تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3002 از 3345 اولاول ... 20022502290229522992299829993000300130023003300430053006301230523102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 30,011 به 30,020 از 33449

نام تاپيک: 3G & 4G Irancell / شرکت ایرانسل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

الان پشتیبانی ایرانسل تماس گرفتم میگه اگه سیمکارت اعتباریت رو به داعمی تبدیل کنی بسته 6 ماهه 100 گیگت رو حذف میکنیم!!!
    آخه چه ربطی به بسته قبلیم داره این دیگه چه اپراتوریه
    من 175 تومن پول بسته دادم میخوای حذفش کنی!!!
    من یه سیم کارت جدید خریدم 40 هزار تومن همون لحظه شارژ کردم بسته بخرم تو 10 دقیقه پیام اومد که شارزتون تموم شد تو دفتر خدمات ارتباطی هم بودم خودشونم تعجب کردن زنگ زدم اپراتور دختره گفت امکان نداره شما مصرف کردین و جواب سر بالا داد بعد که پیگیری کردم متوجه شدم این شماره که با ما دادن مسدود شده و جمع اوری شده یکی دیگه بوده و روش طرح هایی فعال بوده بعد به ما دادن خلاصه 40 تومنمون پرید و دوباره 10 هزار تومن هزینه کردیم که پروفایلمون رو ریست کنن میخواستم بگم همراه اول خیلی دزد هست و تو روز روشن کلاه برداری میکنه و اپراتور هاش همه بی سوادن که 6 کلاس سواد ندارن که بفهمن ایراد چیه و اینکه اصلا با مشتری درست برخورد نمیکنن و جواب سر بالا میدن و قطع میکنن . در کل ایرانسل و همراه اول فرقی با هم ندارن و مردم رو گوسفند فرض کردن این مشکل شمام یه جورایی مث ماله ما بود

2. 4 کاربر از SSMITIKOMON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

از من 300 تومان هر روز خدمات ارزش افزوده کم میکردن منم دیگه شارژ نکردم

اگه نباشه جاش خالی می مونه meysam2578's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2015

پيش فرض

من مشکل دانلد دارم با مودم E3372 در حالت 4g. مشکل قطعی اینترنت هنگام دانلد.

در حالت 4g ، بعد از گذشت یکی دو دقیقه از شروع دانلد ( از هر سروری) ، دانلدش قطع میشه و کلا اینترنت قطع میشه و هیچ سایتی هم باز نمیشه.
    ولی وقتی در تنظیمات مودم، میزارمش روی حالت 3g only ، این مشکل قطع و وصلی کاملا حل میشه و ساعت ها دانلد میکنه.
    در تنظیماتش هم میزان آنتن دهی 4g صددرصده.

چرا این مشکل قطع و وصلی دانلد در 4g پیش میاد و آیا راه حلی داره؟
    بعید میدونم به مودم ربطی داشته باشه . من گوشیم رو به عنوان مودم ازش استفاده میکنم و دقیقا گاهی وقتا همین مشکلو دارم . در حالت فورجی که میزارم رو دانلود بارها قطع و وصل میشه . خود ایرانسل قطع میکنه.
    Last edited by meysam2578; 20-07-2017 at 22:22.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

در 3g چرا مدتیه سرعت دانلد از خیلی از سرورها انقدر پایین اومده؟ انگار محدود شده به حداکثر 1 مگابایت کلی از سرورهای خارجی. جالبه با فیل-ترش-کن سرعتم زیاد میشه تا 2-3 برابر.

چه غلطی داره میکنه این ایرانسل؟ 4جی که اجازه ی دانلد نمیده، 3جی هم که سرعتش رو کلی محدود کرده..

6. این کاربر از Yi Yi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اومدن شهر ما رو بردن زیر پوشش 4G PLUS و ریدن به تموم تر تشکیلات 4G و 3G الان 4 روزه مثل عنکبوت دارن دکل ها رو دستکاری میکنن و کلا زدن سرعت و پهنای باند رو از بین بردن . آخه این چه وضعیتی هستش ؟ اینارو ما به کی بگیم . آخه به غیر اون یه دونه مودم 4G PLUS که تو سایت ایرانسل برا فروش گذاشتن اونم با قیمت فضایی کجا و کی داره از مودم 4G PLUS استفاده میکنه ؟ شرط میبندم شهر کوچیکی مثل شهر ما 10 درصد مردم گوشی 4G PLUS ندارن .

8. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز italodance's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Copyright

پيش فرض

اقا من کلا با بسته های ساعتی (نامحدود) و هفتگی مشکل دارم نمیدونم شماها هم دارید و دیدید و شاید تمامی بسته هاش اینطوریند؟
    مشکل اینه که این بسته ها نیم ساعت مونده به پایانش خود به خود قطع میشند؟! تو ساعتی ملموستره. یا همین هفتگی های روزانه تا 12 ظهر دقت کنید تا 11.30 ظهر فقط کار می کننند. داستان چیه یا چشه؟

10. 2 کاربر از italodance بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

اقا من کلا با بسته های ساعتی (نامحدود) و هفتگی مشکل دارم نمیدونم شماها هم دارید و دیدید و شاید تمامی بسته هاش اینطوریند؟
    مشکل اینه که این بسته ها نیم ساعت مونده به پایانش خود به خود قطع میشند؟! تو ساعتی ملموستره. یا همین هفتگی های روزانه تا 12 ظهر دقت کنید تا 11.30 ظهر فقط کار می کننند. داستان چیه یا چشه؟
    منم بسته 6 صبح تا 12 ظهر رو دارم. حدود ساعت 11:30 شروع به قطعی و وصلی میکنه و اون نیم ساعت رو بیخیال میشم.

12. این کاربر از m2music بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اسم این پدیده دزدی در روز روشن ( برای بسته های ساعتی میشه دزدی در نیمه های شب)
    و کم فروشی هست.
    گناه بسیار بزرگی هست ولی در مرام اپراتورهای ایران یه چیز عادی و طبیعی است.
    فراموش نکنید که همیشه مشتری مقصر هست!
    اگه گفتند 6 تا 12 شما بخوانید 6 تا 11:30

14. 5 کاربر از rioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan.it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

آره این حرکت واقعا رو اعصابه ! اگر 600 700 تومن شارژ داشته باشی ، میتونی اون نیم ساعت آخر رو هم استفاده کنی !
    یه جایی هم دیدم گفته بودن اگه طرح کنترل مصرف آزاد فعال باشه ، میتونی اون نیم ساعت آخر رو هم استفاده کنی !!!

16. 3 کاربر از erfan.it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

اقا در مورد مودم نظر راهنمایی کنین منو - مودم 3372 بخرم یا برم بازار یه مودم وای فای بگیرم - وای فای تو سرعت نت تاثیر داره ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •