که از طریق سیستم بازی میکنیم

2. 2 کاربر از SuperSt@r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه conficker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

منم اسمشو شنیده بودم فکر می کردم فقط برای مک این بازی هست!!!
    الان دارم دانلود می کنم

4. این کاربر از conficker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

منم اسمشو شنیده بودم فکر می کردم فقط برای مک این بازی هست!!!
    الان دارم دانلود می کنم

سلام

وقتی نصب کردی و وارد بازی شدی سوالای زیادی ممکنه برات پیش بیاد ، بیا اینجا بپرس تا مشکلت رو حل کنیم ... قطعا وقتی متوجه بشی که چی به چیه و چقدر جالب و متنوعه همش بازی میکنی

خیلی بازیش توپه من ب شخصه بهش علاقه مند شدم اساسی

6. این کاربر از SuperSt@r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام

وقتی نصب کردی و وارد بازی شدی سوالای زیادی ممکنه برات پیش بیاد ، بیا اینجا بپرس تا مشکلت رو حل کنیم ... قطعا وقتی متوجه بشی که چی به چیه و چقدر جالب و متنوعه همش بازی میکنی

خیلی بازیش توپه من ب شخصه بهش علاقه مند شدم اساسی

سلام

مشکل اصلی ایم اینه که اصلا چیزی از بازی نفهمیدم!!!

به نظرم اگه یه آموزش کلی از بازی بزارین برای تاپیک هم بهتره چون کسی که برای اولین بار این بازی رو بازی می کنه یه مقدار گیج کننده است

8. این کاربر از conficker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

سلام

مشکل اصلی ایم اینه که اصلا چیزی از بازی نفهمیدم!!!

به نظرم اگه یه آموزش کلی از بازی بزارین برای تاپیک هم بهتره چون کسی که برای اولین بار این بازی رو بازی می کنه یه مقدار گیج کننده است

باشه سعی میکنم همینکارو بکنم

خب من خودم اولش تا رفتم تو منو ی چرخ زدم و اومدم بیرون برا همین خوب درک میکنم

الان شما اکانت ساختی؟ اسم تیم و مربی و ورزشگاه و ... منظورمه!!!
    تیم بهتون داد؟ ی تیم فکر میکنم 18 نفره میده

حالا کوتاه ی توضیحی میدم
    وقتی وارد بازی شدی منوی اولی ترانسفر نوشته ک برای بازیکن خریدنه ک خب کسی که بار اولشه زوده برا بازیکن خریدن چون توکن نداره و ... یکم ک پیش بری میتونی بازیکن هم بخری
    منوی دوم مال تمرین دادن تیمه
    از منوی سوم که نوشته Squad میتونی ترکیب تیمتو بچینی و دستور بدی ب بازیکنات ، وقتی وارد این منو شدی سه تا تب مختلف داره که با لمس صفحه و کشیدنش ب سمت راست تب بعدیش میاد ( مثه عوض کردن عکس تو گالری ک صفحه رو لمس میکنی عکس بعدی میاد) که اون تب سیستمتو نمایش میده و میتونی تغییرش بدی تب سوم هم دستورات ب بازیکناس مثلا نوع پاس رو مشخص میکنی ، نوع بازی ک هجومی باشه دفاعی باشه و ....
    هر کدوم از این تب ها خودشون باز چند قسمت هست که از گوشه پایین سمت راست هر تب انتخابش میکنی و وقتی واردش بشی متوجه میشی ک مربوط ب چی هست حالا هرکدومش متوجه نشدی من در خدمتتم

خب ی منو دیگه رو بگم اونم Fixtures هست همین الان برو داخلش تاریخ و تایم بازی هاتو زده ک برا هر کس با توجه ب منطقه زمانی خودشه و دقیقه یعنی تایم خودمونه ایران
    معمولا لول یک بازی ها فشرده برگزار میشه و چون کسی نمیدونه و اول کارشه ولش میکنه و خود تیم بازی میکنه و اگه کسی حواسش رو جمع کنه و همون اول بگیره چی ب چیه راحت میتونه قهرمان بشه و ی پول خوب تیمش بگیره ک بعد باهاش بازیکن بخره
    الان برو تو اون منو ببین بازی بعدیت چ تایمیه بعد برو ترکیب تیمتو بچین ، سعی کن از بازیکنات خوب استفاده کنی ، تو همون منوی سومی ک ترکیب بود تو تب اولش از اون گوشه سمت راست پایین گزینه دومی یعنی Selection View رو انتخاب کن جلو بازیکنات چنتا قسمت میاره ، یکیش Cnd (مخفف condition ) ک در واقع خستگی و امادگی بازیکناتو نشون میده و هرچی بیشتر باشه بهتره ، یکی دیگش Mrl (مخفف Morale ) ک بیانگر شرایط روحی بازیکناس ، این دوتا خیلی تاثیرگذاره ، ی گزینه دیگه هم ک برای هر بازیکن ستاره قرار داده نشون از برتری بازیکن داره ک وقتی رو بازیکن کلیک کنی ویژگی ها و مشخصات اون بازیکن میاد توی مستطیل بالا داخل همون صفحه اسم و سن و قد بازیکن رو نوشته و داخل پرانتز هم ی عدد نوشته ک اون قدرت بازیکن رو مشخص میکنه ک قدرتش اینه

سعی کن با این موارد تیمتو مدیریت کنی هر کدوم از اینا بالاتر باشه بهتره ، هر سه ساعت یک بار هم 5 درصد به Cnd بازیکنات اضافه میشه اگه بری توی Training بعد دوباره وارد تب دومیش بشی تایم زده دقیق که چقد مونده تا 3 ساعت تموم بشه و 5 درصد بهت اضافه بشه

در ضمن تو منوی اصلی اون پایین سه تا بسته قرمز و آبی و سبز هست که عبارتند از treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) که میتونی واسه بازیکن واسه بازیکنات استفاده کنی البته ب شرطی ک داشته باشی ، قرمز مال مواقعیه ک بازیکنت مصدوم میشه ، سبز برای افزایش condition بازیکنات هست و آبی هم برای افزایش Morale بازیکنات هست
    شاید برات سوال پیش بیاد اینا چ جوری بدست میاد ک چند طریق داره یکیش خریدنه ک باید توکن بدی و معمولا ما اینکارو نمیکنیم و پیشنهاد میکنم هرگز اینکارو نکن چون توکن خیلی تو بازی مهمه و بدست اوردنش سخته ، خود بازی بعد از اتمام هر بازی ک داری بهت از این بسته ها میده با توجه ب شرایط بازی ، همچنین میتونی با لیست دوستات برا همدیگه از اینا هدیه بفرستی

حالا فعلا اینا چیزای ساده و مقدماتی اما خیلی مهم بود .
    وارد بازی شو هرجاش سوال داشتی بیا اینجا بپرس تا کم کم همه چی از بازی دستت بیاد و متوجه بشی ک اغراق نکردم اگه میگم بازی فوق العاده ایه

منم سعی میکنم ی اموزش کلی بنویسم و اینجا بذارم

10. این کاربر از SuperSt@r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

باشه سعی میکنم همینکارو بکنم

خب من خودم اولش تا رفتم تو منو ی چرخ زدم و اومدم بیرون برا همین خوب درک میکنم

الان شما اکانت ساختی؟ اسم تیم و مربی و ورزشگاه و ... منظورمه!!!
    تیم بهتون داد؟ ی تیم فکر میکنم 18 نفره میده

حالا کوتاه ی توضیحی میدم
    وقتی وارد بازی شدی منوی اولی ترانسفر نوشته ک برای بازیکن خریدنه ک خب کسی که بار اولشه زوده برا بازیکن خریدن چون توکن نداره و ... یکم ک پیش بری میتونی بازیکن هم بخری
    منوی دوم مال تمرین دادن تیمه
    از منوی سوم که نوشته Squad میتونی ترکیب تیمتو بچینی و دستور بدی ب بازیکنات ، وقتی وارد این منو شدی سه تا تب مختلف داره که با لمس صفحه و کشیدنش ب سمت راست تب بعدیش میاد ( مثه عوض کردن عکس تو گالری ک صفحه رو لمس میکنی عکس بعدی میاد) که اون تب سیستمتو نمایش میده و میتونی تغییرش بدی تب سوم هم دستورات ب بازیکناس مثلا نوع پاس رو مشخص میکنی ، نوع بازی ک هجومی باشه دفاعی باشه و ....
    هر کدوم از این تب ها خودشون باز چند قسمت هست که از گوشه پایین سمت راست هر تب انتخابش میکنی و وقتی واردش بشی متوجه میشی ک مربوط ب چی هست حالا هرکدومش متوجه نشدی من در خدمتتم

خب ی منو دیگه رو بگم اونم Fixtures هست همین الان برو داخلش تاریخ و تایم بازی هاتو زده ک برا هر کس با توجه ب منطقه زمانی خودشه و دقیقه یعنی تایم خودمونه ایران
    معمولا لول یک بازی ها فشرده برگزار میشه و چون کسی نمیدونه و اول کارشه ولش میکنه و خود تیم بازی میکنه و اگه کسی حواسش رو جمع کنه و همون اول بگیره چی ب چیه راحت میتونه قهرمان بشه و ی پول خوب تیمش بگیره ک بعد باهاش بازیکن بخره
    الان برو تو اون منو ببین بازی بعدیت چ تایمیه بعد برو ترکیب تیمتو بچین ، سعی کن از بازیکنات خوب استفاده کنی ، تو همون منوی سومی ک ترکیب بود تو تب اولش از اون گوشه سمت راست پایین گزینه دومی یعنی Selection View رو انتخاب کن جلو بازیکنات چنتا قسمت میاره ، یکیش Cnd (مخفف condition ) ک در واقع خستگی و امادگی بازیکناتو نشون میده و هرچی بیشتر باشه بهتره ، یکی دیگش Mrl (مخفف Morale ) ک بیانگر شرایط روحی بازیکناس ، این دوتا خیلی تاثیرگذاره ، ی گزینه دیگه هم ک برای هر بازیکن ستاره قرار داده نشون از برتری بازیکن داره ک وقتی رو بازیکن کلیک کنی ویژگی ها و مشخصات اون بازیکن میاد توی مستطیل بالا داخل همون صفحه اسم و سن و قد بازیکن رو نوشته و داخل پرانتز هم ی عدد نوشته ک اون قدرت بازیکن رو مشخص میکنه ک قدرتش اینه

سعی کن با این موارد تیمتو مدیریت کنی هر کدوم از اینا بالاتر باشه بهتره ، هر سه ساعت یک بار هم 5 درصد به Cnd بازیکنات اضافه میشه اگه بری توی Training بعد دوباره وارد تب دومیش بشی تایم زده دقیق که چقد مونده تا 3 ساعت تموم بشه و 5 درصد بهت اضافه بشه

در ضمن تو منوی اصلی اون پایین سه تا بسته قرمز و آبی و سبز هست که عبارتند از treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) که میتونی واسه بازیکن واسه بازیکنات استفاده کنی البته ب شرطی ک داشته باشی ، قرمز مال مواقعیه ک بازیکنت مصدوم میشه ، سبز برای افزایش condition بازیکنات هست و آبی هم برای افزایش Morale بازیکنات هست
    شاید برات سوال پیش بیاد اینا چ جوری بدست میاد ک چند طریق داره یکیش خریدنه ک باید توکن بدی و معمولا ما اینکارو نمیکنیم و پیشنهاد میکنم هرگز اینکارو نکن چون توکن خیلی تو بازی مهمه و بدست اوردنش سخته ، خود بازی بعد از اتمام هر بازی ک داری بهت از این بسته ها میده با توجه ب شرایط بازی ، همچنین میتونی با لیست دوستات برا همدیگه از اینا هدیه بفرستی

حالا فعلا اینا چیزای ساده و مقدماتی اما خیلی مهم بود .
    وارد بازی شو هرجاش سوال داشتی بیا اینجا بپرس تا کم کم همه چی از بازی دستت بیاد و متوجه بشی ک اغراق نکردم اگه میگم بازی فوق العاده ایه

منم سعی میکنم ی اموزش کلی بنویسم و اینجا بذارم

مرسی از توضیحات شما

من الان اکانت ساختم یه چند تا مسابقه هم دادم الان نفر اول لیگ هستم 8 تا هم توکن دارم
    2 تا سوال هم داشتم
    اولی : بازی هایی که ساعت هاشو زده مثلا ساعت 3 صبح هست یا شب؟؟؟؟ چون am یا pm مشخص نکرده
    دومی : چه جوری می تونم پرچم تیمو عوض کنم چون من اصلا انتخابش نکردم خودش همینجوری اومده
    Last edited by conficker; 11-08-2014 at 13:24.

12. این کاربر از conficker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

مرسی از توضیحات شما

من الان اکانت ساختم یه چند تا مسابقه هم دادم الان نفر اول لیگ هستم 8 تا هم توکن دارم
    2 تا سوال هم داشتم
    اولی : بازی هایی که ساعت هاشو زده مثلا ساعت 3 صبح هست یا شب؟؟؟؟ چون am یا pm مشخص نکرده
    دومی : چه جوری می تونم پرچم تیمو عوض کنم چون من اصلا انتخابش نکردم خودش همینجوری اومده
    خواهش میکنم

8 تا توکن داشتن خیلی خوبه الان در حالیکه فقط شما دو روزه بازی رو نصب کردی ، از توکن هات مراقبت کن اینا خیلی ب درد میخوره و کسی ک بتونه مدیریت خوبی رو توکن هاش داشته باشه میتونه موفق باشه پس الکی خرجش نکن

سوال اولی:
    خب تایمش دقیقه اگه زده 3 یعنی 3 صبح و اگه منظورش 3 بعد از ظهر باشه میزنه ساعت 15 مال من ک اینطوریه حالا ممگه اینکه فرمت گوشی شما ی جوری باشه ک اینجوری نباشه البته من بعید میدونم و همونطوری هست ک گفتم ... برای اینکه خیالت راحت شه برو ساعت بقیه بازی هات رو ببین و مقایسه کن ، مثلا اگه ی بازی هم داشتی ک زده ساعت 20 پس مطمئن باش همینطوریه ک گفتم.
    البته معمولا بازی ها جوری تنظیم میشه ک هر دو طرف مسابقه بیدار باشن و من خودم بازی هام ساعت خوبی داره و بستگی ب رقیبم داره ک چ جوری تنظیم بشه و معمولا بازی هام از 10 صبح تا 10 شب بین این تایم متغیره ولی لول 1 ک شما هستی چون بازی ها فکر میکنم فشرده تر برگزار میشه یکم تایماش ممکنه قاطی بشه و ب 3 صیح و اینجوری وقتا بکشه

سوال دومی:
    برای هر شخص ک اکانت میسازه خود سرور اتومات ی پرچمی اختصاص میده ک برای عوض کردنش از تو منوی اصلی وارد پنجره Club Shop شو ، وقتی واردش بشی لباس ها رو میبینی ک برای فروش قرار داده شده بعد از گزینه سمت راست پایین صفحه Logos رو ک انتخاب کنی لوگوهای فروشی هم ظاهر میشه ک اونم باید با توکن بخری ولی توصیه من اینه توکن رو فقط و فقط برای خرید بازیکن خرج کن اونم حساب شده و با مدیریت

همون گزینه پایین سمت راست بخش های مختلف و متنوعی داره ک خودت میتونی واردش بشی و ببینی

باز سوال داشتی بپرس میدونم خیلی سوال داری و مطمئن باش هر چی بیشتر تو بازی بگردی و منوهای مختلف رو ببینی سوالات بیشتری برات پیش میاد و جذابیت های بازی رو بیشتر کشف میکنی

14. این کاربر از SuperSt@r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم چه جوری میشه بازیکن تعویض کرد یا ترکیب چید چون من هر کاری کردم نشد این کارا رو بکنم!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    نيوكمپ

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم چه جوری میشه بازیکن تعویض کرد یا ترکیب چید چون من هر کاری کردم نشد این کارا رو بکنم!!!

با گوشی ک بازی کنی برای تغییر ترکیب و سیستم باید دونه دونه بازیکناتو جابجا کنی ، برای اینکارم کافیه انگشتت رو روی بازیکن نگه داری و جابجاش کنی ، اگه بازیکن رو لمس کردی و نگه داشتی حتی تو خود ترکیب ( همون تب دومی) نشون میده چ پستایی میتونه بازی کنه... برای تعویض هم کافیه روی بازیکن لمس کنی و اونو بکشی با انگشت روی بازیکن مورد نظر

امیدوارم درست رسونده باشم حرفمو ، اگه بد گفتم بگو دوباره واضح تر توضیح بدم

17. این کاربر از SuperSt@r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

با گوشی ک بازی کنی برای تغییر ترکیب و سیستم باید دونه دونه بازیکناتو جابجا کنی ، برای اینکارم کافیه انگشتت رو روی بازیکن نگه داری و جابجاش کنی ، اگه بازیکن رو لمس کردی و نگه داشتی حتی تو خود ترکیب ( همون تب دومی) نشون میده چ پستایی میتونه بازی کنه... برای تعویض هم کافیه روی بازیکن لمس کنی و اونو بکشی با انگشت روی بازیکن مورد نظر

امیدوارم درست رسونده باشم حرفمو ، اگه بد گفتم بگو دوباره واضح تر توضیح بدم

خیلی هم خوب توضیح دادیممنون
    بازی با حالی هست کم کم دارم باهاش حال می کنم
    فعلا که سوالی ندارم ولی اگه سوالی داشتم حتما می پرسم

19. این کاربر از conficker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •